No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Nappali EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Nappali EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Nappali EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Nappali EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Nappali EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Nappali EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Nappali EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Nappali EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Nappali EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Nappali EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptyHétf. Márc. 31, 2014 12:21 am


For Elena Gilbert

♦♦♦

Forever meant nothing
when we had nothing





Az érzéseim annyira erősek voltak, hogy egy pillanat erejéig úgy éreztem, nem bírok velük, hogy maguk alá fognak gyűrni. Szinte megsemmisülve adtam át magam az élménynek, a gyönyör pedig végigsöpört rajtam, testem egy utolsó remegés rázza meg, majd szépen lassan lenyugodtam, a légzésem is lassult, szívem sem diktált már őrült ütemet. Legszívesebben felnevettem volna, megfeszült a mellkasom, mintha minden egyes érzés újra és újra a bordáimnak csapódott volna, a fejemben pedig túl nagy volt a zavar, mintha méhek zümmögnének, de ettől nem lett semmi sem rosszabb. Inkább az volt az érzésem, ettől minden csak jobb lesz, hiszen eddig sem volt könnyű az életünk, a kaland kell, szükségünk van rá. Ugyanakkor tudtam, hogy ennél meghittebb pillanatban még sosem volt részem, mint az, hogy Elena mellett fekhetek, aki úgy néz rám, mintha a világ nyolcadik csodája volnék. Éreztem ujjait végigsiklani a hajamon, az érintésétől libabőrös lett a karom, de a tűz melege, ami a kandallóból még hozzánk is elért, hamar eltüntette a nyomot, és másra nem voltam képes, mint vigyorogni, és még többet vigyorogni. Ajkaimon még éreztem korábbi csókját, bizsergett tőle minden egyes porcikám, ha belegondoltam. A boldog pillanat nem akart véget érni, nem rontott ránk senki, a ház se omlott be, és a lángok sem emésztettek fel minket, ahogy nem régen képzeltem, mikor  vágy égetett belülről. Kezdett furcsa lenni ez a nyugalom, a béke, és a meghittség, de úgy döntöttem, nem vonzom be a rosszat, elhiszem, hogy megérdemlem mindezt, csak mert tényleg szükségem van rá. Puha, lágy csókját éhesen viszonoztam, ugyanakkor gyengédebb is voltam, mint eddig. Mikor elhúzódott tőlem, láttam rajta, hogy kezdi kicsit kényelmetlenül érezni magát, szégyenlős mosolyából, és abból, ahogy rám nézett. Talán ő is éppen arra gondolt, amire én, vagy csak nem bírta tovább csendben. Nem számított, csak vártam, hogy tegyen, vagy mondjon valamit, és mikor hangja felcsendült, újból elmosolyodtam, elégedett voltam a helyzettel, és boldog, hogy végre megkaphatom őt, nem csak testileg, de lelkileg is. Olyan közel éreztem magamhoz, mikor összekapcsolódott a tekintetem, hogy újra beleborzongtam az érzésbe, a boldogság megfertőzött, bőröm alá férkőzött, és nem akartam eltaszítani magamtól, vagy kihagyni az életemből. Szükségem volt rá, jobban, mint valaha. Tetszett a látvány, Elena ruhátlanul, kócos hajába túrva nevet, amitől a lágy hullámok a hátára, vállára omlanak, ujjaira tekerednek. Nevetése hallatán még azt is elfelejtettem, hogy hol vagyunk, és miért, de egy apró fejrázás, és néhány pislogás után tudtam koncentrálni, a pajkos kis hang és a látvány nem terelte már el a figyelmem, de ettől még mindkettő roppantul imponált nekem. Ruháira ugrott a pillantásom, és nem tehettem róla, széles, terebélyes vigyor terült el a képemen. - Ezt sajnálattal hallom! Kénytelen leszel pucér maradni... - jegyeztem meg szomorú hangnemmel, de te szemeim pajkosan csillogtak, és vigyorognom kellett a tényen, hogy a ruháiból nem maradt semmi, legalábbis semmi használható. Újra végignéztem meztelen testén, és még mindig azzal az éhes, vágyakozó tekintettel ültem fel, hajoltam hozzá, magamhoz rántottam, és hajába fúrtam az arcom, hogy belélegezhessem az illatát, és apró csókot nyomjak a föle mögötti gödröcskéhez. Valahogy éreztetni akartam vele, hogy ő nem csak egy kaland volt a számomra, többet jelent egy éjszakánál. A szemeiből nem olvastam ki az ellenkezőjét, de féltem, hogy mások annyit hajtogatták, hogy én rossz vagyok neki, hogy végül elhitették vele. Ami csak azért lehetetlen, mert ha így lenne, nem ment volna bele a játszmába. Tudta, hogy szeretem, ahogy azt is, hogy fontos nekem, és szándékosan sosem ártanék neki, mégis azt éreztem, hogy tudatnom kell vele mindezt. Amit egyáltalán nem bántam, szerettem a karjaimban tartani, hozzásimulni, gyengéden megcsókolni. Szavaira mégis nevetve húzódtam el tőle, és mikor kacsintott, ezúttal a homlokára nyomtam egy puszit, majd az arcára, nyakára, kerülve hívogató, csábos ajkait, azokra tértem ki legvégül, hogy mohón csókoljam, és olyan közel húzzam magamhoz, mintha azt akarnám, a testünk olvadjon össze, váljon eggyé. Kissé eltávolodva tőle, de egyik keze ujjait összekulcsoltam az enyémekkel, nem akartam teljesen elszakadni tőle. - Soha senki nem csinált még nekem meztelenül vacsorát! - jegyeztem meg felvont szemöldökkel, és hátán lecsúsztattam kezem egészen a fenekéig, amibe finoman belemarkoltam, és nevetve csóváltam a fejem. - Teljesen megőrjítesz, Elena! - a szavak szinte nyögve törtek elő belőlem, mintha egy hatalmas gyengeséget ismertem volna be, és valójában úgy is éreztem. Bevallani, hogy mit tesz velem, hogy már a jelenléte is elég ahhoz, hogy bennem minden a feje tetejére álljon. Beismerni mindezt mi más volna, ha nem gyengeség?

♦️ notes: Úristen, imádlak! O.O
♦️ words: 721 ♦️ music: fire breather

by Drama Queen
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ↷ Whitmore college.
» foglalkozás : ↷ student.
» avatar : ↷ nina dobrev.

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptyVas. Márc. 30, 2014 12:27 pm




Elena and Damon

Érezni akartam minden porcikámban, ahogy maga alá gyűrt egyszerre éreztem magam erősnek és gyengének. Erősnek, amiért meggyőzhettem és amiért végre megkaphatom, amit mindig is akartam, gyengének, amiért tudom, hogy ő megvédene bármitől. Ez a furcsa kettősség egészen addig forgolódott agyamban, míg el nem kezdtem érezni a végső pillanat közeledtét, mely távolinak s közelinek egyszerre tűnt. Megfeszülő izmaim még akkor sem engedtek, mikor fogait húsomba vájta, s bár csak egy másodpercre, de elszakadtam a sebtől. Majd az örökkévalóságnak érzett röpke perc mindent lelassított körülöttem. Hátam ívbe feszült, ahogy a gyönyör kapujához érve átadtam magam érzéseimnek, szorosan vontam őt magamhoz, de torkomból előtörő nyögésem még így is bőven a felett a hangmagasság felett volt, ahol akartam, hogy legyen. Mégsem bántam, annál inkább az, hogy még így is azt éreztem, minden percben őt akarom. Körmeim hátába mélyedve tudatták vele a nyilvánvalót, hogy mekkora gyönyört váltott ki belőlem.
A pillanatban elveszve húztam magamhoz, csókoltam meg újra, érezve vérem és vére kevert ízét, de még ez sem zavart. A seb gyorsan varasodott, majd eltűnt, de az előbbi percek miatt az sem érdekelt volna, ha megannyi sebem gyógyul be egyszerre, mert épp ezt éreztem. Hogy meggyógyultam, hogy nekem most itt van a helyem.
Elhúzódva tőle arcomon pajkos mosoly jelent meg, s ahogy mellém gurult, nem hogy mellkasára borultam volna, csak oldalamra fordulva néztem arcát, mosolyogva, testem minden porcikáját felé fordítva, mert éhes pillantása még mindig ott lebegett szemem előtt.
Egyik kezemmel hajába túrtam, de csak néztem őt, mígnem végül szégyenlősen hajoltam közelebb hozzá és csókoltam meg újra. Alighogy elhúzódtam tőle, végül kerestem pár szót, mert kezdtem magam idiótának érezni.
-Hmmm...-csúszott ki számon, mert nem tudtam mivel fejezhetném ki azt, amit érzek. Felemelve fejem, kócos hajamba túrok és halkan felnevetek.
-Azt hiszem kénytelen leszek kölcsönkérni pár ruhát, mivel az enyémek nem épp viselhetők.-emelem fel a szétszaggatott ruhát, mely nemrég még testem takarta, most azonban inkább egy darab rongyhoz hasonlít. De ez sem érdekelt. Örültem, hogy rongyhoz hasonlítanak, nem pedig holmi fogasra aggatott ruhához, mert ez is mutatta jelét, hogy akkor abban a percben, csak az a perc számított, semmi más.
-Bár ha jobban belegondolok, még soha nem csináltam meztelenül vacsorát.-kacsintok, de ahogy szemébe nézek óhatatlan újra végigmérem izmos testét, és ajkaimba harapok. Szörnyű, mennyire elcsavarja a fejem, hogy mellette mennyire nem tudok gondolkodni, hogy ezek mégis mennyire nem érdekelnek, nem érdekel a külvilág, csak ő. Arcomon előtűnő piros ír, ahogy kiülnek gondolataim, arra ösztökélnek, hogy arcom elrejtsem hajam alatt, s mosolyogva temettem el azt hasra fordulva kezeim között. Hátam libabőrös lett, mert bár így nem láttam arcát, éreztem tekintetét, és tudtam, ha úja ránézek újra átakarom majd élni az elmúlt időt újra és újra.


note: rövidke lett, bocsi :/ | music:Never Let Me Go| word: 438



Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptyVas. Márc. 23, 2014 12:09 am


For Elena Gilbert

♦♦♦

Forever meant nothing
when we had nothing





Elena volt a leggyönyörűbb teremtés, amikor elpirult. Morbid, talán, és felettébb abszurd, de egy angyalt juttatott eszembe, és ettől csak még inkább dagadni kezdett bennem a büszkeség, hogy ő az enyém. Nem tulajdonomként tekintettem rá, sokkal inkább úgy, hogy ő hozzám tartozik, és senki sem szakíthatja csak úgy el tőlem, hogy ne ütközne belém. Csak a holtestemen át, ahogy mondani szokták, de még ez sem fejezi ki igazán, mit érzek iránta. Úgy érintettem, mint még soha, mintha ez volna az első, és egyben az utolsó együtt töltött éjszakánk. Minden egyes érintése feltüzelt, fokozta bennem a vágyat, ami már elárasztotta az egész testem, mondhatni úsztam a vágyban, s ilyet még soha nem éreztem, több, mint 140 év alatt egyszer sem. Sejtettem, hogy nem fogjuk az egész éjszakát átmulatni, olyannyira erős vágy tombolt már bennünk, ami végre előtörhetett, aminek átadhattuk magunkat. minden egyes mozdulatnál úgy éreztem, mindjárt felrobbanok, szinte láttam, amint a nappali, és a ház többi része is lángra kap,a ropogó tűz pedig felemészt minket, beleértve minket is. De még ezt sem bántam volna, hiszen szorosan a karjaim közt tarthattam a nőt, akit már oly régóta szeretek, és ezúttal semmi és senki nem tarthatott vissza minket attól, hogy beteljesedjen a szerelmünk. Egy pillanatra mégis elbizonytalanodva, és féltve néztem végig a lányon, arcát tanulmányoztam, miközben könnyedén csusszantam belé, s mikor a fájdalom felcsillant a szemeiben, lassítottam a mozgásomon, finoman mozogtam benne, egészen addig a néhány másodpercig, míg újra át nem vette az arckifejezését a vágy és a végtelen boldogság. Háta ívben megfeszült az érintésemre és a gyorsuló mozgásra ezzel válaszolva, egyre hevesebb sóhajait nem vehettem figyelmen kívül, testem pedig szinte válaszolt az ő testének, hamarosan együtt mozogtunk, és úgy éreztem, megállíthatatlanok vagyunk, az erős kötelék szinte elérhető közelségbe került, meg tudtam volna fogni, ha kinyújtom a kezem. Tetszett, sőt, egyenesen rajongtam, hogy most testközelből, valójában borzasztó közel ismerhetem meg ezt a vad, mégis gyengéd Elenát. Olyan régóta vágytam rá... Azt éreztem, soha nem leszek képes elszakadni tőle, és órákig bírnám még a mozdulatsort, a hullámzó vágy általi mozgást, ugyanakkor azt is tudtam, hogy testemnek más elképzelései vannak, és hamarabb érjük majd el a csúcsot, mint azt elvárnánk a pillanattól. Csókja még inkább afelé taszított, kezdtem kételkedni benne, hogy pár percnél tovább folytatjuk az édes játékot, de ekkor hátamra döntött, s mikor elszakadtunk egymástól egy pillanatra, sikerült még elhúzni az estét. Egyik kezem csípőjére vezette, míg másikat a mellére, s én akaratosan és vágyakozva markoltam rá mindkét testrészére, s mikor rám ereszkedett, nyögése a fülembe szökött, és egy pillanatra nem hallottam semmi mást. Lassú mozgolódását csípőjénél fogva ösztönöztem gyorsabb, érzékibb tempóra, melleit felváltva masszírozva váltottam ki belőle még több sóhajt, és halk nyögést, olykor-olykor az én számon is kiszaladtak morgások, férfias, mély nyögések, és sóhajok, amiket nem akartam és nem is tudtam magamban tartani. Kihívóan, nem eresztve tekintetét a szemébe néztem, akárhányszor csak tudtam, egészen addig, míg hátra nem döntötte a fejét, és lehunyt szemmel át nem adta magát az érzéseknek. Én bármennyire szerettem volna úgy tenni, mint ő, és lehunyni a szemem, nem tettem meg, csak őt tudtam nézni, élvezetről tanúskodó arca fogva tartott, és ez még inkább közelebb juttatott a gyönyörhöz, a morgások pedig megszaporázódtak, és egyre hangosabbak lettek. A vágy eluralkodott rajtam, újra magam alá gyűrtem a lányt, és mélyre süllyedtem benne, éreztem, amint arcom jólesően eltorzul, és hogy már nincs messze a vége. Körmei a húsomba mélyedtek, nyakam bőrét fogai szakították át, vérem pedig lassan csordogált le a torkán. Ahogy szívta a sebet, még inkább kezdtem tőle elveszíteni a fejem, ugyanakkor én is vágytam az ő vérére, ahogy mindenére, magamban akartam tudni őt, a vérét az enyémmel összekeveredve hagyni, hogy a vénáimba jusson, és hogy vadul kalapál szívem mindenhová eljuttassa ezt a vérrel vegyített vért. Fogaim előbukkantak, és egyszerre hevesen, egyszerre óvatosan vájtak a nyakába, jellegzetes, szakadó, csábító hanggal, s mikor az édes vér buzgón áradt át a számba, elveszítettem az irányítást magam felett, és egy utolsó, vad lökéssel véget vetettem a játszmának.

notes: *O*
words: 655music: fire breather

by Drama Queen
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ↷ Whitmore college.
» foglalkozás : ↷ student.
» avatar : ↷ nina dobrev.

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptyPént. Márc. 07, 2014 4:52 pm




Elena and Damon

Akartam, jobban mint máskor, érezni akartam, mint még soha. A ruhák a földön heverve, ágyékához simulva éreztem Őt, s ahogy kezemmel is rátapintottam a lényegre, még jobban megbizonyosodhattam róla, ő is épp annyira akar mint amennyire én őt. De ez más volt. Nem csak egy együtt töltött északáról szólt, sokkal inkább egy igazi szerelmeskedéssel töltött éjszaka volt ez, aminek nem az élvezet kielégítése volt az elsődleges cél. Persze ez sem elhanyagolható, de én úgy éreztem, most igazán adja t magát érzéseinek, örültem, hogy ezt váltom ki belőle, s örültem, hogy testem reagálva minden mozdulatára, belőlem is ilyen érzéseket ébreszt. A vágy egyre jobban maga alá gyűrt, de ahogy hátam a puha szőnyegre érkezett, s arcom elpirult, kicsit úgy éreztem, kimutattam azt a fajta gyengeségem, ami szívem mélyén rejlik, hogy ne tudjanak megsebezni mások. De örültem, hogy látja, örültem, hogy megtette, örültem, hogy így lát. Örültem mindennek amit most tettem, és amit tenni fogok.
Égetett a vágy, bőröm szinte lángolt érintésétől, a ahogy ágyéka enyémnek préselődött halk sóhaj szakadt ki torkomon. Ott érintettem, ahol tudtam, hol hátába, hol vállába vájva körmeim, ezzel is jelezve, hogy nem bírok rá tovább várni. Az alsóneműm mind két darabja a többi ruhámon, illetve a megmaradt anyagdarabon landolt. Azt hittem felkészültem befogadására, hogy készen voltam átadni magam neki, ahogy belém csusszant egy pillanatra mégis élvezet helyett fájdalom száguldott végig gerincemen. De az érzés, ahogy jött úgy ment. Hátam ívbe feszült, ahogy újra és újra belém hatolt, így újra és újra átélhettem egy-egy mámorító érzést, míg végül dereka köré font lábaim megfeszültek fenekén, így ösztökélve arra, hogy ne "kínozzon" ezzel a mozdulatsorral tovább. Tenyereim közé fogtam arcát, magamhoz húztam, újra és újra csókolva ajkait, míg végül sóhajaim egyre mélyebbről törtek elő, és már csak szemeibe nézve, néha lehunyva enyéimet, tudtam élvezni az érzést.
Nem akartam elsietni, élvezni akartam, gyorsuló tempója pedig arra ösztökélt, hogy hagyjam előtörni belőlem azt az énem, aki uralkodni akar rajta egy kicsit, így gyorsan fordítottam a helyzeten. Egy könnyed mozdulattal hátára döntöttem, s hagytam, hogy összefűződő testünk kapcsolata egy pillanatra megszakadjon, így megadva magamnak az örömöt, hogy újra átélhessem az első szenvedélyes lökése előtt bekövetkező érzelemlöket előtörését.
Ajkaimba harapva emeltem meg egyik kezét csípőmre helyezve, másikat érintésre vágyó duzzadt keblemre vezettem, majd engedve, hogy újra elmerüljön bennem, halkan felnyögtem. Csípőm lassú ringásba kezdett férfiasságán, de közben ügyeltem rá, hogy szemébe nézhessek újra és úja. Lassan kőrözni kezdtem, fejem hátra hajtva, szemeim becsukva élveztem testem minden porcikájában érintését.
Szükségem volt rá, érezni akartam, hogy ő itt van velem, hogy ő is akar, élvezni akartam a percet, érintéseinek hevességét, testének minden porcikájának reakcióját. Mert ha most megállított volna valaki, attól féltem volna soha többé nem tudnék senkit így szeretni, ahogy most teszem. Szerettem, világgá kiáltottam volna, de szavai úgy égtek tudatomba, hogy lehunyt szemeim előtt ott lebegett a kép, ahogy ő is kimondja, elmém pedig nemrég kiejtett szavainak elhaló hangját idézte elő.
Megremegő testem minden porcikája érezte, hogy ha így folytatom, hevességem mindkettőnket a csúcsra juttat, ahol elveszve egymásban élvezzük a csendes nyugalmat, azt a leírhatatlan érzést, amit a másik kivált és elért velünk. Kezeit derekamra csúsztatva újra hagytam, hogy maga alá gyűrjön, s fölém tornyosuló vállaiba vájva körmöm újra megízleltem vérét, óvatosan felszakítva nyakán bőrét. Lökéseim gyorsasága arra ösztökéltek, hogy fejem oldalra billentve hagyjam, ő is megízlelhesse vérem, de tudtam, ha ezt megtettem, már nincs visszaút. Nem voltam benne biztos, hogy szárnyaló libidóm tovább bírta volna ennél, ajkaimból előtörő sóhajaim pedig már-már kínzó és mámoros nyögésekké forrtak a tűz zajos ropogása mellett.


note:*.* | music:Skylar Grey - Words| word: 577



Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptyCsüt. Márc. 06, 2014 8:54 pm


For Elena Gilbert

♦♦♦

Forever meant nothing
when we had nothing





Számtlanszor elképzeltem már a pillanatot, mikor végre Elenát igazából a karjaimban tarthatom, hogy megkaphatom őt magamnak. Hiába volt önzőség, hiszen meg voltam győződve róla, hogy rossz vagyok, és azt is éreztem a lelkem mélyén, hogy ő jobbat érdemel, vagy inkább én nem érdemlem meg őt, mégis fantáziáltam róla, és ezekről a pillanatokról. Mohó csókjaink, érintéseink között nem tudtam gondolkodni, és egyszerre száguldott minden gondolat a fejemben, mintha fel lennének turbózva. Az üzemanyag Elena Gilbert névre hallgatott, s ő volt az oka annak is, hogy euforikus érzések rohamoztak meg, ami elől nem akartam menekülni. Egyáltalán nem éreztem késztetést arra, hogy most, hogy végre jó dolog történik velem, hátat fordítsak, és megvonjam magamtól, ahogyan máskor tettem volna. Ez egy másik este volt, s talán a vég kezdete, de ha ez teszi rá az i-re a pontot, ezért jutok majd pokolra, boldogan fogadom majd az égető, nyaldosó lángokat. Egyszerre érzem azt, hogy ez kell nekem, erre van szükségem, és hiszem azt, hogy csak a bajt hozom magamra, és végül majd sérülten fogom nyalogatni a sebeimet. Mint egy bogár, aki képtelen ellenállni a gyönyörű fénynek, végül pedig megégeti magát. Mintha egy égő villanykörtét szorongattam volna a markomban, vagy egy piszkavasat, amit előtte jó alaposan mártogattam a lángok közé. Ám ennek ellenére minden egyes percét élveztem, nem számított, hogy előtte fájt, vagy később mit fogok érezni, csak a pillanat, aminek élni akartam. Mert nem csak a vágyat éreztem ébredezni bennem, az érzéseim is hatalmas, elsöprő hullámokként törtek fel, elsodorta az aggályaimat, a kételyeimet, és minden rosszat, amit addig éreztem. Eddig is tudtam, hiába próbáltam menekülni mind az érzés, mind a lány elől, pont úgy hajkurásztam is, kergettem, mintha álmok volnának, amiket sosem érhetek el, és szerezhetek meg magamnak. De most... nem tudtam tagadni az érzéseimet iránta. Hogy szeretem őt, és semmi másra nincs szükségem csak rá, és hogy ő is ugyanígy, vagy legalább hasonlóan érezzen irántam.  Ruhája hamar lekerült róla, nem tiltakoztam, mikor a cipzárhoz vezette a kezem, kifejezetten élveztem, hogy kezébe vette az irányítást. Én sem bírtam már magammal, ha ő nem vezet rá, magamtól húzom le a cipzárt, s végül szakítom el a ruháját, ami oly könnyedén foszlott szét ujjaim között, mintha csak a levegőt markolnám. Nem habozván testén simítottam végig, kezem könnyedén csusszant az alsóneműjébe, elégedett mosollyal nézve arckifejezését, és hallgatva a sóhajt, ami kiszökött belőle. Megfeszülve, nyakamba karolva húzódott közel hozzám, és egyúttal húzott magához engem is, így még közelebb kerültek ujjaim az izzó kis ponthoz, ami a gyönyörének forrása. Sóhajait felváltotta egy nyögés, s vérem még inkább fokozta neki az élményt, intenzívebbé tette, egyszerre oltottam szomját, és teljesítettem vágyait is. Ugyanakkor őt is fűtötték már a saját vágyait, akadozó, akaratos mozdulataiból látszott, mennyire akar engem, és örültem, hogy - ezek szerint - hasonlóan érez, mint én, sőt, meg merném kockáztatni, hogy ugyanúgy. Nem csak én vártam erre a pillanatra, ugyanúgy ő is éhezett már rám, s bár lehet, hogy ezt egészen idáig nem vettem észre, de most hirtelen beláttam, hogy így van. Hogy is lehetne másképp? Nadrágomon elidőző ujjai belőlem is halk, de annál erőteljesebb sóhajokat váltott ki, és a ruhadarab hirtelen nagyon zavaró, és kényelmetlen lett, hiszen immáron kemény férfiasságom majd szétfeszítette a nadrágot. Elena lehúzta a cipzárt, ámbár borzasztóan lassan, azt hittem megőrülök, ha most azonnal nem szedi le rólam, de mielőtt még közbeavatkozhattam volna, azon kaptam magam, hogy keze már az alsónadrágomba csusszan. Férfiasságom lüktetése mellet testemen is végigfutott egy-egy remegés, mintha minden egyes izmom külön mozgást végzett volna, némelyik azért, hogy a lány ne hagyja abba, némelyik pedig remegve könyörgött, hogy vessen véget a csodás kínzásnak, és végre adja át magát nekem teljes egészében. Mielőtt bármelyik is győzhetett volna, Elena elveszítette az egyensúlyát, így mindketten a szőnyegen landoltunk, ahol korábban a finom anyagú ruhája is, és szerencsére még időben sikerült megtámaszkodnom könyökömmel, hogy ne zuhanjak rá. Nevetése olyan volt, mintha egyfajta - és természetesen gyönyörű - háttérzene szólalt volna meg, szinte fürödtem az élményben, hangja csilingelése még jobbá, szebbé tette ezeket a perceket. Közelebb húzott magához, és én készségesen simultam testének, most már sokkal kevesebb anyag akadályozta meg, hogy érinthessük egymást. Mégis, ha azt hittem addig, hogy minden tökéletes, nem tudtam valójában mit is jelent ez a szó. Hiszen a szavak, amiket rózsás ajkai hagytak el, bizsergést keltve a gyomromban futottak végig felforrósodott bőrömön, s olyan hevesen csókoltam, mint még soha senkit. Úgy éreztem, ez nem történhet meg velem, én ezt nem érdemeltem ki, ámbár amilyen gyorsan jöttek eme sötét gondolatok, úgy fújta el őket a felhőtlen boldogság, amit most semmi, de tényleg semmi nem árnyékolhatott be. - Szeretlek, Elena! - súgtam vissza halkan, mintha attól félnék, hogy hangom összetöri pillanatot, mintha egy törékeny tárgy, egy hógömb volna. S ha tényleg az, biztos vagyok benne, valaki felrázta, a feje tetejére állította. - De ezt már tudod. - utaltam itt a feltörő emlékeire, amiket még halandó életében feledtettem el vele. De most még a múlt sem szólhatott bele ebbe az estébe. Vállaihoz nyúlva érintettem a csupasz, puha bőrt, amit eddig a pántok fedtek, és a csathoz nyúlva kikapcsoltam a melltartóját, amit ő elpirulva fogadott. A látvány olyannyira meglepett, hogy mozdulatlanná merevedtem, és csak ámulva, oldalra billentett fejjel figyeltem néhány pillanatig a lányt. Aztán észhez kapva végigpillantottam rajta, és sokkal gyönyörűbbnek találtam most, mint eddig bármikor, és ezt még a múltkori, gyűlölködős éjszakánk emléke sem ronthatta el. Lábait derekam köré kulcsolva húzott közel magához, ágyéka az enyémhez súrlódott, férfiasságom lüktetése pedig nagyobb fokozatra kapcsolt, s ekkor döntöttem el, hogy nem akarok tovább várni. Körmei végigszántották a hátam, és nem tudtam volna megállapítani, hogy valóban kiserkent-e a vérem, vagy csak mámortól ittasan rosszul érzékeltem. Mindenesetre a bugyiját is könnyed mozdulattal húztam le róla, szakadás mentesen ejtetem a melltartója és a ruhája mellé a szőnyegre, aztán egy újabb mozdulatsorral csusszantam belé, ami egy elfojtott, félig morgásba fordult nyögést váltott ki belőlem. Úgy éreztem, ennél jobb nem mostanában történt velem, és a fájdalom - ami hirtelen megszűnt létezni - is egyetértett velem ebben.

notes: *O*
words: 983music: feel real

by Drama Queen
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ↷ Whitmore college.
» foglalkozás : ↷ student.
» avatar : ↷ nina dobrev.

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptyHétf. Márc. 03, 2014 5:06 pm




Elena and Damon

Ráeszmélni arra, mit érzek, ráeszmélni, hogy most az egyszer azt teszem, amit Én tenni akarok. Nem érdekelnek az elvárások az ítéletek, az üres szavak, amiket szubjektív vélemény alapján rám akarnak erőszakolni, hogy azt érezhessem, amit ők gondolnak. Most éreztem. azt, ahogy bőröm csókolja és érinti az, akit szeretek. Mert szerettem, még ha nem is ismertem be eddig. Elrejtve, de éreztem valamit, ami felerősödött, miután megtudtam miket feledtetett el velem. Önző mód magának tartotta meg az érzéseit, s elhitette, hogy nem érez semmi, hogy van annyira önző, hogy a bátyjának hagyja meg az érdemet, hogy egy hasonmással feküdjön egy ágyba. Most mégis itt volt, engem csókolt, nem tolt el, elhitte amit érzek, az igaz.
Csípőm ritmusos mozgása felébresztette vágyának forrását, ami minél közelebb vitt ahhoz az érzéshez, ami az én vágyaim fokozta egyre magasabbra. Nem húztam tovább az időt, ahogy a ruhám cipzárja lassan csúszott végig hátamon, ahogy érintése végigfutott testemen, mind-mind csak még inkább emlékeztettek arra, hogy mióta várok erre. Ahogy a ruhám cipzárja leszaladt, mégis szorító maradt a ruhadarab, egy könnyed mozdulattal szakadt le rólam, tompán puffanva a puha szőnyegen. Érintése nyomán égető érzés futott rajtam végig, s ujjai fehérneműm alá siklottak, s gyönyöröm tovább fokozódott. Nyakába karolva húztam közelebb magamhoz, simultam érintéséhez, s ahogy egyre közelebb kerültem ujjai nyújtotta vágyaim beteljesüléséhez, úgy fokozódtak sóhajaim. Ajkaiba harapva újra megízleltem vérét, épp mikor elértem ahhoz a ponthoz, hogy ez a fajta gyönyöröm beteljesüljön. Hátam megfeszült, csípőm előrelendült, és ajkaim közül kiszökő sóhajaim most egy halk nyögésben váltak eggyé, ezzel jelezve számára, hogy örömöm a tetőfokára hágott. De nem hagyhattam abba, érezni akartam őt, érezni ahogy magamba engedem, ahogy kiteljesedik ez az éjszaka, de nem akartam, hogy ez a pillanat túl gyorsan szálljon el. Kezeit derekam két oldalára csúsztattam, mígnem apró csókokkal borítottam el nyakát a pillanatig, mikor nadrágja cipzárját fokról-fokra le nem húztam. Lüktető férfiasságát megsimítva a ruhadarabon keresztül, elszakadtam nyakától, mélyen szemébe néztem, mert látni akartam, hogy amit teszek az számára is kellemes érzéseket mozgat meg. Másik kezemmel hátát simítottam végig, mígnem nadrágjához érve kissé megemelkedtem, hogy így rajta is csak alsónadrágja maradjon. Nem hagytam, hogy kiélvezze a helyzetet, kínozni akartam, vágyait lassan beteljesíteni, mégis érintéseim gyorsabbak voltak, ahogy szívverésem és pulzusom is egyre gyorsabb lett. Alsónadrágjába csúsztattam ujjaim, megérintve őt, de továbbra sem engedtem szabadjára tekintetét, de nem is csókoltam őt. Csípőm hátrébb tolva helyet biztosítottam kezemnek, majd a kanapén hátára fektetve őt tovább kényeztettem. A lüktetést egyre jobban éreztem én is, izmai megfeszülve ellenkeztek nekem, ami gonosz mosolyt húzott ajkaimra. Hajam vállamra omolva követte előrehajoló testem, de elvesztettem az egyensúlyom és magammal rántva őt, a ruhám mellett a puha szőnyegen végeztem. Elnevettem magam, majd közelebb vontam magamhoz, hisz míg én a hátamra érkeztem, addig ő megóvott az összelapulás veszélyétől, és megtámaszthatta magát, így messze került tőlem. De a távolságot lecsökkentettem, ajkaiba suttogva szólaltam meg, míg szemeim lehunytam.
-Szeretlek.-vallok színt megtörve, bár tudom ezzel sebezhetővé válok előtte. De nem érdekelt, amíg mellettem volt, amíg csókolt, amíg elveszthettem eszem érintésétől, amíg karjaiba zárva megóvott a külvilágtól. És most pont ezt éreztem.
Melltartóm pántját lehúztam vállamon, de nem adtam meg neki mindent, azt akartam, hogy magától tegye meg, amit meg kell tennie. Nyakába kapaszkodva emelkedtem meg, így helyet adva ahhoz, hogy a kapcsot kigombolja, s így felfedhessem előtte kebleim. Elpirulva engedtem el, s nem tudtam, hogy a megilletődöttségtől vagy attól, hogy ráeszméltem, hiába teteti magát gonosznak, gyengéd is tud lenni. Dereka köré kulcsoltam lábam, így újra érezhettem fokozódó vágyát, lüktető férfiasságát, amitől halk sóhaj szaladt ki torkomon és szakítottam fel bőrét hátán, ahogy körmeim végigszántották az említett testrész, s vágyamnak jeleként meg nem kínozták egy kicsit.
Ez más volt, mint rég. Nem érdekelt, hogy a kötelék teszi e vagy sem, mert tudtam az már megszakadt, de tudtam az emlékeim sem üldöznek már. Már nem voltak sötét foltok, nem volt más csak a pillanat, amit érezni és élezni akartam.


note:*.* | music:Skylar Grey - Words| word: 636



Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptyVas. Márc. 02, 2014 6:24 pm


For Elena Gilbert

♦♦♦

Forever meant nothing
when we had nothing





Lehetetlen nem eleget tenni a kérésének. Nem mertem végiggondolni, mióta is várok erre a pillanatra, ami egyszer már majdnem beteljesedett. Ám jobbnak hittem belátni, hogy nagyobb örömöm lelem a mostani pillanatban, mintha legutóbb történt volna meg. A vágy most heves érzelmekkel, valódi érzelmekkel keveredik, míg legutóbb csak zavaros gondolataim voltak, és egy lány, aki üres volt belül, érzéketlen, és csak egy játék volt számára az egész. Nem tudtam egészen eddig, hogy ez mennyi fájdalmat okozott nekem, de most, hogy minden teljesen más, és jobb színben tündököl a szemünk előtt, már tudom, hogy ez a megfelelő pillanat. Ez a mi pillanatunk, és ezt nem ronthatja el senki sem. Nem számít, hogy mások mit gondolnak, hogy miként vélekednek rólunk, és a kapcsolatunkról, csak az a fontos, hogy én akarom őt, és ő is akar engem. Hogy utána mi lesz... egyszerűen csak nem számít. Órákig beszélhettünk volna még arról, ami ránk vár, vagy amit már magunk mögött hagytuk, kérhettem volna, hogy adja a tudtomra, miként érez, hogy istenigazán öntse szavakba, ami jelen pillanatban megkörnyékezte a szívét, de nem erre vágytam. Cselekedni akartam, és az, hogy tudtam, ő is ezt várja tőlem, még inkább erre késztetett. Egy lépés előre, majd még egy, s még egy, végül testünk összesimul, a levegő szinte szikrázik körülöttünk, csókjai elhomályosítják a látásom, amire a vágytól szemeimre boruló köd is rásegít. Szemeim lehunyom, és csak átélem az érzést, iszom magamba.. mindent. Az érintését, bőréből áradó forróságot, vágytól rekedtes hangját, szívdobbanásainak ütemét. Válasz helyett újabb csókban forrok össze vele, úgy merülök bele az érzésekbe, hogy közben azt kívánom, bár belefulladhatnék. Csípője újra és újra előrelendült, még inkább fellobbantva bennem az ismerős vágyat, amit már jó ideje, minden alkalommal éreztem, ha közelebb kerülhettem hozzá. Hirtelen minden emlék egyszerre ömlik az elmémbe, szinte túlcsordul, mintha egy kád víz volna, s én elfelejtettem volna időben elzárni a csapot. Magam előtt látom a szobáját, ami valahogy egyszerre tükrözi emberi énjét, és üt el ettől a szenvedélyes, kalandvágyó jellemtől. Előtte állok, kezemben a nyaklánca, s míg én reménykedek benne, hogy elég erőm lesz kimondani a szavakat, ő értetlenül nézi a kezemben lógó medált az egyszerű ezüstlánccal. Hát persze. Nem bízott bennem, nem tudta elhinni, hogy ha nem védi őt a verbéna, bármi jó is kisülhet a beszélgetésünkből. Persze, én adtam okot rá, hogy ne bízzon bennem. Közben újra visszatérek a jelenbe, s ez volt az a pillanat, mikor hihetetlen sebességgel a kanapén kötöttünk ki, nem volt bonyolult követni őt, ösztönösen mozogtam vele együtt. Hátam a puha anyagnak préselődött, kezei ismételten hasizmaimon vándorolt végig, csípőjével előrébb lendült, ingerelte ébredező férfiasságom, ami a mozdulatsor végére már keményen préselődött az ölének. Miközben övemmel vacakolt, meg kell hagyni igencsak ügyesen, nyakamhoz hajolva csókolni kezdte a bőröm, amin azon nyomban forróság futott végig, s mikor fogaival karcolta azt, úgy éreztem, jóleső lángok nyaldossák a testem, mintha a nap sugarai vándoroltak volna minden egyes porcikámat megvilágítva. Hagytam, hogy ő irányítson, mert láttam, milyen örömet okoz neki, hogy az ő kezében van a gyeplő, s valójában én is élveztem, mindig is szerettem, ha a nők nem tehetetlenül hevernek alattam, de Elenától nem számítottam másra. Mégis arra vágytam, hogy karjaim közt essen szét, adja át magát a vágynak, az érzéseknek, és legfőképp nekem. Ajkaival és fogaival számra tér át, érzem, amint vérem kiserken, de ettől csak még csodásabbá vált a pillanat, és már-már izgatottságom megnyugvásba fordult át, ám a vágy nem hagyott alább. Szemei egy pillanatra felnyíltak, s mintegy megérezvén ezt, megemeltem a fejem annyira, hogy egyetlen pillanatra csokoládébarna szemeibe tudjak nézni, és lássam benne a még inkább tomboló vágyat. Elégedett félmosolyra húzódott szám szeglete, és kezei által vezetve a ruha cipzárjához nyúltam, könnyed, mégis sürgető mozdulattal rántottam le egészen az aljáig, majd vállaihoz nyúlva kibújtattam belőle, és hátán, nyakán, derekán simítottam végig. Sóhajai még inkább arra ösztökéltek, hogy kényeztessem, kezeim combjára tértek át, s ahol a ruha alá kúsztam ujjaim, az anyag jellegzetes reccsenéssel szakadt ketté, a kezeim közt maradt ruhára alig emlékeztető anyagot a földre dobtam, ahol puhán landolt, hang nélkül, pusztán a cipzár ütött tompa zajt. Hasa bőrén húztam végig kézfejemet, enyhén benyúlva az alsónemű alá, s közben hajába markolva közelebb húztam magamhoz, és mohón csókolni kezdtem.

notes: *O*
words: 687music: feel real

by Drama Queen
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ↷ Whitmore college.
» foglalkozás : ↷ student.
» avatar : ↷ nina dobrev.

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptySzomb. Márc. 01, 2014 7:10 pm




Elena and Damon

Egy lépés majd még egy, ajkai enyémre találnak és elveszek az érzésben. Az érzésben mely megijesztett, mely felemésztette az összes kételkedésem és elfeledtette velem a külvilágot. Érezni akartam őt mindenhol. A falnak préselve inge recsegve adta meg magát követelőző kezeimnek, gombjai csilingelve hulltak a földre, de fülemben dübörgő pulzusomtól csak azt hallottam, amire igazán akartam koncentrálni. Izmos hasfalát simítottam, majd kezem nyakára siklott s már-már ismerős volt ez a mozdulatsor. Mert máskor is megtehettem volna ugyan ezt. Sőt, még többet is. De most most volt, nem pedig máskor, s most többre vágytam, mint máskor. Nem érdekelt a döntéseim súlya, a titkaim amiket rejtegetek, mert tudtam az neki is van bőven. Nem érdekelt az ellenző és rosszalló monológ, amiket másoktól hallhattam, csak az érdekelt, hogy átölel, a falnak préselve fordít az álláson és érintése nyomán bőröm felforrósodik. Csak ez érdekelt.
A hirtelen mozdulat arra késztetett, hogy egyensúlyom miatt dereka köré fonjam lábaim, így megtartva magam, de ágyéka forró lüktetését már most is éreztem. Akartam őt érezni, nem engedtem volna el semmi pénzért. Csípőm ritmustalanul mozgott, de így még ruhán keresztül is elértem a kiváltani kívánt hatást. Elmosolyodtam, amikor nyakamra vándorolt, ahogy megszólalt az pedig még kínzóbb vágyat tört elő belőlem.
-Akkor tedd meg most. Mutasd meg mennyit érek neked, hogy mire vagy képes miattam.-kérem, ujjaim hajába túrnak és újra visszahúzom őt magamhoz, így csókolva negédes ajkait.
Egy részem feledni akart. Feledni mindent, amit valaha gondoltam róla, s ehhez bizonyságként azt akartam, hogy éreztesse megérdemli ezt. De nem követelhettem semmit, mert én is megbántottam. Millió meg egy alkalommal, kényszeresen vágytam arra, bárcsak most ne lenne, ha nem is létezne, ha nem köpne bele mindenki levesébe. Most mégis Ő volt az a személy, aki boldoggá tett, aki elfeledtette velem milyen ember is, hogy még mielőtt vámpírrá lettem, mennyire vívódtam az iránta táplált szeretetem és gyűlöletem között. A mérleg azonban vámpírlétem óta elbillent, megismertem azt az oldalát is, amire mindig is vágytam, s ehhez az emlékeim használtam. Megismertem azt az énjét, aki önző mód magának akart, mégis kegyesen hagyta, hogy a testére karjaiban végezzem. S most itt van, itt vagyok én, és mindez már csak a múlt.
Egy könnyed mozdulattal kaptam el a figyelmetlen pillanatot, kezeimmel megtámasztva magam a faltól ellöktem magam, sebességem használva pedig a kanapéra löktem magunk. De nem engedtem el, karjait csípőmre vezettem, ujjaim pedig hasfalán simítottak végig, s amikor megtalálták az övét, lassan, már-már kínzó lassúsággal kezdtem el csókolni s közben kioldani a csatot. Élvezni akartam minden percét annak, hogy irányítok, bár tudtam kiszámíthatatlan lépéseket tesz az életben, s most sem számítottam másra. Csípőm újra előrebillent, ahogy kezeim vállára simulva, ajkaimmal nyakát csókolva kissé megkarcoltam bőrét.
Talán ez volt életem legjobb napja, estéje, talán a legrosszabb, ahogy olyan dolgokat tettem, amiket akartam, talán nem. De az emlék élesen hasított fejembe, s az éles képen egy másik éjszakát láttam. Ahogy Elijah karjaiban merülök el épp ugyan így. A kép olyan éles volt, fájdalmasan száguldott végig testemen, s erre reagálva eddig gyengédebb, de akaratos mozdulataim töredezettek és még akaratosabbak lettek. Ajkaira találva a képek hatására nem túl óvatosan harapok belé, kiserkentve vérét, de ahogy megízlelem, újra úrrá lesz rajtam a nyugalom, bár szemem egy pillanatra felpattan, de ugyan ilyen nyugalommal hunyom is vissza. Nem akartam most ezzel törődni. A vágyam most még élesebb lett, amit részben a feledési kényszeremnek is köszönhetek. Szorosan lapultam ágyékához, még jobban veszítve azt a vékony húrt, ami eddig a ruháink miatt biztonságban volt, még inkább tudatára akartam adni, hogy most nem teketóriázok sokáig, ha ő azt is akarja, és így is fog cselekedni.
Mohón csókoltam ahol értem, ajkam közül pedig elő-elő törő sóhajokkal jutalmaztam egy-egy kellemesen ható érintéseit. Kezét elkapva rövidke, mégis csinos és kicsit alkalmi ruhám cipzárjához vezettem, ösztökélve, hogy ne húzza tovább az időt, szabadítson meg a szorító ruhadarabtól. Mert hiába érintette csípőm, simított combjaimon, egyre többet akartam megmutatni magamból, megmutatni neki testem minden porcikáját, ahol elkalandozhatnak ujjai.


note:*.* | music:Skylar Grey - Words| word:642



Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptySzomb. Márc. 01, 2014 12:07 am


For Elena Gilbert

♦♦♦

Forever meant nothing
when we had nothing





Egyetlen pillanat erejéig olyan volt, mintha álmodnék. Mindent láttam, a szoba félhomályát, a pohárból csöpögő alkoholt a fotel karfáján, a tűz narancsos lángjait nyaldosni a tűzifát, a lányt, aki karnyújtásnyira áll előttem, és minderre úgy kezdtem vágyni, az életemre, mintha nem volna valóságos. Végigfutott az agyamon, hogy nem karok felébredni, át akarom élni az érzéseket úgy, mint még soha, el akarom raktározni őket mélyen az emlékeim között, és elővenni, ha úgy tartja kedvem. De még nem szívtam magamba elegendő képet, még nem éltem bele magam eléggé, nem temetkeztem bele a boldogságba, ami egyszerre mar, mint a sósav, s gyógyít, ahogy csak a szerelem képes. A pillanat persze elmúlt, rájöttem, hogy ilyet az én sötétségtől fertőzött, önutálatot kibocsájtó elmém nem kreálhatna, ez csak a valóság lehet. Ám ezt valahogy még nehezebb elhinni. A belém vetett gyűlölködés mások által, és az önmagam iránti hit elvesztése megnehezíti a helyzetet. Elhittem már, oly régen, hogy rossz vagyok, nem lakozik bennem jóság, s ekkor jött ez a lány, és felkavarta az életem. Első pillanattól fogva tudtam, hogy ő tiszta, és olyan jó, amilyen és soha nem leszek és nem voltam. Naivitása, miszerint a kis városkájában nem történhet semmi rossz, is erre utalt. Annyira hitt a jóban, annyira akarta, hogy mások is így vélekedjenek, hogy elhitte, ez így van, még akkor is, ha semmit nem tudott Mystic Fallsról. Ahol egy bájos vámpírnő rabul ejtette a Salvatore fivérek szívét, ahol végül miatta haltak. De most már nem számít, akkor mi volt. Elena szemeiből ki tudom olvasni a gyűlölet hiányát, látom, hogy bármit mondok, bármit teszek, nem lesz képes lemondani rólam, és ez egyszerre gyengít le, és ad erőt. Sosem hittem volna, hogy ilyen kettősségeket érezhetek, talán mindössze csak párszor tapasztalhattam meg, mikor érzelmeim megcsavarodva bűntudatot árasztottak felém, s a vér, az ölés egyszerre okozott kellemetlen érzéseket és mérhetetlen örömöt. Most azonban ez sokkal fokozottabb, hiszen minden egyes érzésemnek, gondolatomnak van egy párja, ha úgy tetszik egy ellentéte, de ezek kettőssége valahogy még jobbá teszi a pillanatot. Jobbá, mint ahogy bármikor képzeltem, pedig már hányszor lejátszottam hasonló gondolatokat és képeket a fejemben! A valósághoz persze semmi sem mérhető. Próbálom olyan szorosan tartani miközben csókolom, ahogy csak karjaim bírják, amíg el nem zsibbadnak, s még az után sem akarom elengedni őt. Mert végre enyémnek éreztem, végre megkaphatom őt. Egy halk hang a fejemben Ricet juttatja eszembe, azt suttogja, végre megkaptad, amit akartál. "Tiéd A Lány. Megszerezted!" Persze ettől borzalmasan idiótán érzem magam, és ha tehetném, behúznék egyet a halott barátomnak, amiért ilyen szavakat ültetett a fejembe. Valahol persze megnyugtat a tudat, hogy ő tudta, min mentem keresztül, és hogy mi várhat rám, ha ő Velem van. Hogy mennyire vágytam rá, mennyire akartam önző módon, hogy az enyém legyen. Ha volt is némi ellenérzésem azzal, amit csinálok, Elena szavai eltörölték az összes kételyem. Egy vigyor szélesedett ki az arcomon, miközben ajkáról nyakára tértem át, hátát, derekát, fenekét simítva miközben óvatosan és mégsem finoman a falhoz préseltem testét. Nem lepődök hát meg, mikor fordul a kocka, és én találom magam háttal a falnak, fekete ingem néhány gombja a földre hull jellegzetes hanggal, az anyag halk szakadással bomlik szét a lány vékony, puha, mégis erős kezei között. Hasamban visszhangot vert a szívverésem, mintha egészen a gyomromig csúszott volna le a heves érzelmektől, hasfalam szinte lüktetett a finom kezek alatt. Szorosan simultam hozzá, ágyékom az övének nyomtam, és miközben én is szorosabban vontam őt magamhoz, hihetetlen gyorsasággal újra fordítottam a testhelyzetünkön, csípőjénél fogva felkaptam, hogy derekam köré kulcsolhassa a lábait, miközben a falhoz szorítottam, és nyaka forró bőrét csókolni, szívogatni kezdtem ajkaimmal, néha fogaimmal érintettem őket, testén ismételten végigsimítottam. - Én is akarlak, Elena. Soha jobban! - súgtam bőrébe rekedtes hangon, és biztos voltam benne, hogy ha még egyszer szóra akarnám bírni magam, már nem menne. Az érzések ugyanis eluralkodtak rajtam, és ki akartam élvezni minden egyes pillanatot ebből az estéből.

♦️ notes: Ez most picit rövidebb lett Razz
♦️ words: 639 ♦️ music: feel real

by Drama Queen
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ↷ Whitmore college.
» foglalkozás : ↷ student.
» avatar : ↷ nina dobrev.

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptyCsüt. Feb. 27, 2014 6:31 pm




Elena and Damon

A szavak, mint megáradt folyó a fák között, úgy törtek elő belőlem elmosva az összes kételyem s felállítva újabb gátakat, amiket a józan eszem diktált. Mégsem érdekelt, nem akartam álltatni magam, hazudni neki és magamnak, mégis egy részem megtette. Titkaim maradtak így is bőven, s nem hiszem, hogy a tett ígéretem, hogy a számra lakatot teszek, megszegném. Egyszerre vívódtam, hogy vajon amit érzek az a teljes valóság vagy csak egy elképzelt szüleménye zavaros érzelmeimnek, hogy a józan eszem elvesztettem e már.
Döntés elé állítottak, tudtam így egyiküket elvesztem. A ki nem mondott kényszerítés is fájt, fájt a következménye, megsebeztem a másikat, amiért nem őt választottam. Megsebeztem Damon-t és Stefan-t is. Az egyiket a választásommal a másikat azzal, hogy a tudat alatt tudta, nem teljesen választottam őt. Azt akarta, hogy gyűlöljem, gyűlöljem Őt, amiért azzá lettem ami. Hasonmásnak születtem, a sorsom mondhatni megpecsételt, s aligha hiszem, hogy ezen vámpírrá válásom bármit változtatna. Sőt, inkább megerősített abban, hogy élni akarjak. De képtelen voltam gyűlölni, mert nem az ő hibája volt. De én hibáztattam magam, mert Alaric miattam halt meg, ahogy Jenna is és a John. Még ő is, akit világ életembe gyűlöltem, gyűlöltem, mert becsapott, de elvesztése mégis megérintette legbelül. Én voltam az oka mindennek. Önző mód miattam halt meg körülöttem mindenki, s ezt  a tényt senki nem ismerte volna el. Mert az elnyomott érzelmek egyszer előtörnek mindenkiből. Belőlem most. Itt és most. Ebben a nappaliban, szemben állva azzal, akihez fűzött érzelem, aki összezavart, gyűlölnöm kellett volna mégsem tudtam megtenni.
Stefan választás elé állított, s képtelen voltam akkor kimondani amit igazán érzek. Nem tudtam mást mondani csak annyit 'Nem tudom.'. Pedig már akkor is tudtam. Pontosan tudtam, hogy nem puszta szimpátia vonz Damon-hoz. Amikor a motelnél csókolt meg, mikor megtudtam mit tett Rose-ért. Majd mikor Damon kérdezte, mit érzek iránt hasonló választ kreáltam. De akkor féltem bevallani, kifogásokat kerestem, elhordtam őt mindennek. Nem tökéletes, de én se. Akkor ott újra meg akartam csókolni, mégsem tettem. A fejéhez vágtam, hogy folyton átvág, a fejéhez vágtam, hogy amiket tesz önzők, másokat szabotál, átvág. Most mégis úgy éreztem, hogy nincs több bukkanó. Épp annyi bukkanó van, amennyi az én életemben.
Nem szóltam, hallgattam amit mond, és szememből kicsorduló könnyeim ellenére is mélyen szemébe néztem, ahogy szemembe néz. Majd megfordultam és elindultam az ajtó felé, de mintha valami visszahúzott volna. Vissza a nappaliba, karjai közé, ahová igazán vágytam. Arcom meggyötört, szemem egyszerre megtörtséget és szomorúságot sugárzó. De ahogy meghallottam a pohár csapódását, szemeim lehunytam egy másodpercre, majd mire kinyitottam már ott volt előttem, ajkai enyéim csókolták, s kezeim maguktól, különösebb akarásom ellenére nyakára siklottak, a másodpercek pedig hosszú órákká nőttek. Szívem vad kalapálása újra fülemben zúgott, hátam a hideg fa ajtónak préselődött, de nem bántam. Közelebb húzódtam hozzá, ajkaim szétválva hagyták, hogy nyelveink forró táncba kezdjenek. Nem akartam elengedni, de úgy éreztem nem kapok levegőt. Testem melegség töltötte el, némi vággyal elegyítve, s féltem ha így folytatja felrobbanok a kezei között.
-Nem érdekel más, csak téged akarlak.-suttogom ajkaiba, mígnem egy határozott mozdulattal nem préselem az ajtó melletti falhoz. Kezeim nyakáról mellkasára vándoroltak, a már megszokottá vált fekete ing gombjaival nem bajlódtam, könnyed mozdulattal szakítottam szét az anyagot, s érintettem meg izmos hasfalát, érezve bőre forróságát, de kezeim újra nyakára siklottak, magamhoz vontam, körmeimmel szántottam bőrét, testem pedig ellenem cselekedve adta meg magát, lett léggel egyenlő nehézségű és nem érdekelt már az se, hogy kételkedik e bennem és abban, amit teszek. Mert én már nem kételkedtem magamban. És most visszavonhatatlanul azon járnak a gondolataim, hogy őt akarom itt és most, hogy érinteni akarom, követelőzve és önzőn simul hozzá testem, elveszve csókjai nyújtotta gyönyörömben.



note: Rövidke érzelős *.* | music:Skylar Grey - Words| word:596



Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptyCsüt. Feb. 27, 2014 1:01 am


For Elena Gilbert

♦♦♦

You never broke my heart again





Magam elé meredek. Nem tehetek mást, nem bírok moccanni, szavai még a vért is megfagyasszák bennem, érzem, amint az ereimben áradó vörös nedű egyre csak sűrűsödik, s végül nem folyik tovább. Nem pumpálja szívembe a vért, ami lassú ütemet kezd diktálni, de ekkor rájövök, hogy testem csak az oxigénhiányt jelzi. Mély levegőt szívok magamba, érzem a forróságot, amit a narancssárga és vörös lángok árasztanak magukból, Elena leheletét a nyakamon, könnyeit, amint égető érzéssel végigcsorognak a bőrömön, bár tudom, hogy a kandallóból áradó forróságon kívül semmi sem a valóság. Talán csak emlékek, vagy inkább a képzeletem szüleménye mind. Hiszen ő sosem volt az enyém, sosem kaptam meg A Lányt. Sokszor enyém lehetett volna már, de azok mind múló pillanatok voltak, elillantak, mire felfogtuk volna, hogy elkezdődtek. - Pedig minden józan gondolkodású ember ezt tenné. Gyűlölne, teljes szívéből, és eltaszítana. De te sosem tetted. Nem igazán. Megrészegített talán a szerelmem, amit irántad érzek? Vagy csak vágyálmokat kergetsz, egy nem létező férfi árnyékát? - Mindezeket még mindig magam elé bámulva ejtem ki a számon, csak az utolsó kérdés végén emelem fel némiképp a fejem, hogy belenézhessek a keserű csokoládéra emlékeztető lágy pillantású íriszekbe, ajkaim eközben halvány, bánatos mosolyra görbülnek. Ekkor közelebb lép hozzám, én pedig késztetést érzek, hogy válaszul hátráljak egy lépést, de nem teszem, helyette előre mozdulok, mintegy közeledve felé, de a kettőnk közt lévő távolságot mégsem szeljük át. Mintha félnénk, pedig minden annyira nyilvánvalóvá vált az eltelt másodpercekben, egyre inkább tudom, hogy mi fog következni, és ez menekülésre késztet. Mint mindig, mikor valami jó csöppen az életembe, megszáll egy felsőbb erő, ami arra sarkall, ne higgyem el a jót, ne fogadjam el, taszítsam el magamtól. Ám ez valójában csak én vagyok, a hang a fejemben pedig a bűntudat, amit sosem tudok igazán elnyomni, még érzéseim nélkül is ott lappang bennem, mélyen, elérhetetlen távolságban. Meglepetések sorozata kísért minket, újra és újra meghökkentjük egymást a szavainkkal, olyan, mintha ez sosem akarna véget érni. Újabb szavait hallgatva nem tudom eldönteni, mindig is arra vártam, hogy ezt mondja, vagy inkább azt akartam, ne tegye, és rettegtem ettől a pillanattól. A 'mi lett volna ha' részt szívesen átugrottam volna, de tudtam, hogy szükség van erre is. Sosem volt esélyünk átbeszélni a dolgokat, úgy istenigazán megállni egy pillanatra, és szánni némi időt a kapcsolatunknak, de most eljött a mi időnk, és nem menekülhetek el. Pedig mennyire szabadnak érezném magam odakint, a szabad ég alatt, miközben keresztül száguldom az erdőn, cipőm talpa alig érintené a talajt. Az alkohol, ami eddig boldogságot okozott, és kellemes, bágyadt, meleg érzést hagyott a gyomromban, tovább éltet, száguld testemben, mint a vér, és ez ad erőt végül, hogy ne pillantsak vágyakozva az ajtó felé, vagy ne menjek el innen ténylegesen. Bólintok az igazságra, és erőt gyűjtök, hogy megszólaljak, de mire levegőhöz jutok, és nekikezdhetnék, folytatja, a szavak csak úgy áramlanak belőle, s bár szeretném félbeszakítani, nem megy, hagyom hát, hogy befejezze. Ráncolom a homlokom, elnyílt szájjal próbálok dűlőre jutni, végül megnyalom száraz ajkaim, és kisimult arccal, mégis fájdalommal a szememben lépek még közelebb hozzá. Ekkor kezem megragadva a mellkasához, a szívéhez húzza, forró, puha bőre alatt szíve hevesen ver, mintha ki akarna törni a mellkasából. - Hát nem látod, Elena? Csak ártunk a másiknak. Bántjuk egymást. Mikor azt mondtam, hogy remélem minden álmod teljesül az életedben, nem így képzeltem el. Önző vagyok, igen, de az, hogy te is akarsz engem, már egészen más. Tényleg ezt akarod? Engem? - Ezúttal nem eltaszítani akarom a szavaimmal, a kérdéseimmel, sokkal inkább kideríteni az igazat. Hogy készen áll-e szorosabb kapcsolatba kerülni velem, megerősíteni a kapcsot, ami már amúgy is összefűz minket és az életünket. Készen áll-e rám, a tetteimre, a gondolataimra, a szavaimra, és legfőképp az érzelmeimre. Választás elé állítottuk. És milyen igaza van. Még ha szó szerint nem is jelentettem ki - Én vagy Stefan, válassz! -, hogy az öcsém nem kérdezett rá, utalásokat bőven sokat tettünk rá, és éreztettük vele, hogy akármelyikünket is választja, a másik szenvedni fog, és talán maga mögött hagyja a várost, de attól még az általunk oly szeretett lánynak nem lesz könnyebb. Nem lesz boldog, miközben az egyik szívéhez közel álló férfi odakint bolyong a nagyvilágban éppenséggel üresen, érzéketlenül. - Elena, te sosem lettél rossz. Nem olyan vagy, mint én. Ha azt mondod nekem, szeretsz, nem válsz tőle önzővé. Elmehettem volna. Vagy mondok jobbat! Vissza se kellett volna jönnöm ide, Mystic átkozott Fallsba! Mondhatni kikényszerítettem belőled ezt a vallomást. Ez nem fog a lelkeden száradni. - Kezem testem mellé hull, kimondatlan szavaimmal önmagamat sebzem, s az ő szavai fájdalmasan-jólesően marnak belém. Ebbe kapaszkodom, ez tart vissza attól, hogy újra elforduljak, és többé ne nézzek felé, ne is gondoljak rá. Mert szükségem van erre az érzésre, épp a felém kapó kínok miatt, amik fájdalmasságuk ellenére cirógatva érintenek, akár a tollpihék, és végtelen örömöt okozva áradnak szét testemben mindenféle kényszer nélkül, magától értetődően, természetesen, könnyedén. Nem vettem észre, hogy eltávolodtam tőle, egészen addig, míg két nagy lépéssel át nem szeltem a köztünk lévő távolságot, és nem ragadtam meg a karjait erősen, szorosan magamhoz rántva ezzel őt, miközben rátaláltam ajkaira az enyémekkel, mohón rájuk tapadva falom a nőt, éreztetem vele mindazt, amit szavaimmal képtelen voltam, és magamhoz édesgetem ahelyett, hogy eltaszítanám. Belefáradtam abba, hogy távol tartsam őt magamtól, vagy inkább... Én tartsam távol magam tőle. A korábban kezeimben tartott, immáron a fotel karfáján nyugvó, felborult pohár tartalma háttérzajként csöpög a padlóra, miközben én úgy érzem, az érzelmeim túlcsordulnak bennem, és a folyékony aranyhoz hasonlóan, csorognak az ereimbe, és égető, kellemes érzést hagynak maguk mögött.

notes: *O*
words: 910music: gravity

by Drama Queen
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ↷ Whitmore college.
» foglalkozás : ↷ student.
» avatar : ↷ nina dobrev.

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptySzer. Feb. 26, 2014 3:51 pm




Elena and Damon

A felismerés fájdalmas. Felismerni, hogy mennyi mindent veszthetsz el, most mégis örülök, hogy megtettem. Tudtam mit érez, tudtam én mit érzek. Mégis a szavak úgy, olyan zavarosan törtek elő belőlem, mintha kisgyermek lennék, aki épp a beszédet tanulja. Gyerek voltam. Egy fiatal vámpír aki nem meri érzéseit nem tudja kontroll alatt tartani, s most még annak ellenére is az igazát bizonygatja, hogy a másik hátat fordít neki. Fejéhez vághatnék szörnyűbb dolgokat, de nem teszem. Szavai égetnek, mert tudom részben igaza van, mégsem vádolom. Miért is tenném? Ha a sorsom így volt megírva, hát állok elébe, ha pofon vág én visszavágok, talpra állok és újra kezdem. Mert ezt teszem, mindig is ezt tettem. Tudtam fájdalmat okozott a sok veszteség nekem, de Jeremy-nek is és mindenki másnak, aki körülöttem volt, mert mindenki vesztett már el valakit. A szüleim halála után napjában tízszer mondtam el: Jól vagyok. De nem voltam. Szememben most is könny gyűlt, mert most sem voltam jól. És most még csak hazudni sem tudtam. Neki itt és most nem. Nem tehettem. Becsaptam magam, választás elé állítottak és a döntésem rossz volt.
-Nem várhatsz, de ne várd, hogy gyűlöljelek. Mert nem tudlak.-suttogom a szavakat, a maró fájdalom szívemben pedig egyre erősebben feszít.
Közelebb léptem, szavaim pedig még így is halkan visszhangoztak a nappali falai között. Megfordult, de szememből kicsordult egy halovány könnycsepp, s a szőnyegre cseppent, s hangját mintha én is hallottam volna. Sercegve itta be az anyag, mint egy vámpír érzéseit a léte, eltüntetve a nagyvilág elől.
Kérdése hirtelen ért, s a válasz sokkal könnyebb volt fejben kimondani, mint kiejteni a betűket hang formájában.
-Mielőtt vámpírrá változtam, azt mondtam, hogy talán téged választalak, ha veled találkozom először. Elhitetted velem, hogy Stefan volt az, akivel előbb találkoztam. Becsaptál... Folyton ezt csinálod, mert ehhez értesz. Becsapni másokat, esztelenül gyilkolni halomszám, de még ennek ellenére is képtelen vagyok gyűlölni téged.-lépek közelebb elkapva kezét és szívemhez húzom, de bőre érintése nyomán mintha ezernyi apró tűvel szúrtak volna meg.-Nem hibáztatlak, mert én is tettem szörnyű dolgokat. És nem hibáztathatsz azért, amiért nem tudom elfelejteni azokat, amiket mondtál. Ahogy azért sem, amiért becsaptalak, mert féltem beismerni, hogy érzek valami.t Hogy valami hozzád köt, hogy érzek valamit irántad.-suttogom megtörve, de szememben összegyűlő könnyem nem tör elő, íriszébe nézve látom tükörképem, ahogy elveszek fekete szemeiben, ahogy látom a megtört lányt, akit az élet agyon -vissza pofozott, de most beismert egy olyan dolgot, amit mindig rejtegetett magában.
-Választás elé állítottatok, de tudtam, mindig is tudtam, hogy többre vágyom. Elfelejtetted velem, amikor nem viseltem a nyakláncom....Elfelejtetted...Önző vagy, tudtad, hogy nem érdemelsz meg, azt gondoltad, hogy ez az igazság. De teszek neked egy szívességet, most én leszek önző és nem sajnálom, hogy ezt érzem. Mert érzek Damon, mert emlékszem minden elfedtetett szavadra, mert szeretlek.-szakad ki belőlem végül a szó, és elengedem kezét, melyet eddig szívemhez szorítottam. Vadul kalapáló szívem megkönnyebbülve lelassul, de arcomon ott ül minden érzelmem. a megtörtség, a fájdalom és a felismerés adta kellemes érzésáradat.
Mert minden ellenérzet és figyelmeztetés ellenére, amit mindenki sugallt irányomba, a szívem nem tudtam megállítani érezni. És nem is akartam, vágytam az érzésre. Elléptem előle, megfordultam és az ajtó felé indultam, mert a csend, a szótlansága mardosta a tudatom, de ahogy az ajtó elé értem, újra megfordultam s az eddig könnyes szememből újra előtört egy-két kósza könnycsepp. Megtörtem, fájt ez a törés, de nem tudtam ellen mit tenni. Csak néztem az ajtóból a nappaliba, ahonnan a tűz ropogó hangja sértette fülem, ahol már nem hallottam kalapáló szívem ritmusát. Talán ilyen a megkönnyebbülés és a csalódottság.


note: Ez még az előzőnél is rosszabb lett :/ | music:Skylar Grey - Words| word:581



Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptySzer. Feb. 26, 2014 11:52 am


For Elena Gilbert

♦♦♦

You never broke my heart again





Az ominózus szavak után tovább meredek a tűzre, miközben két opció is felmerül bennem. Az egyik, hogy hallom majd, amint a lányt kifelé vezetik a lépteit, vagy éppen hangtalanul tűnik el az éjszakában. De ez a lehetőség összeszűkíti a gyomrom, görcsben áll tőle, és furcsán megcsavarodik a fájdalomtól, amely az egész testemre kisugárzik. A másik, hogy nem megy el, itt marad velem, ám ez a lehetőség talán sokkalta fájdalmasabb lesz mindkettőnknek, mint az első. Nem a tetteinkkel, inkább a szavainkkal fogjuk bántani egymást, mert az érzései bár jelen pillanatban be vannak dobozolva és mélyen elrejtve benne, előbb-utóbb a felszínre fognak törni. Az pedig számára csaknem elviselhetetlen lesz. A kísértés, hogy odalépjek hozzá, szorosan magamhoz húzzam, és elmondjam neki az érzéseim, kínoz, és már azt hiszem, nem tudok ellenállni neki, de egy újabb korty alkohol, a melegség a bensőmben, amit okoz ez a folyékony arany, segít túlélni ezt a múló pillanatot, s végül sikerül ott maradnom, egy helyben állva a kandalló előtt. Elena még mindig mögöttem van, hallom lélegzetvételeit, és annyira vágyakozom utána, még a történtek után is, hogy akaratlanul szökik ki belőlem egy fáradt sóhaj, miközben a vágy éles karmaival szántja végig a testem, lelki szemeim előtt látom, amint az édes vér kibugyog a bőröm alól. Megrázom a fejem, hogy figyelni tudjak rá, hiszen ha nem ment még el, az azt jelenti, hogy mondanivalója van. Nem vagyok biztos benne, hogy hallani akarom, de továbbra sem moccanok. A szavai pedig olyan hirtelen érnek, hogy szinte hallom, amint az állam fájdalmasan hangosan koppan a padlón a döbbenettől. Kénytelen vagyok megfordulni, hogy lássam az arcát, amint ezeket mondja nekem, lássam barna szemeiben az érzelmeket. Annyiszor hajtogattam, hogy fölöslegesek az érzelmek egy vámpírnak, csak az ösztöneire kell hallgasson, azok mutatnak végül majd utat, de már akkor tudtam, hogy ostobaságokat beszélek. Rettegtem. Rettegtem, mert Katherine darabokra zúzta a szívem, és bár felépültem utána, nem akartam még egyszer azt a kínt érezni, ami fájdalmasabb volt, mintha minden egyes csontom egyenként törték volna darabokra. De többé már képtelen vagyok elnyomni az érzéseim, miközben Elena jelenléte kísért. És hirtelen elhatározom magam gondolatban. Egy keserű mosoly fut végig ajkaimon, csak épp a szegletük rándul meg, mosolyra emlékeztető mozdulattal. Ha nem viszonozza a vonzalmam, a szenvedélyes érzést, amit iránta táplálok, magam mögött hagyom Mystic Falls városát, és többé nem térek vissza. A gondolat megnyugtató. A fájdalmam majd le fogom gyűrni idővel. Túljutok az itt töltött éveken, és enyhülni fog minden, az emlékek pedig elhalványulnak majd az alkohol és a feledés homályában. - Visszakapcsoltál. - A szó erőtlenül, mégis valahogy boldogan cseng mély hangomon, ami tükrözi az érzéseim. Mintha tükörbe néznék, és megkönnyebbülve venném tudomásul, hogy még mindig ugyanaz az ember vagyok, aki voltam. A fickó, aki nem várja el a lánytól, hogy bocsánatot kérjen. A vámpír, aki csak annyit szeretne, hogy minden menjen tovább a normális kerékvágásban. A fájdalmam ellenére, ami szögesdrótként tekeredik körém, tudom, hogy el kéne őt engednem, mert amit ő tett, még a felével sem ér fel annak, amiket én követtem el az évtizedek során. - Nem várok tőled semmit. Nem várhatok tőled semmit. A szeretteid nagy részét miattam veszítetted el. Én vagyok az egyik legfőbb oka, hogy vámpírrá változtál. Hogy kikapcsoltad az érzéseid - mert bár ezért nem én vagyok a felelős, de túl sokszor hajtogattam, hogy egy vámpír érzések nélkül élvezheti csak az életet. Tudom, hogy megragadt a fejedben, és a tudatalattid végül meggyőzött, hogy igazam van. A fájdalmat csak így küzdheted le. De ez nem igaz, már te magad is rájöttél. - Kezdem úgy érezni, mindaz, ami kiárad belőlem értelmetlen, ostoba beszéd, nem tükrözi a valóságot. Nem adja át a gondolataim igazát, mégis ki kellett őket mondanom. Ha most megtartom őket magamnak, Elena talán sosem tudja meg, hogy jelen pillanatban, vagy egészen eddig mi zajlott le bennem.Saját szavaim emléke megkavarja az érzéseim, különösen amiatt, hogy Elena hangján hallom őket, s újra a tűzre meredek, mintha pattogó vörös szikrák megadhatnák a kellő válaszokat. Olyan, mintha nem mindössze pár éve, hanem évszázadok óta történt az az este. Mikor legelőször találkoztunk, mikor elfeledtettem vele ami történt, s mikor majdnem meghalt a balesetben, amiben a szülei az életüket veszítették. Bánom, hogy aznap este Stefan volt ott, s nem én, különben minden másképp alakult volna. De talán mégiscsak így a legjobb. Még éppen időben fordulok meg, hogy elkapjam a tekintetét, ami nedvesen csillan meg a tompa fényben. Teszek felé egy lépést, kezem kinyújtom, mintha ebből a távolságból is meg tudnám érinteni, aztán leengedem, mert tudom, hogy amíg nem kapom meg a választ a kérdésemre, nem teszek egy lépést sem előre. - És most mit érzel?

notes: Szerintem máris visszarázódtál (;
words: 757music: illusory light

by Drama Queen
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ↷ Whitmore college.
» foglalkozás : ↷ student.
» avatar : ↷ nina dobrev.

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptyKedd Feb. 25, 2014 6:08 pm




Elena and Damon


Igen, tettem szörnyű dolgokat. szörnyű dolgokat, amiket hátralévő életem nagy részében talán bánni fogok, de ki nem tett még ilyet. Mindig én voltam a kis szende lány, de az a lány meghalt velem, s vámpírként kicsit nehezen viseltem a korai időszakot, mikor minden arra emlékeztetett, kik haltak meg körülöttem. Mert sokan, s ezek mind miattam. Kikapcsoltam. Mert így elviselhető volt. Majd vissza mert nem bírtam nézni, ahogy az öcsém halálra kínozzák, ahogy láttam hogy mindezt én teszem vele. A makacsságom, az ösztöneim nem pedig a józan eszem. És most itt állok. Itt a Salvatore vendégház ajtajában, s azt bámulva meredek magam elé gondolkodva a múltamon, s újra meg újra lejátszani a képsort, amiben Damon fejéhez vágok egy-két nem túl szép dolgot. Nem vezekelni jöttem, nem bűnbocsánatért, mert tudom a pokolba jutok anélkül is. Nem a kötelék miatt mely szerencsére megszűnt létezni vagy talán soha nem is volt.
Megfordultam és elkezdtem sétálgatni az ajtó előtt. Idegesen rágcsálva rövidre vágott körmeim, mint egy gyerek a felelés előtt. Végül döntöttem. Most vagy soha. Nem menekülhetek, én nem vagyok olyan, mint a többi hasonmás én nem leszek meghunyászkodó. Kezem a kilincsre tettem, majd beléptem az ajtón és egyenesen a Nappaliba mentem. Lépteim nem halkítottam, könnyedén szeltem át a rövid kis szakaszt az ajtótól a már említett helységig.
A hangja jegyes volt, s tekintete nélkül is tudtam mi süt le arcáról. Egy könnyed lépéssel előtte teremtem, elválasztva így a tűzről tekintetét, hogy még véletlenül se nézhessen át rajtam.
-Nem fogok bocsánatot kérni, ezt nem kérheted. Kikapcsoltam az érzéseim, de megbántam. Érzek. Felemészt a fájdalom amit érzek, de felálltam és most itt vagyok.-kezdek neki, arcomon látszik eltökéltségem, de hiába vagyok vámpír, nagyot nyelek és ez jelét adja annak, hogy belül egyszerre félek és menekülök innen, s nem érzem magam épp szívélyes fogadtatásban várónak.
-Mindenkit elvesztettem, akiket szerettem. Nem várok sajnálatot, nem fogok könyörögni, hogy megbocsáss de ne várd, hogy a földön csússzak érte. Nem vagyok Katherine. Ha annyira zavar, hogy érzek valamit, hogy mindig is éreztem valamit nem csak Stefan iránt, akkor mond a szemembe.-hebegek össze dolgokat, az egyszerre rám törő érzelmeim hevében, majd megfordulok és az ajtó felé indulok. Rájöttem nincs mit mondanom. Amit akartam, nem tudom kifejezni, s már az sem érdekel hisz e nekem valaki vagy sem. Felnőtt vagyok, megoldom a problémáim. De a múltamból eszembe jutó képek emlékeztetnek rá, hogy nem vagyok tökéletes. Mert titkaim vannak, amikre soha nem derülhet sor. De testem minden porcikája szorong miatta s bárhogy próbálok, nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy elmondjam a nagyvilágnak mit is érzek.
-Szerelmet akarsz, ami fűt téged. Szenvedélyt és kalandot és még egy kicsi veszélyt is... Szeretném, hogy mindent megkapj, amit keresel. De most azt akarom, hogy felejtsd el, hogy ez megtörtént. Emlékszel? Ezt te mondtad nekem még mielőtt tudtam volna bármit is az igazságról, mielőtt tudtam volna, hogy a szüleim meg fognak halni aznap este. Damon mindenre emlékszem, minden szavadra, amit elfelejtettél velem.-fordulok felé ismét, hátát nézve szememben apró könnycsepp ül, mely egyre jobban szorít s végül lesiklik arcomon. Fájt minden ami a múltamhoz kötött, s most éreztem csak igazán vámpírként mennyi mindent nyomhatnék el magamban, most mégis mazochistán kínzom magam.



note:Vissza kell rázódnom :/ Smile| music:Skylar Grey - Words| word:521



Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptyHétf. Feb. 24, 2014 7:36 pm


For Elena Gilbert

♦♦♦

You never broke my heart again





Számtalanszor megfogadtam már, hogy csak megyek a saját fejem után, félretéve az érzéseim, és soha nem hallgatok a szívemre. Ámbár újra és újra megszegem az önmagamnak tett ígéretem, mélyebben beleásom magam a dolgokba, mint kellene, s végül én húzom a rövidebbet. Akárhányszor elgyengülök, mindig pórul járok, ezért sem értem, miért engedtem újra a kísértésnek, és nyújtottam át magam ezüsttálcán. Gonosznak tartanak, rossz fiúnak, és ezt kész voltam elfogadni az idők során, lévén sok rosszat tettem, de azt ki hitte volna, hogy Elena hagy fel a ráaggatott csupa szív szereppel? Követett már el hibát ő is, de a múltkori összetűzésünk óta nem hagynak nyugodni a szavai. Újra felidézem őket, s mellette az arcát is, ami gúnyról és gyűlöletről árulkodott. Katherine-t juttatja eszembe, pedig nem hittem volna, hogy ahhoz a nőstényördöghöz hasonlítom. Talán egy feje tetejére állított, alternatív világba kerültem, ahol minden az ellentéte a normálisnak. Végtére is, legutóbbi találkozásunknál Katherine bocsánatot kért, Elenával való utolsó beszélgetésem pedig úgy fulladt kudarcba, ahogy csak lehetséges volt. Egyikőjük jó útra lép, míg a másik épp csak kezdi megízlelni a rosszat? Abszurdnak tartom, Katherine sosem fog megváltozni. Azonban, Elenáról ezt állíthatom biztosan. Egykor száz százalékos biztossággal állíthattam volna, hogy nincs az a dolog, ami beszennyezné patyolat tiszta lelkét, de ez még azelőtt volt, hogy vámpírrá vált volna. Hogy megízlelhette volna az embervért, és a természetfölöttivel járó képességeket, amiktől hirtelen egy új, egészen más világ tárul szemeid elé. Egy sokkal színesebb, sokkal tágasabb világ. Féltem, hogy Stefan óvó kezei között képtelen lesz túljutni emberléte veszteségén, de mikor kiszakadt a megbízható karokból, hittem, hogy végül majd talpra áll. Mindig is úgy gondoltam Elenára, mint egy macskára, aki mindig a talpára esik, érje bármilyen nehézség is, bármekkora fájdalom, és tudtam, hogy ezúttal sem lesz másképp. Érzései kikapcsolására azonban nem számítottam, valamint hogy az élvezeteken kívül törődni fog olyan dolgokkal, mint a gyűlölködés, vagy a sértegetés. Azt pedig végképp nem értettem, hogyan képes megsebezni engem. Az a személy, akitől sosem vártam volna. Talán ez az, ami igazából letaglózott engem. Ha Elena sem érez irántam gyengébb érzelmeket, ki fog mellém állni, mikor mindenki szemében én leszek a bűnös... Jobban szíven ütött, mint hittem volna. S most itt állok egyedül, a hatalmas panzió falai vesznek körül, és az egyetlen érzés, ami belülről marcangol, a fájdalom. Becsapva érzem magam, és végtelenül nyomorultnak, whiskyvel feltöltött poharam köré fonom szorosan az ujjaim, épp csak annyira, hogy ne törjön össze, és hulljanak üvegcserepek a padlóra. A kandallóból áradó tűz meleg, túlzottan forró, szinte égeti a bőröm, és egy pillanatra megfordul a fejemben, milyen lenne, ha a lángok egész testem belepnék, és a fizikai fájdalom teljes mértékben elnyomná azt, ami a szívemet szaggatja darabokra. Emlékszem a tűz perzselésére a bőrömön, mikor az egyik földig érő ablaknál szívtam magamba a gyilkos napfényt, a gyűrűm a földön hevert, s ha az öcsém nem lép be az ajtón, átadtam volna magam a halálnak. De az más volt, haldokoltam a vérfarkasharapástól, nem hittem, hogy megélem a holnapot, különösen nem szenvedés árán. Senki nem kíván magának kínok közötti halált. Ahogy senki sem kíván magának ilyen erős fájdalmat és csalódottságot sem. Hirtelen biztos vagyok benne, hogy még ma éjjel valami szörnyűséget fogok elkövetni, csak hogy enyhítsem a fájdalmam. És ez azt jelenti, hogy a holnapra virradó reggelt követően sokan fognak gyűlölni, és kívánják majd a halálom. Nem törődöm a léptekkel, amik mögöttem csapnak halk neszt, ha valaki közvetlenül elém állna, akkor sem zavartatnám magam. Végtére is Stefanon kívül ki a fene jönne ide? Ha mást nem, valaki, aki ki akarja nyilvánítani az irántam érzett gyűlöletét. Ez a gondolat igencsak megmosolyogtat, szinte már hallom is az érkező szavaira tett gúnyos megjegyzést a fejemben. De a léptek zaja nem Stefantól jön, sokkal halkabb, lágyabban kong a parkettán, és süpped a szőnyegbe. Lélegzeteinek zaja szinte lyukat éget a füleimben. Ismerem ennek a szívnek a gyors, ütemes dübögését, ismerem ezt az édes, összetéveszthetetlen illatot. Visszafojtom a lélegzetem, dühösen összeszorítom a szám, és anélkül, hogy felé fordulnék, keserű, féloldalas mosoly fut keresztül az arcomon, ámbár szemeim sötéten méregetik a ropogó tüzet. - Ha azért jöttél, hogy újabb megjegyzéseket tegyél rám és a viselkedésemre, ott az ajtó, Elena! - A név, mely oly sokszor elhagyta az ajkaim, ezúttal sziszegve tör utat magának összeszorított fogaim közül, de arra sem méltatom a lányt, hogy akár vállam rándítsam. Felkészülök mindenre, amit még a fejemhez vághat, de titkon remélem, hogy hallgat rám, és kisétál a bejárati ajtón. Semmi kedvem egy újabb harchoz vele.

♦️ notes: Nem az igazi, de azért próbáltam megerőltetni magam Nyomi
♦️ words: 732 ♦️ music: illusory light

by Drama Queen
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptySzer. Május 22, 2013 6:05 pm

Stefan & Caroline

Tudtam, hogy most rám van szüksége, és arra, hogy őt is meghallgassa valaki. Én szerettem volna ezt a szerepet betölteni, Bármit is mond, nem adhatom fel a tervemet, hanem véghez viszem.  
- Én sem élveztem, mikor engem "zaklattál" - idéztem őt -, de sokkal jobban lettem utána. - feleltem neki kedvesen. Stefan, add ki magadból a bánatod, de tettek helyett szavakkal. A túlélem szónál felvontam a szemöldököm, mert ismertem. Tudtam, hogy olyan önmarcangoló személyiség, mint amilyen én magam is vagyok. Hiába mondogatja ezt, ezt csak a felszín.Kathrine-n is nehezen tette túl magát, Elenán meg főleg, mivel még mindig szereti őt. Most hogyan mondjam el neki, hogy kötődik Damonhoz, és ezért döntésképtelen? Beavassam abba is, hogy ezt én mind Klaustól tudom?! Muszáj kiteregetnem a lapjaimat, mert ebbe én is bele fogok őrülni, de igyekszem minél kíméletesebben közölni vele.
- Nos, Elena Damon vérétől változott át, és ezáltal egyfajta kötelék jött köztük létre. Olyasmi, mint Klaus és a hibridjei között. - folytatom egyhuzamban. Elena tud róla, és emiatt összezavarodott. Velem is összeveszett, és szerintem Damonnal is. Jobb, ha most egyedül hagyjuk, majd ő keres minket, ha beszélni akar velünk. Azt hiszem a köteléket meg lehet szüntetni, de erről nem tudok többet.- válaszoltam neki. Tudtam, hogy ezzel megbántom, de muszáj volt tudnia erről, még akkor is, ha ezt tőlem tudja meg. Miért ilyen bonyolul a szerelem?!
- Adj időt mindhármótoknak, hogy tisztábban lássatok, de azzal, ha megkeresed, csak ártasz magadnak. Olyat is mondanátok a másiknak, amit később megbánnátok. Legszívesebben én is Elenával lennék, de tudom, hogy türelmesnek kell lennem. - válaszolom neki.
- Hidd el, én sem vagyok formában, de muszáj lefoglalnunk magunkat valamivel, különben megörülünk! - felelem neki és követem a konyhába.

Játék vége! Folytatás a konyhában!
Játéktér szabad!
Vissza az elejére Go down
Stefan.Salvatore

Stefan.Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptyHétf. Május 20, 2013 4:59 pm



Caroline & Stefan



Caroline jelenléte segített kilábalni a búskomorságból. Még ha nem is teljesen, azért jobban lettem. - Végül is, kezdek beletörődni, hogy "zaklatsz". - mosolyodtam el, a zaklat szót vicces hangsúllyal ejtve. - Köszönöm, tényleg! De nem vagyok én olyan rossz állapotban. Igaz, kicsit magam alatt vagyok, de mindenkinek volt már szerelmi bánata, nem igaz? Mi ez egy vámpírnak? - folytattam keserű ízzel a számban. - Csak tudod, nem értem, mit rontok el mindig. De nem érdekel, túlélem. - határoztam el, bár nem tudom, meddig tartom magam ehhez. Caroline következő monológjából csak a "felerősödtek Damon iránt Elena érzései"-t tartalmazó mondatfoszlányra kaptam fel a fejemet. És arra, hogy Caroline arról próbál meggyőzni, Elena nincs Damonnal. - Hogy érted azt, hogy felerősödtek iránta az érzései? - kérdeztem keserű hangnemben. Valóban ez történt? Ezért nem kellek többé Elenanak? Ha ez az oka, megmondta volna, nem? Ki tudja. Már semmi sem a régi. - Ha Damonnal akar lenni, nem állok az útjukba. Ha már én nem lehetek boldog, ő legalább legyen az! Már többször is elhatároztam, Elengedem Elenat, hogy biztonságban legyen. Biztonságban. De kitől? Magától? Hiszen ő is azzá vált, ami én vagyok. Szörnyeteggé... de még így is szeretem, és azt akarom, hogy biztonságban legyen valakivel, akit szeret. Ha ez Damon, akkor vele kell lennie. - Honnan tudod, mit szeretne Elena? Nem is keresett a bál óta. Biztosan sokat jelenthetek még neki. - érződött a hanglejtésemen a gúnyos hangnem. - De őszintén, lassan már túl teszem magam rajta. A lényeg az, hogy Elena boldog legyen. Ha ő így boldog, ezt is el kell fogadnom. De ne kérd, hogy egyik napról a másikra tegyem ezt. De igaza van Caroline-nak. Nem tehetem ezt magammal. - Rendben, legyen. De úgy érzem, per pillanat nem én leszek a legjobb főzőpartner. - egyeztem bele végül az ötletbe, majd egy kis unszolásra átmentem a konyhába.
Játék vége! //Folytatás a konyhában//

Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptyHétf. Márc. 25, 2013 7:15 pm

Stefan & Caroline


Stefan azt hitte, le tud rázni, de úgy látszik nem ismer túl jól.
- Kizárt dolog, hogy ilyen állapotban magadra hagylak! Törődj bele, hogy egy ideig élvezned kell a társaságom! - mondtam neki határozottan. Én nem adom meg magam ilyen könnyen, és ahogy rám néz, a szemében láttam azt, hogy sikerrel járok. Hamarosan feladja az ellenállását, és elmeséli mi történt vele. Türelmesen hallgattam végig, miközben folyamatosan rá figyeltem. Sajnáltam, hisz nem érdemelte ezt meg. Én is hasonlóan jártam, így elhatároztam, hogy jobb kedvre derítem. Kinek menne, ha nem nekem?!
- Na látod, tudtam én, hogy jókor jöttem! - mondtam neki, és elkezdtem simogatni a kezét. Sejtettem, hogy Elena a baja, de sajnos én sem tudtam róla többet. A karácsonyi bál óta nem találkoztam vele, hiába hagytam neki üzenetet, tudomást sem vett rólam. Bántott, de sajnos nem tehettem ellene semmit. Úgy döntöttem, nem keresem, hagyom, hogy ő nyisson felém.
- Stefan, hidd el sajnálom, de az önpusztítás nem megoldás, ahogy az ital sem. Hagyj neki időt, szerintem elég rendesen összezavarodott. Vámpír lett, és azt is nehezen kezelte, ráadásul a Damon iránti érzései is előtérbe kerültek. Hagyj neki időt, hogy eldöntse, mit akar csinálni. Damonnal beszéltél? Lehet nem is vele van, lehet otthon van egyedül. - válaszolom neki. Nem tudom mit tehetnék érte, de nem hagyhatom őt ilyen állapotban.
- Pár órát aludtál? Mázli, hogy vámpír vagy, máskülönben már rég egy kórházban kötöttél volna ki! Tudod, ezt Elena sem szeretné! - mondom neki. Talán, de csak talán ezzel tudok rá hatni, hogy észhez térjen. Sosem láttam még őt ilyen ramaty állapotban, és mivel a barátja vagyok, kötelességemnek éreztem, hogy felvidítsam.
- Mit szólnál, ha tartanák egy közös baráti napot! Főzhetnénk valamit, és közben beszélgethetnénk! Benne vagy? - kérdeztem tőle mosolyogva, és reméltem, hogy elfogadja a javaslatomat.
- Tudom, sosem csináltunk ilyet, és mindig el kell kezdeni valahol! - feleltem neki.


A hozzászólást Caroline Forbes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 22, 2013 5:35 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Stefan.Salvatore

Stefan.Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptyPént. Márc. 22, 2013 9:26 pm

Caroline & Stefan







Jól esett, ahogy Caroline megpróbált törődni velem, de per pillanat a legkevésbé sem vágytam társaságra. Mint ahogy az elmúlt néhány hétben egyszer sem. Sokkal jobban élveztem, ha egyedül lehetek, ha magamba fojthatom a gondolataimat.
- Caroline, hagyjuk ezt, rendben? - próbáltam nyugodt hangot megütni, de csak félig-meddig sikerült.
- Nem, tudom, hogy nem old meg mindent, de könnyebbé teszi... - de nem hagyta magát. Először anyatigris módjára fel-alá kezdett el járkálni a szobában, majd leültetett a kanapéra. Ránéztem puha kezére, ahogy az enyém köré kulcsolódik. Megnyugtató érzés volt. Olyan érzés, mintha valaki törődne velem... mintha valakinek fontos lennék...
- Aranyos vagy, ez jól esik. De kétlem, hogy bármiben is tudnál segíteni. - mosolyodtam el, s már nyugodtabb is voltam.
- Attól függ, mit nevezünk alvásnak. Ha a délutáni néhány órát, ameddig le tudtam dőlni az elmúlt néhány napban... - nem igazán tudtam összeszedetten beszélni, mindig ugyanaz járt a fejemben.
Vajon mit csinálhat most?
Kivel van?
Ha Damon nincs itt, az azt jelenti, hogy együtt vannak?

Nem tudtam szabadulni ettől a gondolattól. Nem bírnám elviselni, ha mással lenne. Különösen, ha Damonnal.
Caroline hangja zökkentett ki a töprengésből.
- Nem hinném, hogy késő lenne. Már az is sokat jelent, hogy itt vagy. Visszatérve a kérdésedre, nem halok bele, nem igaz? - próbáltam elsütni egy poént, de nem sikerült valami hitelesre. Inkább szánalmasnak mondanám.
- Nagyon nehéz most. Én... nem bírom. - kezdtem bele mégis.
- Folyamatosan rajta jár sz eszem, csak rá bírok gondolni. Minden nap, minden órában, minden egyes percben. Nem tudom hol van, mit csinál, kivel van, és ez megőrjít. - fakadtam ki, arcomat pedig a kezeimbe temettem.
- Tudom, hogy én rontottam el. És azt is, hogy nem birtokolhatom az érzéseit. De nem tudom, mihez kezdjek. - motyogtam alig hallhatóan a kezeim között, majd Caroline-ra néztem, és vártam, mit szól mindehhez.
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptySzomb. Márc. 16, 2013 1:29 am

Stefan & Caroline

Stefan még mindig az ajtónál állt, és próbált arról meggyőzni, hogy minden rendben van, és nem akar róla beszélni. A kezét is kihúzta az enyémből. Értettem a célzást, talán zavarom, de ez most nem tud érdekelni. Mérges voltam rá, és csalódott is voltam. Nem hittem, hogy idáig süllyed.
- Persze, mert szerinted az ital megold mindent, igaz? - kérdeztem tőle csípőre tett kézzel. Idegességemben elkezdtem fel-alá járkálni a szobában, és közben figyeltem a mozdulatlan Stefant is. Tudtam, hogy kibukott Elena miatt, de még sosem láttam őt ennyire szomorúnak, és letörtnek. Azt akartam, hogy ő maga mondja el, mi történt vele. Akartam, hogy tudja, én itt vagyok neki, és rám bármikor számíthat. Most az egyszer én akartam az a jó barát lenni, aki segít rajta, és kihúzza őt a mély gödörből. Csak azt nem tudtam, hogyan kezdjek hozzá. Ha lány lenne, már rég a kanapén ülve fagyit majszolva mesélné el a történteket. Csakhogy ő férfiből van, és ő Stefan. Bár, ha jobban belegondolok Damont is sikerült szóra bírnom, talán az öccsével is könnyen szót értek. Odasétáltam mellé, és becsuktam az ajtót. Egyik kezét megfogtam, és magam után húztam, és leültettem a kanapéra. Kezébe nyomtam a felsőjét, hogy vegye fel.
- Stefan - kezdtem bele csendesen - látom, hogy baj van. Kérlek mondd el! Attól megkönnyebbülsz te is, én pedig hátha tudok neked segíteni! Az ital nem a barátod, mert csak ideig-óráig feledkezel meg a problémáidról, és önmaguktól nem fognak megoldódni! Te is mindig ott voltál nekem, ha bármi bajom volt, te segítettél nekem megoldani őket. Szeretném, ha tudnád, hogy értékelem mindazt, amit eddig tettél értem, és amit majd tenni fogsz. Engedd, hogy most jó barátod legyek, és most kivételesen én segítsek neked! Kérlek! - feleltem neki csendesen, és közben az arcát tanulmányoztam. Nagyon elgyötörtnek láttam, és vámpírhoz képest is sápadtabb volt az átlagnál. Szemei karikásak voltak, nyilván nem aludt sokat mostanában.
- Stefan, mikor aludtad ki magad utoljára? - kérdeztem tőle, és kezemet az övére tettem. Aggódtam érte, most már látom, hogy volt is rá okom. Ha tudom, hogy ekkora baj van, már előbb jöttem volna.
- Én annyira sajnálom! Ha tudom, hogy ilyen állapotban talállak, előbb jövök! Mondd, hogy még nem késő?! Kérlek! - mondom neki, kétségbeesetten, és remélem ezzel szólásra bírom a mellettem ülő néma legjobb barátomat!


A hozzászólást Caroline Forbes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 22, 2013 5:34 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Stefan.Salvatore

Stefan.Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptySzomb. Márc. 16, 2013 12:29 am

Caroline & Stefan






"Fájdalom.
Akár ezt is érezhetné az ember, amikor az ürességen kívül már nincs semmije. Tehetetlenül feküdhetne az ágyán, vagy éppen gubbaszthatna az egyik sarokban, sajnálkozva az élet sivárságán, kegyetlenségein..."
- a csendet csak a papír sercegése törte meg a töltőtoll hegye alatt.
Az íróasztalnál ültem, a naplóm fölé görnyedve. Próbáltam rendezni gondolataimat, papírra vetetni őket, de ez sehogy sem akaródzott. Nem akartam elfogadni, ami történt. Ha pedig lejegyzem, azzal még jobban nyomatékosítom. Azt pedig egyáltalán nem akarom.
Fájdalom? Hiszen már nem is érzem. Ez a néhány hét elég volt arra, hogy megtanuljam, sohasem kaphatom meg az élettől azt a felhőtlen boldogságot, amit más eredendően kiérdemel.
"Fájdalom..." - kezdtem volna újra, de egyszerűen nem tudtam.
A sarokba dobtam a könyvet, és egy határozott mozdulattal bevágtam magam mögött a szobám ajtaját.
A nappaliba érve jobb híján bekapcsoltam a zenelejátszót, és maximális hangerőre tekertem. Levetődtem a díványra, de közben felkaptam a tegnapról megmaradt whiskymet.
Alig telt el néhány perc, a nyamvadt csengő félbeszakította izgalmas, felhőtlen semmittevésemet.
- Damon! Nyisd ki az ajtót! - kiabáltam fel, bízva abban, hogy a szólított fél meghallja, illetve nem lusta ahhoz, hogy reagáljon rá. De ekkor ismét megszólalt a csengő.
- A fenébe! - morogtam az orrom alatt, de azért elindultam a bejárati ajtó felé.
Egy hirtelen mozdulattal kinyitottam, majd megpillantottam Carolinet. Tekintete elidőzött rajtam - talán probléma, hogy nincs rajtam póló -, majd mindenfajta invitálás nélkül beviharzott a nappaliba.
- Szia Caroline! - köszöntem udvariasan, és próbáltam jó fejet vágni a dologhoz.
Szokása szerint elkezdett rendezkedni, de nem voltam kötekedős hangulatomban, így inkább hagytam, had csinálja, amit akar.
- Nem értem mire célzol, minden rendben van. - le akartam tudni a témát röviden. Egyáltalán nem fűlött a fogam hozzá, hogy megmagyarázzam, mit is érzek valójában. Kényes téma volt.
De Caroline végül mégiscsak elérte, hogy rá figyeljek.
- Nem szeretnék beszélni róla. - húztam el a kezemet az övétől.
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptySzer. Feb. 27, 2013 10:35 pm

Stefan & Caroline


Egy kiadós alvás csodákra képes. Arra keltem, hogy csiripelnek a madarak, és a nap cirógatja az arcomat? Cirógatja? Ezek szerint nem húztam be a sötétítőt, de most már mindegy. Nagyon nyújtózkodva próbáltam felébreszteni magam. A szememet is lassan kinyitottam, és élveztem a napsütést. Meg sem néztem az órát, mert biztosan még korán reggel van. A fürdőbe rohantam gyorsan letusolni. Hamar végeztem is, és törölközőt magamra csavarva sétáltam a szekrényem elé? Mit vegyek fel? A választásom egy sötétzöld nadrágra esett, fehér felsővel és zöld boleróval. A hajamat kibontva hagytam, és felvettem a zöld kiegészítőket, és a fehér csizmámat. A telefonom órája fél 9et mutatott. Hát, nem mostanában keltem fel ilyenkor. Egy fehér táskába bepakoltam pár fontos dolgot, és rohantam le a lépcsőn.
Anyu épp palacsintát sütött, és én segíteni akartam neki, de azt mondta, nem kell. Gondoltam megterítek, és főzök addig kávét. Közben beszélgettünk, mert nagyon ritkán találkoztunk az utóbbi időben. El is határoztuk, hogy tartunk majd egy csajos napot. Miután mindketten végeztünk, megreggeliztünk, és egyszerre léptünk ki a házból. Úgy gondoltam, meglátogatom az én jó öreg barátomat, Stefant. A kocsiba beszálltam, és a kesztyűtartóból kivettem egy üveget, amibe vér volt. Hiába mondta anyu, hogy ihatok előtte is, de nem akartam, így megvártam, míg elmegy, és letekerve a kupakot; kiittam a tartalmát. A táskámból kivettem a napszemüvegemet, és felvettem. Lassan tolattam ki, és indultam a panzióhoz. Leparkoltam a ház előtt, és bezárva az autót, indultam a ház felé.
Közben hallottam, hogy valaki maximális hangerőn hallgatja a zenét. Sejtéseim szerint Damon lesz az. Becsöngettem, és reménykedtem, hogy nem sokáig várakoztatnak meg. Stefan nyitott ajtót, egy farmernadrágban. Sosem láttam még póló nélkül, de nagyon jól nézett ki, a nap is megcsillant a haján, és a hasának kockáin. Na jó, elég az álmodozásból! Úgy nyitotta ki az ajtót, hogy bőven elfértem mellette. Beléptem, és megálltam vele szemben, hogy a szemébe nézve tudjak vele beszélgetést kezdeményezni.
- Szia! Ki vagy te, és mit csináltál az igazi Stefannal? - kérdeztem tőle, és akkor tűnt fel a kezében a félig üres whiskeys üveg. Bementem és a pia szaga csapott meg egyből. A nappaliban a zenét lehalkítottam, és szétnéztem. A kabátomat egy üres székre tettem, és körül néztem. A nappali tele volt üres üvegekkel, és a felsője az egyik széken folt leterítve. A szobában teljes sötétség volt, ezért elhúztam a függönyöket, és kinyitottam az ablakokat.
- Ha tudom, hogy ilyen rossz passzban vagy, már előbb átjövök! Mi történt veled? - kérdezem tőle, és visszasétálok hozzá a bejárati ajtóhoz, ugyanis még mindig ott áll.
- Jól vagy? - kérdezem tőle, és megfogom a kezét. Ezzel elérem azt, hogy rám figyel. Látom, hogy szomorú és minden bizonnyal Elena miatt. Talán szakítottak? Nem, az nem lehet!


A hozzászólást Caroline Forbes összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 22, 2013 5:33 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptyKedd Aug. 28, 2012 4:50 pm

Nappali Damon-gif-ian-somerhalder-mimicry-paul-wesley-Favim.com-294804
...My little brother...

Csak pislogok, és hirtelen nem is tudom, mit reagáljak Stefan kiborulására. Ennek meg mi a franc baja van? Az üres poharat a kanapé karfájára teszem, egy gyors mozdulattal felkelek, és odasétálok hozzá, emberi tempóban. Oldalra billentem a fejem, miközben ő egyenesen az üvegből iszik ott, majd falhoz vágja azt. Na, ekkor szólalok meg. - Mi a jó fene ütött beléd?? Elment a maradék csöppnyi eszed is?! - fakadok ki most már én is, és őrülten hadonászok előtte. Megértem, ha ideges, de miért nem az üres poharát vágta falhoz, miért pont a csaknem teli üveg whisky-t? Idegesen pillantok rá, szükségem lett volna még egy italra, és most nyúlhatok újabb üveg után... A szekrényhez lépek hát, kikapok gyorsan egy üveggel, és nagy nehezen, de kibontom anélkül, hogy nem töröm le az üveg nyakát. Én sem szórakozok a pohárral, csak beleiszok, jó nagy kortyot küldök le a torkomon, majd leteszem az üveget. Aztán inkább mégis magamhoz veszem, és gyanúsan méregetem Stefant. Egy kis ideig csend uralkodik, aztán folytatja a karattyolást. Megforgatom a szemeimet, és már épp egy epés megjegyzést tennék a kitörésére, és szavaira, mikor aztán nekem ugrok, és már a földön fekve döbbenek rá, hogy túlzásba esett. A könyvek mellém, és rám potyogtak, és csak akkor vettem észre, hogy a szekrény egy kisebb darabja a bal tenyerembe fúródott. Lesöpörtem magamról a könyveket, lassan feltápászkodtam, és kitéptem a "szálkát" a tenyeremből. Felszisszentem, de aztán gyógyulni kezdett, ami nem csoda. Sok emberi vért ittam az utóbbi időben, frisset, ami aztán még mindig megteszi a kellő hatást, és segít hamar felépülni. Dühösen meredt öcsémre, és ingattam a fejemet. - Na most már aztán elég. Elenával veszekedtetek? - kérdeztem rá hirtelen, és dühösen ejtettem magam mellé karjaimat. Most már biztos vagyok benne, hogy a szerelmes tubicák közt lehetett valami kis cirkusz, bár Stefan állapotából ítélve nagy gond lehet. Mi történhetett, ami ennyire felkavarta az öcsémet?
Aztán csak meglepetten bámulok rá, minden erő kiszáll belőlem, úgy érzem mentem összeesek, ha nem ülök le. De mégis talpon maradok. Üres arckifejezéssel meredek rá, nem szólok egy szót sem. Ám mikor nem hallgat el, és engem okol, nem bírom tovább, hogy csendben legyek, úgy érzem, fel fogok robbanni, ha nem mondok semmit. - Tényleg az én hibám lenne? Akkor mondd csak meg nekem, ki miatt lett Elena vámpír? Ki mentette meg helyette a jelentéktelen és idióta Matt Donovan-t?! - ordítok most már én is, és egy pillanat múlva már egyenesen Stefan szemeibe bámulok. Nem akartam ezt a képébe vágni, mert tudom, hogy emészti magát emiatt, de nem tudtam magamban tartani tovább. Hogy is menne, mikor nekem ugrik, és engem okol? Ösztönösen a saját védelmemre keltem, a legjobb védekezés pedig a támadás. Tudom, hogy Elenának fontos Matt, és tudom azt is, hogy ha én úsztam volna le érte a kocsihoz, nem hallgattam volna rá. Mert inkább gyűlöljön engem azért, mert Matt meghalt, minthogy magát gyűlölje azért, mert vámpírrá vált. Képes lettem volna ekkora áldozatot hozni érte, de az öcsém nem. Ő minden egyes kérését teljesíteni akarja, és nem nézi azt, hogy az milyen veszélyes és kockázatos a lányra nézve. Elfogult vele kapcsolatban, és az én meglátásom szerint egy hatalmas hiba.
Aztán magát kezdi okolni, amin meg sem lepődök, csak fintorgok, fújtatok, és forgatom a szemeim. De nem kellett sokáig várnom arra, hogy meglepődött arcot vágjak, és tátott szájjal bámuljak rá, mint egy idióta. Egy üvegcsét húzott elő a nadrágja zsebéből, és felhajtotta. Kínjában nyöszörgött, a földön fekve rángott, és arca fájdalmat tükrözött. - Stefan, te idióta! - léptem oda mellé, miközben különböző szitokszavakat soroltam, és megragadtam a fölsője nyakát. - Most mi a fenét csináljak veled, öcsi? - kérdeztem, de azt is tudtam, hogy valószínűleg az üres levegőbe beszélek, mert ő vagy nincs magánál, és nem fogja fel, mit magyarázok neki, vagy mindent ért, csak nem tud megszólalni. Egy hirtelen ötlet által vezérelve felkaptam petyhüdt testét, a vállamra terítettem, és elindultam a lefele vezető lépcsőn. A pince ajtót szélesre tártam, Stefant behajítottam, miközben átkoztam őt, s morgolódtam. Nem zártam még be az ajtót, csak meredtem a rongybabaként heverő testre, és nem moccantam, nem is szóltam már semmit. Csend uralkodott, én pedig tehetetlennek éreztem magam...

JÁTÉK VÉGE!
JÁTÉKTÉR SZABAD!


//folytatás a pincében.//
Vissza az elejére Go down
Stefan.Salvatore

Stefan.Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptyKedd Aug. 28, 2012 2:26 am

Fel alá járkáltam a helyiségben, alig bírtam magammal. Legszívesebben nekimentem volna Damon-nak. Elvégre ő az egyik oka annak, hogy Elena és köztem feszültség van. Ha ő nincs, illetve nem szeret bele, talán megbocsájtana nekem. Így viszont meglehet, hogy Elena Damon karjaiba fog futni.
Mi a baj velem?
- Bárcsak üldözne. - motyogtam az orrom alatt, majd tovább folytattam a fel s alá járkálást.
- Emberi vérre, milyen jó is lenne az, de nem, én nem... és ezért nem tudom, hogy mi a baj velem! Nem ittam embervért, de mégis, megőrülök! - ordítottam eszeveszetten.
Harmadjára akartam megtölteni a poharat, amikor rájöttem, minek foglalkozzak a pohárral. Felkaptam a whiskey-s üveget, és rendesen ráhúztam. A következő pillanatban azonban a falhoz vágtam az egészet. Üvegestől, mindenestől. Nem jellemzőek rám az ilyen dühkitörések. Lehet, hogy az Elena-val történt incidens is közrejátszik ebben?
- Damon, megtennéd, hogy csak egy másodpercre is, de befogod? Egyáltalán nincs most erre szükségem.
Miért nem hagy már békén? Rettentően irritál!
- Még egy ilyen megjegyzés, és... - kezdtem bele a mondatomba, de a következő pillanatban már azt figyeltem meg, hogy Damonra támadtam.
Mi a fene van ma velem?
Nekilöktem Damont a legközelebbi szekrénysornak, amire a könyvek szép számban kezdtek lefelé potyogni, a gravitáció miatt.
Nem érdekelt jelen pillanatban, hogy fájdalmat okozok neki, nem érdekelt, hogy Ő a tulajdon bátyám.
- Ebből hagyd ki Elenát! Amúgy is, minden miattad történt! - magamból kikelve üvöltöttem rá. Mindez az ő hibája.
- Igen, a Te hibád! Ha te nem bukkantál volna fel itt, ha nem akartad volna kiszabadítani azt a ribancot, aki mellesleg még most sem közömbös neked, mindez nem történt volna meg! - a dühöm kezdett apadni, így kezdtem átmenni önmarcangolós stílusba.
- Nem a te hibád, minden az én hibám, csakis az enyém!
- suttogtam megbabonázva, és a földre kuporogtam tehetetlenségemben. Akartam érezni a fájdalmat, de elmúlt. Mintha kikapcsolták volna. Ez nem olyan volt, mint amit Klaus csinált. Ez csak egy pillanatig tartott, amíg elő nem vettem farmerzsebemből egy kis üvegcsét, amiben verbéna volt. Az utolsó cseppig kiittam, nem érdekelt, jelen pillanatban Damon mit csinál. Kiittam, utána pedig perceken keresztül vonaglottam kínomban.

JÁTÉK VÉGE!

//folytatás a pincében.//


A hozzászólást Stefan Salvatore összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 28, 2012 5:06 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali EmptyHétf. Aug. 27, 2012 8:20 pm

Nappali Damon-gif-ian-somerhalder-mimicry-paul-wesley-Favim.com-294804
...My little brother...

Csak szemeimet forgatom, belekortyolok az italomba, és végül felé fordulok. Elég rossz passzban van, meg kell hagyni, szinte süt róla, hogy valami baja van, de nem tudom eldönteni, mi is lehet a gond. Egyből arra gondolok, hogy Elenával történt valami, de aztán meggyőzöm magam, hogy akkor Stefan nem lenne itthon. - Hát, legalább egy üdvözlőlapot vehettél volna nekem, de megbocsájtom, hogy üres kézzel köszöntesz, tesó. - vigyorgok rá, és újabb kortyot küldök le a nyelőcsövemen, a kellemes, égő érzés megtelepszik a gyomromban, mire egy elégedett pofát vágok, és a hasamra teszem egyik kezem, de nem mondok semmit. Szótlanul méregetem öcsémet, és próbálok rájönni, mi lehet a baja. Utoljára akkor nézett ki így, mikor... Mikor rászokott a vérre, és nem tudta türtőztetni magát. Jaj, Stefan, ugye nem?! - teszem fel a kérdést gondolatban, és fintorba torzul arckifejezésem, és remélem, hogy azonnal választ kapok rá, mi is történt, amíg nem voltam itt egy ideig. De nem kell kérdeznem semmit. Elrévedve bámulja a pohárban úszó, olvadófélben lévő jégkockákat, és mikor valószínűleg magához tér, és kimászik a gondolatai közül, lehúzza a pohár tartalmát, és az üveghez megy, hogy újratöltse a kiürült poharat. Felvont szemöldökkel bámulok rá, és kissé oldalra döntöm a fejem hozzá. - Hé, lassíts! Talán üldöz valaki? Mi bajod? - kérdezek rá gyorsan, kapok a lehetőség után, hogy megtudjam, mi a fene ütött belé. A kanapéhoz sétálok, levágódok rá, de fejemet testvérem felé fordítom, és várom a magyarázatot. Nagyon remélem, hogy nem arról van szó, ami elsőnek eszembe jutott, Elenának most nagy szüksége van rá, és ha egy idegbeteg, függő seggfejjé változik hirtelen, nem lesz az jó senkinek sem. Főleg nem a lánynak, aki csak nem olyan régen vált vámpírrá, amivé nem akart, a vérszomj pedig még túl erős ahhoz, hogy egyedül boldoguljon. Nem Stefant kell most kihúzni a csávából, szóval ha megint azt hiszi, hogy olyan, mint én, és el akarja hitetni velünk, hogy már tud uralkodni magán, akkor én magam verem be a képét, és zárom be a pincébe megint. - Azt látom. De ugye nem szoktál rá megint az emberi vérre a tiszteltemre? Mert esküszöm a saját életemre, hogy ha megint azt hiszed, ez az egyetlen megoldás, szét fogom rúgni a segged! - figyelmeztettem óvatosan, de közben azért egy féloldalas mosolyt jelent meg számon, és kiittam az utolsó csepp whisky-t is a pohár aljáról. Nem szokott ilyen lenni, csak ha nyomós oka van rá, és lehet, hogy a vámpírok szeretnek inni, mert könnyebb uralkodni a vérszomjon, de mikor Stefan csaknem remegő kézzel kap az üveg után, az sosem ok nélkül van. - Mikor ettél utoljára? Tudod, lent a hűtőben találsz vért, de fogadok, a mókusok örülnének, ha csatlakoznál hozzájuk egy teára. Ne hagyd itthon a zsebórádat, még a végén elkésel a partiról! - ecseteltem neki ami eszembe jutott, tudom, hogy nem igazán értékeli a poénjaimat, de én attól még mindig bepróbálkozok, hátha javult már a humorérzéke, míg távol voltam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Take care, cuz' I'm a(n)...

Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali Empty

Vissza az elejére Go down
 

Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Mystic Falls :: Otthon, édes otthon :: Salvatore vendégház-