No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Come on... help me forget! EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Come on... help me forget! EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Come on... help me forget! EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Come on... help me forget! EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Come on... help me forget! EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Come on... help me forget! EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Come on... help me forget! EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Come on... help me forget! EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Come on... help me forget! EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Come on... help me forget! EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Come on... help me forget!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Come on... help me forget! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Come on... help me forget!   Come on... help me forget! EmptySzomb. Aug. 31, 2013 1:12 am

Damon & Caroline Bettersweet nightmare

Félve pillantok Damonre, reméltem, hogy ezek után nem hagy cserben. Féloldalas mosolyra húzza ajkait, majd szeme hirtelen elfeketedik, és kidudorodnak szeme alatt a fekete erek, na és a fogai. Damon egyszerre félelmetes és veszettül szexy látványt nyújt. Kimért, lassú léptekkel ül le az ágy szélére, és veszi kezébe az enyémet. Saját csuklóját felsérti, hogy tudjak belőle inni. Felém tartja, én pedig bátortalanul elfogadom. Hiába volt erre már párszor példa, még mindig feszengek vér ivás közben, és kellemetlenül érzem magam. Kiszolgáltatott vagyok, holott le is feküdtünk. Nem is tudom melyik miatt lehetnék jobban zavarba. Maradjunk annyiban, hogy mindkettő miatt. Pár korty után elhúzódom tőle, és megtörlöm a szám. Aprót biccentek felé, és elégedetten nyugtázom magamban, hogy semmit sem véreztünk össze. Kezeim után nyúl és megfogja, úgy, hogy lássam a sebet. Minden alkalommal eljátszunk, ez amolyan közös kis szertartássá vált nálunk. A seb pillanatok alatt begyógyul, mikor egy másikat fedezek fel Damon kezén, ami nem gyógyul be. Ő maga is megijed, és tanácstalanul néz rám.
- Damon ... a kezed! Ennek nem kellett már volna begyógyulnia? Kérlek mond, hogy nem halálos! - kérdezem tőle, de ő csak továbbra is megkövült arccal néz rám, majd a kezére. Én is ezt teszem, majd egyre jobban kezdek kétségbe esni, és érzem sós könnyeimet lecsordulni az arcomon. Lábaimat felhúzom és átkarolom őket. A fejemet a térdemre hajtom és úgy nézem az előttem ülő rémült férfire. Nem akarom, hogy meghaljon és baja legyen! Jelenleg csak ő ért meg engem igazán, és hiába a sok szörnyű tette, mégiscsak a barátom. Igen, a barátom egy kis extrával fűszerezve. Nem, nem hagyhat el, ezt nem bírnám elfogadni! Egyre jobban sírok, és azt veszem észre, hogy egy éles hang tölti be a szobát. Damon kérdőn néz rám, és én is rá, mire rájövök, hogy saját magamat hallottam kiabálni.
- Nem ..... hagyhatsz .... magamra! ....Szükségem ....van ..... rád! - felelem neki szipogva és akadozva, és még jobban sírni kezdek.

Hirtelen ülök fel az ágyamban, és azonnal az arcomhoz nyúlok. Könnyeimtől vizes az arcom, melyet azonnal le is törlök. Szívem vadul kalapál és hiába rövidnadrágos pizsiben alszom, az álom hatására szó szerint levert a víz. Csuklómat is megnézem, és a bőröm érintetlen. Az éjjeli szekrényemről leveszem a telefonomat és megnézem az időt. Remek hajnali fél 2. Visszateszem a helyére és kibotorkálok a fürdőmbe. Botorkálnék, ha nem érezném, hogy fázok. Mikor nyitottam ki ennyire az ablakot? Csigalassúsággal odasétálok és be akarom csukni, mikor valami fekete alakot vélek felfedezni az egyik lámpa alatt. Megdörzsölöm a szemem, hogy jobban lássam, de mire visszanézek, már semmit sem látok. Biztos beképzeltem. Megvonom a vállam, és becsukom az ablakot, és megcélzom ismét a fürdőt. Hideg vízzel megmosom az arcomat, és próbálom lenyugtatni magam. A tükörbe nézek, noha sötét van, és nem látok semmit, mégsem tud érdekelni. Megkeresem a poharamat és töltök bele vizet. Megiszom, majd az üres poharat visszateszem a polcra. A szobámba érve, az ágyra ülök. Felhúzom a térdeimet, és ráhajtom a fejem; így nézek ki az ablakon. Pontosan úgy, ahogy álmomban tettem, csak akkor Damont néztem. Nem értettem miért pont egy önző és egoista pasival álmodtam. Tény, hogy jól néz ki, de Mr. Tökély sosem kellene. Kinézem belőle, hogy nem becsülne meg, csak kihasználna, és a végén eldobna, mint egy használt rongybabát. Nem nézném ki belőle a filmekben látott hős szerelmest, aki izgulva várja a randit, és rózsával lepi meg szíve választottját. A megjelenő képet magamat láttam, majd gyorsan elhessegettem a gondolatot. Ez megint szép egy álom lenne, az biztos. Újra ránéztem az órámra és fél hármat mutatott. Elfordultam az oldalamra, és próbáltam az alvásra koncentrálni. Nem, nem fogok báránykákat számlálni, egyszerűen csak másra kell terelnem a gondolataimat, és megfeledkezni erről a furcsa, keserédes álomról. Ezúttal mit fogok majd álmodni?

Köszönöm a játékot! Imádtam, mint mindig! Láv ya! I love you



Játék vége!
Játéktér szabad!
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Come on... help me forget! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Come on... help me forget!   Come on... help me forget! EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 10:57 am


Caroline Forbes

.................

I have a dream..

+18



Caroline kitöltötte az elmém. Csak ő létezett most, bőre puhasága, fényes szőke loknijai, vére illata... Elterelte a figyelmem, valami olyat adott nekem, amit más nem tudott volna most, és bármilyen mocskos húzás is volt tőlem, hogy kihasználtam őt, valamilyen szinten hálás voltam neki. Mindenért, amit ma értem tett, hogy elfeledtette velem életem nagy szerelmét, aki csupán egy ócska, önző ribanc... S még talán így is finoman fejeztem ki magam. Katherine miatt megtört bennem valami, talán szívemen keletkezett egy újabb repedés, de már nem tartom számon a sérelmeim, hosszabb listát írhatnék róla, mint amit meg tudok jegyezni, vagy ami akár egy teljes könyvnyi szöveggel vetekszik. És nem akartam soha túlzottan belemélyedni, mi bánt, nem akartam efféle, halandókra jellemző, gyenge érzéseket felébreszteni magamban, hiszen pont az emberségem próbáltam elnyomni, s túl régóta küzdök vele, hogy most adjam fel. Így fogaim a lány bőrét felszakítva mélyedtek a húsba, vére gyógyír volt számomra, és nem akartam tőle elszakadni, jó pár nagy korty után sem. Keze az arcomon, és hajamban kissé zavar, törődik velem, és ezt nem igazán tudom mire vélni, nem akarom, hogy bárki is törődjön velem, ne pátyolgassanak, maradjanak tőlem távol, de vére oly ízletes, hogy nem tolom el magamtól, megengedem neki, és magamnak is, hogy egy kis törődést kapjak, tulajdonképpen élvezem, tetszik, de megijeszt. Efféle gondolataim igyekszem kitaszítani a fejemből, és vére segít is. De nem akarok túlzottan ártani neki, megölni főleg nem fogom, így elszakadok tőle, és a sebre apró csókokat nyomok. Megnyalom ajkaim, így pillantok fel a lányra, és nagyot nyelek, hogy a számban lévő maradék vért is a szervezetembe juttassam, és erőre kapjak tőle. Legfőképp lelki erőre várok, s bizonyos szintig meg is kapom, legnagyobb örömömre. Vigyor jelenik meg az arcomon, de amint látom, hogy a lány a csuklóján éktelenkedő fognyomokat és némi vért nézi, aggodalomba vált az arckifejezésem. Nem akarom Őt elveszíteni, Ő az egyetlen támaszom, csak is Ő segíthet rajtam, ha lelkem mélyén hatalmas, elsöprő vihar tombol, és semmi pénzért nem mondanék le erről. Ugyanakkor valamelyest tudom, hogy bele fog halni ebbe a különös kapcsolatba, és ez egy kicsit csalódottsággal tölt el. Meglepő. Kérdésére felvonom a szemöldököm, de nem habozok sokáig. Szemfogaim előbújnak, arcom enyhén elváltozik, felszakítom csuklómon a bőröm, és gyorsan Caroline szájához nyomom, és várok, míg kortyol belőle, aztán megragadom a csuklóját óvatosan, és szemünk láttára gyógyul be a sebe. Elengedem a kezét, és a sajátomra vetek egy pillantást, ahol bőröm pont olyan, mint harapásom előtt volt. Aztán... egy furcsa sebet veszek észre a karomon, és elsápadva, tátott szájjal meredek a vérfarkasharapásra. Nem, az nem lehet... Caroline-ra pillantok, aki halálra rémülve néz rám, majd a karomra, és megint rám. Kezét a szája elé kapva könnyek törnek ki belőle, zokogása egész testét rázza, majd felsikít.
Zihálva ülök fel az ágyamban, egész testem verejtékben úszik, és szinte azonnal, ahogy felpattannak szemeim, a karomra pillantok, ahol... nyoma sincs a hatalmas sebnek. Mély levegőt veszek, homlok ráncolva gondolom át az előbbi álmom, a képek sorozata kitölti az elmém, lelki szemeim előtt látom az összes jelenetet, s a végkifejletet is. Nyilvánvalóan kezdek becsavarodni. Felkelek, lassú, emberi tempóban sétálok a dohányzóasztalhoz, és ekkor jövök csak rá, hogy a nappaliban vagyok. Töltök egy pohárba whiskey-t, és szinte egyszerre gurítom le az egészet, így próbálván kiűzni a furcsa álmot a fejemből, amire egyszerűen nem találok magyarázatot. Caroline és én... No, persze, majd pont miattam fog aggódni a szőkeség.
words: 554. music: gone.  notes: Bocsánat, hogy irányítottalak a végén, de mégiscsak egy álomról van szó! Razz Kukuccs És zártam. Very Happy Nááá 
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Come on... help me forget! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Come on... help me forget!   Come on... help me forget! EmptyHétf. Júl. 22, 2013 7:36 pm

Damon & Caroline

Tényleg nem szeretnék elaludni, de érzem, ahogy a szemeim egyre jobban lecsukódnak. Már majdnem elaludnék, mikor Damon óvatosan leszáll rólam és a fürdőbe indul. Hirtelen ébernek érzem magam, ahogy végignézek először izmos lábaim, majd a feszes hátsóján. Ajkamat harapdálom, mert be kell valljam, tetszik a látvány. A hát és karizmai is tökéletesen követik minden mozdulatát. A tükörből látom őt előről is, és már nem is érzem magam álmosnak. Feljebb ülök, és kinyújtóztatom a kezemet, és a lábamat. Nos igen, izomlázam biztosan lesz, és egy széles mosoly ül ki a számra. Hát igen, ez az este, ezerszer jobb volt, mint bármelyik pompom edzés. Nem tudom mit csinál  Damon a fürdőben, de nem sokáig marad bent. Pár perc elteltével jön vissza, és nem fekszik be mellém, hanem az ágy mellé guggol le, és kezébe veszi az enyémet. Apró puszikat hint rá, és én nem tudom eldönteni, hogy miért. Felnéz, de a tekintetéből nem tudom megfejteni, hogy mik a szándékai. Egyre idegesebb leszek, és szaporábban veszem a levegőt. Mégis mire készül?! A Tekintete sokkal sötétebb, éhesebb, ha fogalmazhatok így. A vénámat kezdi el puszilgatni, és rájövök, hogy mit szeretne. Mire tényleg rákérdezhetnék, félve kérdezi meg, hogy ihat-e belőlem. Megszólalni nem tudok, de helyette egy aprót bólintok. Érzem, ahogy fogaival finoman húzogatja a bőrömet. Ezzel akar felkészíteni arra, hogy szemfogaival felsérti a bőrömet. Felszisszenek egy pillanatra, de nem igazán foglalkozom a fájdalommal. Damont nézem, aki szemeit lecsukva kortyolgatja a véremet. Másik kezemmel cirógatni kezdem az arcát, majd a hajába túrok, majd kezemmel megállok és a tarkóját masszírozom. Szemeimet én is becsukom, és érzékelem, ahogy egyre fáradtabb leszek, nyilván a vérveszteség miatt. Fészkelődni kezdek, szeretném ezzel tudatni vele, hogy elég lesz. Még csukva van a szemem, de érzem, hogy eltávolodik tőlem, és apró puszikat hagy a seb helyén. Kinyitom a szemem, és tekintetünk összefonódik. Szája hatalmas vigyorrá húzódik, most már teljesen elégedettnek tűnik. Jó neki, én viszont legszívesebben most azonnal álomba szenderülnék, és fel nem kelnék másnap délig. Igen, minimum délig aludnék, csak sajnos ezt nem tehetem meg, bármennyire szeretném. Kiveszem a kezemet az övéi közül és a fogai nyomát nézem a bőrömön. Kissé fáj, és elzsibbadt, ezért egy kicsit masszírozni kezdem. Hirtelen egy kezet érzek, meg az arcomon, és belesimulok az érintésébe. Kezemről felnéznek, és Damon csillogó, és aggódó szemeibe nézek. Szeme felváltva nézi a sebem, és a szemem. Nem szeretném ha meglátszana, ezért szeretném, ha meggyógyítani.
- Megtennéd, hogy...- kezdek bele, közben lesütöm a szemem, mert máskor magától tudja, hogy mit csináljon - begyógyítod? - kérdezem tőle félve.

Jeah, 415 szó! Love ya Damon! I love you


A hozzászólást Caroline Forbes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 31, 2013 12:32 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Come on... help me forget! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Come on... help me forget!   Come on... help me forget! EmptyPént. Júl. 19, 2013 8:19 pm


Caroline Forbes

.................

I need you right now..

+18



Éreztem az éhséget, már a legelején, azt az egyet még ő sem feledtetheti el velem, de sikerült úgy a háttérbe szorítanom, hogy más dolgok kerüljenek előtérbe. A bőre illata, és lágy puhasága, az egymásnak súrlódó ágyékaink, a csókjaink, és a gyönyör, amely egyre inkább felütötte a fejét a kettőnk fölött pattogó szikrák közt megbújva. Vajmi keveset segítenek, de attól függetlenül itt lebeg, a légkörbe ivódva kínoz, de nem adom meg magam egykönnyen. Élvezem, hogy hipnózis nélkül van most együtt velem, saját akaratából okoz nekem örömöt, s ha vérét venném, talán tiltakozna, de akkor már nem tudnék megálljt parancsolni magamnak, ha egyetlen cseppet vehetek csak el, meg kéne tennem, ám akkor megtörne a varázs. Próbálom uralni a vérszomjat, de nehezemre esik, mikor tarkómról hajamba siklik a keze, csuklója néhány centire van csak a számtól... Közelebb hajolok a kezéhez, s nyelvemmel érintem a vékony bőrt, mely alatt érzem a pulzusa lüktetését, s amely még inkább a szomjúság felé taszít. Igyekszem elnyújtani az aktust, annyira, amennyire csak tudom, hiszen ha véget ér... nem marad más számomra, csak a magány, és az örökös sötétség, ami olyan régóta lakozik bennem, hogy már teljesen a részemmé vált. Mintha túl korán menne le a nap, és jönne el az éjszaka. Mintha újra és újra megtörténne, én pedig képtelen lennék megbirkózni vele. Caroline arcát fürkészem, s mikor szemhéjai felnyílnak, és élénk tekintete találkozik az enyémmel, de hamar zavarba jön, elönti a pír, és elfordítja a fejét. Álla alá nyúlok, és nem engedem, hogy újra elforduljon, hiszen akarom, mindennél jobban azt akarom, hogy ő érte rajongjak, őt szeressem, ő legyen az az Egy, akiért bármire képes lennék, de lehetetlen. Nem így működnek az érzelmek, Katherine hiánya még bennem él, a még be sem gyógyult sebeim égnek, mintha elkapartam volna őket, véreznek, gennyesek, és borzasztóan fájnak. Mosolyra húzódnak ajkaim, ezzel is leplezni akarom a szenvedésem, s úgy hiszem sikerrel is járok, szemeim fénylenek, mintha öröm költözött volna beléjük, csak akkor költözik íriszeimbe szomorúság, miután közel hajolok a lányhoz, és csókban forrok össze vele. Nem látja, nem tudja, s nem is érzi, hogy valami bánt, talán az elején levehette az apróbb jeleket, de most, hogy túl elfoglalttá teszem, nem létezik más számára, csak Ő meg Én és a szex. Ez pedig az én gondolataim is eltereli. Valamiért úgy gondolom, ő is hasonlóan érez - talán mert közelebb von magához, vagy más indíttatásból -, mindennél jobban arra vágyik, én legyek számára az igazi, csak a különbség köztünk az, hogy míg én egy futó kalandként, egy játékként élem meg a kettőnk közti kapcsolatot, ő valóban el is hiszi, hogy szeret engem. És emiatt... nem érzek fájdalmat, nem érzek bűntudatot, csak a saját kínzó bajaimmal törődök. Egyetlen pillanatig még lekötnek a gondolataim, a múltbéli életem, aztán a következőben agyam kiürül, és csak az ittre és a mostra koncentrálok, mikor is Caroline lábait a derekam köré kulcsolja, s így még közelebb kerülvén hozzá, erőteljesen belé döföm a férfiasságom. Szavai biztosítanak róla, hogy hamarosan eléri őt a beteljesülés, de immáron nem tudom megállni, nem vagyok képes rá, hogy tovább halasszam a véget, heves, vad tempóra váltok, és egyre csak belé csapódok, és eközben kezeit megragadom, ujjainkat összefonva feszítem karjait a párnára, vigyázva, hogy kárt ne tegyek benne. Egyik kezét kihúzza az enyémből, és kinyúl izzadt homlokom felé, amin végigsimít, érzem, hogy eltűnik azon a ponton a nedvesség, aztán már csak az ujjait érzem az enyémek között, minden más megszűnik ebben a pillanatban, szinte lebegek a semmiben, s élvezem, hiszen addig sem érzem felszakadt sebeim lüktetését. És akkor robbanok, farkam egy rándulással tölti meg az óvszert, s egy utolsó, halk morgás szakad ki belőlem. Pihegve dőlök a mellkasára, nem húzódok ki belőle, várok, a megnyugvásra, az önuralomra, a simogató kezeire koncentrálok, ahogy ujjai a hajamba szántanak... Képtelen vagyok uralkodni a vérszomjon, így inkább a takaró után nyúlok, ezzel is húzom az időt, hátha sikerül megnyugodnom. Visszadőlök melleire, és tovább várok, mély levegőt veszek, ezt megismétlem kétszer, de ez sem segít. A lányra pillantok, akinek csukódnak le a szemei, de nem... nem hagyhatom, hogy elaludjon! Lekászálódok róla, kibújok a takaró alól, és a fürdőbe megyek, ahol a kukába hajítom a gumit, és visszasétálok az ágyhoz, arra sem veszem a fáradtságot, hogy egy nadrágot magamra rángassak, végigsimítok Care arcán, s ha szemei kinyílnak, mélyen összefonom a pillantásunkat, de nem igézem meg, ezt most anélkül szeretném megtenni. Kezét óvatosan a tenyerembe veszem, apró csókokkal hintem be, s mikor elérek a vénáihoz, oda is nyomok egy csókot, mielőtt felemelném a fejem, és újra a szemeibe néznék. - Nem bánod, ha...? - szavaim elvesznek, torkom összeszorul, nem tudom befejezni a mondatot. Fogaimmal nagyon óvatosan, alig érintve megkaristolom a bőrét, ezzel tudtára adva, mit akarok, aztán ismételten őt nézem, és akaratlanul is egy könnyektől fénylőr szempár néz vissza rá.
words: 786. music: gone.  notes: De szeretlek Kerriáut! tesóka
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Come on... help me forget! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Come on... help me forget!   Come on... help me forget! EmptyKedd Júl. 16, 2013 11:54 am

Damon & Caroline

A csókunk vad volt és szenvedélyes. Minden porcikámmal éreztem őt, noha egyre jobban kívántam azt, hogy átöleljen, és érezzem az érintéseit felforrósodott bőrömön. Egy pillanat műve volt az egész. Az egyik pillanatban még én voltam felül, a következőben egy reccsenés hallottam, majd azt, hogy valaki átölel, és óvatosan a hátamra fordít. Csukott szememet kinyitottam, és Damont pillantottam meg magam felett. Aha, szóval elszakadt a nyakkendője, remélem nem a kedvencét vettem ki a fiókból. Gondolataimat hamar eltereli csókjaival, és lágy érintéseivel. Azt hiszem, ezt hívják édes bosszúnak. Most ő kényeztet, és sikeresen próbál az őrületbe kergetni. Damonban mindig is ezt imádtam a legjobban, hogy vele sose tudtam mire számítsak: egy túlfűtött és vad éjszakára, vagy egy romantikus és lassú együttlétre. Most sem tudom igazán, hogy mire számítsak, de egyre jobban élvezem a kettőnk kis játékát. Hagyom, hogy kiszívja a nyakam, és közben a hajamba túr, amiről tudja, hogy az egyik gyengém. Belemosolygok a csókunkba, és egyik kezemmel a hátát simogatom, másik kezemmel a tarkóját, majd én is finoman a hajába túrok. Egy halk morgással adja tudtomra, hogy jólesik az érintésem. A nyakam után a melleimet kényezteti, és egy jóleső sóhajjal díjazom. Fejemet hátra vetem, és úgy élvezem a pillanatot. Damon nagyon jó szerető, és ezt nagyon jól tudja. Egyre szorosabban ölel, mintha attól tartana, hogy elszököm, pedig ez egyáltalán nincs így. Hova mehetnék?! Sehova! Számomra jelenleg minden út Damonhoz vezet! Nem akarom, hogy ezt a pillanatot bármi is tönkretegye, olyan jó Damonnal együtt lenni. Az agyam csakis körülötte jár, és akörül amit épp csinálunk. Nem ez az első alkalom, hogy együtt vagyunk; én mégis csodaként élek meg vele minden pillanatot. Tempóján gyorsít, és én egyre jobban kezdem elveszíteni a fejem. Mire beleélném magam lassít, ezzel nyújtva el a szeretkezésünket. Nagyon ért a kínzásomhoz, nyilván ezt azért kapom, mert én is játszottam vele az elején. Kinyitom a szemem, és szembetalálom magam fürkésző tekintetével. Tekintetünk összekapcsolódik, és megint kezdek zavarba jönni. Nem értem miért néz ennyire, kicsit zavar, ezért el is fordítom a fejem. Kezével finoman az állam alá nyúl, és maga felé fordít. Arcomon még biztosan látni lehet a pirosságot, ezért bíztatóan rám mosolyog, és újra megcsókol. Kezeimmel átölelem, és még közelebb húzom magamhoz, és átkarolom a nyakát. Minden mozdulatára és érintésére emlékezni akarok, az agyamba vésni minden vele kapcsolatos dolgot. Nem tudom miért, talán azért mert félek, hogy elvagy, vagy csupán azért, hogy mindig emlékezhessek rá, és bármikor magam elé idézzem perzselő tekintetét, vagy csábító hangját. Teljesen megőrjít és én is őt. Hirtelen ötlettől vezérelve lábammal átkulcsolom az övét, ezzel még közelebb vonva magamhoz. Nyilván nem számított erre, de pont ez a jó a meglepetésekben. Egyre jobban érzem azt, hogy elvesztettem az irányítást a testem felett, és egyre jobban érzem azt, hogy közel a beteljesülés.
- Damon...én...mindjárt...- próbálom szavakká formálni gondolataimat, de csókjaival belém folytja a szavakat. Kezeinket összekulcsolja, és a párnára helyezi. Lágy tempó helyett, átvált vadba, de engem ez cseppet sem zavar, nyilván ő is közel van a beteljesüléshez. Testem már tele van izzadságcseppekkel, ahogy Damoné is. Jobb kezemet kicsúsztatom szorításából, és félretűröm izzadt haját, és letörlöm a homlokát gyöngyöző cseppeket. Kezemmet visszahelyezem az övébe, és úgy követem tempóját. Már nagyon közel járunk, amit egyre intenzívebb nyögéseink is érzékeltetik. Egyre jobban szorítom a kezét, és érzem azt, hogy robbanni fogok. A pillanat tört része alatt érem el a mennyországot, vele együtt, és egy forró csókban egyesülnek ajkaink is. Hátam ívben megfeszül, ahogy Damoné is. Még nem húzódott el tőlem, fejét mellkasomra hatja, és én hallgatom heves szívverését. Az enyém is ugyanilyen hevesen dobog, amit ő hallgat. Elengedem a kezét és haját simogatom, de el nem engedném őt. Olyan meghitt és idilli ez a pillanat, és nem akarom ezt semmivel sem megszakítani. Nem kellenek szavak sem, egyszerűen csak élvezzük a másik közelségét. Damon a takaró után nyúl, amit nem tudom hogyan, de sikerült a földre rúgnunk, és egy laza mozdulattal ránk teríti, majd fejét ismét a mellkasomra helyezi. Szívem már egyenletes ütemben dobog, és nem akarok elaludni, holott egyre jobban érzem azt, hogy fáradt vagyok. Szívesen nézném még Damont, ahogy rajtam pihen. Nem értem miért kell a takaró, hisz ez után nekem még mindig melegem van. Értékelem, hogy ennyire figyel rám, de ezzel csaj jobban elősegíti azt, hogy elaludjak. Egyre laposabbakat pislogok, érzem, hogy szemhéjaim egyre nehezebbé válnak. Nem, nem nem akarok aludni, pedig lehet jobban járnék vele. A suliban agyilag fáradtam el, Damon karjaiban viszont testileg is.

730 szó! xD Ajánlom hozzá Pitbull: Bedroom dalát! xD Love you, Damon! I love you


A hozzászólást Caroline Forbes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 22, 2013 6:57 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Come on... help me forget! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Come on... help me forget!   Come on... help me forget! EmptyKedd Júl. 16, 2013 12:53 am


Caroline Forbes

.................

I need you right now..

+18



Vágytam a lány érintésére azon a bizonyos testrészemen, de fogalmam sem volt, mit tervez velem. Teljesen kiszolgáltatott lett a testem neki, miután kikötözött, de nem aggódtam egy pillanatig sem, tudtam, hogy jó kezekben vagyok. S most, hogy ezt a szó szoros értelmében elmondhatom, el vagyok ragadtatva. Még akkor is, ha korán abbamarad a kényeztető simogatás. A halvány pírt nézem az arcán, ami egyre sötétebb lesz, és egyre nagyobb területen jelenik meg, aztán a pillantásán próbálok kiigazodni, valószínűleg kissé értetlen arckifejezéssel. Hirtelen kissé bizonytalannak tűnik a dologban, amit egyszerre találok bosszantónak és aranyosnak. Aztán a kétségei alább hagynak, és megajándékoz egy csókkal, ám ezzel is csak ingerel, teste finoman az enyémnek súrlódik, amitől mintha elektromosság keletkezne, és telítődne vele minden egyes porcikám. Sóhaja a fülembe szökik, és bár kissé bizonytalannak hangzik, azt is érzem, hogy tudja, mit fog tenni, mit akar tenni, és jó előérzeteim vannak ezzel kapcsolatban. Lejjebb csúszik rajtam, nemes testrészem érintkezik bőrével, s még éppen látom, ahogy mosolyra görbülnek ajkai, amitől egyszerre szédítően dögös, és egy ártatlan angyal. Végül térdemen foglal helyet, és folytatja, amit néhány perce félbehagyott. Megérint, simogat, kényeztet, ami egy halk, elégedett sóhajt vált ki belőlem. Most, hogy a nadrág már lekerült rólam, az alsóm kezd zavarni, méghozzá borzasztóan. Alig várom, hogy megszabadítson tőle, és úgy folytassa az érzéki és kínzó játékot, amit olyannyira élvezek, hogy azt szavakkal nem igen tudnám leírni. Egyszerűen nem lehet, s nem is agyalok ilyesmiken, csak kiélvezem a helyzetet, és egyáltalán nem várom a végét. Csípőmre puszikat nyom, és lassan az alsógatyám széléhez araszolnak ujjai, megragadja a fekete anyagot, és elkezdi lehámozni rólam. Segítségül enyhén megemelem magam, felfelé lendítem a derekam, de talán túl gyorsan teszem mindezt, hiszen Caroline hátratántorodik, s mikor már készen vagyok utána kapni - még akkor is, ha az ágytámla is jönne velem -, visszanyeri az egyensúlyát, és megtámaszkodik két kezével az ágyon. Kifújom a levegőt, és elmosolyodok, amolyan huncut, mindjárt-nevetni-fogok mosolyra húzom ajkaim. Figyelmeztet, hogy ne merjek nevetni, de a fenyegetése üresnek bizonyul, így az pont, hogy az ellenkezőjére sarkall, és nem bírom megállni, kicsúszik egy rövid kacaj a számon. Ő is velem együtt nevet, de nem húzzuk sokáig az időt, ha akarnám sem tehetném, nem hagyja, emlékeztet, miért is vagyunk itt, bár meg kell mondjam, kemény férfiasságom nem felejti el egykönnyen, mit is terveztek vele. Az alsó csak lekerül rólam, igyekszek most óvatosan rásegíteni, lassabban, hogy a lánynak véletlenül se essen bántódása. Szája érintésétől szabályosan megrándult minden egyes izom a testemben, sóhajtozva fogadtam minden egyes mozzanatát, és vágytól égő testem könyörögve feszült meg egy kis ívben, várva az érzékibb élményeket. Az utolsó csóknál már az ágy végénél volt, és ha ő nem néz végig magán, nekem eszembe sem jut, hogy kissé túl sok ruha van rajta. Ért a figyelemeltereléshez, ahogy erre már korábban is rámutattam, így kerülhette el a figyelmem ez a fontos tény, de alig várom, hogy ezen változtassak, vagy... jelen esetben változtasson. Elsétál az ágytól, és a tükör előtt áll meg, belepillant, és meglátja, hogy őt nézem. Egyenesen a szemeimbe mered, s kicsivel később én is így teszek, pillantásunk összekapcsolódik, s ettől még inkább kanosnak érzem magam, mintha több évtized telt volna el, hogy utoljára nőt érintettem, holott ez nem így van. Lassan elkapja a fejét, és a nadrágja gombjához nyúl, kioldja azt, és lassan tolja le magáról. Egy morgás szakad fel egészen a mellkasom mélyéről, és a nyakkendőbe kapaszkodok, megmarkolom az anyagot, és igyekszem, tényleg nagyon próbálkozom, hogy ne szaggassam szét. Sikerül megállnom, még a kacsintása ellenére is, és mind az ágy, mind a nyakkendő egyben marad, mire minden ruhadarab lekerül róla, egy kivételével. Az ágyhoz érve viszont azt is lekapja magáról, nagy erőfeszítésembe kerül, hogy ne zúzzam darabokra a bútort, és teremjek előtte, hogy én cibáljam le a bugyiját róla. Türelmetlenül várom, hogy visszatérjen hozzám, s mikor megteszi, mikor a combomra ül, és előrehajol egy csókért, az idegszálaim egyenként pattognak el. Nem... bírom... tovább! Mintha fejembe látna, csókokkal borítja be a farkam, és ujjait mozgatni kezdte rajta, egészen rövid ideig, hogy utána orálisan elégítsen ki. Néhány percig élvezhetem szája és nyelve munkáját, aztán elhúzódik tőlem, és... ott hagy. Megint. Lógva. Türelmetlenül, félig kielégítetlenül. Már épp szavakba önteném a méltatlankodásom, de akkor visszasétál, kezében egy óvszerrel. Óvatosan és gyorsan helyezi fel, aztán fölém kerül, és rám ereszkedik. Újabb morgás szökik ki belőlem, ezúttal erőteljesebb, és hátravetett fejjel igyekszem uralkodni magamon. Csak még egy kicsit, egy kicsit bírjam ki... Lassan kezd el mozogni rajtam, és szinte azonnal felveszem a tempót, vele együtt mozgok, csípőm előrelendítem, és befogadom a földöntúli érzéseket, magamba szívom őket. Lehunyja a szemeit, s néhány pillanattal később már én is, így élvezzük egymás társaságát, míg szemhéjaink fel nem nyínak újra, és nem nézzük tovább egymás íriszeit, vágytól elhomályosulva - haját érzem meg először a mellkasomon, cirógat, lágyan találkozik össze csupasz bőrömmel, így már azelőtt tudom, hogy meg fog csókolni, mielőtt ajkaink tényleg összetalálkoznának. Belevigyorog az újabb csókba, és magas, halk hangját hallva valami elpattan bennem. A nyakkendő egy éles, jellegzetes hanggal szakad ketté, kezeim kiszabadulnak, s vámpírgyorsasággal fordítok a helyzeten, Caroline-t a matracba préselem, de óvatosan, hogy ne nehezedjek rá teljes testsúlyommal. Nyakához hajolok, miközben mozogni kezdek benne, s először nyelvemmel érintem a vékony bőrt, majd fogammal karistolom nagyon finoman, végül ajkaim rátapadnak, és csókolom, szívom a lány nyakát, egyik kezemmel hajába túrok, míg másikkal combját markolom, segítségével közelebb húzom magamhoz, és gyorsítok a tempón, míg egyre mélyebbre és mélyebbre nem kerülök benne. A forróság, mely az ágyékaink összesúrlódásával keletkezik, egész testemben szétárad, mintha a vérem ezer fokon forrna az ereimben. Elhúzódok tőle, mélyen a szemeibe nézek, amik egy pillanat erejéig rám merednek, aztán végignyalok kulcscsontján, nyelvem lefut egyenesen le a két halomhoz, s bimbóit számba veszem, nyelvemmel, fogammal ingerlem, s mindeközben a mozgásom nem apad, folytatódik, mintha csupán egy dologra koncentrálnék most.
words: 954. music: gone.  notes: De szeretlek Kerriáut! tesóka
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Come on... help me forget! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Come on... help me forget!   Come on... help me forget! EmptyHétf. Júl. 15, 2013 12:38 am

Damon & Caroline

Körkörös mozdulatokkal simogatom Damon hasát, már az alsógatyájában járva. Még magamat is meglepem ezzel a cselekedettel, mert sosem csináltam még ilyet. Most jövök rá, hogy mire is készülök, és ettől teljesen zavarba jövök. Érzem, hogy arcomat elönti a pír, és az, hogy Damon bátorít, csak még jobban elvörösödöm. Szép volt, hatalmas pacsit adhatok magamnak gondolatban. Csípőjére ülök és a hajamba túrok; kissé tanácstalan vagyok, pedig ez olyan jó ötletnek tűnt. Damonon látom, hogy élvezi, és félve pillantok rá. Szemében látom az értetlenkedést, és hálát adok az égnek, hogy nem hallja a gondolataimat. Gyors csókot nyomok a szájára, és közben azon agyalok, mit is kéne tennem. Volt pár pasim, az tény és való, de ő más. Ő sokkal komolyabb, és érettebb, mint ők. Nekem is éretten kell viselkednem, ha már vele vagyok. Mélyet sóhajtok, és lejjebb csúszom. Elégedetten mosolygok, mert érzem, emelkedő férfiasságát, amit én váltottam ki. Ez hízelgő, és ad egy kis önbizalmat, hogy folytassam a ténykedésem. Térdére ülök óvatosan, és előre hajolva simogatom érzékeny szervét a kezemmel. Csípőjére puszikat nyomok, majd szépen lassan kezdem el megszabadítani fekete alsójától. Megemeli a csípőjét, hogy könnyebben le tudjam róla húzni, de nem számít az én reakciómra. Ijedtemben majdnem hátra estem, még mázli, hogy két kezemmel meg tudtam támaszkodni az ágyon, ezzel elkerülve egy szép esést. A nadrágját csak egy kicsit sikerült lejjebb húznom. Szépen visszaülök eredeti helyemre, és pírral az arcomon Damon szemébe nézek. Mosolyog, és nem sok tartja vissza attól, hogy kinevessen.
- Meg ne próbáld, különben itt hagylak! - felelem neki, gyenge éllel a hangomban. Én se gondolhattam ezt komolyan, hisz ki hagyná őt itt, ilyen állapotban és helyzetben?! Visszagondolva az előbbi kis bakira, már nem is zavar annyira. Mintha tudná mire gondolok, kezd el halkan nevetni, mire nekem is nevetnem kell.
- Jól van, elég lesz! Térjünk vissza a játékunkra! - nézek rá, és aprót biccent. Felemeli a csípőjét, hogy tényleg le tudjam már venni róla a szoros ruhadarabot. Lassan veszem el, ahogy elém tárul a bőre, apró puszikat nyomok rá. Férfiasságát direkt hagyom ki, bár mikor meglátom, hatalmasat nyelek. Elég jól megáldották, és hiába voltunk már sokszor együtt, mégis újdonság erejével hatot minden egyes alkalommal a mérete. Belső combján is hagytam puszikat, és én is egyre lejjebb csúsztam, miközben puszikkal leptem be szó szerint minden testrészét. A bokáját már az ágy mellett guggolva adtam neki, majd rájöttem, hogy hozzá képest én túlöltözött vagyok. Lassan néztem rá, és élveztem, hogy én miattam készült ki teljesen. Kíván, ezt minden egyes érintésemnél éreztem, és hallottam feltörő sóhajait is. Lassan felálltam, és hátat fordítottam neki. Megláttam magam a tükrében, és azt is, ahogy engem néz. Kezdem érteni, miért is áll ott, az egész alakos tükre. Ő továbbra is engem nézett, és vártam, a tekintetünk mikor találkozik a tükörben. Csak pár másodperc kellett hozzá, és a mosolya még szélesebb lett. Lehajtottam a fejem, és a nadrágom gombját kezdtem el kikapcsolni. Szép lassan toltam le magamról, direkt  előrehajolva vettem le, hogy láthasson. Még jó, hogy a csipkés fehérneműszettemben vagyok, és nem valami illúziórombolóba. Felegyenesedtem, és ismét a tükörbe néztem. Láttam rajta, hogy pattanásig feszítettem nála a húrt, de itt még nem ért véget a kínzása. Lassan csúsztattam le a melltartóm pántjait a vállamon, és oldalra fordítottam a fejem, és rá kacsintottam. Tudtam, hogy ezzel még jobban ingerlem, és pont ez volt a célom. Lassan a melltartóm kapcsához értem, és lassan kicsatoltam, és még lassabban emeltem el magamról. Felé fordultam, immáron egy szál fehérneműben és szép lassan elé sétáltam. Az ágy szélénél állva vettem le az utolsó ruhát is magamról, és magam mögé hajítottam. Ráültem a combjára, és előre hajoltam, egy csókért. A csók sokkal vadabb volt mint vártam, tüzes és szenvedélyes volt. Ujjai megfeszültek az ágyrácson, még többet követelvén. Nem is értem, a nyakkendője hogy bírja a strapát?! Már nem bírta tovább, éreztem rajta. Tudtam, hogy cselekednem kell szó szerint. Magam elé néztem, és láttam ágaskodó férfiasságát. Apró csókokat leheltem rá, kezembe vettem, hogy kényeztetni tudjam. Élveztem, hogy én tölthetem be a vezető szerepet, és miattam nem tud kimondani egy értelmes szót se. Sóhajai, és nyögései tudatták velem, hogy jó az amit csinálok. Óvatosan a számba vettem, és úgy folytattam tovább a ténykedésem. Nem akartam, hogy a számba élvezzen, ezért pár perc után abbahagytam, és lekászálódtam róla. Gyorsan a levetett nadrágjához mentem, és kihúztam belőle egy ezüst csomagot. Óvatosan nyitottam ki, és mentem vissza a türelmetlen Damonhoz.
- Fő a biztonság! - mondtam és felhelyeztem, majd ráülök, és magamban érzem őt. Kezeimet a hasára helyezem, hogy megtámaszkodjam rajta. Ez annyira jó érzés! Egy jóleső halk sóhaj hagyja el egyszerre mindkettőn ajkát. Mosolyognom kell rajta. Mindig is megvolt köztünk a kémia, és az, hogy több időt töltöttünk egymás társaságában egy idő után meglátszott rajtunk. Ismertük a másik rezdüléseit, és gondolatait. Ez erre volt jó példa. Már nem is érdekelt semmilyen rossz dolog a mai nap folyamán, csak is ez a szenvedély tölti be mindennek a helyét. Az agyam kikapcsol, és csak ez a belső erő uralja a testem. Ezt egy halk sóhajjal ismét a tudtára adom. Lassan kezdek el mozogni, és ő is felveszi a tempómat. Egy ideig egymás szemébe nézünk, majd lehunyom a szemeimet, és úgy élvezem minden egyes mozdulatainkat. A csípőjét még jobban megemeli, belőlem pedig ismét egy mély sóhaj  tör elő. A mozdulatait gyorsítja, igyekszem én is vele együtt mozogni. Még sosem csináltam ilyen kikötözős dolgot, de egyre jobban élvezem. Igaz hiányzik Damon minden egyes forró érintése a bőrömön, lélegzete a nyakamnál, és persze a kábító csókjai. Lassan nyitom ki a szemem, és látom Damont, aki csukott szemmel élvezi az irányításomat. Legszívesebben elengedném, de gyorsan elhessegetem a gondolatot. Előredőlök, hogy meglepjem, egy csókkal. De persze a hosszú hajam a mellkasához ér, és azonnal rám emeli vágytól elsötétült szemeit.
- Hoppá, lebuktam! - felelem vigyorogva, és megcsókolom.

Wáó,  954 szó! Love you, Damon! xD


A hozzászólást Caroline Forbes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 16, 2013 10:46 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Come on... help me forget! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Come on... help me forget!   Come on... help me forget! EmptyVas. Júl. 14, 2013 12:57 am


Caroline Forbes

.................

I need you right now..

+18



Türelmetlenül csúsztatom kezét a nadrágom széléhez, az övem csatjához, ám pillantásából már azelőtt tudom, hogy más tervei vannak, mielőtt azt hangoztatná. Összeszorul a torkom, és egy különös érzés fog el, ami kínzóan keveredik a türelmetlenséggel és a várakozással. Lekászálódik rólam, és közli, hogy ne mozduljak. Kénytelen-kelletlen nem moccanok meg, újra a párnát markolom tehetetlenségemben, és várok, míg a lány ellép az ágytól, fiókos szekrényemhez megy, és kihúzza az egyik tartót. Megnyugszom, hogy nem megy el, marad velem, és folytatja a játékot, s amint megpillantom az egyik sötét nyakkendőmet a kezében, kíváncsian vonom fel a szemöldököm, de nem kell sokat várnom. Caroline a következő pillanatban átveti csípőmön a lábát, és újra elhelyezkedik rajtam. Elégedetten hümmögök, és egy féloldalas mosoly virít a képemen, az izgalomtól bizseregni kezd a gyomrom. Kigombolt ingem lekerül rólam, miközben Caroline ismerteti velem a "szabályokat", majd finoman visszatol az ágyra, és kikötözi a kezeim az ágyhoz a nyakkendő segítségével. Hmm.. csináltam már ilyet, de emberrel még csak fordítva fordult elő ez a szituáció, tetszik, hogy ez a lány ennyire találékony, és kicsit sem félénk már velem, ha leszámítjuk, hogy arcát halvány pír ékesíti. Vigyáznom kell majd, hiszen nem túl szorosra húzta meg a csomót, és ha nem vigyázok, darabokra szaggatom az anyagot, vagy épp az ágyat. - Ó, bébi, arra nem lesz szükség! - kacsintok rá szemtelenül, és elégedett, széles és csábos vigyorra húzom a számat. Aztán szinte lefagy az arcomról, és nehézkesen szívom be a levegőt, lehunyt szemmel élvezem az apró csókokat, amikkel mellkasom és egész felsőtestem beborítja. Csaknem szétreped a nadrágom, mikor végigsimít rajta, s megjegyzést is tesz rá. Halkan nevetek, még mindig lehunyt szemmel, és élvezem a játékot. Bár nem vonhatom közel magamhoz, nem préselhetem kecses testét a matracba, tetszik a játék. Minden érzékszervem kiélesedik, mindent többszörösen élek át, és kétszer olyan erősséggel, mint amúgy, hiszen a vágy kínzóan mar belém újra és újra, de tudom, jó lesz ez így, hiszen mikor majd igazán közel tudhatom magamhoz, minden sokkal intenzívebb lesz. Lassan oldja ki az övcsatom, s közben tovább folytatja a lágy csókokat, hasamat kényezteti vele, és alsónadrágom nyomán is érzem ajkait, ami, hmmm, csodálatos érzés. Férfiasságom aprót rándul, és szemeim ekkor nyílnak ki. Egyenesen a csillogó íriszekbe meredek, az a huncut, pajkos mosoly ismét felfelé görbíti ajkaim szélét. A kisebb göncöktől hamar megszabadít, ahogy a cipőmtől is, kezei pedig az alsónadrágomba kúsznak, és az érintésére minden egyes idegszálam táncot jár, szökni akarnak, elpattanni és az őrületbe kergetni, de kitartóan hátravetem a fejem, szemeim ismételten összezárulnak, és halk sóhaj szökik ki belőlem,, egy finom morgással keveredik. Egy aprót rántok a kezeimen, de vigyázok, a nyakkendő egyben maradjon, és ne kicsi darabokban végezze a földön. - Oww, te nő... Teljesen megőrjítesz! Nem... hmm... élvezem a játékot! - felelem neki kissé akadozva, el-elhalt hanggal és sóhajok közepette.
words: 460. music: gone.  notes: De szeretlek Kerriáut! tesóka
[/quote]
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Come on... help me forget! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Come on... help me forget!   Come on... help me forget! EmptyPént. Júl. 12, 2013 12:46 am

Damon & Caroline

Elégedetten nézem a magam alá gyűrt Damont. Elképesztő a látvány, és mindezt én értem el. Látom a szemeit, ahogyan elsötétülnek, és a vágy egyre jobban lángra lobbantja. Ezt jól érzékelem a csípőjén ülve. Türelmetlen, pedig az elnyújtott élvezetek a legjobbak. Megemeli a csípőjét, hogy a lényegre térjünk. Míg egymásban gyönyörködünk Damon lágyan végigsimít az oldalamon, amit lehunyt szemekkel élvezek. Megragadja a pólóm szegélyét, és mire észbe kapnék, már a szoba egyik sarkában landol. Megnézném hol ért földet, de az alattam fekvő férfi, ezt máshogy gondolja. Végig vezeti az ujjait a loknijaimon, és az arcomat is megcirógatja. Keze hideg, mégis érzem a belőle áradó forróságot. Kezét az övcsatjához vezeti, hogy befejezzük a játékot. Csakhogy, én ezt nem így terveztem, de erről ő nem tud! A lábamat és a csípőmet érinti egyre kapkodóbb mozdulatokkal, tudom, hogy nemsokára elveszíti a fejét. Ennek hangot is ad, ami miatt elégedetten mosolygok.
- Csak egy pillanat! - felelem neki, és egy gyors puszit nyomok az arcára. Ne mozdulj! - teszem még hozzá, és gyorsan leszállok róla.  komódhoz szaladok, és kikeresek egy fekete nyakkendőt, és vissza ülök a csípőjére.
- Tudod, ezt mindig is ki akartam próbálni! Kikötözlek az ágy széléhez, de ha bármi bajod van ezzel, szólsz, és elengedlek! - suttogom sejtelmesen a fülébe, és kezét megfogom és gyengéden magamhoz húzom. Finoman, és gyorsan lehúzom róla az inget, és gyengéden visszatolom az ágyra. Kezeit lefejtem magamról, és az ágyhoz kötözöm. Persze nem túl szorosan, egy kis mozgásteret is hagyok neki, nehogy megsérüljön a csuklója.
- Legyen a vanília fagyi a biztonsági szó. Ha kimondod elengedlek! - felelem és apró csókokkal hintem be mellkasát, és egyre jobban haladok lefelé.
- Azt hiszem, ez kissé szoros! Mit is kezdhetnék ezzel?- kérdezem némi pajkossággal, miközben nadrágján simítok végig. Túl szűkös a nadrágja, és lassan kezdem el kioldani az övcsatját. Apró puszikkal kényeztetem a hasát, és az alsónadrágjára is kap párat. Érzem, ahogy megfeszülnek az izmai minden egyes mozdulatomra, és tekintetét az enyémbe fúrja. Csak a vágyat és a szenvedélyt látom tükröződni kék íriszében, és a huncut mosolya árulja el, hogy élvezi az alárendelt szerepet. A cipőjétől, zoknijától és a nadrágjától nagyon hamar megszabadítom.
- Még mindig a kínzó játék ellen vagy? - kérdezem tőle sejtelmesen, miközben az alsónadrágjában csúsztattam kezem.


I love you too, Damon! I love you


A hozzászólást Caroline Forbes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 14, 2013 11:14 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Come on... help me forget! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Come on... help me forget!   Come on... help me forget! EmptySzer. Jún. 26, 2013 2:08 pm


Caroline Forbes

.................

I need you right now..



Meg kell mondjam, férfiasságom már attól keményedni kezdett, hogy lábait átvetette a csípőmön, s így kapaszkodott belém, de ahogy fordít a helyzeten... A vágy csak úgy robban bennem, kezeim a fejem fölé vetem, és a párnát markolom, hogy csillapítsam kicsit magam. Vigyorára halk, mély, torokból előjövő morgással felelek, és ágyékom felfelé lendítem. Hogy mit szólok hozzá... Izgalomtól rekedt hangon nevetek fel, és kezeim lesiklanak a csípőjéhez, bőre finom bársonyként simul tenyeremhez. Lágy csókokat nyom nyakamra, s kulcscsontomra egyaránt, kezeivel közben a gombokkal ügyeskedik, s hamarosan egész mellkasom fedetlenül bukkan elő a sötét ing mögül. Mivel érdemeltem ki, hogy teljes figyelmét rám fordítja? Sajnos, a kinézetemen kívül semmi mással... Rögtön megrázom a fejem, egy rövid fintorgás után a pólója szegélye után nyúlok, ahogy azt már a földszinten is tettem, csakhogy most egyetlen mozdulattal szabadulok meg a ruhaneműtől, és azt az ágy végébe dobom könnyedén. Végigsimítok arcán, aztán szőke loknijain, végül hátát szántom végig lágyan ujjaimmal, a fenekéig csúszik a kezem, amit enyhén meg is legyintek, s mindeközben birtokló pillantást vetek a rajtam terpeszkedő lányra. - Pontosan erre van szükségem most... - hangom elhal, mélyet sóhajtok, néhány másodperc erejéig lehunyom a szemeim, a vágyra, az izgatottságra, a szexualitásra koncentrálok, s a reményt, a fájdalom homályos emlékét messze taszítom elmémtől. Nem gondolkodni akarok, cselekedni, és minden gondolatom elfeledni. Kezdem elveszíteni a türelmem, férfiasságom nekinyomom ágyékának a nadrágomon keresztül, ami mellesleg nagyon irritál jelen pillanatban. Megfogom Caroline kezét, és lassan az övcsatomhoz vezetem, felvont szemöldökkel, kihívóan meredek rá, és megnyalom alsó ajkam. - Tudom, hogy te is véget szeretnél vetni a kínzó játéknak. - jelentem ki határozottan, és kezeim ismételten végigsimítanak oldalán, majd lábain, egész testén végigfutnak kezeim, s miközben válaszra, cselekedetre, terebélyes vigyor fut végig arcomon, csak egy pillanatig marad ott, de ez épp elég megerőltető. Csoda, hogy egyáltalán képes vagyok még épeszű mondatokra és tettekre, mikor a vér agyamból a férfiasságomba tódult. Valóban, nehéz a gondolkodás, de valahogy megbirkózok vele, az már nehezebb, hogy ne fordítsak a helyzeten azonnal, és préseljem a matracnak partnerem. Kibírom, de csak azért, hogy neki is legyen némi öröme, hadd higgye csak, hogy most nála van a gyeplő.
words: 351. music: gone.  notes: De szeretlek Kerriáut! tesóka
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Come on... help me forget! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Come on... help me forget!   Come on... help me forget! EmptyPént. Jún. 21, 2013 1:28 pm

Damon & Caroline

Nem válaszol a kérdésemre, csak mélyen a szemembe néz és megcsókol. Oké, ez részemről nem válasz, de hogy elfejtsem a körülöttem lévő dolgokat; jó terv. Hagyom magam, és behunyom a szemem, miközben a nyakamat csókolgatja és a kulcscsontomat. Jólesik a törődése és a kényeztetése. Fedetlen mellkasát cirógatom, majd lejjebb haladok a kezemmel, és a fenekébe markolok. Még engem is meglep a cselekedetem, ezért apró kacaj hagyja el ajkaimat. Gyorsan ki is nyitom a szemem, hogy lássam a reakcióját. Szeme sötétebbe csillog az átlagosnál, és mosolyog, majd újra megcsókol. Kicsit siettetni akartam a dolgok menetét, de úgy látszik, ő még húzni akarja az időt. Az egyik csóknál ajkamba harap, amin meglepődök, de jó értelemben, és mosolyogva csókolom tovább. Kezeit levezeti a combomhoz, levezeti combomhoz, és még közelebb von magához. Közben válaszol a kérdésemre, és lehelete csiklandozza a bőröm. Automatikusan a dereka köré fonom a lábam, és átkarolom a nyakát. Tovább kínoz, ahogyan óvatosan feláll velem, és a szobájába indul. Talán én nem figyeltem eléggé, de nagyon hamar a szobájához értünk. Vállával belökte az ajtót, és lábával becsukta, és lefektetett az ágyára. Nagyon vigyázott rám, és én ezt értékeltem is, nagyon is. Arra gondoltam viszonzom a szívességét és meglepem. Újabb kérdés hagyja el ajkait, mikor oldalamon simít végig. Testem már kellemesen bizsereg, és szívesen lépnék tovább, de ha játszunk, akkor játszunk. Nem figyel, és ezt kihasználva, fordítok a helyzetünkön. Lovaglóülésben ülök rajta, és vigyorogva nézek rá.Hajamat hátra lendítem, és csak nézem meglepett és elégedett arcát. Le sem tagadhatná, hogy élvezi a látványt. Kislányos zavaromat leplezvén, igyekszem felpörgetni a helyzetet, nehogy lássa kissé piros arcomat. Eddig mindig hagytam, hogy irányítson, és most sikerült magamat is meglepnem azzal, hogy fordítottam a helyzeten.
- Te ehhez mit szólsz? - kérdezem tőle, és nem is várom meg a válaszát, inkább cselekszem. Kezeimmel megtámaszkodom a feje mellett és arcát majd nyakát, és kulcscsontját borítom be apró puszikkal.  Egyik kezemet mellkasára teszem, a másikkal ingét próbálom kigombolni. Élvezem, hogy én irányíthatok, és legalább egy kicsit is visszavághatok neki. Vajon meddig bírja, és engedi, hogy én irányítsak?!


A hozzászólást Caroline Forbes összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 11, 2013 11:41 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Come on... help me forget! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Come on... help me forget!   Come on... help me forget! EmptyPént. Jún. 21, 2013 11:32 am


Caroline Forbes

.................

I need you right now..



Nem csalódtam benne. Ugyanolyan lelkesedéssel csókol, mint én őt, pont úgy húzza az időt, ahogy én teszem. Játszunk egymással, a tűrőképességeink határát feszegetjük és ez pont így tökéletes. Néhány gombot kipattint az ingemen, kivillanó mellkasom borította be először kezeivel, majd apró csókokkal. Beletelik néhány pillanatba, míg választ kapok elhangzott kérdésemre, de ez egyáltalán nem zavart, nem akartam őt most rákényszeríteni a válaszadásra, vagy akár bármi másra. Azt akartam, hogy önszántából rohanjon a karjaimba, hogy most az egyszer tényleg, igazán szüksége legyen valakinek énrám. Egy kérdéssel felel, ami nem csak megnyugtat, de fel is villanyoz. A szobámban. Igen, ezt akarom, hogy ő is olyan határozott legyen ebben a percben, mint én, s ne csak az irányításom által tegyen meg dolgokat. Szívét és lelkét bele kell adnia ebbe, mert... nekem most erre van szükségem! Egy féloldalas mosoly kerül az arcomra, de önkéntelenül is felnevetek, hiszen sokkal jobban érzem magam, mint fél órával a lány érkezése előtt. Éppen egy picivel várok többet, mint kellene, csak aztán válaszolok.
- Igazad van, a szobámban fogjuk folytatni! - hangsúlyozom ki azt az egy szót, és vigyorom szinte levakarhatatlan az arcomról. Csók közben a fenekembe markol, és halk nevetése követi a mozdulatot. Pont úgy, ahogy jelenleg ő nekem, ugyanúgy én sem tudok ellenállni neki. Finoman elhúzódok tőle, és jelentőségteljesen - mégis óvatosan - harapok a nyakába, ami annyit jelent 'az enyém vagy, és akarlak'. Egyre lejjebb haladok, nyaka alsó felét, majd kulcscsontját karistolják a fogaim, ruhája fölső szegélyénél a bőrét, egészen a melle fölött csókokkal borítom be, másik kezem még mindig a hajában bújik meg. Hiába vagyok vele ma gyengéd, szavai hallatán gúnyos mosolyra görbülnek ajkaim, le se tagadhatnám, hogy élvezem, az én kezemben van az irányítás, ahogy mindig. Engedtem neki egy kis teret, de a birtoklási vágyam túl erős ahhoz, hogy ennél többet adjak neki. Ingatom a fejem, nem elutasításként, inkább az én türelmetlenségemet vonzza magával az övé. Mintha valamiféle összeköttetésbe lennénk. Nem zavar, egy morbid módon még élvezem is, hogy ilyen sok közöm van hozzá, de ennél többről nincs szó. Nem lehet szó. Szőke tincsei közt lévő ujjaimmal közelebb vonom őt magamhoz, egy hosszú, vad csókcsatát indítok el, minek végén alsó ajkába harapok. Fekete farmernadrágom eközben szorosan feszül meg rajtam egy ponton, felidézem a lány vágytól izzó szavait gondolatban, és már én sem bírok uralkodni magamon. Combjai alá nyúlok, és felnyalábolom, testét biztonságosan, és szorosan tartom, ha karjait nem fonja ösztönösen a nyakam köré, én teszem meg, és miközben elindulok vele a lépcső irányába, nyakát csókolom, hátán simítok végig. A lépcső alján azonban megtorpanok, de csupán egyetlen pillanatra, majd vámpírgyorsasággal suhanok az emeletre, s csak a szobám ajtaja előtt állok meg hirtelen. Bal vállammal belököm az ajtót, majd be is rúgom azt egyik lábammal magunk mögött, és legközelebb már csak az ágyam szélénél állok meg, ahol óvatosan az ágyra fektetem a lányt, úgy, hogy feje a párnákon nyugodjon. Úgy térdelek az ágyra, hogy fölötte terpeszkedjek, karjaim feje mellett legyenek, ajkaim pedig az ajkain állapodjanak meg, míg levegőért nem kapunk mindketten. Nyakától egészen a derekáig csúsztatom végig a kezem, alsó ajkán nyelvemmel simítok végig, közben egy mély, torokhangú sóhaj szökik ki belőlem. - Még mindig kínzásként éled meg ezeket a pillanatokat? - kérdezem incselkedve, de szavak nehézkesen törnek elő összeszorított fogaim közül, hangomban vágy, reménykedés, és némi gunyorosság bújik meg.



words: 543. music: can't forget you.  notes: De szeretlek Kerriáut! tesóka
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Come on... help me forget! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Come on... help me forget!   Come on... help me forget! EmptySzer. Május 22, 2013 6:30 pm

Damon & Caroline

Csak néztük egymást, elmerültünk a másik látványában, és alig beszélgettünk. Ő a hajtincseimmel játszott, én egyik kezemmel a hátát, a másikkal a tarkóját simogattam. Apró csókokat leheltem az arcára, de tudtam, hogy nem sokáig bír uralkodni magán. Amikor ő csókolt meg, elmélyítette, és egészen addig folytattuk míg levegőre nem volt szükségünk. Az ingén egy-két gombot kipattintottam, és fedetlen mellkasát kezdem el simogatni. Akartam, hogy tudja, benne vagyok a folytatásban, de kicsit húzni akartam még az időt.Tudtam, hogy ezzel felcsigázom. Tudtam, hogy ez lesz az estének a vége, de kicsit én is akartam őt irányítani. Remélem nem bánja, ha kezdeményezek én is, nem akarom, hogy azt higgye, hogy én nem kívánom őt. Rekedtes hangon szólalt meg, amit én az elnyomott szenvedélyeinek tudtam be. Nem válaszoltam rögtön, hanem  apró csókokkal fedtem be a mellkasát. Nem tudok, és nem is akarok neki nemet mondani, hisz rettentően sexy pasi, aki az enyém. Én pedig az övé vagyok.
- Benne vagyok, de szerintem kényelmesebb lenne a te szobádban nem? - kérdeztem tőle, miközben apró puszit nyomtam a szája sarkába. Tudtam, hogy ezt akarta tőlem hallani, és az igazat megvallva,már tényleg nagyon vágytam rá. A pólóm alját fogta egyik kezével, és én értettem a célzást, csak nem éppen a kanapén akartam vele együtt lenni, mert ott bárki megláthat. Tovább folytatjuk egymás szájának és testének felfedezését, és én már célzásképpen enyhén a fenekébe markolok. Belemosolygok a csókunkba a tettemre, és reméltem, hogy ezzel még jobban magamra irányítom a figyelmét. Most nincsenek szükségünk szavakra, csak tettekre, hisz már annyira ismerjük egymást.
- Kérlek! Ne kínozzuk a másikat! - hangom vágytól teli, és félve nézek a szemébe. Szeretnék már végre teljesen vele lenni, hogy a napomat tökéletesen befejezzük.Tagadni se tudnám, hogy egész nap őt akartam látni, és csakis vele lenni délután. Az, hogy az estémet is itt töltöm, csak hab a tortán. Számomra ő az a férfi, aki kell, és bármit megtennék érte. Szerintem egyikünk sem szerelmes a másikba, de ez a szimpla barátságnál több, a szerelemhez pedig kevés. Amolyan barátság extrákkal, de nem érdekel, mert ebből még bármi lehet, csak rajtunk múlik. Most egy éjszaka, de ki tudja mit tartogat számunkra a jövő?!


A hozzászólást Caroline Forbes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 21, 2013 12:54 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Come on... help me forget! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Come on... help me forget!   Come on... help me forget! EmptyCsüt. Május 16, 2013 12:07 am


Caroline Forbes

.................

I need you right now..



Megkönnyebbülök, mikor nevet, és nem akad ki azon, amit mondtam, habár meglep a dolog, hiszen nem ilyennek ismerem őt. Azt hittem, hisztit fog csapni, persze a szavakat nem vontam volna vissza, a lényeg csak az, hogy Caroline ma velem foglalkozzon, és bár nem akarok vitát szítani, nem az a fajta vagyok, aki csak úgy bocsánatot kér egy-egy kicsúszott szóért. Viszont mindig meg tud lepni, olykor borzasztó hangulatingadozásai vannak, így hát nem tudom, mit csodálkozom. Lágy mosolyra húzom a számat, le se tagadhatnám, hogy tetszik, ahogy a lány bálványoz és imád. A figyeleméhes fajtából való vagyok, nehéz lenne elviselnem, ha köddé válnék az emberek - különösen a nők - előtt, de lássuk be, ez szinte lehetetlen, mindig lesznek olyanok, akik rajongani fognak értem. Most épp Caroline, egy hét múlva már lehet, hogy az egyik barátnője, vagy talán egy eddig számomra ismeretlen személy. Viszont ez a lány tökéletes gondolataim eltereléséhez, ha nem vesszük figyelembe, milyen idegesítő néha a sok fecsegése, és a fontoskodó stílusa..
A kanapéhoz vezetem, s amint beleegyezik, egy poharat nyomok a kezébe. Nevetnem kell, mikor ő is, hozzám hasonlóan felhajtja a pohár tartalmát, különösen akkor, mikor hozzá fintort is vág. Igen. Teljes mértékben eltereli a figyelmem, ezt pedig a legtöbb nőnek meg kellene tanítani. Jól érzem magam vele, annak ellenére is, hogy előbb-utóbb el fognak válni útjaink és talán még a halála is bekövetkezik. Meglátjuk, hogy alakul a kettőnk viszonya. Egyelőre nagy szükségem van rá, s nem csak lelkileg, de testileg is, nem elég, ha a szövegelésével eltereli a figyelmem, azt akarom, hogy máshogy is megtegye ezt. Mivel már korábban is megtörtént, mikor idehívtam már tudtam, mi lesz a vége. Ezért tárcsáztam a számát olyan nagy lelkesedéssel, hiszen legfőbb reményem nemrég foszlott szerte, s ha a városban szeretnék maradni még egy jó ideig, nem szabad feltűnést keltenem. Ezért kellett valakit magam mellé láncolnom, akiből táplálkozhatok, aki megteszi nekem, amire kérem, és aki ott van nekem akkor, amikor csak akarom. Egy okos vámpír pontosan ezt csinálja, és nekem van sütnivalóm bőven. Az események kedvező fordulatot vesznek, s mivel tudom, hogy élvezi a kényeztetést, és ő is viszonozta a felettébb kedves szavaim, hát rátérek a lényegre. Hevesebben csókolom, közelebb vonom magamhoz, testem az ő testének préselem, miközben ő hajamba túr, én is szőke tincseivel játszom, beletúrok a fürtök közé, ujjaimra csavarom őket, segítségükkel közelebb tartom őt magamhoz, hogy csókjainkat elmélyíthessem, és tovább tartsanak. - Benne vagy egy folytatásban? - lehelem a fülébe, de csupán addig szakadok el ajkaitól, míg kiejtem a kérdés utolsó szavát is a számon, azután követelőzően tolom át nyelvem a szájába, és keskeny hátán simítok végig, derekán nyugszik az egyik kezem, míg a másik továbbra is tincsei között veszik el. Míg válaszára várok, enyhén elhúzódom tőle, felsője szegélyével játszom, szinte éget a vágy belülről, hogy megszabadíthassam tőle. Megint azzal a sokatmondó, ártatlan és ellenállhatatlan nézésemmel célozom meg, kék szemeimmel meredek az ő csillogó szemeibe, és bízom abban, hogy meggyőzöm ennyivel is, és nem kell kitalálnom további trükköket, hogyan is alkalmazzam a csáberőm rajta.


words: 495. music: can't forget you. notes: *-*
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Come on... help me forget! Empty
TémanyitásTárgy: It's you....again...   Come on... help me forget! EmptyKedd Május 14, 2013 1:31 am

Damon & Caroline


Ott álltam vele szemben, és ittam minden egyes szavát, és tettét. Férfias parfüm illata keveredett a whiskey illatával, de én cseppet sem bántam. Tetszett ez is, ahogy ő maga is. Nemcsak az illata csábított, hanem a teste is, és a gyönyörű kék szemei. Mintha az óceánt láttam volna, melyben napestig gyönyörködnék. Elvesztem látványában, és a karjai között. Lágy hangja hozott vissza cikázó gondolataim közül.
- Nem, én nem emberből vagyok, hanem nőből! Nagy különbség! - válaszolom neki. Kicsit mintha meglepném a válasszal, halkan kuncogni kezdek. Nem tudom mire számított, hogy csillámpóni vagyok?! Megfogja a kezem, amitől jóleső borzongás fut végig a testemen. Őt követve indulunk meg a nappaliba, ahol egyből a kanapéhoz húz. Mindig is imádtam, ha egy férfi tudta mit akar, és nem félt kezébe venni az irányítást. Damon mellett nőnek érezhettem magam. Végre valaki felfigyelt rám is, és kitüntetett a figyelmével. Számomra csakis ő létezett, számára pedig csakis én. Felállt, és hozott magunknak inni. Természetesen a kedvenc italát, és természetesen elfelejti, hogy üdítő nélkül gyorsan a fejembe száll.
- Nem, nem bánom! Csak ne sokat! - válaszolom neki, miközben forgatom a kezemben lévő italt. Az ő példáját követve én is gyorsan felhajtom a poharam tartalmát, és az üres poharat az asztalra teszem. Mindezt egy olyan fintorral kísérve, amit tényleg tanítani kéne. Utálom a whiskey kesernyés ízét, de néha jól esik. Gyorsan akartam meginni, mert szándékomban állt hazamenni, és ittasan nem kellene vezetnem. Visszahelyezkedek Damon mellé és egymást nézzük. Az első lépést ő teszi meg, mikor közelebb ül hozzám, és nyakamat halmozza el apró puszikkal. Fogával finoman húzkodja a bőrömet, melyet halk sóhajokkal nyugtázok. Kezével a csuklómon is végig simít megállva két pontnál, majd tovább cirógatja a bőröm. Igen, voltam olyan béna, h egyedül álltam neki felhajtani egy ruhámat, és két biztostűvel próbálkoztam. Én sem tétlenkedem, hanem dús ébenfekete hajába túrok, és a nyakát kezdem el masszírozni, majd óvatosan rátérek a hátára. Apró puszikat adok az arcára, és mikor kiejti azokat a bizonyos szavakat, még levegőt venni is elfelejtek.
- Shhh, itt vagyok veled! Nekem is szükségem van rád! - felelem neki elhaló hangok, miközben próbálnék a szemébe nézni. Sosem mondtak még nekem ennél szebb bókot. Mindig arról álmodtam, hogy valakinek ennyire fontos legyek, és ki is merje mondani. Nem féltem ezért én sem, kimondani, hogy én is így érzek.


A hozzászólást Caroline Forbes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 22, 2013 5:28 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Come on... help me forget! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Come on... help me forget!   Come on... help me forget! EmptyKedd Május 14, 2013 12:19 am


Caroline Forbes

.................

I need you right now..



Amíg várok a szőke lányra, rengeteg dolog megfordul a fejemben, az emlékek beleivódnak a gondolataimba, és csaknem összeroppanok a súlyuk alatt. Még mindig nem tudatosult bennem, hogy Katherine átejtett, mintha kívülről nézném a történéseket, magamat, és mindent, ami körülöttem van. Ahogy a kriptában is. Ott volt az a sok, összeaszalódott, kiszáradt, vér után sóvárgó vámpír, s ő nem volt köztük. Az egész mintha csak egy film lett volna, mintha beültem volna egy lehangoló drámára a moziba. A történéseket nem tudtam uralni, pedig én voltam az a csalódott és összetört főszereplő, akinek soha nem jön össze semmi. Tényleg ez volnék? Egy szerencsétlen balfék, aki... aki csupa rosszat kap az élettől? Ingatom a fejem, a tüzet bámulom szüntelen, miközben a levegőt kissé nehézkesen veszem. És akkor végre kinyílik az ajtó, lépteket hallok, és halk, örömteli lélegzetvételeket. Végre megérkezett.
A következő pillanatban megkönnyebbülten állok előtte, és végigsimítok az arcán. Rázom a fejem, de elnézőn pillantok csillogó szemeibe. - Nem haragszom. Végtére is, csak egy ember vagy. - ellensúly van a hangom, és a mondat jelentése között, lágyan ejtem ki a szavakat, mintha bókolnék. Nem aggódok amiatt, hogy magára veszi, hiszen ha így van, és számon kér, tudni fogom, mivel vegyem rá a hallgatásra, vagy épp arra, hogy témát változtassunk. Megfogom a kezét, ujjainkat összekulcsolom, és a nappali felé vezetem, a kanapéhoz, ahol finoman magammal húzom, így mindketten helyet foglalunk, egymás mellett. Felkelek, egy üres poharat ragadok meg, öntök bele a kellemesen mámoros illatú folyadékból, és újratöltöm a saját poharam is. - Ugye nem bánod, ha iszunk egy keveset? - a kezébe nyomom a neki kitöltött italt, és olyan bájosan és kedvesen nézek rá, ahogy csak tőlem telik, ám ha még ez se válik be, ott az igézés... Annak soha, egy ember sem tud nemet mondani, ha minden úgy megy, ahogy azt én akarom. Egyetlen mozdulattal felfelé lendítem a csuklóm, így lehajtom a pohár tartalmát, és jóleső bizsergés fut végig a bőrömön, mindeközben a gyomromban leülepszik a melegséget árasztó érzés, és máris sokkal jobban érzem magam. Elmosolyodom, közelebb húzódom a lányhoz, és a nyakához hajolok, leheletem a vékony bőrt súrolja a nyakán, egészen addig, míg alkoholtól hűvös ajkaim oda nem nyomom, és fogaimmal óvatosan karistolom a bőrét. Örömmel látom, hogy a múltkori harapásaim nyoma nem látszik rajta, ámbár a csuklóján még mindig éktelenkedik két apró, tűszúrásnyi pötty. Ejnye. Ezúttal ajkaim haladnak végig a nyakán, fel és le, majd elszakadnom tőle egy pillanatra, szemeibe nézek, és ismét visszatérek a bőréhez, fogaim megint karcolják, olyan óvatosan, ahogy csak tudom. - Szükségem van rád, Caroline. Most mindennél jobban! - vallom be suttogásnál is csendesebben, hangon mégis rekedten csendül fel.

words: 433. music: can't forget you. notes: *-*
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : ez és az
» avatar : Candice Accola

Come on... help me forget! Empty
TémanyitásTárgy: It's you....again...   Come on... help me forget! EmptyHétf. Május 13, 2013 11:45 pm

Damon & Caroline


Ez a nap is szokásosan kezdődik. Reggel felkelés, fürdés, öltözés, reggeli anyuval, majd indulás a suliba. Elenával és Bonnieval a suliban találkozunk. Hosszú nap lesz, unalmas órákkal. Matek lesz az első, amit szerintem Stefanon kívül senki sem szeret a baráti körből. Unalmamban rajzolgatni kezdek, és számolom vissza a perceket kicsengetésig. A többi óra viszonylag tűrhető, és hamar elérkezik az utolsó óra is. Nagyon sóhajtva lépek ki többed magammal a teremből, hogy tesire menjünk. Az egyik kedvenc órám. A fiúk is élvezik nézni, ahogy mi csajok tesizünk, és fordítva. Azok az izmos felsőtestek és erős vádlik! Ajh, na jó ne álmodozzunk, nekem ott van Damon! Elenáék ellenzik, hogy vele vagyok, de én jól érzem magam vele. Elena Stefannal boldog, nem értem miért ítélik el az én kapcsolatomat. Azt is látom, hogy Bonnie sincs kibékülve ezzel, de az okát egyikük sem árulja el. Titkolnak valamit, de engem nem avatnak be! Csak tudnám miért nem?! Hiába próbálják tagadni, engem nem vernek át, jók az ösztöneim. Az óra végén fáradtan ülünk le mindannyian a padokra. Stefanék nagyon aranyosak együtt, és a közös délutánjukat tervezgetik. Bonnie a nagyijához megy délután, ami azt jelenti, hogy egyedül maradtam. Ma még csak fel sem hívott, ami azt jelenti, hogy Damon-mentes napom lesz. Keserűen mosolygok, hogy nem baj, jól el leszek én egyedül is, menjenek nyugodtan. Együtt indulunk vissza az öltözőkhöz, és tusolás után még váltunk néhány szót, majd haza indulunk.
Hazaérve, gyorsan eszek egy kis Cézár-salátát, és felsétálok a szobámba. A táskámból előveszem a telefonomat, és és egyik kezemben szorongatva dőlök végig az ágyon. Erőt kell gyűjtenem, hogy neki álljak tanulni. Csak még öt perc, és tényleg nekiállok. Hirtelen megcsörren a kezemben a telefonom, és az ismerős csengőhangot dúdolva nézem meg, ki hív. Damon az, fel is pattanok azon nyomban az ágyról, és felveszem.
- Szia! Mit szeretnél? - kérdezem tőle, és meglep a válasza. Legszívesebben ugrálnék, hisz erre vártam egész nap, hogy hívjon fel és beszéljünk meg egy randit.
- 10 perc és ott vagyok! Szia! - köszönök el tőle, de ő már lerakta. A tükörben gyorsan végig nézek magamon, a külsőm vállalható, csak egy kis rúzst teszek fel. Egy kisebb táskába pakolok, és írok anyunak egy sms-t, hogy Damonnal vagyok. A lakást futva hagyom el, hogy minél előbb kocsival a célszemélyhez érjek. Sikeres parkolás után, nyugodtan sétálok az ajtóhoz. Kopogok és már be is megyek az ajtón. Nem is jutok a folyosón messzire, mikor megjelenik teljes életnagyságban. Széles mosollyal fogad, amit visszonzok.
- Szia! Jöttem, ahogy tudtam! - feleltem kérdésére. Hagyom, hogy ujjaival végig simítson a bőrömön, közben kezeimet nyaka köré fonom, és közelebb lépek hozzá. Élvezem amit csinál, és szeretném, ha folytatná.
- Kifejtenéd bővebben miért is kellett jönnöm? - kérdezem tőle. Ezzel akartam felé jelezni, hogy belemegyek a játékba, kezemmel hátát kezdtem el simogatni.


A hozzászólást Caroline Forbes összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 22, 2013 5:29 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Come on... help me forget! Empty
TémanyitásTárgy: Come on... help me forget!   Come on... help me forget! EmptyHétf. Május 13, 2013 1:59 am


Caroline Forbes

.................

I need you right now..



Kísért a múlt, nem tudok szabadulni tőle, és ez felemészt. A gyötrődés éles karmaival hasítja ketté a bensőm, agyamat ellepi a szürke köd, nem tudok se gondolkodni, se tenni ez ellen. Mindenhol Katherine-t látom, hiába tudom, hogy nincs ott. Átvert. Ennyi évtizeden át kerestem, a célom az volt, hogy megtaláljam, és végül együtt legyünk, boldogan, csak mert ígéretet tettem magamnak. Nélküle nem tudtam elképzelni az életem, s most engedjem el? Nincs más választásom. Üldöz engem, üldöz a valóságban, és az álmaimban is, a szerelme fogságába estem, és hiába érzem becsapva magam, már nem tudok szabadulni. Dühös vagyok rá, és gyűlölöm őt, de nem tudom elfelejteni. Beleivódott az elmémbe minden egyes vonása, telt ajkai íve, ragyogó, mogyoróbarna szemei, karcsú testének vonala, hangjának csilingelő, mély utórezgései... Mintha az agyamra tetováltak volna minden olyan pillanatot, amit vele együtt éltem meg. Elegem van ebből. A mobilomért nyúlok, tárcsázom a már ismerős számokat, és várok, míg egyszer, kétszer, és harmadszor is kicseng. Ekkor meghallom azt a vidám, fontoskodó, kellemesen magas hangot, amit az utóbbi időben megannyiszor hallottam, és a mellkasomra nehezedő súly egy szempillantás alatt tűnik el. Megkönnyebbülve szólok a telefonba, hangom enyhén megremeg a mondat végén. - Caroline, szükségem van rád most azonnal.
Csak várok, és várok, egy pillanatra még azon is elgondolkodom, miért nem változtattam át a lányt, hisz' akkor nem tartana ilyen sokáig, míg ideér! De azzal semmit nem oldottam volna meg, nem kockáztathatok. Nem tudnám megigézni, a vérét se vehetném, és ha már ráuntam, nem hagyhatnám magam mögött úgy, mintha sose lett volna hozzá közöm. A nappaliban sétálgatok a kandalló előtt, kezemben egy üvegpohár, benne az általam istenített whisky. Ez segít, kevésbé vagyok idegroncs, nem érzek késztetést arra, hogy a fél várost kiirtsam, vagy a bútorokban tegyek kárt. Mikor az ajtó nyikorogva kinyílik, bágyadt, keserű mosolyra görbül enyhén a szám sarka, és a megkönnyebbülés ismét úrrá lesz rajtam. Felsóhajtok, felhajtom a pohár alján maradt bronzos folyadékot, s immáron üresen teszem le. Egy szempillantás alatt a folyosón termek, előbb, mint ahogy a szőke lány beérhetne a szobába, és sötét, gonoszkás vigyorral fogadom. - Azt hittem már soha nem érsz ide! - korholom lágy, puha hangon, és végigsimítok két ujjammal a járomcsontjától egészen a nyakáig.


words: 362. music: can't forget you.  notes: *-*


A hozzászólást Damon Salvatore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 31, 2013 1:30 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Take care, cuz' I'm a(n)...

Come on... help me forget! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Come on... help me forget!   Come on... help me forget! Empty

Vissza az elejére Go down
 

Come on... help me forget!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Mindenhol jó, de legjobb máshol :: Álmodtam egy világot-