No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Lockwood kút - Page 2 EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Lockwood kút - Page 2 EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Lockwood kút - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Lockwood kút - Page 2 EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Lockwood kút - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Lockwood kút - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Lockwood kút - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Lockwood kút - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Lockwood kút - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Lockwood kút - Page 2 EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Lockwood kút

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Klaus_Mikaelson

Klaus_Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : ℂ NO
» foglalkozás : ℂ New Orleans king
» avatar : ℂ JoMo

Lockwood kút - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lockwood kút   Lockwood kút - Page 2 EmptySzomb. Nov. 24, 2012 6:33 pm

Vivian Oakley & Niklaus Mikaelson


Végig nézek rajta, de semmi érdekességet sem fedezek fel. Ember, csak egy egyszerű halandó, mint bárki más.. Csak táplálék számomra, mint minden ember és semmi olyat nem tud, amit én tudok. Nem természetfeletti, csak egy sima halandó.. Tekintetemet ráemelem és úgy nézem őt. Voltaképpen semmi tervem sincsen vele, mert nem akarom megölni. Akkor meg mégis mit tudnék vele csinálni?! Semmit, talán jobb is így egyenlőre. Felfigyelek a szavaira, miszerint jobb lenne, ha figyelnék.. Ha ő azt tudná, hogy én ki vagyok, akkor nem azt kérné, hogy jobban figyeljek, hanem futna előlem, mint akárcsak az áldozataim.. "Vivian" Mondja halkan, de én jóval hangosabban hallom a hangját bármilyen halkan is beszél. Szóval a neve Vivian és ha jobban szemügyre veszem őt, akkor az is kiderül, hogy eléggé fiatal, ami voltaképpen azt jelenti, hogy nem lehet vadász. Mégis ilyenkor egy ilyen fiatal lány mit keres itt? Nagyon veszélyes ilyen tájt itt lennie. Főleg, hogy a város nyüzsög a természetfelettiektől, de ő erről mit sem tud. Az elhadart szavait hallgatom majd tisztán hallom, ahogy levegő után kapkod. Csak nem fél tőlem?! Tudom jól, hogy sokan félnek, sőt rettegnek tőlem, de most semmilyen hátsó szándékom sincs. Most tényleg nem akarok gyilkolni és vért inni.. Most legalábbis nem.. "Ugye nem vagy perverz, vagy valami izé?" Teszi fel nekem a kérdést és én nem bírom megállni, hogy ne röhögjem el magamat. Nevetni kezdek és ez az egész váratlanul ért most engem. Még, hogy én perverz? Legfeljebb a vérre kéne, de hogy még erőszakoljam is meg.. Kétség kívül ki van zárva a dolog, mivel én nem ilyen vagyok. Sosem voltam az a jó típus, de azért ilyen még nem vagyok..
-A nevem Niklaus, de elég hacsak Klausnak vagy Niknek szólítasz.-Mondom miután abbahagyom a nevetést és komollyá válok.-A kérdésedre a válaszom az, hogy nem vagyok perverz és semmi olyasmi.. Nyugodj meg! Én csak egyszerűen sétálgatni jöttem errefelé és semmilyen szándék sem vezérelt.. Főleg nem olyan, amilyenre te gondolsz. Csak is kizárólag véletlenségből kötöttem ki pont itt és csak is gondolkozni szeretem volna, de ha már itt vagy, akkor nem mellesleg társaságom is akad, ami nem gond. Viszont, kérlek olyasmiket, azért ne gondolj már rólam, mert az már nevetséges.-Mondom őszintén mégis nyíltan, s komolyan. Tényleg csak sétáláshoz volt kedvem és ahhoz, hogy gondolkozzak vagy legalábbis valami olyasféléhez, de semmilyen cél sem vezérelt azon kívül ide..-Most már ugye megnyugodtál és nem áll szándékodban félni tőlem?-Kérdezem miközben felé lépek egy lépést, de nem kerültem hozzá nagyon közel, hisz van köztünk távolság és nem mellesleg semmi szándékom sincs vele.. A szemébe nézek és az érzelmeimből egyáltalán sem látszik semmi. Mégis minek kéne látszania?! Nézem őt és próbálok rájönni, hogy mégis miért feltételezhetett ilyet rólam..
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Lockwood kút - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lockwood kút   Lockwood kút - Page 2 EmptyPént. Nov. 23, 2012 11:10 pm



Klaus&Vivian









A
kár egy ócska horror filmben a haldokló főhős előtt, előttem is úgy pörgött le az életem eddigi minden egyes fontos mozzanata, amikor az idegen férfi hirtelen előttem termett, csak úgy, a semmiből.
- Basszus - förmedtem rá, parázsló tekintettel. - A frászt hoztad rám! - Lihegem hevesen, majd óvatosan leugrom a kútról.
Bevallom kissé furcsának tűnik nekem ez az egész, hisz ahogy a férfi is mondta, ilyenkor errefelé szó szerint még a madár sem jár, de tudtom szerint a korabeli férfiak sem, hacsak ... basszus! A gondolatnak ideje sem volt átfutni, majd értelmeződni, mert azon nyomban, ahogy súrolta a tudatom legapróbb foszlányát, kezdtem pánikba esni.
- Ezentúl jobb lenne, ha figyelnél, kedves - köszörültem meg a torkomat szigorúan, remélve, hogy ezzel leplezem a testemet átjáró rémületet. Anno kiröhögtük a pedofilokat, de ebben a pillanatban tanúsíthatom, hogy abban az esetben, ha az ember egyedül fut össze egy ilyen őrült, aberrált szörnyeteggel, képtelen bármin is elnevetni magát. Voltaképpen a sírás az egyetlen dolog, ami az eszembe jutott, ebből is látszik, hogy képtelen vagyok megmenteni az irhámat, hisz a szó szerinti menekülés nem tartozik épp az erősségeim közé. Inkább bujkálok, rosszabbik esetben pedig megszököm, de nem futok, nem szaladok, de az biztos, hogy nem is adom meg magam, főleg nem egy ilyen öreg - mégis jóképű - férfinak.
- Vivian - böktem ki halkan, miután felmerült bennem az úgynevezett fordított pszichológia használatának lehetősége. Végül is, miért ne? - Mármint, a nevem Vivian - folytattam némi kedvességet imitálva, közben pedig megmarkoltam a nagypapa pipáját, s erősen szorítani kezdtem azt.
Úgy tartják, ha azt színleled, hogy te is azt szeretnéd, amit a másik akar, - az én esetemben - az ellenfél azt fogja hinni, hogy voltaképpen épp az ellenkezője a helyes, tehát nem fog megerőszakolni, vagy mégis. Mindegy. Sötét van, de nem vagyok teljesen vak, megjegyeztem az arcát, még az ostoba mimikáját is képes vagyok utánozni, az akcentusáról meg ne is beszéljünk. Szóval biztosíthatom, hogy óriási kárt kell majd megtérítenie.
- Eléggé bizarr ez a helyzet, te meg kurvára irtózatos vagy - hadartam, s levegőért kapálózva próbáltam hátrálni, de a szerencse ma sem volt hajlandó mellém szegülni, hisz a kútba ütköztem. Emellett ötven százalék az esélye annak, hogy idiótának nézek ki, s még nevetségesebb leszek akkor, ha majd kiderül, hogy szegény pára ártatlan, de apu folyton azt hajtogatja, hogy nem árt, ha kérdezünk. - Ugye nem vagy perverz, vagy valami izé? - Rebegtem.
Kezeimet ökölbe szorítottam, majd újra és újra végig mértem az előttem álló, furcsa férfit. Kétségtelen, hogy féltem, mi több, rettegtem tőle, de valamiért egyszerre valamiféle szelídség is lebegni kezdett lelki szemeim előtt. Mintha egyszerre volna tiszta, gáláns polgár, s kegyetlen sorozatgyilkos. A tekintete legalábbis erről uralkodott.

» 446 - MUSIC - IT GETS BETTER, I PROMISE! «


A hozzászólást Vivian Oakley összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 20, 2013 6:16 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Klaus_Mikaelson

Klaus_Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : ℂ NO
» foglalkozás : ℂ New Orleans king
» avatar : ℂ JoMo

Lockwood kút - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lockwood kút   Lockwood kút - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 22, 2012 7:29 pm

Vivian Oakley & Niklaus Mikaelson


Amikor az életben elérsz egy bizonyos ponthoz, egy bizonyos véghez, akkor minden megváltozik. Az én életem is egyik percről a másikra változott meg.. Emberként jó voltam, talán rendes, de miután anyám feláldozta Tatiat és aztán mi is vámpírok lettünk, minden megváltozott.. Egyre rosszabb jellemet alakítottunk ki, egyre gonoszabbá és kegyetlenebbé váltunk.. Most ha vissza tekintek a múltamra, az emberi életemre, akkor megvettem azt az életemet.. Megvettem, mert mára már nem vagyok jó fiú, normális, s rendes.. Mára már semmi nem maradt a régi Klausból, abból a régi emberi énemből.. Az utóbbi idejű megingásom, csak merő véletlenségből keletkezett. Csupán nem gondolkoztam, csak engedtem az érzelmeimnek és ez kihatott a velem találkozókra. Felszínre kerültek bennem a régi dolgok, de most újra elfeledve vágok neki mindenek, aminek neki kell vágnom. Talán őrültség volt tőlem ez a megingás, de minden egyszerre jött össze.. Minden egyszerre történt meg, aminek nem kellett volna..
A villából kilépve indulok el gyalog valamerre és csak sétálok előre. Nézem a mellettem elhaladókat és nehéz megtartanom magamat, hogy ne esek neki az egyik embernek. Nehéz megállni azt, hogy ne harapjam át a nyakát és ne szívjam ki a vérét.. Nem mintha azóta nem ittam volna vért, de csak egy keveset fogyasztottam és régóta nem ittam megfelelő mennyiséget belőle. Talán itt lenne az ideje annak, hogy.. Na jó most nem lehet, mert egy utca kellős közepén vagyok és nagyon sok szem figyelne rám. Nekem meg nincs annyi fáradtságom, hogy mindenkire ráolvassak, aki látná azt a jelenetet.. Annyian sétálnak itt és mire végig érnék rajtuk, még holnap reggelre sem végeznék..
Nem akarok gondolni a rossz dolgokra, nem akarok gondolni a múltra, sem pedig a történtekre.. De folyton folyvást, csak azok jutnak eszembe. Folyton csak azok a jelenetek játszódnak le bennem. Az, hogy ráolvastam Carolinera, a hibrides dolog, a testvéreim, a hulla.. Minden, de minden aggasztó dolog a gondolataimban van, minden egyes apró rossz pillanatra emlékszem és talán épp ez a baj.. El kellene engednem a múltat, s ezáltal az életemet, a régi életemet.. Mindazt el kéne végleg, s örökre engednem, amit eddig átéltem, ami eddig megtörtént valaha velem.. Nem akarok érezni és sebezhetővé válni, de akárhogy is nézem már sebezhető vagyok..
Lassú léptekkel érkezem meg a Lockwoodi kúttól nem messze és egy pár apró hang hallatszik abból, ahogy lépkedek. "Van itt valaki?" Figyelek fel a suttogó hangra és olyan távolba állok meg, hogy a lány hátától ne olyan messze legyek. Észreveszem a kezében a pipát és elmosolyodok. Előre lépek két lépést és ideje, hogy megszólaljak..
-Szia!-Mondom a hátánál és nem sok kell, hogy rá ne vessem magam, de inkább mégsem teszem meg. Egyenlőre még nem.. Elé sétálok és szembe állok vele úgy, hogy két vagy három lépés távolság legyen köztünk.-Elnézést, ha megijesztettelek! Nem állt szándékomban, csak úgy erre sétáltam és nem is tudom.. Nem figyeltem arra, hogy más is lehet itt ilyenkor rajtam kívül.-Mondom, amolyan kifogás képen és némi udvariassággal, hisz ha már emberrel állok szemben, akkor viselkedjek is emberként és ne buktassam le magamat, hisz semmi jó sem származna abból, ha rájönne, hogy mi is vagyok..
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Lockwood kút - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lockwood kút   Lockwood kút - Page 2 EmptySzomb. Nov. 17, 2012 7:30 pm



Klaus&Vivian









V
issza. Vissza akarok menni. Egyszerűen csak megnyomni egy gombot, ami visszatekeri vagy leállítja az időt, ami elnémítja a szüleimet, s ami oda teleportál, ahová menni szeretnék, ahová tartozom, mert nem Mystic Falls az a hely, ahol élnem kéne. Mystic Falls és az itteni, fura emberek mindennek ellene vannak, amit szeretek, s amit szeretek határozottan ellenzi ezt az Isten háta mögötti helyet. Utálom. Utálom itt és utálom máshol is, ami távol van tőle.
Kértem. Könyörögtem. Sírtam, majd hisztiztem, de a szüleim folyton elutasítottak, nemet mondtak, s azzal érveltek, hogy túl fiatal vagyok még, képtelen vagyok az önállóságra, na meg, hogy nem rombolhatjuk szét a családunkat egy tinédzser szerelem miatt. Család? Amíg nem tudják, hogy mennyire fontos szerepet tölt be a szerelem a tinédzserek életében, a család fogalmát sem fogják megérteni. Mellesleg ez sokkal több, mint egy futó kaland ... ez extázis. Különösebben nem foglalkoztatja őket - mármint a szüleimet -, hogy mivel űzöm az időmet, de a vénájukba ivódott a sok őrült eszme, így minimum bezárnának egy tölgyfába, ha rájönnének, hogy az extázis rám talált. Azt hiszem van is egy mondás, csak abban Mohamed a főszereplő. Szóval, ha nem mehetek vissza, online rendelem meg a mámort.
Kezeimmel elsöpörtem magam elől a faágakat, miközben komótosan ledöcögtem a dombon. Keresem a megfelelő rejtekhelyet, mivel amíg anyu nem talál új munkát - félreértés ne essék, nem rúgták ki, csak elköltöztünk -, mondhatni huszonnégy órás felügyelet alatt állok, így evidens, hogy nincs alkalmam ... khm, ellazulni. Azonban ez az elhagyatott tisztás, s a közepén pihenő kút ideális, mi több, a tökéletes hely számomra - nem csak menedék, hanem csöndes kis zúg is, ahol még apám fölényes hangja sem állíthat meg. Voltaképpen semmi, de tényleg semmi nem szabhat határt már, itt nem, biztosan nem. Emellett köztudott, hogy a határok amúgy is azért vannak, hogy valaki átszáguldjon rajtuk, épp ezért kezdtem el lázadni az elején, de mivel hiábavaló volt úgy döntöttem, hogy más módszerhez folyamodok. Csöndes szembeszegülésnek nevezem. Ironikus.
Időközben zsebem mélyéről előkotorásztam egy öngyújtót, s meggyújtottam a pipámat - a nagypapa ajándéka, állítólag képes megvédeni az éjszaka szörnyeitől. Nos, úgy vélem ez sokkal ironikusabb, mint a néma taktikám. Mindegy. Mindannyian tudjuk, hogy a nagypapa nem az eszéről volt híres, s az egyedüllét néha kezdett az agyára menni, ergo hallucinált a vénember, de hitt a Mennyországban, ezért a hite el is repítette oda, ez kétségtelen. Úgy érzem néha néz, figyel valahonnan. Akárcsak most, mindig ezt teszi. Kétlem, hogy büszke rám, de megnyugtat a tény, hogy már nem tud beköpni.
Beleszívtam a kopott pipába, kifújtam a füstöt, majd lassan lehunytam a szemeimet. A szelet, csak a novemberi szél lágy érintését akartam érezni a bőrömön, legalább egy percig. Arcomat a szél felé tartottam tehát, várva, hogy az hajamba tépjen, de a perc letelt, hamarabb, mint hittem volna. Igazság szerint nem is az idő szeszélyessége, hanem egy halk nesz törte meg a csöndet.
- Van itt valaki? - Suttogtam, miközben fokozatosan kifújtam a füstöt, majd riadtan a hátam mögé rejtettem a pipát, ami talán az éjszaka szörnyeitől meg fog védeni, de az áskálódó vidékiektől nem - csak egy szomszéd hiányzik, aki szíves örömest be fog köpni a szüleimnek.

» 519 - MUSIC - HOPE YOU LIKE IT! «


A hozzászólást Vivian Oakley összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 20, 2013 6:16 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ↷ Whitmore college.
» foglalkozás : ↷ student.
» avatar : ↷ nina dobrev.

Lockwood kút - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Lockwood kút   Lockwood kút - Page 2 EmptyKedd Okt. 16, 2012 4:57 pm

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Take care, cuz' I'm a(n)...

Lockwood kút - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lockwood kút   Lockwood kút - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Lockwood kút

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Lockwood Barlang
» Mrs. Lockwood hálószobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Mystic Falls :: Külterületek-