No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Tisztás EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Tisztás EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Tisztás EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Tisztás EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Tisztás EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Tisztás EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Tisztás EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Tisztás EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Tisztás EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Tisztás EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Tisztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Nathalia E. Miller

Nathalia E. Miller
Take care, cuz' I'm a(n)...
Werewolf
» lakhely : × Mystic Falls
» foglalkozás : × Student
» avatar : × Adelaide Kane

Tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás EmptyVas. Márc. 23, 2014 4:52 pm


Cornelia & Nathalia



Hihetetlen, hogy mennyire meg tud változni a nézőpontom egy nap alatt. Azt hittem, hogy a természetfeletti világ csak a mesékben létezik, hogy csak a gyerekeket akarják vele ijesztgetni, de… nem. Sosem hittem, hogy ez létezhet, azt meg főleg nem, hogy talán én is a részese leszek. Viszont ha ennyibe kerül az, hogy a testvéremmel lehetek… állok elébe. Mióta megtudtam, hogy nem az igazi családomnál nevelkedtem, csak arra vágytam, hogy egyszer találkozzak az igazival. Elég hirtelen jött ugyan, de azóta a nap óta, mióta találkoztam Cornival, csak arra tudok gondolni, hogy még van remény.
Szavait szinte iszom, minden apró részletet tudni akarok. Tudni akarom, hogyan, miért, és mikor, és hamarosan erre a választ is megkapom. Nagyra nyílt szemekkel néztem, mikor azt említette, hogy ő már ölt. Egy pillanat erejéig átfutott az agyamon, hogy talán ezt nekem is meg kell majd tennem… embert ölni. Ledöbbentett a felismerés, viszont ha lépést akarok tartani Cornival, muszáj lesz elhessegetnem a gondolatot. Tovább hallgattam a történetét, miközben próbáltam memorizálni mindent. Klaus, félig vámpír, félig vérfarkas… hogy mi? Szóval vámpír? Ez esküszöm egyre jobb és jobb.
Pár pillanatig csak némán bámultam. Nem tudtam, mit kellene mondanom. Ledöbbentett ez a sok információ, és nem tudtam nem hinni neki. Hiszen… a saját szememmel láttam. Nem mondhatom, hogy nem igaz. Be kell látnom, hogy nagyon sok dolog van, amiről eddig nem tudtam. Viszont talán jobb is volt addig, amíg nem jártak ilyenek az eszemben.
Rengeteg kérdés kavargott a fejemben. Többek között az, hogy vajon mivel táplálkozik. Kiskoromban mi is sok rémtörténetet meséltünk egymásnak a barátnőimmel, és sokszor szóba került, hogy a vámpír emberi vérrel táplálkozik. Sosem féltem ettől, hisz azt hittem, hogy vámpírok nem léteznek. Biztos voltam benne, hogy nem bánthatnak, de most, hogy itt áll előttem egy félig vámpír, félig vérfarkas, rá kell jönnöm, hogy bizony könnyen megeshet az ilyen.
Közelebb jön hozzám, és vállamra teszi a kezét. Tudom, hogy félnem kellene tőle, de képtelen vagyok rá. Hiszen… a testvérem. Kétlem, hogy bántana. Valamiért érzem, hogy bízhatok benne.
- Azt hiszem… kell egy kis idő, hogy ezt feldolgozzam. Köszönöm, hogy őszinte voltál velem. – halvány mosoly jelent meg az arcomon. Képes voltam mindezt félretenni, és örültem, hogy nem titkolta el előlem. – Még egy kérdésem van. – nagyot sóhajtottam. – Mi a helyzet velem? Én is olyan vagyok, mint te? – rettegtem a választól. Nem éreztem magam késznek arra, hogy ebbe az egészbe belefolyjak, de a testvéremért mégis bármit megtettem volna. Visszakapni a családom egy részét olyan volt, mintha minden vágyam teljesült volna. Ami igaz is, még akkor is, ha nem biztos még, hogy ő valóban a nővérem.

» words: 424 « || »music: Royals « || » notes: Hopsz. :$ ♥ «
Vissza az elejére Go down
Cornelia S. Miller

Cornelia S. Miller
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : klaus közelében ×
» foglalkozás : pincérnő ×
» avatar : tatiana maslany ×

Tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás EmptySzomb. Nov. 02, 2013 9:55 pm

Cornelia & Nathalia
Érdeklődve siklik Nati-ra a pillantásom, miután visszaváltoztam. Nem éppen úgy néz ki, mint aki nem rémült halálra azok után, amit látott, mindenesetre jól játssza, hogy magabiztos és nyugodt. Nem tudom, mennyire hihetek neki, vagy, hogy tényleg meg fogja-e őrizni a titkom, de úgy tűnik, rá kell majd bíznom, hogy eldöntse. Ennyit muszáj kockáztatnom annak érdekében, hogy kiderüljön, ő tényleg a családom-e, amit már rég elveszettnek hittem.
- Nem fogsz bedilizni. – ígérem meg neki magabiztosan. Ha úgy látom, hogy már nem bírja ép ésszel elviselni azokat a dolgokat, amiket megtudott, megigézem, hogy felejtse el. Nem lesz könnyű, ha erre kerül a sor, ezt előre tudom, sőt, ha Nati később valahogy rájön, hogy mit tettem, valószínűleg gyűlölni fog. De még mindig jobb, ha a testvérem gyűlöl, mintha élete végéig orvosok között, kezelések alatt kellene lennie. Szerintem legalábbis mindenképpen jobb. – Oké… szóval azt már tudod, hogy vérfarkas vagyok. Nos, az átkot úgy lehet aktiválni, hogyha megölsz valakit. Igen, én… már öltem embert. De ezt majd később. – lélekben még nem készültem fel rá, hogy bárkinek is elmeséljem, hogyan öltem meg az exemet és miért. Sosem mondtam még el senkinek a teljes, vagy éppen az igaz történetet. De egyszer mindent el kell kezdeni. – Szóval, miután aktiváltam az átkot, minden Teliholdkor át kellett változnom, nem tudtam megállítani ezt a folyamatot. Az átváltozás pedig, mint láttad, iszonyatos fájdalommal jár. Minden hónapban átélni, hogy a tested minden egyes csontja eltörik… borzalmas. És sosem tudsz megszabadulni a rettegéstől, mert tudod, hogy mindig jön a következő holdtölte, és az azt követő… Ráadásul az átváltozás eleinte sokkal fájdalmasabb, és sokkal tovább is tart. – kis szünetet tartok, mielőtt folytatnám. Sosem fogom elfelejteni, mennyire meg voltam rémülve, mikor először elkezdtem átváltozni. A fájdalom… azt hittem, sosem fog elmúlni és belehalok. A mai napig kiráz a hideg és a gyengébb pillanatokban könny is szökik a szemembe az emlékek hatására. Nagyon megviselt. – Minden erőmmel azon voltam, hogy találjak valami kiutat, valami megoldást, hogy soha többé ne kelljen átváltoznom. És akkor hallottam Klausról. Ő az ősi hibrid, félig vérfarkas, félig vámpír. Mindennél jobban szerettem volna, ha én is olyanná válok, amilyenné ő. Aztán egy nap teljesült az álmom. Hibrid lettem. – becsukom a szemem, a vérre összpontosítok. Nem kell sokáig várnom, a szemfogaim a vér puszta gondolatára kihegyesednek, szemeim pedig vérben forognak. – Félig vámpír, félig vérfarkas. – kinyitom a szemem, egy rövid ideig farkasszemet nézek Natival, majd uralkodok az arcvonásaimon, ismét normálisan nézek ki. – És… ez csodás. Nem kell átváltoznom, csak hogyha én úgy akarom, nem köt a Telihold átka. Szabad vagyok… azt az aprócska részletet leszámítva, hogy engedelmeskednem kell Klausnak, ugyanis kötősöm hozzá. Mindent meg kell tennem, amit csak kér tőlem. De nem bánom, sőt, tulajdonképpen hálás vagyok neki, amiért felszabadított. – abbahagyom hosszúra nyúlt mondandómat, úgy gondolom, itt az ideje, hogy ne csak zúdítsam rá a sok-sok információt, hanem ez kicsit ott is legyek neki tónusként.  – Héé… - közelebb sétálok hozzá. – tudom, hogy ez egyszerre soknak tűnik. De ez a valóság. El kell fogadnod, meg kell birkóznod vele, és ne feledd, én itt leszek, ha szükséged van rám. – biztatóan a vállára teszem a kezem és csak remélni merem, hogy nem ijesztettem el a sok dologgal, amit most megtudott rólam. Szomorkás mosolyt erőltetek az arcomra. Pontosan tudom, hogy min megy most keresztül. Én is ugyanezt éreztem, mikor megtudtam, mi vagyok.

szavak: 542 zene: euphoria megjegyzés: love u sis. ♥

Vissza az elejére Go down
Nathalia E. Miller

Nathalia E. Miller
Take care, cuz' I'm a(n)...
Werewolf
» lakhely : × Mystic Falls
» foglalkozás : × Student
» avatar : × Adelaide Kane

Tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás EmptySzomb. Nov. 02, 2013 6:26 pm


Cornelia & Nathalia



El sem hiszem, hogy ebbe az egészbe belekeveredtem. Mit is hittem én? Hogy egyszer sikerül normálisnak lennem? Mert ez a tulajdonság elég messze áll tőlem, és egyre csak távolodik. Ezzel a húzásommal pedig totálisan elvágtam annak a lehetőségét, hogy átlagos életet éljek. Mindig is gondoltam, hogy nem lesz olyan nyugis életem, mint másoknak. De sosem gondoltam volna, hogy ennyire nagy felfordulás lesz az egész.
Döbbenten nézek újra és újra végig a szőrös teremtésen, aki szinte egy perc alatt lett négylábú. Hihetetlen, hogy ez történik. Ez az egész természetfeletti világ olyan messze áll tőlem, éppen ezért annyira lehetetlennek érzem, hogy pont én csöppenek bele. Corni régebbi mondata, miszerint én is az vagyok, egyre csak visszhangzik a fejemben, de… ez látva nem akarok az lenni. Nem akarok vérfarkas lenni.
A gondolatok kusza sokasága egyre gyorsabban áramlik a fejemben, és arra eszmélek fel, hogy Corni már lassan újra emberi alakban fekszik a földön. Remegő kezeimmel hátrasimítom a hajamat, majd tágra nyílt szemekkel nézem, ahogyan visszaöltözik.
Nos? Csak ennyit kérdez, mire elképedve nézek rá. Lehet, hogy neki csak ennyi az egész, de… én még sosem láttam ehhez hasonlót. Elég sok választ tudnék adni a kérdésére, kezdve azzal, hogy halálra ijesztett. Nem, ez tudom, hogy nem az ő hibája, de… nem tudom egykönnyen feldolgozni ezt. Kell egy kis idő, és… magyarázat. Miért lett ilyen? Hogyan? Ezzel születni kell? Vagy valahogy terjed? Ha én is az vagyok, én miért nem csináltam ilyet eddig?
A kérdések elborították az agyamat, s nem tudtam, hogy mit kezdjek velük. nyilván választ szerettem volna kapni rájuk, de ez egyáltalán nem megy olyan könnyen. Nem akarom rázúdítani az összest, de egyszer kénytelen lesz megadni a választ rájuk.
Köpni-nyelni nem tudtam, nem jött szó a számra, pedig annyi mindent szerettem volna mondani. Például azt, hogy nem félek tőle. Igaz, hogy pár perccel ezelőtt majdnem becsúszott a naciba, de a láncok vigyáztak… rám.
Senkinek nem fogom elmondani, bízhatsz bennem. – aprót bólintok, majd egy bizonytalan mosoly jelenik meg az arcomon. Még szerencse, hogy a vészes helyzetekben is erősnek tudom magam mutatni.
Felkészültél a folytatásra? Elrettentve nézek rá, nem igaz, hogy itt még nincs vége. De jobb túlesni rajta, minthogy még napokig rágjam magam ezen, úgyhogy színlelt bátorsággal bólintok. Fogalmam sincs, hogy miről lehet szó. Azt hittem, hogy már mindent láttam, sőt… többet, amit kellett volna, de ezek szerint nem. És bevallom, félek. Mi lehet még ennél is rosszabb?
Csak ígérd meg, hogy nem fogok bedilizni. – kicsit nevetséges kérdésemet mégis kétségbeesetten teszem fel, mert igazság szerint eléggé félek ettől is. Könnyen megeshet, hogy egy idő után a sok lehetetlen dologtól elkap az agybaj, de reméljük, hogy nem így lesz. Mindenesetre próbálok normális maradni.

» words: 440 « || »music: Royals « || » notes: Szoorriii.Sad ♥♥ «


A hozzászólást Nathalia E. Miller összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 23, 2014 12:19 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Cornelia S. Miller

Cornelia S. Miller
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : klaus közelében ×
» foglalkozás : pincérnő ×
» avatar : tatiana maslany ×

Tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás EmptySzer. Szept. 25, 2013 7:38 pm

Cornelia & Nathalia
Mikor Nati arra kér, hogy álljak le, már túl késő. Pedig szívesen megtenném, ó milyen szívesen! Nem kellene eltűrnöm ezt a sok fájdalmat, ahogyan a testem minden egyes csontja eltörik, hogy más alakban forrhasson össze, és farkasként szaladgálhassak az erdőben. Szinte egy fél perc sem telt el kérése után, már négy lábon állok a földön, áldozatok után kutatva, de csak egy ember van itt. Nathalia. Valahol, tudat alatt az ember részem tudja, hogy nem szabadna őt bántanom, de a bennem lakozó farkast csak a vágy hajtja, hogy prédát szerezzen magának. Pár próbálkozás után azonban, hogy leszakítsam az engem lebéklyózó láncokat, fáradtan terülök el a földön. Kezdem visszanyerni az ember énemet, már tudom, hogy nem lett volna szabad megpróbálnom megtámadni Natit. Szerencse, hogy a visszaváltozás nem tart olyan sokáig és nem olyan fájdalmas, mint a farkassá változás.
Néhány percen belül már halandó alakomban fekszek a földön, magamra húzom a pólóm, ami cafatokban lóg. Még szerencse, hogy erre is gondoltam, és hoztam tartalék ruhát. Kioldom a végtagjaimat fogva tartó láncokat, majd felállok és gyorsan magamra öltöm a ruhámat. Nem merek Nati szemébe nézni, nem tudom, hogyan fog reagálni, de végül csak ránézek. Mindenféle negatív érzelmet olvasok le az arcáról, elképedést, félelmet, hitetlenséget, szörnyülködést… épp amire számítottam.
- Nos? – ezzel az egy szóval megkérdezek mindent, amit csak lehet. Hogy mi a véleménye ezek után rólam, hogy fél-e, esetleg irtózik-e tőlem, valamint hogy hogyhogy nem menekült még el. Ha pusztán a vérfarkas-dologra ez a reakciója, mi lesz, ha megtudja, hogy egyben vámpír is vagyok? Nos… igen, ezt bizonyítani lesz a következő nehézkes dolog. Vagy… magában nem is a bizonyítás része, hanem az, hogy mit fog reagálni rá. – Hát… örülök, hogy nem menekültél el és kürtölted szét mindenkinek. Szerintem nyilvánvaló, hogy erről tartanod kellene a szádat. – szigorú tekintettel nézek rá, hogy biztosítsam, tartja a száját, de szerintem nincs szükség megfélemlítésre… így is eléggé tarthat már tőlem. – És.. ez még nem minden. Felkészültél a folytatásra?

szavak: 319 zene: euphoria megjegyzés: love u sis. ♥

Vissza az elejére Go down
Nathalia E. Miller

Nathalia E. Miller
Take care, cuz' I'm a(n)...
Werewolf
» lakhely : × Mystic Falls
» foglalkozás : × Student
» avatar : × Adelaide Kane

Tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás EmptyKedd Szept. 24, 2013 9:21 pm


Cornelia & Nathalia



Nem tudom, mit csináljak… olyan tehetetlennek érzem magam. Mármint… kezd az egész farkas dolog egyre valószínűbbé válni, én pedig egyáltalán nem vagyok képben velük. Nem tudom, hogy milyen ez az egész. Eddig csak maximum filmekben láttam ilyet, de totál kimaradt a természetfeletti világ az életemből. Nem tudom kezelni a helyzetet, teljesen ki vagyok bukva. Mi van, ha én is olyan vagyok, mint ő? Ha én is… vérfarkas vagyok…
Immár Cornelia arcán, ideges mosolyában is könnyen fellelhető az idegesség, bár ezt természetes. Legalábbis szerintem. Én a helyében már kétszer agyvérzést kaptam volna, és egyszer ideg összeroppanást, pedig még azt sem tudom milyen az, amikor felveszi a farkas alakot. Jézusom, ez milyen furán hangzik… teljesen idegen az én számból.
Egy lépést hátrálok, hunyorogva nézem Cornit, mintha bármelyik pillanatban történhetne olyan, amikor inkább becsukom a szemem, és nem nézek oda. Félek… Egy hatalmas reccsenés üti meg a fülem… Nem, ez nem lehet igaz. Ijedten sikítok egy kicsit, szemem kétszeresére kerekedik, elképedve nézem, ahogyan újra és újra eltöri a csontját, és… kárt tesz magában. Cornelia a földre kerül… a hangok alapján rettentően fájhat neki. Meddig fog ez tartani? Nem lehet leállítani?
Hallgatok rá, és azonnal hátrálok egy pár lépést. Összeráncolt homlokkal, fájdalmas arccal figyelem a történteket. Úgy érzem magam, mint aki egy rémálomba csöppent… egy olyan rémálomba, amiből nem lehet felébredni.
Kérlek, Corni! Állj le. Hiszek neked. – kétségbeesetten ejtem ki a szavakat a számon, és egy percig nem foglalkozom azzal, amit nemrég mondott. Tudom, hogy egyáltalán nem nekem kellene nyávognom, és valószínűleg ezzel csak rontok a helyzeten, de… nem bírom nézni, ahogy szenved.
Még soha nem láttam ehhez hasonlót… négy lába van. A testvéremnek négy lába van. És szőrös. Természetellenesen szőrös. Arany szemei megcsillannak, ahogyan felém ugrik, éles fogai láttán azonnal hátrébb állok. Nem bírom… az ájulás kerülget, le kell ülnöm valahova, mielőtt késő. Sosem voltam az a fajta, aki minden durva dolog láttán rosszul lesz, de ez… ez több mint durva. Ez lehetetlen.

» words: ### « || »music: --- « || » notes: With love. ♥ «


A hozzászólást Nathalia E. Miller összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 23, 2014 12:18 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Cornelia S. Miller

Cornelia S. Miller
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : klaus közelében ×
» foglalkozás : pincérnő ×
» avatar : tatiana maslany ×

Tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás EmptyKedd Szept. 24, 2013 8:52 pm

Cornelia & Nathalia
„Köszönöm, hogy bizonyítasz.” – szavaira mindössze egy biccentéssel reagálok, mert az igazság az, hogy ezt inkább magamért teszem, mint érte. Gondolkoztam, ameddig nem hívott és arra jutottam, hogy ha ő nem jelentkezik, majd felkeresem én, mert nem tudnék egy örökkévalóságon át azzal a tudattal élni, hogy egyszer talán megtaláltam a testvérem, és hagytam elszalasztani a lehetőséget, mert képtelen voltam a bizalomra, vagy a hitre. És… talán ő az egyetlen, akivel esélyem lesz a találkozásra a vérszerinti családomból, szóval… ezen nincs mit megköszönni. Mindkettőnkért teszem, de legfőképpen saját magamért.
Leellenőrzöm a láncokat, amiket Nati erősített a csuklómra, és a bokámra, mert nem csak Natiban, de senkiben és semmiben nem akarok kárt tenni. Még jó, hogy hibrid vagyok. Ha csak vérfarkas lennék, ezzel az átváltozással muszáj lenne várnunk a következő Teliholdig, és addig valószínűleg megőrülnék a várakozástól, és a tudattól, hogy nem tehetek semmi mást sem, valamint Natinak is az agyára menne a kíváncsiság, sőt… talán lenne ideje normálisan gondolkozni a dolgokon és lehet, hogy még egy elmegyógyászhoz is elrángatna kivizsgáltatni, mert lehet, hogy azt hinné őrült vagyok. Ez a baj az emberekkel. Nem hisznek a természetfelettiben és a csodákban, ennek köszönhetően pedig már nem tudják, kitől kellene félniük és kiben kellene megbízniuk. – Tökéletes. – megpróbálok egy erőltetett mosolyt villantani Natira, azonban nem igazán megy, mert egyre idegesebb vagyok. Nem vagyok benne biztos, hogy felkészültem a fájdalomra, ami az átváltozásom során rám vár. Még nem is változtam át farkassá, de még csak meg sem próbáltam, mióta hibrid lettem. Megkönnyebbültem, hogy már sosem kell átélnem azt a kínszenvedést, amit farkasként minden hónapban el kellett szenvednem, erre most önszántamból változok át. Azt sem tudom, hogyan kezdjek hozzá.
- Igen… kezdhetem. – lehajtom a fejem, tenyeremet a földre támasztom és felidézem magamban a legutolsó átváltozásomat. Egyre szaporábban kezdem kapkodni a levegőt, majd megérzem, ahogyan eltörik az első csont a sok közül. Felordítok, a fájdalom iszonyatos, és ez még csak az egyik csontom volt. Egészen addig folytatódik, még a kínoktól a földre nem kerülök. Azt sem tudom, hogy feküdjek, hogy ne fájjon ennyire. – Ne! Állj hátrébb! Tarts egy kis távolságot, nem akarlak bántani, de a farkast nem tudom irányítani. – kínok között beszélek, néhol üvöltök a fájdalomtól, néhol pedig csak suttogok. Az egész testem verejtékben úszik, már csak azt várom, mikor fejeződik be ez az egész borzalom… és akkor végre megtörténik, felállok a földről, de immár négy lábon.
Megszűnik a világ, megszűnik az értelmes gondolkodás. Csak én vagyok, a ragadozó és a kiszemelt prédám. Összegyűjtöm az összes erőm, és ugrok, egyenesen Nati felé, azonban a láncok kirántják alólam a lábamat és elterülök a földön, de ennyitől még nem állok le. Újra próbálkozok, el akarom szakítani a láncokat. Szét akarom tépni ennek a lánynak a torkát.

szavak: 445 zene: euphoria megjegyzés: love u sis. ♥

Vissza az elejére Go down
Nathalia E. Miller

Nathalia E. Miller
Take care, cuz' I'm a(n)...
Werewolf
» lakhely : × Mystic Falls
» foglalkozás : × Student
» avatar : × Adelaide Kane

Tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás EmptyHétf. Szept. 23, 2013 9:19 pm


Cornelia & Nathalia



Nem tudom, hogy jó ötlet-e ebbe belekeveredni… Az egész dolog annyira… ijesztő. Minden másodpercben egyre jobba félek. Nem akarom, hogy igaza legyen, valamilyen megmagyarázhatatlan érzés azt súgja, hogy ne tedd, rohanj, ahogyan csak tudsz, és maradj ki ebből az egész dologból. Viszont… másrész pedig csak arra tudok gondolni, hogy talán van egy testvérem. És ez az, ami miatt nem tudom leállítani magam.
Üzenete láttán még jobban rám jön a frász. Most komolyan szórakozni akar velem? Nem hiszem el, hogy mit csinálok… komolyan mondom, nem vagyok normális!
Cornit meglátva mintha bukfencezne a gyomrom… talán még sosem tartottam semmitől ennyire. Szívem hevesen dobok, arcomra kiül a félelem, de próbálok uralkodni magamon. Az már más kérdés, hogy vajon sikerül is.
Köszönöm, hogy bizonyítasz. –  hangom bizonytalan, nem hangzik őszintének, de… most, hogy szinte már nyakig benne vagyok az egészben, egyre jobban azt érzem, hogy nem akarom tudni… de ha már eddig eljutottam, nem táncolhatok vissza. Meg kell magam emberelni, fel kell készülnöm minden lehetséges dologra, mert fogalmam sincs, mit várjak a helyzettől.
A táskáját ledobja, ami hatalmas csörömpöléssel ér földet. Mi lehet benne? Megrökönyödve, tág szemmel és felvont szemöldökkel bámulom a táskát, mintha így át tudnék rajta látni, de… erre nincs szükség. Cornelia mintha gondolatolvasó lenne.
Láncok. Fogalmam sincs, hogy ezt hova tegyem. Igazából… egyáltalán nem tudom, hogy mit hová tegyek. Minden annyira zavaros… először találkozom az állítólagos testvéremmel, aki azt állítja, hogy hozzá hasonlóan vérfarkas vagyok… most pedig azért vagyunk itt, hogy bizonyítson. Nekem.
Kuncogását szinte észre sem veszem, bár kicsit böki a csőröm… én itt a halálomba aggódom magam, ő pedig nevet? Na, mindegy.
Rend…ben. –  akadozva ejtem ki ezt az egy szót a számon. Nem tudom, hogy bírni fogom-e. Amit mond… sosem volt különösebb bajom a gusztustalan dolgokkal, de most elég nagy bizonytalansággal állok a dolgok elébe, nem tudom, hogy mennyire fog sikerülni türtőztetni magam.
Azt hiszem… igen. –  nagyot nyelek, percről percre egyre idegesebb leszek, holott nem nekem kell átélni a fájdalmat, hanem neki. Kicsit hibásnak érzem magam, mert ha nem lennék ennyire bizalmatlan, akkor nem kéne átváltoznia, de… muszáj tudnom.
Biztos vagyok benne, hogy ő sem nyugodt, bár valljuk be, elég jól leplezi. A láncot körbevezeti a fa körül, majd az egyik végét az én kezembe adja. Tehetetlenül forgatom a kezeim között egy pillanat erejéig, majd erőt veszek magamon, és nagyot sóhajtva próbálom ráerősíteni a bokájára egy láncot. Remegő kezemet egyáltalán nem tudom leplezni, de… szerintem ebben a helyzetben nem is kell. Nyilvánvaló, hogy félek.
Így jó lesz? –  kérdezem, felnézve a kék szemeibe. Meg kell hagyni, rettentően hasonlítunk…
Nem tudom, hogy mennyire fogok sikerrel járni a láncokkal. Még sosem csináltam ilyet, de remélem, hogy rendesen rá tudom tenni a kezére, mert ha nem… állítólag nagy baj lesz. Nem mintha ez nem lenne elég.
Ne félj. Legalább ő nyugodt. Egy picit sikerült rám is ragasztania belőle, de még mindig rettentően izgulok. Nagyot bólintok, apró, zaklatott mosolyt varázsolok az arcomra.
A láncot a kezeim közé véve kicsit értetlenül nézek, olyan összevissza, de erre is találok megoldást. Pár másodpercig bogozom, majd megtalálom a – szerintem – megfelelő végét.
Ez kell a bal kezedre, ugye? – totálisan kezdőnek hangzik a mondatom, de igazából az is vagyok. Kicsit szerencsétlenkedve, de végül mindkét kezére rákerült a lánc. Az arcomba hullt hajat kisepertem az arcomból, majd felegyenesedtem. Borzasztó rossz volt megláncolva látni Corneliat, de… most már nem futamodhatok meg. Végig kell csinálnunk. Együtt.
Elég szoros? Kezdheted már?
» words: 557 « || »music: --- « || » notes: With love. ♥ Ég a pofám a késésért, bocsi. :$ «


A hozzászólást Nathalia E. Miller összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 23, 2014 12:18 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Cornelia S. Miller

Cornelia S. Miller
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : klaus közelében ×
» foglalkozás : pincérnő ×
» avatar : tatiana maslany ×

Tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 11:44 pm

Cornelia & Nathalia
Épp a Grillbe készültem, hogy valami koktél és egy kis harapnivaló mellett elüssem ezt a délutánt, mikor a mobilom pityegő hanggal jelezte, hogy új sms-t kaptam. Azonnal a hang irányába indultam, kíváncsi voltam, ki küldte. Reménykedtem, hogy Jeremy az, de sajnos csalódnom kellett. Illetve… nem csalódtam. épp annyira örültem, mintha Jeremy írta volna azt az sms-t, ugyanis Nati – feltételezem, hogy a testvérem – küldte. Tudtam. Amit mondtam neki, hogy vérfarkas vagyok, a mai napig nem hagyja nyugodni és látni akarja a bizonyítékot. Engem, ahogy átváltozom. „Rendben, ott leszek. Készülj fel a természetfelettire.” – pötyögöm be villámgyorsan az sms-t, nem tudtam kihagyni, hogy a végén ne ijesszek rá egy kicsit.
Alig tizenöt perc múlva már az autóban ülök, mellettem egy ütött-kopott sporttáska, abban vannak a láncok, amik elengedhetetlenek ahhoz, hogy biztonságban tudjam Natit. Ezek akadályozzák meg, hogy amikor elvesztem az uralmam a farkas felett, tucat számra öljem az embereket… és a vámpírokat. A kocsiból kiszállva a vállamra veszem a táskát és úgy teszem meg a maradék pár métert a tisztásig. – Szia! Köszi, hogy hívtál. – a táskát egy fa tövébe dobom le, mire nagy csörömpöléssel és földet. Meg sem várom, hogy Nati megkérdezze, mi van a táskában, kérdő tekintete és magasba szaladt szemöldöke árulkodik róla, hogy fogalma sincs, mi lehet benne. – Láncok. – az elképedést látva, ami kiül az arcára, azonnal kuncogni kezdek. Mindig is kíváncsi voltam, milyen reakciót váltana ki egy kívülállóból az átváltozás. Hát… most szemtanúja lehetek. – Segítened kell, hogy kikössem magam, különben ha elszabadulok… nem lesz jó vége. – megrángatom a fa törzsét, hogy nem fordul-e ki a földből, vagy nem reped-e el, de stabilan áll a helyén. Tökéletes lesz. – Figyelmeztetlek, hogy az átváltozás nagyon nagy fájdalommal jár, de nem szabad kioldoznod és… ha egyszer belevágok, akkor nem szeretném abbahagyni azért, mert nem bírod a látványt… vagy a hangot. – rettegek. Mióta Klaus hibridet csinált belőlem, még egyszer sem változtam át és... nem is terveztem, egészen eddig a pillanatig. A lehetőséget, hogy talán megtaláltam az igazi családom egyik tagját nem szabad elszalasztanom a fájdalom miatt. Egyszer kibírom. Talán… nem is fog annyira fájni, mint mikor a Telihold miatt változtam át. Talán most, hogy vámpír vagyok, jobban fogom bírni a fájdalmat. – Szóval… készen állsz? – vicces, hogy Natitól kérdezem ezt, hiszen inkább én vagyok az, akinek fel kellene készülnie. – Segíts ezt ráerősíteni a bokámra. – először körbetekerem a fa törzsén a láncot, az egyik végét az egyik lábamra csatolom, míg a másik végét odaadom Natinak. – A kezemre egyedül kellesz ráerősítened. Abban nem tudok segíteni. – a szemébe nézve meglátom a rémületet. Bennem is megvan, csak én próbálom rejtegetni. Legalább az egyikünk legyen erős. – Héé. Ne félj.

szavak: nem számoltam zene: euphoria megjegyzés: love u sis. ♥

Vissza az elejére Go down
Nathalia E. Miller

Nathalia E. Miller
Take care, cuz' I'm a(n)...
Werewolf
» lakhely : × Mystic Falls
» foglalkozás : × Student
» avatar : × Adelaide Kane

Tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás EmptyPént. Aug. 23, 2013 11:51 pm


Cornelia & Nathalia



Megöl a kíváncsiság. A Corneliával való találkozásunk után nem sokáig bírtam... Szinte minden nap a kezembe vettem azt a telefonszámot... de nem hívtam fel. Nem volt hozzá merszem.
Viszont most... elhatároztam magam. És ha én elhatározok valamit, az megtörténik.
A mobilomat a kezembe véve pötyögtem be az sms-t Corneliának.
Fél óra múlva az erdő melletti tisztáson. Szükségem van a bizonyítékra.
Kicsit úgy hangzik, mintha valami bűnöző lennék, aki próbálja rejtegetni a dolgot, amit csinált. Viszont nem, én arra várok, hogy kiderüljön, hogy van-e testvérem... és az, hogy vérfarkas vagyok-e.
Nem mindennapi dolog, azt hiszem nemhiába vet szét az izgatom, és az idegesség. Nem is tudok megülni a seggemen... Talán hamarabb ott leszek, de legalább fel tudok készülni... Bár nem tudom, hogy mit várjak. És azt sem, hogy erre fel lehet-e egyáltalán készülni...
A válaszát nem vártam meg, már indultam is az előbb említett helyre. A szél néha-néha a hajamba kapott, valamint a szemem is bekönnyesedett egyszer-kétszer tőle, de ilyenkor csak kicsit összébb húztam magamon a pulóvert, és mentem tovább, megállás nélkül.
Vajon mivel fogja bebizonyítani? Ötletem sincs... Talán... szőrös bundát növeszt? Vagy megvillogtatja a fogát? Elfog egy macskát? Nem tudom. Kilátástalan az egész helyzet, olyan... bizonytalan, és nem tudom, hogy mit csináljak...
Igazából már nem csak izgulok, hanem... félek is. Baja fog esni Corneliának? Vagy inkább nekem? Fel fogja magára hívni a figyelmet? Próbáltam egy olyan helyre hívni, ahol nincsenek emberek, ahol egyedül lehetünk, de nem tudom, hogyan fog alakulni ez az egész. Lehet, hogy el sem jön. De ő mondta, hogy bebizonyítja... Remélem nem csak szájhősködött.
A megbeszélt helyre érve örömmel könyvelem el magamban, hogy senki nincs itt. A telefonomra nézek, hátha írt vissza Corni, majd egy farönkre leülök, és úgy várom tovább a... testvéremet.
Még mindig bizonytalanul mondom ki ezt a szót. Testvérem. Világéletemben azt hittem, hogy egyke vagyok, talán ezért is furcsa, hogy ilyeneket mondok.
Léptek zaja üti meg a fülem, körülbelül 5 perc várakozás után. Izgatottan pattanok fel, olyan vagyok, mint egy kisgyerek, aki az ajándékára vár.
Végignézve Cornelián meg kell állapítanom, hogy még mindig kísértetiesen hasonlít rám. -Szia. Örülök, hogy eljöttél. - most mit kéne csinálnom? A béna mosolyon kívül, ami a szám szélében csücsül, fogalmam sincs, hogyan üdvözöljem. Elvégre... a testvérem. Meg kéne ölelnem? Vagy mit kéne csinálni?
Ezt inkább meghagyom neki. Sokkal határozottabbnak néz ki, mint én. Erről árulkodik a félénk mosolyom is, valamint az, hogy csak állok, és várok a csodára. Az istenért is, Nathalia, kezd már magaddal valamit!
» words: 394 « || »music: --- « || » notes: Nem a legjobb, de neked, sis'. ♥ «


A hozzászólást Nathalia E. Miller összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 23, 2014 12:18 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Lexi Branson

Lexi Branson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ϟ Mystic Falls
» foglalkozás : ϟ elfoglalom én magam
» avatar : ϟ Arielle Kebbel

Tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Tisztás   Tisztás EmptyPént. Aug. 23, 2013 11:20 pm

***
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Take care, cuz' I'm a(n)...

Tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás Empty

Vissza az elejére Go down
 

Tisztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Mystic Falls :: Külterületek-