No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
The Winchester EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
The Winchester EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
The Winchester EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
The Winchester EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
The Winchester EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
The Winchester EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
The Winchester EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
The Winchester EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
The Winchester EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
The Winchester EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 The Winchester

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Rebekah.Mikaelson

Rebekah.Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Original
» lakhely : new orleans
» foglalkozás : ezer évesen jár a nyugdíj
» avatar : claire holt

The Winchester Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Winchester   The Winchester EmptySzomb. Nov. 09, 2013 5:43 pm




Elijah & Rebekah


Apró mosoly jelenik meg arcomon Elijah mondatán. Mindig is ő volt az, aki próbált minket a helyes úton tartani, ha esetleg letértünk volna arról. Valljuk be, ez elég gyakran megtörtént. Egy utolsó kortyot iszok az italomból, majd leteszem az asztalra, hogy később majd elvihessék. Igaz, hogy a helyes útra terelés Nik-nél egy kicsit nehéz, mert nem szereti, ha irányítják, de nem lehetetlen. Úgy érzem Elijah képes lesz erre, ő mindenre képes, néha viszont elvakítja a szeretet, ahogy engem is... legalábbis régen. Ezért is megyek New Orleans-ba, félek, hogyha Nik úgy érzi, Elijah az útjában van, megint hátba szúrja. Én pedig nem fogom engedni, hogy megint eljátssza ezt, hogy kihasználja Elijah érzéseit, mint mindig. Pontosan tudom milyen érzés, amikor hátba szúr, ezért is akarok ott lenni, mert ahogy a bátyám mondja, ketten erősebbek vagyunk, úgy talán nem tud ártani egyikünknek sem.
- Remélem, hogy igazad lesz - mosolyodok rá kedvesen, ahogy egy kishúg szokott a bátyjára. Egy család vagyunk, igen, ahogy ezer évvel ezelőtt megígértük egymásnak. Mostanában elég sokat gondolok arra a napra, és hogy igazából ki is gondolta komolyan azt az ígéretet, és ki nem.
- Egy család, mindig és örökké - motyogom magam elég, nem várva választ. Ahogy Elijah feláll, követem a példáját és bólintok, amolyan jelzésként, hogy számíthat rám, én is ott leszek pár napon belül. Viszonzom az ölelését,ami nagyon jól esik, hisz már olyan rég nem ölelt meg. Szeretem a testvéreimet, bár Niklaus-al még ki kell békülnöm, jobban mondva, neki kell velem. Egy pillanatig még a bátyám hátát nézem, ahogy elhalad az emberek mellett, majd én is elindulok. Van még egy kis elintéznivalóm, és valamiért rosszat sejtek New Orlens-al kapcsolatban.



▲ words: 526 ▲ music: nope▲ note: borzalmas záró, bocsánat :$▲ credit
Vissza az elejére Go down
Elijah Mikaelson

Elijah Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Original
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : történész
» avatar : Daniel Gillies

The Winchester Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Winchester   The Winchester EmptyHétf. Nov. 04, 2013 2:38 pm


Rebekah & Elijah
Please talk with me...


- Ezért vagyok én, hogy a helyes útra tereljem, ha már folyton letér róla! - Mosolyodom el, s ez a mosoly őszinte. Örülök neki, hogy végül velünk tart. Egy megnyugvást jelző sóhaj hagyja el ajkaimat. Szeretem a húgomat, és nem akarom elveszíteni. Féltem, mindig is féltettem. Tudom, hogy csak miattam jön New Orleans-ba, de talán változik a véleménye, ha már ő is ott lesz velünk. Szeretem a húgomat, de az öcsémet is, és nem akarom, hogy háborúzzanak egymással, mikor valami sokkal nagyobb készül, és attól tartok, hogy az nem minden, amit Sophie Deveraux be akart nekem adni. Talán csak üldözési mánia, de néha már minden mozzanatban azt látom, hogy a boszorkányok hogy tehetik el láb alól az Eredeti családot. Ezért kell minél hamarabb visszatérnem, kiderítenem, miért is akarják azt az eszközt, ami Marcel birtokában van. És mi az. Mivel tudja Marcel szinte percre pontosan, hogy ki varázsol?
- Húgom! Ha ketten leszünk, nem fog ellenünk semmit tenni! De nélküled kevés vagyok... Legalábbis néha ezt érzem... - Ejtem ki lassan a szavakat, miután kiiszom az italom maradékát. Talán ha ketten leszünk, akkor meg tudjuk egymást védeni Niklaus hirtelen haragjától és a hátbatámadás nem lesz olyan egyszerű feladat. Gyűlölöm beismerni, de meg tud lepni, és a lehető legrosszabb pillanatban kapok tőrt a szívembe, mikor bízom benne, mikor segíteni akarom őt, akkor rombolja le az egészet... Képes rá, s valahol belül félek tőle, hogy most is megtenné.
- Senki nem kérte, hogy tegyél meg mindent. Csak azt, hogy légy mellettem. Egy család vagyunk Rebekah... - Ejtek el felé egy félmosolyt, miközben kifizetem az italaimat, és Rebekah-ét is. Következő kérdését is meghallom, miközben felállok a székről. - Én holnap indulok. New Orleans-ban várlak! - Ölelem magamhoz még egyszer Rebekaht, majd ajkaimmal finoman érintem homlokát, végül eltűnök a színről. Rengeteg dolgom van még, és holnap már nem akarok itt lenni, holnap már New Orleans-ban kell lennem...

||Words: 309||Music: "Holding a heart"||Notes: Részemről záró, ha gondolod írj te is egyet! O.O||

Vissza az elejére Go down
Rebekah.Mikaelson

Rebekah.Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Original
» lakhely : new orleans
» foglalkozás : ezer évesen jár a nyugdíj
» avatar : claire holt

The Winchester Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Winchester   The Winchester EmptyCsüt. Okt. 31, 2013 3:24 pm




Elijah & Rebekah



Nos, az már biztos, hogy a családja lesz a veszte szegény bátyámnak. Nem szerethet engem és Nik-et egyszerre, ha mi utáljuk egymást. Vagy legalábbis én őt. Elijah pedig mindkettőnkkel próbál ugyanúgy törődni, ami előbb utóbb marakodáshoz vezethet. Viszont én addig nem fogok megbocsátani az irányításmániás bátyámnak, amíg egy normális bocsánat kérést nem mond, szemtől-szemben. Ilyet pedig sose hallani tőle, szóval hol itt a probléma? Én csak egy bocsánat kérést várok, ennyi, azután minden mehet úgy mindent régen, legalábbis majdnem úgy.
- Mindenki vágyik a boldogságra, Lijah, de Nik mindig is ezt tette. Ha úgy érződött, hogy valamennyire normális, boldog élete lehet, tett valamit, amivel mindent elrontott. Nem csodálkoznék, ha most is tenne valami hasonlót - a szomorú az, hogy tényleg nem csodálkoznék, hisz túl sok évet éltem vele ahhoz, hogy tudjam mire képes. De talán mégiscsak a remény hal meg utoljára... Ha Elijah jól mondja és még mindig van egy apró szikra, a remény egy kicsi szikrája, akkor talán érdemes lenne a saját szememmel látnom, hogy érdemes-e egyáltalán még küzdeni érte. Ha igen, akkor természetesen maradok, de mindenképpen maradnék New Orleans-ban, ha már Elijah megkért rá.
- Akkor hívjuk testvéri megegyezésnek, ahogy tetszik - vonok vállat - És tudod jól, mit szokott tenni azokkal az emberekkel, akikkel törődök. Emlékezünk csak vissza arra sok száz esetre... - szorítom össze az ajkaim, nehogy olyan is kicsússzon rajta, amit utána megbánnék. A visszaemlékezések sosem tesznek jót, mert lehet, hogy utána meggondolom magam és mégse megyek. A ház elég nagy, ez így igaz, a Mikaelsonok mindig is adtak a kényelemre, ez most sem lesz másképp. Talán én még elférnék ott, de Matt már nem, de nem a hely miatt, hanem, mert féltem, hogy Niklaus úgy bánna vele, mint az előzőekkel, viszont ő nem olyan, mint az előzőek. Apró fintor jelenik meg arcomon, amikor a vérfarkas lány terhessége is témává válik. Már nem, azért mintha őt hibáztatnám, vagy utálnám, de maga az,hogy ő terhes és a bátyámnak lehet gyermeke... irigységet vált ki belőlem, amit utálattal palástolok. Bár, van egy olyan érzésem, hogy Elijah előtt az ilyen érzelmeket nem kell eltitkolnom, hisz ő tudja, hogy mit szerettem volna mindig is. Ő támogatott egyedül, ami még egy ok, hogy New Orleans-ba menjek vele.
- Legyen - mondom hirtelen, mintha csak a jövőmet pecsételném le - Beköltözök a házba, Mattnek, meg keresek egyet. Segítek, amit tudok, viszont azt ne várd, hogy mindent megteszek, amit Nik kér tőlem. Nem leszek a csicskása - szögezem le neki - Ha esetleg viszont rájönne a bocsánat kérés időszaka, először hozzám küld. - a témát így lezártnak is tekinthettük. Újra feladom az életemet a családomért, mily meglepő. Bárcsak annyi pénzem lenne, ahányszor ez megtörténik, mára én lennék a leggazdagabb a világon. Nem is kell mondanom, hogy elég hívogató ajánlat. - Mikor indulsz? - kérdezem még bátyámat - Van még elintéznivalóm Mystic Falls-ban, szóval lehetséges, hogy csak utánad fogok megérkezni - gondolatban már azon agyalok, hogyan fogom kitálalni ezt az egészet Mattnek és, hogyan invitáljam meg New Orleans-ba, egy olyan városba, ahol hamarosan háború lesz, de nem is akármilyen. Ha a mi családunk indít háborút az nem lesz vértől, mocsoktól mentes, de mindenképpen mi fogunk nyerni. Mikaelsonok vagyunk, mi mindig nyerünk.



▲ words: 526 ▲ music: nope▲ note: remélem tetszik <3▲ credit
Vissza az elejére Go down
Elijah Mikaelson

Elijah Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Original
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : történész
» avatar : Daniel Gillies

The Winchester Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Winchester   The Winchester EmptySzer. Okt. 30, 2013 11:44 am


Rebekah & Elijah
Please talk with me...


- Talán egy kicsit már meg is történt... - Jelentem ki egy halovány mosollyal, s remélem a beszélgetés vége azzal zárul, hogy Rebekah velem jön, vagy legalábbis utánam, mert nekem még van egy-két elintéznivalóm a városban. Hallgatom a szavait, de halovány mosolyom nem tűnik el egy pillanatra sem. - Te nem láttad azt, amit én Rebekah. Ugyanúgy vágyik a boldogságra, mint te vagy én, mégis... mégis az ellenkező irányba rohan - Húzom el a számat, mely fintorrá alakul. Szeretem az öcsémet, sosem szűntem meg figyelni az életét, mégsem hagyhatom magára. Hiszen, ha én is elfordulok mellőle, akkor ki marad mellette? Nem tehetem ezt meg vele ismét. Helyre akarom hozni a családunkat, vissza akarom kapni a városunkat, ahol mindannyian boldogok voltunk.
Halk megkönnyebbült sóhajjal jelzem, hogy örülök annak, hogy Rebekah utánunk jön New Orleansba.
- Feltételek? Rebekah a bátyád vagyok, nem egy üzlettárs... De hallgatlak! - Pillantok rá rosszallóan, miközben ismét megszólal, addig én a poharammal játszom. Kiiszom az italom, majd kiszolgálva magam töltök egy újabbat, pedig nem szoktam sokat inni, most mégis jól fog esni úgy hiszem.
- Már miért bántaná Mattet? A másik a te döntésed húgom, de örülnék neki, ha a közelünkben lennél... Elég nagy az a ház... - Itt a harmadik feltételnél viszont elakadok, nem tudom, mit mondhatnék erre, hiszen reméltem, hogy Rebekah nem lesz ilyen kemény Klaus-szal szemben. Annyiszor állt ő Klaus mellett, mikor már mi sem, és most látom az elszánt tekintetét, hogy márpedig nem segít. Pedig Klaus-nak szüksége van a családjára. Ahogy nekem is. Ahogy arra, hogy az ezer éves eskü ne csak nekem legyen ennyire fontos. Sajnos a jelenlegi álláspont szerint csak számomra jelent még valamit, és nem akarom, hogy elvesszen mindaz, amit a családi örökségnek tartottunk.
- Rebekah. A városunk visszaszerzéséről van szó, nem egy apró összezördülésről, nem csak Halyey-ről és a terhességéről, itt sokkal többről van szó, és te hajlandó lennél mindezt eldobni? - Vonom fel a szemöldökömet, és egy pillanatra elragadott a hév, de hamar észbe kapok, és inkább a poharammal játszom, majd egy rövid pillantást vetek a bárban lévő emberekre is. Mindenki unottan cseverészik, bár nincsenek sokan, talán alig egy tucat... Egy pillanat erejéig bármelyikükkel cserélnék, de a következő percben tudom, hogy nem helyes így éreznem. Így kérdő tekintetemet Rebekah-ra emelve várok valami választ, vagy magyarázatot...


||Words: 373||Music: "Holding a heart"||Notes: I hope you like it! O.O||

Vissza az elejére Go down
Rebekah.Mikaelson

Rebekah.Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Original
» lakhely : new orleans
» foglalkozás : ezer évesen jár a nyugdíj
» avatar : claire holt

The Winchester Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Winchester   The Winchester EmptyHétf. Szept. 23, 2013 10:04 pm




Elijah & Rebekah



- Nem állhatsz mindkét oldalon Elijah. Nem tudod megtenni mert darabokra tépünk. – húztam el a kezemet, hogy inthessek a pincérnek és kikérhessem az egész üveget melyből bátyám eddig csak kortyolgatott míg magamnak egy üveg vodkát kértem ki. Na nem mintha ez bármelyikünknek megártana. – Számára nincs remény… és nem érdemli meg, hogy újra feladj mindent csak azért, hogy ismét megpróbáld megmenteni. Kudarcba fog fulladni a terved Elijah. Ezen a családon átok ül. – mikor a srác megérkezett, rendeltem még némi menta és eper szirupot amivel kellemesen feldobhatom majd a vodkámat aminek önmagában elég pocsék íze lenne, hogy őszinte legyek. – A vér átka. – az eperrel kezdtem. Édes ízt kívántam és már töltöttem is bele a pohárba. Pár centi szirup, vodka és némi menta. Tökéletes. Így, mint long drink máris más íze volt. Tudtam mi lesz a válaszom.
Matt Donovan… a halandó aki szerelmet adott nekem… tiszta, önzetlen szeretet amit ki tudja mikor éreztem utoljára. Matt olyan ember volt aki körül mások is megszépültek… aki megtalálta a jót és esélyt is adott neki… aki meglátta bennem a reményt, aki elfogadott a barátjának majd annál sokkal többnek is. A férfi aki bejárta velem a világot és egyetlen nyár alatt több boldogságot kaptam tőle mint a testvéreimtől ezer év alatt.
- Veled megyek. – jelentettem ki csendesen és kissé szomorúan. Szeretem Mattet, jobban mint bárkit… jobban mint Klaust… és ugyan olyan szívvel mint a bátyám. Nem hagyhattam magára… Elijah ennél többet érdemelt. Ezzel a döntésemmel azonban megkockáztattam azt, hogy Matt elhagy… de hisz Matt sem él Mystic Fallsban, őt is tárt karokkal várta az egyetem ahova izgatottan készültem vele… egy újabb álom amiről le kell mondanom a „családom” kedvéért. – De vannak feltételeim… - húztam le a teljes italt, hogy új adagot keverjek – Az első… Matt mindig biztonságban lesz. Ha csak egyetlen karcolás esik rajta, én magam ölöm meg Klaust. Világos? – vontam fel szemöldököm és ha Elijah bólintott, folytattam– Második. Nem vagyok hajlandó egy fedél alatt élni azzal a mocsokkal. – gondolom ez sem lepte meg túlzottan a bátyámat – A harmadik: nem vagyok hajlandó segíteni az ügyét. – ez már okozhat meglepetést. Miért megyek vele? Elijah mindig is jó volt hozzám. Elijah a bölcs testvér aki cipeli mindünk hibáit… a morális ki tartja a szavát és ki az élete árán is megóvna. Tudom, ha a szavát adja, megbízhatok benne. Nem volt ott mikor kellett… de nem felejthetem el, hogy ő megadta az esélyt a boldogságom érdekében.



▲ words: passz ▲ music: Heartbeat ▲ note: <3

Vissza az elejére Go down
Elijah Mikaelson

Elijah Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Original
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : történész
» avatar : Daniel Gillies

The Winchester Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Winchester   The Winchester EmptySzer. Szept. 18, 2013 8:33 am


Rebekah & Elijah
Please talk with me...


Hallgatom Rebekah szavait, és az érzelmeit ő sem rejti véka alá, ahogy én sem. Felbosszant, és idegessé tesz az, amit a fejemhez vág. Niklaus őt is irányította, ahogy engem is. Elüldözött, és ellenem fordította azt, aki számomra a legfontosabb a családban. - A mániája elvette az eszét, ha tudom, mit tesz veled, nem hagytam volna, de azt mondta, hogy a tengerbe dobta a testedet a többi fivéreinkkel együtt! - Felelem indulatosan, a pultra csapok, majd inkább iszok az italomból, mert ideges vagyok. Nem így terveztem ezt a beszélgetést. - Az, amit akkor a szemedben láttam... Nem bírtam elviselni... - Mondom magam elé üveges tekintettel, és reméltem, hogy végre lenyugodtak az indulataink, de tévednem kell. Egy röpke másodpercre lehunyom a szemem, és mély levegőt véve immár nyugodtabb tekintettel nézhetek vissza húgomra. "– Elijah. Mellette olyanok vagyunk mint egy betegség. Mindegy merre járunk, nem hagyunk mást hátra mint halált. Elveszett mindaz amiért érdemes volt küzdenem. Meddig fogod még a megváltását keresni? – Hallom csalódott szavait. Fáj azt hallanom, hogy Rebekah feladta. Ő volt az egyetlen, aki egy pillanatra sem szűnt meg hinni Klaus-ban, most mégis ő az, aki teljesen feladta.
- Addig fogom a megváltást keresni Klaus számára Rebekah, amíg úgy látom, hogy van kit megmenteni! - Mondom halál komolyan, miközben végig húgom szemébe nézek. Nem értem, hogy ő miért adta fel... Vagyis igen tudom, hogy miért, de én pont emiatt nem adhatom fel. Ha én is elfordulnék tőle, akkor mégis ki maradna neki? Kol? Ő szintén magasról tesz arra, hogy mi van Klaus-szal, így egyedül maradtam ezzel a dologgal. Nekem Klaus-t kell segítenem, mert hiszem, hogy még ott van az a férfi, aki az öcsém volt. Hinnem kell, ez maradt csak nekem. Semmi több.
[b] - Mert fáj, hogy nélküled kell élnem, és teszel a fejemre, mert Niklaus-on akarok segíteni. Mert megértesz... Legalábbis régebben így volt, és mert szeretném, ha a közelemben lennél, mert együtt erősebbek vagyunk Silas ellen! - [/color] Mondom ki nyíltan amit gondolok, mert őszinte akarok lenni vele. Szeretem a húgom, és bár Ősi ő is, de Silas ellen semmi esélye egyedül. Nem tudnám elviselni azt, ha elveszítenék még valakit a családomból.
- Ez az én betegségem. Mindenáron vissza akarom hozni azt a Niklaus-t, aki emberként volt. De nem akarom rád erőltetni az akaratomat, Húgom! - Szorítom meg a kezét, hogy tudja, én nem vagyok Klaus... Bár tekintetem egy pillanatra megkeményedik, mikor visszapillantok Rebekah fájdalmas tekintetébe ismét meglágyulok. Nem akarom elveszíteni, de félek, hogy valamelyik testvéremet elfogom...



||Words: 407||Music: "Holding a heart"||Notes: I just want you to trust me! O.O||

Vissza az elejére Go down
Rebekah.Mikaelson

Rebekah.Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Original
» lakhely : new orleans
» foglalkozás : ezer évesen jár a nyugdíj
» avatar : claire holt

The Winchester Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Winchester   The Winchester EmptyKedd Szept. 17, 2013 11:32 pm




Elijah & Rebekah



- Mégis hagytad, hogy ő megtegye! – emeltem fel hangomat újra. – Elmentél Elijah… s mikor elmentél ne hidd, hogy nem ejtettem ezer könnyet érted. Mindig és mindörökké. Én mondtam ki ezeket a szavakat, hogy hagyhattam volna magára? Én nem kértem tőled, hogy válassz közöttünk. S nem is kellett. Ismét elhagytál. – ejtettem ki halkan a szavakat miközben könnyek szöktek a szemembe. Klaus, ismét fontosabb volt mindenki számára mint én és haragudtam, hogy Elijah azután hagyott el, hogy a legnagyobb szükségem lett volna rá – persze, ezt neki nem kellett tudnia.
- Nem vagyok vak! – kész. A pohár ripityára tört a szorításom alatt. Dühös voltam és némileg csalódott is. Nem értettem, miért nem lehetek boldog, miért nem érti meg, miért kell ragaszkodnia ahhoz amit ő akar? Megijedtem. Klaus jutott eszembe. Nem hagyhatom, hogy Elijah is olyan megkeseredett szörnyeteg legyen mint a másik bátyám. Ezt nem engedhetem meg, főleg nem egy olyan nő miatt mint Katherine. Lehunytam a tekintetem. Nem bírtam rá nézni sem. – Miért, Kol nem próbálta meg megölni őt? Nem próbáltunk mind megölni ártatlanokat? – kértem számon bátyám, aki lehetett a legmorálisabb ember akit valaha ismerni fogok de ettől még közel sem volt egy szent, sőt. – Elijah. Mellette olyanok vagyunk mint egy betegség. Mindegy merre járunk, nem hagyunk mást hátra mint halált. Elveszett mindaz amiért érdemes volt küzdenem. Meddig fogod még a megváltását keresni? – kérdeztem jóval nyugodtabban, ahogy lassan én is lehiggadtam. Már kérdeztem volna újra, mikor azt mondta szüksége van rám. Rám… rám, aki mindig ott volt Klaus számára és aki sosem volt elég jó. Könnybe lábadt a tekintetem és megszorítottam karját. Ha valamivel, hát ezzel most gyomorszájba vágott. Nem tudtam mit mondhatnék.
- Miért? – csúszott ki a számon a kérdés hirtelen és nem is vettem észre mekkora fájdalom lapult a hangomban. Az a sok árulás, a kín amit minden egyes alkalommal éreztem mikor Klaus tőrt döfött belém… amikor elvesztettem a gyógyírt mert a bátyámnak nem ért ennyit a boldogságom… talán, most először életemben, kicsit elveszettnek éreztem magam, Elijah szavai legalábbis erre ébresztettek rá. – Nekem is szükségem van a bátyámra. Mellettem. Mindig és örökké. Maradj velem Elijah! Ne okozz több kínt magadnak, kérlek! – ejtettem ki lassan a szavakat de keményen. Szükségem volt rá. Klausra azonban nem.



▲ words: 362 ▲ music: wish ▲ note: Stay by my side
Vissza az elejére Go down
Elijah Mikaelson

Elijah Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Original
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : történész
» avatar : Daniel Gillies

The Winchester Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Winchester   The Winchester EmptyHétf. Szept. 16, 2013 9:38 am


Rebekah & Elijah
Please talk with me...


Tudom, mit mondok, és tudom, mit tettem, mégis Rebekah szájából hallva fájdalom járja át lelkemet, mely ki is ül tekintetembe is. Nem tudom eltitkolni, hogy elhagytam őt, de nem tud mindent a köztünk lezajlott vitákról, sőt, szinte semmit sem tudhat, hiszen én nem mondtam el, Niklaus pedig a saját verzióját adta elő, ebben biztos vagyok.
- Elhagytalak, melyet még mind a mai napig nem bocsájtottam meg magamnak, de te Nikkel maradtál, őt választottad, sosem voltam olyan fontos neked, hogy mellettem maradj! - Vágom én is hozzá azt, amit erről gondolok, hiszen mindig Klaus-t választotta, s én csak a második helyre kerültem. Fáj az igazság, de a döntései is ugyanúgy fájtak. - Én sosem lettem volna képes tőrt döfni a szívedbe, Húgom! - Iszom ki az italom, mert ideges lettem én is, a múlt felemlegetése nem mindig jó ötlet, főleg esetemben. Intek a csaposnak, hogy hozzon még egyet, és azonnal adja is, talán megrémíti az arckifejezésem. Nem is érdekel, hiszen most húgom táncol az idegeimen, felhozva a régi sérelmeket, melyekre nem vagyok büszke... - Én is ott voltam neked! Nem voltam elég jó... Szerinted itt csak én vétkeztem, és te nem? - Török ki ismét, mert ezt látom igaznak. Én is megbántottam, ő is engem. Attól mert az álarcom azt mutatja, hogy nincsenek érzelmeim, még vannak, és jobban fáj, mint azt bárki hiszi. Mikor Rebekah Niklaus mellett döntött, ott eltört bennem valami. Nem akartam elhanyagolni, de elég egyértelműen kifejezte, hogy látni sem bír, ha elhagyom őket, de nem maradhattam... Elmérgesedett a viszony... - És az a halandó férfi is meg akart ölni egyszer mindannyiunkat, beleértve Téged is... Húgom, ne légy ilyen vak! Ő egyszer meg fog halni, vagy kiszeret belőled... - Halkítom le a hangom, melyen érződik, hogy csalódtam, hogy számomra nem tartogat szerelmet a jövő. Eléggé nyilvánvaló, így már meg sem próbálok boldogságot keresni, csak azt akarom, hogy a családom az legyen. - Küzdöttem értetek, még Klaus-t is képes lettem volna megölni, mikor úgy tudtam, hogy a tengerbe dobott titeket... Fáj, hogy ezt gondolod... Nekem még mindig sokat jelentenek - Férfi létemre könny gyűlik a szemembe, lehajtom fejem, visszanyelem azokat. Arcom megfáradt, és megtört. Rebekah előtt ki mertem mutatni azt, amit érzek, csak ő láthatja, mennyire megviselt engem a kettejük harca. Még mindig fájdalom járja át szívem minden szegletét, és tudom, hogy Rebekah komolyan gondolja, amit mond.
- Belefáradtam, hogy folyton ölitek egymást Klaus-szal, és feleslegesnek éreztem magam... - Jelentem ki komoly tekintettel, és meggyötört hangon. Iszom egy korty whiskey-t, mert szükségem van rá. Sosem ment könnyen ez a lelkizős része a beszélgetéseknek, számomra az érzelmek kifejezése mindig különös hatással voltak rám, mindig is összezavartak. Ráadásul a múlt sérelmeit folyton felhánytorgatjuk egymásnak, ami szintén nem a legjobb, ha újra akarunk kezdeni valamit tisztalappal.
- A temperamentumunkat mindannyian apánktól örököltük kérlek... Te se haragudj rám... Szükségem van a húgomra... - Fogom meg a karomon pihenő kezét, és kijavítom magam. - Szükségem van rád, húgom - Azt akartam, hogy velem jöjjön, de esélyét sem látom. Pedig azt szeretném, hogy mellettem legyen. Tudni akarom, hogy él, és nem akarom, hogy baja essék... Bárr lenne valami, amivel sikerülne rávennem arra, hogy velem jöjjön, bár békét tudnának kötni, ez a legnagyobb vágyam... Semmi több...



||Words: 526||Music: "Holding a heart"||Notes: Please, come with me Sister! O.O||

Vissza az elejére Go down
Rebekah.Mikaelson

Rebekah.Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Original
» lakhely : new orleans
» foglalkozás : ezer évesen jár a nyugdíj
» avatar : claire holt

The Winchester Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Winchester   The Winchester EmptyHétf. Szept. 16, 2013 12:17 am




Elijah & Rebekah



Tagadhatatlanul váratlanul ér mikor Elijah magához húz, mégis melegséggel tölt el. A hirtelen felszabaduló érzelmekkel persze elbírok, nem is ez a gond, hanem az, hogy én épp úgy vágyom a társaságára, mint ő az enyémre. Testvéreim közül mindig is Elijah szentelte számomra a legnagyobb figyelmet és nem felejthetem el, hogy ő volt az aki kimondta; megérdemlek egy esélyt a boldogságra. Neki köszönhetően harcolhattam a gyógyírért. Azonban az érzések amik enyhítettek haragomon, azonnal eltűntek, amint bátyám úgy - döntött, számon kéri döntésem. Azok után ami történt, a legkevesebb az lett volna, hogy engem támogat és nem azt a förtelmes rohadékot aki elvette minden esélyem, hogy valaha ismét ember lehessek.
- Az a halandó férfi többet adott nekem mint ti ketten valaha! – nem kellett megemelnem a hangom, hogy fivérem érezze, máris felhúzott. – Az a halandó férfi nem árult el Elijah. Nem szőtt titkos terveket, hogy majd becserkésszen és nem tervelte ki, miképp döf a szívembe majd egy karót. Emlékeztetnem kellene talán, mit tett velem Klaus miután elhagytál minket? – kértem számon dühösen és le kellett hunynom a szemem egy pillanatra. Sosem voltam túlságosan türelmes típus. Sőt. Ahogy beszéltem, egyre dühösebb lettem. – Az a halandó férfi ott volt mikor szükségem volt rá! – csattantam fel hangosan és az asztalra vágtam a poharamat, aminek kristályos metszéseiben repedések futottak fel. Bátyámra pillantottam. Láttam a fájdalmat az arcán. Az őrlődést mely végigkísérte életét. Tudtam, hogy megfogtam azzal a mondatommal, hogy elhagyott bennünket… tudtam, hogy kínoztam vele.
- Nekem is jelentettek egykoron valamit. – Én voltam az aki kitartott Klaus mellett, mindig és mindenben. Nem Finn, Kol vagy Elijah. Cserébe pedig nem kaptam mást mint fájdalmat és árulást. Elijah sem volt sokkal jobb.
- Sokszor éreztem úgy, hogy nem is akarsz megtalálni bennünket Elijah… hogy nem kellek neked. – fájt. Rohadtul és nem állt szándékomban leplezni. Kortyoltam az italomból mielőtt folytattam volna – Aztán mikor végre ismét egyesült a család, anyánk meg akart ölni mindannyiunkat. Klaus tönkretett mindent ami egykor jelentett valamit. Elfújta a mindig s mindörökké lángjait Elijah. Azok már csak szavak. Ahogy mi bennünk sincs már semmi közös csak a vérvonalunk. – ejtettem ki nyersen a szavakat és nem akartam, hogy ez a találkozás ilyen irányt vegyen de a szavak csak úgy kibuktak belőlem… mintha minden fájdalmam rá akartam volna zúdítani. Tartottam pár másodperc szünetet.
- Elijah… - ejtettem ki a nevét sokkal lágyabban mint ahogy eddig beszéltem hozzá. Jogtalan vádjaim úgy éreztem mind marcangolni kezdik bátyámat. Nem akartam. Klaussal ellentétben Elijah szeretett engem. – Sajnálom. – ujjaim bátyám alkarjára futottak és úgy pillantottam fel rá. – Tudod, milyen makacs vagyok. – húztam könnyed mosolyra ajkaim, megpróbálva némileg oldani a feszültséget.


▲ words: 426 ▲ music: wish ▲ note: I will never stop loving you!
Vissza az elejére Go down
Elijah Mikaelson

Elijah Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Original
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : történész
» avatar : Daniel Gillies

The Winchester Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Winchester   The Winchester EmptySzer. Szept. 11, 2013 12:37 pm


Rebekah & Elijah
Please talk with me...


Hiányzik a húgom. Habár az idő múlásával nem voltam olyan testvére, amilyet szeretett volna, hisz a saját utamat jártam. Niklaus átvert, és fájdalmat okozott. Meg akartam ölni, mert a fejemet akarta, így nem maradhattam tovább. Nem ment. Búcsút vettem hát tőle, és a saját utam járva kutattam, hogy ölhetem meg a fivéremet. Persze az idő múlásával kutatásaim sikerrel jártak, és ráleltem Elenára. A kezeim között volt Niklaus élete, mégsem tudtam megtenni. Nem tudtam megölni őt... Hittem szavainak, hogy visszakaphatom a családom, melyet évtizedekkel, évszázadokkal ezelőtt elvett tőlem. Ám ismét külön útra tértem, meg kellett tennem. A civakodás, ami Klaus és Bekah között zajlott... Bevallom, nem volt idegem hozzájuk. Hányingerem volt attól, ahogy szinte egymás torkának esve hajtogatják a saját igazukat. De most mégis azt akarom, hogy összetartsunk, azt akarom - igen, önző módon -, hogy Rebekah velem tartson New Orleans-ba, de ha ezt a szemébe mondom, akkor pont az ellenkezőjét fogom elérni, mint amit akarok. Mégis, mikor meghallom a lépteit, majd a szót, melyet azt hittem soha nem hallhatok tőle a múltbéli tetteim miatt, reflexből cselekszem. Magamhoz szorítom egyetlen húgomat, s egy pillanatra a szemeim is lehunyom. Ritkán teszek ilyet, de attól még ő lesz az a tagja a családomnak, akit mindennél jobban szeretek, még ha nem is fejezem ki a lehető legtökéletesebben. - Te is hiányoztál! - Suttogom a fülébe, majd elengedem, és leülök a helyemre. Rendelek én is magamnak, whiskey-t, szokás szerint. Meghallom a kérdését, de nem válaszolok egyből, csak miután megkaptam az italomat. Kortyolok egyet, majd ránézek, s barna tekintetem az övébe fúrom.
- Talán baj, hogy hiányoztál? Tudni akartam, hogy jól vagy-e... Tudni, hogy életben vagy - Siklik vissza a tekintetem a poharam tartalmára. Hiányzott. Sajnálom, ahogy Silas átvert minket, ahogy belemászott a fejembe, még ma is felrémlik húgom kétségbeesett hangja a telefonban, de már késő volt. Azóta fogalmam sincs, hol lehet a gyógyír, de ha tudnám, nyugodt, ám fájó szívvel adnám oda Rebekah-nak, hadd élje azt az életet, amit választ magának, és nem azt, amit ráerőltetünk... Bár nem tudnám elviselni a tudatot, ha emberré vált húgom meghalna, tán magam könyörögnék, hogy Klaus döfje belém a fehértölgy egyetlen megmaradt darabját, melyet én adtam neki oda.
- Meg akartam róla győződni, hogy élsz-e még... Tudnom kell, ha már nem csatlakozol hozzánk New Orleans-ba... - Pillantok ismét Rebekah szemeibe fájón, bár a rideg arckifejezés még vele szemben sem tűnik el teljesen, de tudja, hogy ez nem neki szól, hanem a többi itt tartózkodó kíváncsi tekintetnek. - Tudom, hogy sosem voltunk a legjobb testvérek, de habár tudom a döntésed, mégis fáj, hogy így döntöttél... Egy halandó férfiért eldobnád amid van... - Nem a döntését firtatom, mégis felhozom, hogy fáj az, hogy egy halandó ember miatt dobott el engem is. Tudom, hogy Niklaus és közte a viszony helyrehozhatatlannak látszik, mégis hiszek abban, hogy ismét egymás mellett állunk majd, és így sebezhetetlenek leszünk bárkinek. Ez az én gyengeségem. A naivság. Sosem tudtam végleg eldobni magamtól, és nem is fog menni, míg élek. Amíg látok egy apró reménysugarat, addig nem adom fel. Egyesíteni a családom... Ezt akarom. Félredobtam a saját boldogságom... Ellöktem magam mellől Katerinát.
- Mindig és mindörökké együtt! Nekem még mindig ugyanolyan sokat jelentenek ezek a szavak - Mondom inkább a poharamba, mint neki, habár a tekintetét kutatom. Egyenlőre nem célom, hogy magammal rángassam, de ezt akarom elérni, habár szavaim egyáltalán nem ezt sugallják. De nem is kell, hogy így legyen. Akkor pont az ellenkezőjét érném el úgy hiszem...



||Words: 567||Music: "Never say goodbye"||Notes: Nagyon szeretlek Húgi! O.O||

Vissza az elejére Go down
Rebekah.Mikaelson

Rebekah.Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Original
» lakhely : new orleans
» foglalkozás : ezer évesen jár a nyugdíj
» avatar : claire holt

The Winchester Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Winchester   The Winchester EmptyKedd Szept. 10, 2013 7:19 pm




Elijah & Rebekah



- Hiányoztál… - szólaltam meg mielőtt bármit mondhatott volna de nem álltam fel és nem öleltem meg. Hiányzott hisz a bátyám volt, az egyetlen talán aki nem árult el. Elijah mellém állt mikor a gyógyírért harcoltam, ugyanakkor nem érdemelte meg a szeretetem… gyengének hitt amiért ember akarok lenni, úgy éreztem megvet ezért a vágyamért.
- Most, hogy végre megérkeztél, választ is adhatnál végre, hogy mi a fenének kellett ide utaznom? – kértem számon testvéremet amint helyet foglalt mellettem a bárban mely a tulajdonosa nélkül egészen új irányzatot vett de pezsgő nyüzsgése továbbra is megmaradt. Elijaht nem láttam azóta, hogy New Orleansba akart csábítani. A nyarat Matt társaságában töltöttem; megnéztük Kínát, ellátogattunk Párizsba és még az északi sarkot is bejártuk. Nem lehetett okom panaszra; Matt személyében olyan valakit találtam aki mellett megérte jó embernek lenni még ha a gyógymódot el is lopta tőlem az az átkozott bátyám. Megforgattam a kristálymetszésű poharat miben az aranyló italnak nem volt sok ideje pihennie. Újra és újra számhoz emeltem de alig kortyoltam belőle. Nem voltam ideges de éppen nyugodt sem. Nem akartam, hogy Elijah felrúgja a nyugodtnak tetsző életemet amiben nem volt helye hibrideknek és harcnak.
- Szóval? – vontam fel szemöldökömet és fordítottam teljes figyelmemet rá – Miért volt szükség erre a kis kirándulásra? – kortyoltam végre nagyot majd letéve a poharat dőltem hátra a székben mi kedves ismerősként fogadott mikor beléptem a bárba. – Nagyon remélem, hogy egyszerűen csak hiányzott a kishúgod és látni akartál. – valóban reméltem, hogy ez az igazság. A családom darabjaira szakadt és mindez Klausnak volt köszönhető. Minket csak az kötött össze, hogy egy vér csörgedezett ereinkben, más már nem. A lojalitásom ára újra és újra árulás volt amit nem bírtam és nem is akartam többé elviselni. Most boldog voltam Matt mellett és ezt a boldogságot nem voltam hajlandó zálogba vetni senki kedvéért sem. Intettem a pultos srácnak, hogy hozzon még egy italt mert úgy éreztem, ez alkalommal szükségem lesz rá.


▲ words: 316 ▲ music: fever ▲ note: Köszi a türelmet!
Vissza az elejére Go down
Lexi Branson

Lexi Branson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ϟ Mystic Falls
» foglalkozás : ϟ elfoglalom én magam
» avatar : ϟ Arielle Kebbel

The Winchester Empty
TémanyitásTárgy: The Winchester   The Winchester EmptyKedd Szept. 10, 2013 6:15 pm

***
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Take care, cuz' I'm a(n)...

The Winchester Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Winchester   The Winchester Empty

Vissza az elejére Go down
 

The Winchester

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Mindenhol jó, de legjobb máshol :: Túl az óperencián :: Chicago-