No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Kripta EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Kripta EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Kripta EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Kripta EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Kripta EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Kripta EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Kripta EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Kripta EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Kripta EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Kripta EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Kripta

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Elijah Mikaelson

Elijah Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Original
» lakhely : Mystic Falls
» foglalkozás : történész
» avatar : Daniel Gillies

Kripta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kripta   Kripta EmptyKedd Jún. 24, 2014 8:57 pm

Játék lezárva!

Szabad játéktér
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Kripta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kripta   Kripta EmptyVas. Márc. 23, 2014 8:24 pm





Katherine & Bonnie

we have a deal, Bonnie Bennett!

Talán csak nem félsz, Katherine? – hallom Bonnie hihetetlenül idegesítő hangját. Komolyan, már sok dolog volt, ami bosszantott, sőt… az őrületbe kergetett, de jelenleg Bonnie a legidegesítőbb dolog, amit hirtelen fel tudok idézni magamban. Klauson kívül, természetesen. Persze, hogy félek! Összekapcsolt saját magával és még csak azt sem tudom, jelenleg miben mesterkedik. Lehet, hogy nem is az örök életet akarja megadni nekem, hanem a halált és a szenvedést. lehet, hogy ebben a pillanatban is valami olyan bűbájt mormol, ami a végemet hozza majd el. Csak reménykedni tudok benne, hogy nem ilyen ostoba és hogy a – még nála is irritálóbb – barátnője, Elena fontosabb neki annál, mint hogy bosszút álljon rajtam. Szegény boszi… az én szemszögemből nagyon úgy tűnik, hogy a drága Elena és a szánalmas kis bandája csak kihasználják őt. Hisz Bonnie mindig megcsinálja, amit kérnek tőle, minden egyes bűbájt véghez visz nem törődve azzal, hogy az életét kockáztatja… ahogy most is, gondolom.
Épp ezért félek. Utólag belegondolva lehet, hogy hibát követtem el, amikor elfogadtam a Bennett boszi ajánlatát. Elvégre… most itt állok tehetetlenül, hozzá kapcsolva, az életemet kockáztatva. Meg kellett volna elégednem a vámpírléttel, mert így lehet, hogy épp az ellenkezőjét fogom kapni az ígért dolognak. Lehet, hogy az örök élet és a sérthetetlenség helyett az azonnali halált szánja nekem Bonnie. De nem ismer ő még eléggé… ha meghalok miatta, a Túlvilágról is pokollá teszem az életét. Nem érdekel, hogyan, nem érdekel, mibe kerülne, megtalálnám a módját. Ahogy mindig mindennek megtalálom a módját.
- Ugyan… mi okom lenne a félelemre? – felelem én is gúnyosan. Nem engedem, hogy lássa, a félelem elgyengít. Nem mutathatom ki a gyengébb oldalamat, még most sem. Nem akarom, hogy tudja, mi a gyenge pontom. – Hisz olyan magabizt… - akarom folytatni, de hirtelen fájdalom hasít a mellkasomba, ami belém folytja a szót. Nem is azért, mert annyira fájna, hanem sokkal inkább a rémülettől nem tudok megszólalni. Ha emiatt a… ribanc miatt megy kárba több, mint 500 évnyi küzdelem az életemért!
- Oldd fel ezt az átkozott kapcsolatot kettőnk között! – nem bírom tovább a tudatlanságot. Ráförmedek az eddigieknél hangosabban és határozottabban, vámpírsebességgel Bonnie előtt termek és már majdnem rátámadok, az utol pillanatban húzódok hátrébb. Ezzel csak még nagyobb gondot okoznék neki, de egyszerűen nem bírom tovább. A türelem sosem volt az erősségem.


szavak: 373 zene: - megjegyzés: elnézést a késésért... megint :$
Vissza az elejére Go down
Bonnie.Bennett

Bonnie.Bennett
Take care, cuz' I'm a(n)...
Ghost
» lakhely : →Mystic Falls
» foglalkozás : →See my friends, on the other side...
» avatar : →Kat Graham ♥

Kripta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kripta   Kripta EmptyCsüt. Márc. 06, 2014 8:50 am

Katherine & Bonnie


Legalább végre csendben van, aminek rettenetesen örülök. Nem tudok úgy koncentrálni, ha valaki folyton a fülembe duruzsol. Megőrjít vele. Ráadásul az, hogy Katherine-nel kellett alkut kötnöm, az maga a pokol. Bár nem szándékozom teljesíteni az alkut. reményeim szerint a varázslat által majd visszatér valami ellensége, aki menekülésre készteti. Bár azért kíváncsi lennék, mennyi ellensége van egy ilyen nőnek, mint ő? Biztos sok, soknak kell lennie. Hiszen a városban egyetlen személyt sem tudnék mondani, aki szereti. Talán ha megigézik akkor, de amúgy. Én is gyűlölöm őt, de kellett a sírkő, és valahogy ki kellett csalnom belőle. Persze kínozhattam volna az erőmmel, és meg is ölhettem volna vele, de sokáig tartott volna, nekem meg nincs annyi időm. Sőt. Nekem most kellett, meg akarom óvni Elenát. És Jeremy-t és mindenki mást ebben a városban. Elenának gyógyír kell, ami eltűnt, és csak Qetsiyah tudja elmondani nekem az összetevőit. Egy másodpercre sincs bűntudatom, amiért átvertem az átverések mesterének hitt Katherine Pierce-t. Ha elérem a célom, akkor teljesen mindegy, mit tesz velem. Na jó annyira nem, mert előtte meg kell csinálnom a gyógyírt. Meg kell mentenem Elenát ettől az egész vámpíros dologtól. Meg Silas-tól.
A Nagyi szelleme velem van, és figyelmeztetett. Hozzá beszéltem, Katherine meg meghallotta. Ahogy majd lassan meghallhatja azt is, hogy több szellem is sustorog, vagy én nem tudom, de körül vesznek minket. Motoszkálást hallok a kripta közelebbi helyeiről, egy pillanatra megijeszt, de ez ezzel jár. Ez a varázslat ilyen. Csodálom, hogy Katherine még nem könyörgött a szétválasztásért.
- Muszáj mindig megzavarnod? - Pillantok felé dühösen, és egy pillanatra mozdulatlanságot érezhet, amit eltüntetek, majd ismét varázsolni próbálok. Qetsiyah-t hívom, miközben észrevétlenül leomlik teljesen a fal a háromszög belsejében, így sokkal hangosabbá válnak a szellemek, akik eddig láthatatlanok voltak. - Talán csak nem félsz, Katherine? - Kérdezek vissza gúnyosan. Az erő csak úgy tombol bennem, de valami kezd kicsúszni az irányításom alól és egy cseppnyi félelem lesz úrrá rajtam. Gyengülök, és egy pillanatra erős nyomást érzek a mellkasomon, amit Kath is megérezhet. Olyan ez, mintha valaki megmarkolná a szívemet,, és nem ereszti, mintha nem én irányítanék. De nem hagyom abba a varázslatot, mikor már majdnem készen vagyok. Lassan elérem, amit akarok, lassan minden világos lesz, de Qetsiyah mintha rejtőzne. Magam sem értem, mi van most, félek, hogy elrontottam valamit... És az erőm vészesen fogy...
Words: 378 ✘ Notes: Lesz jobb is ✘ Music: Born to Die
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Kripta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kripta   Kripta EmptyCsüt. Feb. 27, 2014 8:16 pm





Katherine & Bonnie

we have a deal, Bonnie Bennett!

Idegesen forgatom a szemem, egyre jobban unom Bonnie mormolását hallgatni és arra várni, mikor lesz készen és mikor oldja fel végre a kettőnk között lévő köteléket. Meg kell hogy mondjam, félek… és nagyon nem örülök neki, hogy magához kapcsolt. Nem amiatt félek, hogy nekem esik bajom, hanem amiatt, hogy ő sérül meg és emiatt engem is magával ránt majd a halálba. Elvégre nem ez lenne az első eset, hogy egy boszorkány belehal a varázslatba, mert olyan mágiát használ, amihez nem elég erős. Hatalmas pech lenne, ha épp aznap halnék meg, amikor megkaphatnám a megígért halhatatlanságot. Ez után az ötszáz kemény, meneküléssel töltött év után nem halhatok meg egy fiatal boszorkány miatt. Szégyent jelentene rám nézve.
Úgy döntök, inkább csendben várakozok és távolabbról – már amennyire távol tudok menni Bonnie-tól – figyelem az eseményeket, ami… valljuk be, eléggé unalmas. Sosem érdekelt különösen a varázslatok menete, a boszorkányokat csak azért tartottam magam mellett, hogy ha netán szükségem lett volna rájuk, kéznél legyenek és ne kelljen kutatnom egy után. Az egyetlen, akivel tényleg jó volt a viszonyom, az Emily Bennett volt, bár lehet, hogy csak a Salvatore fivérekkel töltött kellemes emlékek miatt emlékszem vissza Emily-re is kellemes érzéssel.
Amikor anno megláttam Stefant… azonnal tudtam, hogy nekem ő kell és senki más. Hittem a szerelemben első látásra és lám, velem is megtörtént. Sajnos az én életemben sem akkor, sem most nem következett be a boldog befejezés. Klaus miatt sosem adhatom át magam teljes mértékben a jó dolgoknak, a félelem mindig ott van a háttérben, ahogyan arra várok, mikor bukkan fel újra életem elrontója. Ráadásul akkor még az is fenyegetett, hogy a falu lakosai összefogtak a vámpírok ellen. Kénytelen voltam otthagyni Stefant, mert nem lehettünk volna boldogok, ha megfosztottak volna az életemtől. Ráadásul Damon is bekerült a képbe…
De többé nem kell majd félnem. Ha Bonnie tényleg megadja majd az ígért halhatatlanságot – és meg fogja, különben addig kínzom majd, ameddig könyörög, hogy öljem meg, vagy pedig engedjem szabadon és megteszi, amit megígért – akkor már semmi nem állhat a boldogságom, vagy biztonságom útjába.
- Tessék? – fordulok Bonnie felé hirtelen, mert mintha megszólalt volna, azonban fogalmam sincs, kihez beszélt. Ez vagy azt jelenti, hogy Bonnie megőrült, vagy… sikerült a varázslat, amiért képes voltam az életemet kockáztatni és most épp az egyik szellemmel beszélget. Idegesen, furán nézek közbe a kripta belsejében, attól tartva, bármikor megjelenhet előttem egy szellem alakja. – Bonnie… sikerült?! – nem bírom tovább türtőztetni magam, muszáj megkérdeznem tőle, hogy végzett-e már a varázslattal, mert idegességem és bevallom, halálfélelmem is a tetőfokára hágott már. – Most már… szabad vagyok? – teszem fel Bonnie-nak az újabb kérdésem, és azt sem bánom, ha az őrületbe kergetem vele, csak tájékoztasson már, hogy pontosan mit is csinál. Nem várhatja el tőlem, hogy itt fogok állni úgy, hogy azt sem tudom, éppen mit csinál, hiszen az én életem is a tét. Hiába próbált nyugtatni – már ha azt nyugtatásnak lehet nevezni -, hogy minden rendben van, nem hiszek neki. Ha az életemről van szó, csakis a biztos dolgok nyugtatnak meg – például, hogy fél óra múlva is életben leszek-e…


szavak: 500 - kereken! zene: - megjegyzés: úristen... bocsi a rengeteg késésért. ):


A hozzászólást Katherine Pierce összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 23, 2014 7:58 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Bonnie.Bennett

Bonnie.Bennett
Take care, cuz' I'm a(n)...
Ghost
» lakhely : →Mystic Falls
» foglalkozás : →See my friends, on the other side...
» avatar : →Kat Graham ♥

Kripta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kripta   Kripta EmptyHétf. Nov. 25, 2013 3:19 pm

Katherine & Bonnie


Mély levegőt veszek, szinte már elfelejtettem Katherine mennyire elviselhetetlen tud lenni. Nem elég neki a régimódi vámpírhalhatatlanság, neki a teljes sérthetetlenség kell. Vagyis kellene, de nem hiszem, hogy meg fogom adni. Az ígéretemhez még mindig hű vagyok, s nem fogok hozzásegíteni egyetlen vámpírt sem a teljes sérthetetlenséghez, mert egyik sem érdemli meg. Akkor miért Katherine érdemelné meg? - Összekötöttem az életünket is, és ne aggódj, egyikünk sem fog meghalni, megvan az erőm a varázslat elvégzéséhez... Bár ha tovább fecsegsz feleslegesen, lehet, hogy elhamarkodott kijelentést tettem! - Pillantok rá rideg tekintettel. Nem félek tőle, azért mert ötszáz éves, már megelégeltem, hogy a vámpírok mindig meg akarják mondani, mit tegyek, és mit ne, most épp itt van az ideje, hogy én döntsek. Hogy én irányítsak, és én rángassam őket. Undor fog el, hogy alkut kellett kötnöm Katherine-nel, még ha ez az alku igazából üres szavak összessége, akkor is. De a cél érdekében mindent meg kell tennem. Elena nem maradhat vámpír. Először Caroline, aztán Elena. Ráadásul még anyám is egy közülük, s míg én halandó maradtam, ők örökké élve járják majd a nagyvilágot, s majd mikor varázsolni kell, akkor jó leszek megint. Feszülten csóválom meg a fejem, majd ismét folytatom a mormolást, mely igazából egy halk varázsige, s amint érzem a vért csorogni ujjaimon, rájövök, hogy sikerülni fog. Hogy az erő, ami bennem van, amit látott Jeremy, az közel sem a teljes erő, ami most bennem lakozik. Mikor a fények kialszanak, már tudom, hogy a varázslat sikeres, de nem lebontani akarom a falat, csak Qetsiyah-t elérni, hogy segítsen, hogy a gyógyír összetevőit megossza velem, így egy újabb varázzsal folytatom, vagyis folytatnám, ha Katherine nem zavarna meg. - Ha nem zavarnál meg két percenként, valószínűleg hamarabb készen lehetnék! - Nyitom ki a szemeim, miközben igencsak mogorva hangon szólalok meg. Nem szeretem, ha megzavarnak a bűbájban. Törökülésbe ülök, kezeimet a térdeimre fektetem hunyom le ismét a szemeim, s már hallom, hogy a szellemek hangjukat hallatják a barlang többi részén, halk suttogások, melyek erősebbé válnak, a fal gyengül, s talán egy kívülállót megrémítheti a barlangot bejáró hűvös szellő, én kezdem megszokni, hogy ez ezzel jár. A suttogás erősödni kezd, ahogy a szél is belekap Katherine hajába, mint az enyémbe is, de most nem szabad feladni, érzem, ahogy az erő átjárja testem, érzem, ahogy fekete erek futnak végig arcomon, s nyakamon egyaránt. Érzem, hogy ez az erő ki fog szabadulni belőlem, s egy belső hangot hallok a fülemben.
- Bonnie, ne tedd! Ez az erő sok neked! Bonnie kérlek! - A hang megszólalásik hasonlít a Nagyim hangjára, melyre ki is nyitom a szemeimet, s Katherine mögött észre is veszem nagymamám alakját halványan. - Meg kell tennem! - Suttogom alig hallhatóan, miközben egy könnycsepp szántja ketté arcomat, mely nem csak a bánat könnye. Felszabadultam, de egyben egyre jobban elhatalmasodó nyomás lesz úrrá mellkasomon, s most veszem csak észre, hogy a fal, mely elválasztja a két világot - élőket és holtakat -, elhalványodott és én pengeélen táncolok...
Words: 487 ✘ Notes: Sorry a késésért... -.-" ✘ Music: Born to Die
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Kripta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kripta   Kripta EmptyHétf. Nov. 18, 2013 8:48 pm


Bonnie & Katherine

We have a deal, Bonnie Bennett.


- Khm… - köszörülöm meg a torkom, hogy felhívjam magamra a boszi figyelmét – Szerintem én is elég nagy szívességet teszek neked azzal, hogy idehoztam neked ezt az ősrégi követ… de ha nincs rá szükséged, akár el is vihetem… - mondom olyan hangsúllyal, hogy éreztessem vele, kétoldalú dologról van szó, nekem ő nem fog parancsolni.
Sosem szerettem a boszorkányok közelében lenni, főleg nem akkor, hogyha veszélyes varázslat hagyta el az ajkukat, ezért inkább nem követem Bonnie-t, mikor a kripta belseje felé indul. Jobb a biztonság. Meglepetésemre azonban mintha valami láthatatlan lánccal lennénk egymáshoz kötve, ahogy Bonnie mozgott, muszáj volt követnem őt egyre beljebb a kripta belseje felé. – Mi a francot csináltál?! – kiáltok rá a Bennett boszira, és miután beismerem, hogy felesleges az ellenállás, amit a kapocs ellen tanúsítok, duzzogva követem a lányt. – Nem gondolod komolyan, hogy összekötötted az életünket?! És ha belehalsz a varázslatba…? – nem szükséges befejeznem a mondatot, Bonnie-nak sem szükséges válaszolnia rá, hiszen tudom, mi történne, ha Bonnie meghalna. Vele halnék én is. Rosszabbnál rosszabb gondolatok jutnak eszembe. Köztudott, hogy szinte bármire képes lennék, hogy megőrizzem az életem és a fiatalságom, és a gondolat, hogy egy hülye boszorkány miatt véget érhetne… enyhén szólva frusztrál.
Végül nem tehetek mást, befogom a számat és csendben várom, hogy Bonnie befejezze a varázslatot. Lesz még időm a torkának esni, azután is, hogy megszüntette a kettőnket összekapcsoló varázslatot és megkaptam tőle a megígért halhatatlanságot. Ami azt illeti… remélem, nem csak egy hülye tréfa volt, hogy elérje, amit akart, mert azt nagyon megbánná. Meglepett a boszi ajánlata az örök életre. Eddig ő és a drága barátai mit sem szerettek volna jobban, mint megszabadulni tőlem… erre most csak úgy, az ölembe hullajtják az örök élet lehetőségét? Még mindig kételkedem a dologban. Csak akkor fogom elhinni, hogyha már valóra is váltja az ígéretet.
Tönkretenném az életét, olyan mértékben megkeseríteném, hogy a végén könyörögne nekem a halálért. De gondolom, ő is tudja, hogy ujjat húzni Katherine Pierceszel nem éppen a legbölcsebb cselekedet lenne.
Egy pillanatra a lángok körülöttünk elalszanak, én pedig érdeklődve pillantok a Bennett boszira. – Készen van? – felvont szemöldökkel teszem fel a kérdést. Alig várom, hogy szabaduljak innen, valamint hogy újra szabad legyek.


szavak: 355 zene: - megjegyzés: ezer bocsánat a késésért
Vissza az elejére Go down
Bonnie.Bennett

Bonnie.Bennett
Take care, cuz' I'm a(n)...
Ghost
» lakhely : →Mystic Falls
» foglalkozás : →See my friends, on the other side...
» avatar : →Kat Graham ♥

Kripta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kripta   Kripta EmptyHétf. Nov. 04, 2013 3:21 pm


Katherine & Bonnie

I have the power, to kill you!


Feszülten hagytam ott az iskolát azzal a céllal, hogy ennek véget kell vetnem. Nem tudom nézni, ahogy Elena az emberségét félredobva válik Katherine Pierce kiköpött másává. Nem hagyhatom neki. Össze kell kötnöm a mészárlások helyeit, és gyengítenem a falat, hogy beszélhessek Quetsiyah-val, aki létrehozta a gyógyírt, hogy megcsinálva Elenának is beadhassak egyet. Nem lehet többé ilyen. Jeremy-vel kellene lennie és nem eljátszani a drámakirálynőt. Idegesen kutatok a varázskönyveim között, s tudom, hogy nincs telihold, de képes vagyok arra, hogy lebontsam a falat, ha részlegesen is, de meg kell tennem. Ehhez pedig Katherine Pierce kell. Akinék a sírkő van, abban van Quetsiyah megkövesedett vére, mely erőt adhat, hogy a túlvilágról magamhoz hívva segítsen. Persze semmi sincs ingyen, szóval felajánlottam neki a Silas-féle halhatatlanságot cserébe, hogy megkaphassam, amit akarok.
Könnyebb volt elhitetnem Katherine-nel, hogy megkaphatja az áhított sebezhetetlenséget, mint hittem. A szabadságra való vágya mindennél hatalmasabb, ezért ez a legnagyobb gyengéje, de szerintem ezt mindenki tudta eddig is. A kriptához érve nem várok rá, hanem bemegyek, ahol már rögtön le is támad.
- Egyelőre még én teszek neked szívességet! - Veszem magamhoz a nehézkes követ, miközben egy magamban elmormolt varázsigével összekötöm kettőnket. Ez egy biztosíték, hogy ne lépjen meg a kővel együtt, majd felnézek rá. - Összekötöttem a mészárlások helyeit. Nem akarom teljesen lebontani a falat, csak amíg nem érem el Quetsiyah-t. Ő hozta létre a halhatatlanság igéjét, csak ő tud segíteni, de gyere! - Megyek beljebb a kriptában, és Katherine nem tud mit tenni, jönnie kell velem, hiszen ahogy pár lépést teszek, mintha valami láthatatlan kötélnek köszönhetően neki is jönnie kellene. Nem tud ellene mit tenni. Én pedig nem fogom megmagyarázni, hiszen talán magától is rájött a dolgokra. Mikor körbenézve meglátom a megfelelő helyet, a fáklyák meggyulladnak körülöttünk, és én két kezembe fogva a követ mormolni kezdek. El kell érnem. Elenáért. A kőből lassan indul meg valami vörös folyadék, érzem, ahogy végigfolyik az ujjaimon. A fáklyák lángjai a magasba szöknek, én pedig tovább mormolok, tudván, hogy közel a cél...
szavak: 326 zene: Dark Paradise megjegyzés: Átírom, ha kell! Embarassedcredit: ♥️
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Kripta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kripta   Kripta EmptyVas. Nov. 03, 2013 9:13 pm


Bonnie & Katherine

We have a deal, Bonnie Bennett.


Idegesen sétálgatok fel-alá a kripta bejárata előtt. Hol van már a Bennett boszi? Az órámra nézve megállapítom, hogy újabb öt perc telt el, ami azt jelenti, hogy már egy negyed órája várok. Mi fontosabb dolga lehet annál, hogy lezárja a mi világunkat és a Túlvilágot elválasztó kaput, emellett pedig megszerezze nekem a halhatatlanságot, amit ígért?
Kinyitom a kripta ajtaját, besétálok és leülök egy szobornak az aljára. Bár úgy volt, hogy a kripta előtt találkozunk, gondolom lesz annyi esze a kis boszinak, hogy bejön. Unottan piszkálom a hajam végét, tekergetem az ujjaim körül, mikor végre lépéseket hallok odakintről, majd az ajtó nyílását. Lassan a bejárat felé fordítom a fejem, mikor meglátom Bonnie-t. – Végre megjöttél. – felállok a helyemről, a helyiség közepe felé sétálok. – Itt van, amit kértél. – mutatok a mellé a hely mellé, ahol az előbb ültem. Ott van a sírkő, amit mindezidáig gondosan őriztem. – Nos… én odaadtam, amit ígértem. Most jöjjön a te részed. Pontosan hogyan és mikor is fogom megkapni az ígért halhatatlanságom? – mellkasomon keresztbe fonom a karjaimat, fejemet enyhén oldalra döntöm, egyik szemöldököm a magasba szökik. Kezdek egyre türelmetlenebb lenni az üggyel kapcsolatban, holott még csak nem régen egyeztünk meg. Én és a Bennett boszi. Mióta Emily meghalt, nem gondoltam, hogy valaha még egy Bennett-el lesz dolgom, főleg nem olyannal, aki gyűlöl engem. Úgy látszik, még ötszáz év sem tanított meg arra, mennyire vártatlan fordulatokat hoz az élet.
Halhatatlanság. Még magam sem gondoltam bele igazán, hogy tényleg halhatatlan leszek. Olyan leszek, mint az ősiek, feltéve hogyha Bonnie betartja, amit ígért. Sőt… jobb leszek, mint ők, mert engem még tőrrel sem lehet majd megölni, sőt, koporsóba tenni egy rövidebb, vagy akár hosszabb időre. Tényleg legyőzhetetlen leszek, csak a gyógyír tud majd végezni velem, amit… most történetesen nálam van, ergo az sem jelentene veszélyt rám… egyelőre.
Nem kellene elrejtőznöm sem Klaus, sem más ellenségeim elől. Kárt tudnának ugyan tenni bennem, hogyha akarnának, de végezni velem nem tudnának. Az lenne a nekem való élet. Ez az, amit mindig is akartam, legalábbis mióta tudom, hogy léteznek vámpírok.


szavak: 334 zene: - megjegyzés: kicsit béna kezdő, de lesz ez még jobb is.:$
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Kripta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kripta   Kripta EmptyVas. Aug. 25, 2013 10:28 pm

Játék lezárva!

Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Kripta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kripta   Kripta EmptySzomb. Ápr. 27, 2013 3:50 pm

Kripta BjWg2PYvAH_www.kepfeltoltes.hu_Kripta Dan_www.kepfeltoltes.hu_
Sutton Avidan & Daniel Preskott


Figyelem őt, miközben próbálok erőt gyűjteni, de mindhiába, hisz csak a vértől lennék jobban. Már nagyon régóta nem ittam, s már arra sem emlékszem, hogy milyen íze van egyáltalán. Felállnék, s eltűnnék, de erőtlen vagyok hozzá, és túlságosan fáradt. Nem régibben még a halál iránti vágy kerített a hatalmába, míg most a szökés a legfőbb célom, s ez tűnik a legbiztosabb tervnek, hisz ez egy biztos pont jelen esetben. Ha eltűnők innen, ha jó messzire kerülök, akkor lesz időm meghalni bőven, hisz végtelennyi idő áll majd a rendelkezésemre, és senki sem állíthat meg. Nincs senkim már nagyon régóta, és éppenséggel emiatt nincs értelme az életemnek. Miért éljek, ha senki nem áll mellettem? Miért ne legyek halott inkább? A halál ezerszer könnyebbé tenné a dolgomat, hisz nem kellene a múltra emlékeznem folytonosan, és nem kéne egyedül élnem, ahogy eddig tettem.. Jobb kezemmel többször is kitapintom a sebeket, amik rajtam találhatóak, és tekintettemmel is követem a mozdulataimat, közben pedig pontosan vésem bele az elmémbe mindet, hisz örökre megakarom őket jegyezni; egy életre szólóan. Végül már csak egyszerűen végig simítom ujjaimat a testemen, s néha a fájdalom önt el, hisz fájnak a sebeim. Úgy érzem meghalok, ha csak hozzájuk érek, hisz égető hatást váltanak ki belőlem. Mindeközben a legnagyobb fájdalmat a belül lévő érzelmeim okozzák, hisz ürességet, kínt, és hiányt érzek, amely teljesen felemészt, mint a tűz egy felgyújtott épületet. Úgy égek én is belülről, mint egy épület, amely lángokban hever, s úgy omlok össze lassan e lángok közt, mint az épület anyagai, amelyek egymást követően bomlanak le, s lassan hamuvá válok, mint az az építmény, amelyet a lángok nyeltek el.. Szívem darabokban hever a földön, s mindinkább tovább törik, míg lelkem ezernyi széttépet darabja szakítja magát még több részre. Lelkileg halott vagyok, s már csak testileg élek mindössze. S még ha valaki vissza is hozná a halott, s jéghidegnek vélt szívemet, akkor sem éledne újjá a lelkem, mert az már örökre elveszett; menthetetlenül. Szívem darabkái ugyan összeragaszthatók, de nem helyre hozhatók, s lelkem sebei ugyan begyógyíthatók, de el nem feledhetők, hisz a végzetemig megpecsételték a sorsom. A halál lesz a megváltom, amire most mindennél jobban vágyok. Tekintettemet a fiatal nőre emelem, s mélyen nézek szemeibe, miközben szemeim sok mindent elárulnak. Nem változtathatom át, hisz azzal csak tönkre tenném az életét, amely neki legalább megadatott, míg nekem nem. Ő élhet; emberként, s ettől az élettől nem fogom megfosztani, hisz nem vagyok egy önző barom, aki csak magával törődik; Én másokkal is törődöm! Nekem fontos az, hogy ne okozzak fájdalmat, s csalódást mások számára, ezért nem teszem ezzé az átkozott szörnyeteggé. Nincs erőm ahhoz, hogy ezt tegyem vele, hisz már túl sok sebet ejtettek rajtam, amely ugyan nem látszik, de nagyon is érződik, s éppen ezért nem teszem meg, mert tudom, hogy milyen fájdalommal, és szenvedéssel jár mindez. Csak védeni akarom Őt, mint embert.. Engem senki sem védett, mellettem senki sem állt, de neki még van élete, s reménye, ami már nekem nagyon régóta nincsen. Épp ezért előálltam egy biztos tervvel, hogy megtudjak szökni előle, s ezáltal végül is kicselezem, mert nem teljesíthetem azt, amit kért. Kérdés már csak az, hogy hogyan gyűjtsek erőt? Mégis mit tegyek, hogy ne ilyen gyenge legyek? Erőt veszek magamon, és lassan felállok, majd a fiatal lányra nézek. Szemeiben tükröződik a félelem, de egyben a boldogság is, mintha erre vágyna a legjobban, de nem tud kísértésbe ejteni, mert nem teszem meg. Lábaimon szinte alig állok, de azért lassan megközelítem a nőt, ha akarnám elvehetném egy szó nélkül az életét, hogy magamhoz vegyem éltető vérét, amelyre szükségem lenne, de nem csinálom meg. Inkább legyek gyenge, mint sem az, hogy megöljem, hisz képtelen lennék a kiszabadítómat bántani. Fejemmel az ajtó felé tekintek ideje lesz elkezdeni megvalósítani a tervet..
-Szükségem lenne egy pohárnyi vízre, mert a szám kiszáradt, és szomjazom.-Hangom megtöri a már beállt néma csendet, s kissé remegően hangzanak szavaim, de a nő nem úgy tűnik, mint aki ezt észrevenné rajtam, inkább olyan, mint aki nem is nézi a hangszínem.
-Várj meg! Hozok neked, csak ahhoz előbb el kell tűnöm egy kis időre. Mindjárt jövők..-Szavai elmémhez úgy jutnak el, mint egy orvoslás, hisz van némi időm az elszökésre.
-Rendben, várlak!-Tekintettemmel követem mozdulatait, s nézem, ahogy lassan távozik, majd végül eltűnik. Az ajtót nézem, miközben halk léptekkel indulok meg felé. Odaérve rögtön kinyitom, s körül nézek, hogy ne, hogy valaki észrevegyen engem. Átlépem a küszöböt, s nem messze megpillantok egy lépcsőt. Lépteimet megszaporázva érkezem oda, s gyorsan felmászok rajta, majd kikeresem a kijárati ajtó körvonalazódását a szememmel, aztán amilyen gyorsan, és halkan csak lehet hagyom el a házat. Kiérve meglepő látvány fogad, hisz egy falu kellős közepén találom magam, s az időből ítélve már késő este lehet. Az ég fekete színű, s csak a csillagok ragyogása, és a hold világítása ad némi fényt segítségül. Nem sokáig állok egy helyben, hisz rögtön indulnom kell. El is indulok, de hirtelen meg is állok, mert egy hangot mindennél élesebben veszek ki, s még pedig azt, hogy egy pohár darabokra törik a földön, amely csak arra utalhat, hogy észrevette a lány az eltűnésem, s a többiek felfognak ébredni..


-Igen, kevesen vannak, de tudni kell bízni akkor is, bár vannak akik eljátsszák az esélyüket, és csak átvernek, de vannak még jók..-Szavaim viszonylag halkan csendülnek fel, de ő pontosan érti, hogy mit mondok.-Igazán jó kérdés.. De szerintem egyszerűen megállapíthatod, hogy nem vagyok egy elmebeteg gyilkos, mert ha az lennék, akkor már rég megöltelek volna, s nem csak így társalognék veled.. Tudni kell felismerni az ilyen személyeket, bár viszonylag nem könnyű, de könnyen megtanulható a felismerésük. Ezt már nem tanították meg neked, amikor tanítottak a fegyver használatára?-Vonom fel kérdőn a szemöldököm.-Ha jól sejtem, akkor nem csak az ilyen pisztolyokhoz értesz, hanem másfajta fegyverekhez is..-Jegyzem meg, miközben pontosan kiveszem a sötétben az alakját, és azt, hogy épp hogyan nézz rám. Akárhogy is a látásom kiváló, s a hallásommal sincs másképpen. Érdekes ez az egész helyzet, hisz embernek akarom kiadni magam, amikor tisztábban vagyok vele, hogy egy szörnyeteg vagyok, aki emberek életeit vette el, de mindeközben jól tudom, hogy miért tettem ezt. Az a sok évnyi szenvedés, és fájdalom megtanította nekem az élet kegyetlen oldalát. Megtanultam kegyetlen, s egy kíméletlen gyilkos lenni, de mégsem mindenkit öltem meg, hisz akadtak olyanok akiken segítettem, s bár fura ez pont tőlem, hisz vámpír vagyok, de akkor sem meglependő, hisz emberi maradtam mindez idáig. S ami a meglepő lehet az az, hogy volt olyan alkalom, amikor megmentettem egy vadász életét. Bár nem kedvelem őket, sőt kifejezetten gyűlölöm mindet, de akkor sem ők tehetnek arról, hogy régebben mi történt velem, s az előttem álló nőt sem utálom azért, mert az ami, inkább csak nem szeretném, ha újra kínozni kezdenének, bár a lehető legjobb megoldás éppenséggel ez lenne. Talán megölne, s talán véget vetne a sok szenvedésemnek, amit ennyi éven át el kellett tűrnöm, s talán most véget érne minden.. Nem! Ez nem lenne megoldás, ez inkább csak egy menekülés lenne, sőt egy gyávaság, mert nem bírom az élet, vagy jobban mondva a sors kísértő leckéit, de már akkor is belefáradtam.-Miért is kéne értenem hozzájuk? Talán, ha a kezembe kerül egy, akkor tudom használni, de különösebben nem igen érdekelnek a fegyverek, s az, hogy melyiknek mi a neve.. Lehet, hogy kivételes vagyok, de én nem érzem magamat annak, sőt, hogy még egy titkot eláruljak, ezért megsúgom, hogy az autók márkájához sem értek igazán.-Nevetve mondom végig a végét. Igazából nem igen érdekelnek ezek, én maradnék a saját eszközeimnél.-Megértelek, s ha tényleg annyira fontos keresd meg, és sok sikert!-Szavaimmal még magamat is meglepem. Pont egy vadásznak kívánok szerencsét? Érdekes helyzetbe kerültem most igazán.-Nem is kétlem, hogy tudsz magadra vigyázni, de azért ez a város eléggé rejtélyes tud lenni, sőt az is.-Mondom komolyan.-Én pedig New Yorki vagyok.-Suttogom, de úgy, hogy hallja is.
Őszintén szólva a közeledő léptekkel nem is igen kéne foglalkoznom, s törődnöm, de érzem, hogy itt valami nincs rendben.-Maradj csendben, kérlek.-Hangom halkan csendül fel, hisz nem verem át őt éppenséggel, hanem tényleg jön valaki. Megérzem a kezét a karomon, s ekkor hirtelen felé pillantok, s látom, hogy biccent egyet egy fal felé; egy árnyék felé..-Maradj megnézem.. Mást nem lehet tenni!-Súgom oda neki, s leveszem a kezét a karomról, majd elindulok a kijárat irányába. De jó, hogy pont ilyenkor tudnak ezek is megjelenni.. Lassú tempóban sétálok el egy darabig majd egy falnak dőlök, s óvatosan tekintek el először az egyik, majd a másik irányba, s épp ekkor közvetlenül nem messze megpillantom a betolakodót, s balszerencsémre ő is észrevesz, ezért közeledni kezd a felém vezető irányba.
Egy hirtelen mozdulattal a falhoz nyomom, amikor már majd nem mellém ért, s a torkánál fogva szorongatni kezdem, hogy ezzel még jobban a falnak nyomjam.-Mégis mit akarsz itt ilyenkor?-Teszem fel a kérdést számára, miközben ő csak röhögni kezd, s már árad róla, hogy ez egy vámpír..-Nagyon vicces lesz, ha egy szép kis karóval falra tűzlek, nem de?-Kiveszek a dzsekim belső zsebéből egy szépen kihegyezett fát, s a testéhez nyomom..-Vagy beszélsz, vagy meghalsz! Válasz.. A döntés rajtad áll.-Nézek rá halálosan komolyan, s már csak az a kérdés, hogy a nő követett-e engem, vagy sem..
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Kripta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kripta   Kripta EmptySzer. Ápr. 24, 2013 7:09 pm



Daniel & Sutton

Izgalom? Egy ideje már elegem van belőle, pontosabban szólva azóta, hogy vadásznak tanítanak otthon és minden cselt belém vernek, ami csak hozzásegíthet a vámpírok sikeres elpusztításához. Lehet, hogy egy egyszerű halandónak fontos az izgalom, sőt némelyikük még adrenalinfüggő is, de én egy ideje azt kívánom, hogy bárcsak ne kellene foglalkoznom ezen teremtmények világával. Bárcsak fittyet hányva élhetném a saját életemet Walter-rel az oldalamon, lassan megőszülve, unokákkal körülvéve magunkat. Mert minden normális ember ezt akarja, ugye? Kár, hogy én sosem voltam hétköznapi vagy normális és épp ezért, most sem vagyok benne biztos, hogy ez az álmom. Titkokban ugyanis élvezem a kalandokat, a keresést, még ha ez betegesen is hangozhat egy nő szájából, aki tizenkét éves korában már elpusztított egy vámpírt. Az agyam máshogy működik mint a legtöbb ember agya, ahogy minden más a testemben - épp ezért kell most bolondnak neveznem magam, amiért megtörtént a kis afférunk Tish-sel. Reménykedem benne, hogy ezek után nem látom és örökre elfelejthetem.
Zavar a sötétség, zavar, hogy az ég világon semmit sem látok, legfeljebb körvonalakat és azokat is csak homályosan. Hol beszívom alsó ajkam, hol ráharapok és el sem képzelem inkább, hogy merre tévedhet olykor tekintete... Teljesen hülye vagyok! Ahogy én, úgy ő sem láthat valami jól ebben a "megvilágításban", tehát felesleges aggódnom. Ugye?

- Elismerem, hogy vannak még, de nagyon kevesen. Túl kevesen ahhoz, hogy bárkiben bízzunk anélkül, hogy előtte kérdőre vonnánk vagy azt kérnénk, bizonyítson - sóhajtok és közben örülök, hogy ezen a ponton legalább dűlőre jutok az idegennel - Nem tudom, miért akarnál megölni... de kérdezd a gyilkosokat, hogy ők miért teszik! Szerintem a fele meg sem tudná magyarázni, mert csak szórakozásból teszik... vagy azért, mert túl gyakran elborul az agyuk. Honnan tudhatnám, hogy te nem vagy elborult elméjű gyilkos csak mert jól leplezed? - vonom fel szemöldökömet kíváncsian és rámarkolok a gyújtóra, mintha az bármi védelmet is adhatna, ha esetleg nekem rontana a férfi.
Kezdek egyre jobban kiengedni, egyre fesztelenebbül megy a beszélgetés és jelen pillanatban ez egyetlen örömforrásom. A másik az lenne, ha hirtelen felbukkanna Walter, magához szorítana és megcsókolna. Láthatnám, hogy minden rendben és nem lett vámpír. Nem akarom, hogy az legyen! Ha átváltozna, mégis mit tehetnék? Vagy ellenszegülök a családomnak és hátat fordítok eddigi elveimnek, vagy egyszerűen karót döfök a szívébe és örökre elpusztítom az embert, akit tiszta szívemből szeretek... akiért képes voltam ebbe az átkozott városba is elutazni. Pedig Chicago picit arrébb van, ráadásul nem is vagyok eleresztve vagyont illetően.
- Furcsa. Azt hittem minden férfi ért a fegyverekhez. Kivételes vagy - ejtek meg egy apró mosolyt, felbátorodva, hogy ugyebár nem látja sem az arcomat, sem a szememet... így azt sem, mikor mosolygok - Nem érdekel, mennyi időmet veszi el. Ha kell, egész álló nap keresem. Ő... fontos nekem - nyögöm ki végül és azt hiszem, a jövendőbelimről való beszélgetést is le is zárhatjuk. Még akkor is, ha ő nem tudja pontosan, milyen kapcsolatban is állok Walter-rel... sőt még a nevével sincs tisztában.
Annak ellenére, mennyire furcsállja, hogy megrémültem és hogy nem bízok benne, most óvva int a kinti veszélyektől. Na ne mondja! Mystic Falls-ba érkezésem óta túl vagyok egy farkastámadáson és egy közelharcon egy vámpírral. Azt hiszem, ennél nagyobb izgalmakra nem vágyhatok és minden jogom meg van félni az itteniektől, legyenek azok emberek, farkasok vagy vámpírok. Egyébként sem vagyok még teljes mértékben biztos abban, hogy Daniel - igen, már el is árulta a nevét - nem egy közülük. Látszólag olyan, mint én, de a belső sok mindent rejthet.
- Kösz a jó tanácsot, de tudok vigyázni magamra - jelentem ki kissé nyersen, de reményeim szerint nem veszi majd magára, ahogy az eddigi csípős válaszokat sem - Sutton. Chicago-ból - késztetést érzek arra, hogy ezt is hozzáfűzzem és ne higgye, hogy én is ebbe a szerencsétlen városba tartozok. Sosem lennék a lakója, a világ minden kincséért sem. Sőt, még ha Walter-nek ez lenne a terve, akkor sem.
Látom, hogy megmozdul és értékelem, hogy felém azonban egy tapottat sem tesz. Nagyot nyelek, a pulzusom az egekig ugrik most, mert nyilván nem véletlen mozdult meg és nem véletlenül némult el. Gyorsan életre hívom ismételten a lángot ezüst színű gyújtómból és megteszem a kezdő lépést, s odamegyek Daniel-hez. Az arcán aggodalom tükröződik - minél közelebbről látom, annál sármosabbnak és vonzóbbnak tűnnek vonásai. A dohszag mintha erősödne, hirtelen fojtogatni kezd.
- Mi az? - suttogom, s érzem, hogy valami nincs rendben. Csak tudnám mi az! Megőrjít, hogy erre az emberre vagyok utalva - Ha ez az egész átverés és csak megjátszod ezt az enyhe pánikot, akkor én esküszöm, hogy... - aztán elhallgatok, mert árnyékot látok rávetülni egy szemközti falra.
Kezem Daniel karjára csúszik és megszorítom azt, hogy hátha figyel rám, mert ha ezt megtenné, akkor látná, hogy biccentek egyet az árnyék felé, hogy nem-e tudja ki az. Nem ijedtem meg, csak egy másodpercre... Bármikor képes lennék harcba szállni vele. És akár még Daniel-lel is, azonban egyenlőre egyikkel sincs okom.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Kripta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kripta   Kripta EmptyHétf. Ápr. 22, 2013 6:44 pm

Kripta BjWg2PYvAH_www.kepfeltoltes.hu_Kripta Dan_www.kepfeltoltes.hu_
Sutton Avidan & Daniel Preskott


Levegőért kapkodva ébredek, mintha szükségem lenne rá, mintha ez éltetne, bár jól tudom, hogy nem kell az életben maradásomhoz, hisz enélkül is élni tudok, de mégis valami arra késztet, hogy minél több levegőt vegyek magamhoz, mert ha nem teszem megfulladok, s épp ez ellen kell tennem. Sosem éreztem magam ily ennyire emberinek a vámpírlétem alatt, de most ez erősen hat át, mintha tényleg ember lennék, az a valaki, aki egykoron voltam. S úgy érzem, mintha mindent csak álmodtam volna, és semmi sem lenne valós az eddig átéltekből. Ez csak egy álom volt, s soha nem is voltam vámpír? Tényleg ember lennék? S véget ért egy szörnyű álomkép, amely az álomban teljesen tönkre tett? Oh nem, de hogy ért véget.. Szemeimet kinyitva találom magamat ugyanott ahol eddig voltam; a pincében, ahol egy kínzópadra vagyok lekötözve. Nem tudok megmozdulni, s még csak erőm sem lenne hozzá. Hisz hogyan is lenne, ha már holt gyenge vagyok? A fáradtság, az erőtlenség, és a gyengeség uralkodik el rajtam; ez jellemez. Már csak a halálra vágyom mindennél jobban, amely egy édes megváltást hozna el számomra, s ezáltal végre megszűnne minden szenvedésem. Végre véget érne a kín, a nyomorúság, a fájdalom, és a bűntudat, amelyek úgy emésztenek fel, mint egy épületet a láng. Úgy érzem örökre elveszem, és nincs ki út. Már csak abban hiszek, hogy valaki szíven szúr egy nyamvadt karóval, vagy eléget a tűzzel örökre, s csak a testem hamvait hagyja meg, amely jelzi, hogy egyszer valamikor éltem. Sosem vágytam még ennyire a halálra, sohasem akartam ily mértékben itt hagyni az élők világát, de most ez is bekövetkezett, hisz egyszer mindenek el kell jönnie. Amikor már nincs családod; szüleid, testvéred, és nagybátyád.. Amikor nincs szerelmed, se barátaid.. Amikor senkiben sem bízhatsz meg, amikor folyton menekülnöd kell, amikor már ténylegesen egyedül vagy az jelenti a magányt.. Ilyenkor nincs kiért, vagy miért élned, mert semmid sem maradt. Folyton csalódsz, fájdalom ér, s még ennek a tetejében kínoznak is, akkor mondhatod azt, hogy mindennél jobb a halál, s csak ezáltal lennél boldog végre.. Ezt érzem, ezt élem át, és még nincs vége mindenek, s addig nem is lesz amíg meg nem halok! Nem akarok folyton fájdalmat érezni, s merő kínt, amely belülről marcangol, vagy emészt el örökre.. Nem akarok örök rabja lenni a sorsnak, és az érzelmeknek! Nem akarok elégni belülről véglegesen! Lélegzetvételeim száma lassul, miközben a testemet már végképpen nem érzem. Sebek fednek be, amelyek helye, ha majd még el is tűnik sem gyógyul be, hisz örök pecsétként íródtak rám, s mint egy bélyeg úgy hordozom őket. Nem érzékelem a külvilágot, és a körülöttem lévő dolgokat. Pislogni kezdek, majd végül lassan lehunyom a szemeimet, s a halál vágyára koncentrálok, s remélem mielőbb teljesül is, mert már kezdem unni az életet. Hirtelen ajtó nyitás hallatszik, amelyet mindennél élesebben hallok meg. Rögtön kinyitom a szemem, és tekintettemmel a belépő lányra összpontosítok, akit eddig még egyszer sem láttam, pedig már eléggé sokan megfordultak itt lent, hogy lássák a híres vérszívót; Engem. Figyelem, ahogy lassan közeledni kezd felém, s szemeiből kiveszem a félelmet, és a rettegést. Mellém érve megáll, s a sokféle kínzóeszközre néz, majd rám. Talán ő a megváltás, aki elhozza a halált, amelyet várok? Nem nyúl semmihez, csak szótlanul bámul, és áll egy helyben. Végül én töröm meg a beállt csendet;
-Miért jöttél?-Kezdek egy egyszerű kérdéssel, s közben nem ismerek rá a saját hangomra.. Szám kiszáradt, s a hangom is erőtlenségről árulkodik..
-Lenne egy ajánlatom a számodra..-Hajol hozzám közelebb bizalmasan, s suttogva folytatja mondandóját.-Este van, és ilyenkor már mindenki alszik, s ez egy remek alkalom lehetne arra, hogy megszökj.. Segítek benne! Csak tégy azzá, ami te vagy.. Változtass vámpírrá, kérlek!-Hangja reménységtől telt, sőt úgy beszél, mint aki erre vágyik mindennél jobban. S, hogy pont én változtassam át?
-Nem tehettem meg..-Mondom ki végül eléggé halkan, s megnyalom a szám, hogy ne legyen oly annyira kiszáradva.-Nem tehetlek egy szörnyeteggé! Nem akarom elvenni azt, ami neked megadatott, s nekem pedig nem. Te élhetsz emberként, s van családod, szeretteid, és talán még barátaid is.. Ha ezzé teszlek, akkor majd mindenki meghal körülötted, s gyűlölni fogsz teljes szívedből.. Ez miért lenne jó?-Számra helyezi ujjait, s csendre int ezzel, majd pár perc múlva már a felsőtestemen húzza végig a kezét.
-Nem foglak gyűlölni sosem téged!-Mondja miközben a kínzóeszközökhöz lép. Most megkínoz, mert nemet mondtam? Akkor tegye hajrá, s legalább öljön meg végre.. Az asztalról felemel egy kulcsot, amely ha jól tudom a zárat nyitja. Felém fordul majd a közelebb eső kezemnél kinyitja a zárat. Bal kezemet magam mellé húzom eleinte, majd végül végig simítom a sebeken, amelyek égetnek, ha csak hozzájuk érek.-Tedd meg, s kiszabadítalak!-Hangzik ellent nem tűrő hangja..
-Megteszem, de így nem fog menni..-Végig nézem, ahogy kinyitja egymás után a zárakat, s végül szabaddá válok.. Lassan felülök az asztalon.-Csak egy pár percet adj még erőt gyűjtök..-Hazug szavaimat mondom felé, hisz nem fogom elrontani az életét, nem teszem ezzé a szörnyeteggé..


-Lehetséges.. De akkor hol maradna az izgalom?-Vonom fel kérdőn a szemöldököm, s úgy nézem a nőt, akit nyilván kitudok venni a sötétben, de ő engem nem, mivel csak egy ember.. Ha tudná, hogy mennyire gyűlölöm a vadászokat, akkor nem igen állna előttem, de nyilván nem vele van a gondom, hanem azokkal, akik annak idején halálra kínoztak, de nem öltek meg, hanem hagyták, hogy éljek..-Igen, igazad van.. Sokan ártanak másoknak, s nem törődnek azzal, hogy kiket tesznek tönkre, vagy épp kit bántanak meg.. A bizalom elvesztése a lehető legszörnyebb dolog az életben elhihetted! Ugyan nem mindenkiben lehet bízni, de vannak még jók ezen a Földön..-Mondom magam elé, majd megrázom a fejem.-Miért ölnélek meg? Miért ölnék meg bárkit is?-Teszem fel a kérdéseket, amelyek nem hagynak nyugton. Talán rájött, hogy mi vagyok? Az kizárt, bár sejtelme lehet róla, de nem mehet biztosra, hisz semmi gyanús nincs rajtam, ami árulkodó lehet..
-Igen ketten.. A bizalom nagy szó, s nem jó csak úgy vele játszadozni.-Mondom, s a szemébe nézek, vagy legalábbis próbálok, bár nem sokat láthat, hisz egy majdnem sötét kriptában vagyunk.. Nincs napfény, nincs világosság; nem lehet látni itt csak úgy oly könnyedén.-Csak egyszerűen annyi, hogy nem értek a fegyverekhez.. Szerintem ez nem gond.-Oldalra fordítom a fejem.-A keresés sok idődet elveheti, hisz ki tudja, hogy hol van az, akit keresel. Illetve ilyenkor vigyázz, hisz a külterületi rész egyáltalán sem biztonságos.-Hangom halkan csendül fel, s hirtelen figyelek fel valamilyen külső zajra, de még nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget..-A nevem Daniel Preskott.. És neked mi a neved? Persze, csak ha szabad tudnom.-Sosem voltam az a fajta, aki tolakodó, hisz mindig is az udvarias oldalam volt előnyben. Emberi vagyok, s érzőlény ezáltal, csak azt sajnálom, hogy a régi énem elveszett.. A nevem pedig számára nem lehet ismerős, hisz régen minden egyes iratot felégetem, ami a családomé volt, így semmi sem maradt meg emlékként.
Léptek hangja szűrődik be kintről, s hirtelen eszmélek fel gondolatmenetemből. Fejemet arra fordítom amerről jöttem, s a fal menténél szépen lassan elsétálok, hogy így tartsam a két méter távolságot köztünk, s még jóval több távolság is alakul ki. Nem hiszem, hogy hallotta a lépteket, hisz én is csak amiatt hallom, mert az vagyok, ami. Vámpír.. Talán nem is kellene ennek nagy időt szentelnem, de érzem, hogy itt valami nem stimmel, s tudom jól, hogy én leszek a célpont, hisz a múltkori rám támadás sem lehetett épp véletlen..
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Kripta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kripta   Kripta EmptyVas. Ápr. 21, 2013 3:25 pm



Daniel & Sutton

Olyan, mintha kicsit elmélázna és mintha nem figyelne rám. Mintha egyáltalán meg sem hallotta volna, mikor azt mondtam, képes vagyok fejbe lőni. Hát persze. Tipikus Virginia-i tuskó, aki azt hiszi, egy nőnek nem lehet annyi merészsége, hogy meghúzza a ravaszt, mikor egy furcsa idegennel találja szemben magát. Ráadásul ezt a furcsa idegent veszélyesnek is érzem, a női megérzések pedig ritkán csalnak. Van valami a szemeiben... hogy lehet valami egyszerre megnyugtató és frusztráló? A fél karomat odaadnám, ha most beleláthatnék a fejébe és tudhatnám, hogy hazudik-e vagy sem. Pár hete vagyok csupán itt, mégis csak negatív tapasztalatokkal gazdagodtam ez idő alatt. Nem, Tish nem tartozhat a pozitívumok közé, mert minden erejével azon van, hogy elszakítson Walter-től és tönkretegye az életemet. Zavar, hogy nem keresett már három napja - szokásától eltérően -, egy részem viszont kezd megnyugodni, mert végre elfelejthetem őt és mindent, ami akkor történt. Az nem én vagyok. Az valaki más, aki kikapcsolódásra vágyott és feledésre, hogy meneküljön ebből az őrült világból. I find it hard to tell you, I find it hard to take, When people run in circles its a very, very, Mad world, mad world... Idézem fel magamban ebből kifolyólag Gary Jules Mad World című slágerét, végül nagyokat pislogva koncentrálok ismét az idegenre.
Megrökönyödve hallgatom, amit mond és egy pillanatra eluralkodik rajtam a bűntudat. Valóban ennyire paranoiás lennék, hogy már egy ártatlan, elmélkedni vágyó srácban is a gonoszt látom? És még én nevezek másokat előítéletesnek és sznobnak... Egy fokkal sem vagyok jobb, csupán annyiban, hogy emberként élek, nem pedig vámpírként. Megfordult már a fejemben, hogy mi lenne, ha kiszűrném a gonoszt és csak őket ölném meg, életben hagyva a jólelkű vérszívókat, de egy rossz tapasztalat jóvoltából rádöbbentem, hogy ilyen nincs. Bármikor úrrá lehet rajtuk - hacsak egy másodpercre is - a vérszomj és akkor nincs menekvés. Az ösztöneikre fognak hallgatni, nem pedig az érzéseikre.
- Bocsánat, Mr Világfájdalom, hogy nem tudlak megérteni annak ellenére sem, hogy ebben a pillanatban ismertelek meg. Talán, ha nem lennél ilyen hátborzongatóan néma, mikor közeledik valaki, akkor most nem fognék rád fegyvert - makacsul próbálok igazat adni magamnak, de tudom, hogy ebből a helyzetből már nem jövök ki jól. Legalább megpróbálom fenntartani a látszatát - Nem ártottál semmit, ez igaz. Viszont sokan mások igen és nem érzem úgy, hogy vakon bíznom kéne bárkiben is errefelé. Ez pedig itt megvéd az olyanoktól, akik másnak mutatják magukat csakhogy közelebb édesgessenek, aztán megöljenek engem - megemelem egy picit előtte a fegyvert, hogy lássa mire célzok végül mély levegőt veszek és véglegesen elhajítom a Berettát.
Megnyalom alsó ajkamat, ami már szárazra lehet repedezve annak jóvoltából,hogy legalább két napja élek egy pohár vízen. Nem azért, mert ne lenne rá pénzem, hanem mert hetek óta nincs étvágyam és még csak szomjasnak sem érzem magam. Azt az egy pohár vizet másfél napja tuszkoltam le a torkomon, mert kezdtem szédülni. Félek, lassan az erőtlenség is úrrá lesz rajtam, amiatt, hogy nem eszek és a kalóriákkal még csak köszönőviszonyban sem vagyok mostanában.
- Szuper, akkor már ketten vagyunk - emelem meg szemöldökömet, aztán összefonom karjaimat mellkasom előtt - Állatokra? Egy Berettával? Látom, nem az eszedért szeretnek az emberek. De ha nagyon tudni akarod, keresek valakit. Minél hamarabb meg akarom találni és nem vagyok benne biztos, hogy az a fajta, aki... akinek napközben támad kedve egy sétára - nyelek egyet, a puszta gondolat is, hogy Walter talán vámpír lett, elkeserít és görcsbe rántja a gyomromat.
Apropó, Walter. Ez a férfi félelmetes vonásokat visel - félelmetesek, mert kicsit mintha a barátomat látnám benne. Természetesen erről nem szándékozok említést tenni, mert a végén még a fejébe szállna a... nem is tudom, mi. Lényeg a lényeg, elég furán venné ki magát, ha közölném, hogy hasonlít a jövendőbelimre.
- Elárulnád legalább, hogy hogy hívnak? Ha már így rám ijesztettél és különben is elég idegesítő, hogy nem tudom - vállat vonok, szenvtelen stílusom miatt könnyedén hátat fordíthatna, de tudom, hogy nem fogja megtenni. Nem fogja, mert nem tűnik egy sértődékeny típusnak és olyannak sem, aki megszegné a szavát, miszerint nem közelít felém.
Zsebre teszem a gyújtót, kétségbeesetten vágyom most arra, hogy kimenjünk és ne itt lent, a hidegben és a félhomályban kelljen társalognunk.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Kripta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kripta   Kripta EmptySzomb. Ápr. 20, 2013 5:01 pm

Kripta BjWg2PYvAH_www.kepfeltoltes.hu_Kripta Dan_www.kepfeltoltes.hu_
Sutton Avidan & Daniel Preskott


Hirtelen ébredek fel a léptek hangjára, amely egyre hangosabban tölti be a házat, s minél jobban közeledik annál élesebb a hang. Egy perc alatt kimászom az ágyból, aztán gyorsan átöltözök valami ruhába, amely kényelmesebb a mostani öltözetemnél. Kinézek az ablakon, s a ragyogó napfényen időzik el a tekintettem, amelyet oly annyira szeretek nézni, de most nincs időm erre. A léptek egyre közelebbi hangja üti meg fülem, s már nem sok hiányzik ahhoz, hogy elérje az ajtót. Újból menekülnöm kell, újból el kell szöknöm.. Már ezt teszem évek óta, s épp emiatt kerülök folyton új helyre, vagyis jobban mondva környékre. Nincs időm gondolkozásra, s felesleges időhúzásra, hisz cselekednem kell. Hirtelen lépek közelebb az ablakhoz, s egy egyszerű, de mégis gyors mozdulattal nyitom ki, majd hátrébb lépek pár lépést, aztán neki futásból ugrom ki rajta. A földre érkezve feltekintek az ablakra, s ekkor látom, hogy egy nő néz le rám. Tekintette nagyon is sokat mondó, hisz kiveszem belőle, hogy dühös, ideges, és gyűlöletet érez irántam. Nem csodálom, hisz vadász, és nem régibben még az apja pincéjében voltam lekötözve, s ott kínoztak, de sikerült megszöknöm. Épp ezért hajszol oly annyira, hisz szeretne újból elfogni, hogy tovább kínozhasson, de abból nem engedek. Nem fogom soha többé engedni, hogy elkapjanak..
Éles fájdalom üt bele a mellkasomba, s hirtelen kapom oda a kezem. Még mindig tökéletesen érzem a sebhelyét, s pontossággal kitudom venni a testemen a mélyedését. Nem ittam vért, hisz örültem annak, hogy éjszaka megszöktem, s találtam egy házat, amelybe lepihenhettek. Gyengén, s erőtlenül kellett végig baktatnom a falun; az utcán az éjszaka kellős közepén, s már az is örömmel töltött el, hogy találtam egy szabad szobát. A nő hirtelenséggel tűnik el a szemem elől, s épp emiatt már nincs időm a földön maradni. Hirtelen neki indulásból állok fel, s futni kezdek emberi tempóban. Sebeim fájóak, s égetik a testemet teljességgel, de nem csodálom, hisz némileg még érzem a vasfű hatását.
Hallok hangokat, de egyszerűen nem bírom kivenni őket, s egyre lassabbá válok, hisz erőm fogyatkozik.. Vérre lenne szükségem, de jelenleg erre nincs időm, hisz muszáj el menekülnöm előle. El kell tűnöm mielőbb innen egy olyan helyre, ahol sohasem találhat meg. Megállok egy pillanatra, s ez a röpke pár másodperc pont elég arra, hogy a nyíl, amely szélsebesen repül felém eltaláljon, s a hátamba fúródjon. Nem sok kellett volna ahhoz, hogy a szívemet találja el.. Hirtelen esem a földre, s szinte alig vagyok már magamnál, csak annyira vagyok még ébren, hogy kiszedjem a hátamból a nyilat, s aztán elájulok..
Nem tudom meghatározni, hogy mennyi idő telhetett el, de abban biztos vagyok, hogy eléggé sok. Lassan nyitom ki szemem, s mozogni próbálnék, de nem tudok. Egy kínzó padra vagyok lekötözve.. Ismét elkaptak! Nem, ez nem lehet.. De ha már elkapott, akkor öljön meg, hisz elegem van a szenvedésből. Elegem van a kínból, s a fájdalomból, amely átjárja egész lényem. Erőteljesen ordítok fel fájdalmamban, hisz a nő, aki elfogott épp most szúrt bele a gyomromba egy karót, amely vasfűvel van átitatva.
-Most megtanulod, hogy hol a helyed, s hogy nem szökhetsz meg előlünk te átkozott vérszívó..-Jutnak el fülemig a szavai, de csak néhány szót értek mindösszesen. A fájdalom jár át egészen, s szinte beleremegek amikor kihúzza belőlem a fadarabot. Újból felordítok, amikor ismételten belém szúrja, de most már feljebb érzem a fájdalmat.
-Elég.. Kérem..-Szavaim halkan csendülnek fel, s szinte remegve beszélek.-Öljön meg! Küldjön a pokolra..-Mondom kissé hangosabban, de hangom szinte majd el hal. Kihúzza belőlem a fadarabot, s eldobja messzire aztán a kezébe vesz egy vasfüvet, amelyet végig húz a testemen.-Öljön már meg a francba!-Ordítom teljes hangerővel, de nem teszi meg, csak rám néz, s elmosolyodik gonoszan, s egybe ravaszan. Lassan lecsukom szemeimet, s engedek a fájdalomnak, hisz mást nem tehettek..


Fejemet hirtelen rázom meg, s nézek az előttem nem messze álló nőre. Semmit mondó tekintettem, s érzéstelen arckifejezésem is jól tükrözi mindazt, hogy semmit sem kívánok kimutatni. Mégis mit hisz talán azt, hogy azért mert egy vadász, akkor majd megijedek tőle? Sajnos akkor tévedhet, mert nem félek, s egy apró szikra sincs bennem, amely miatt így kéne éreznem.
Gyűlölöm a maga fajta embereket; vadászokat, akik csak kínoztak, s kínoztak folytonosan.. Nem hagyták, hogy normálisan éljek, s nem engedték meg, hogy valami jó is legyen legalább egyszer az életemben. Szavaira figyelek, s végül kérdésére, amely elhangzik, és eljut a tudatomig.
-Persze tegeződhetünk..-Ejtem ki a szavakat, majd folytatom.-Túl régre nyúló múlt kellene ahhoz, hogy felejtsek? Nem elég épp ennyi év is? Vagy nekem nem lehet múltam, azért mert fiatal vagyok?-Kérdésekkel állítom szembe, s szavaimból egy cseppnyi érzelmet sem lehet kivenni. Következő megjegyzésére semmit sem mondok, csak figyelem őt. Nem bírom megérteni a vadászokat, hisz legtöbben az apjuk miatt válnak ezzé, vagy jobban mondva a családjuk miatt, míg mások a halott szeretteikért lesznek ezek, akik. Bár értem a fájdalmukat, de akkor is miért hiszik azt, hogy mindenki egy gonosz ravaszdi bestia? Sőt leginkább azt nem értem, hogy engem miért hagytak életben..-Éld át azt, amit nekem kellett, s majd akkor megnézem, hogy mit tennél. S kíváncsi lennék arra, hogy vágynál-e még az életre.-Szavaim kissé fájdalmasan, de egyben komolyan csendülnek fel. Amikor elmozdulok a faltól kissé, akkor elsüti a fegyvert, s a golyó a vállam felett halad el, s fúródik a falba. Ennyivel az égvilágon nem ijeszt meg.. Ez túl kevés ahhoz, sőt nem is tud megfélemlíteni..-Ha ennyire leakarsz lőni, akkor miért nem teszed meg?-Vonom fel kérdőn a szemöldököm.-Tudtommal én nem ártottam számodra semmit, de ha mégis vétettem valamit, akkor bocsánat.. Nem állt szándékomban, sőt még azt is sajnálom, hogy ide jöttem..-Mondom halkan, de tisztán kitudja venni ezeket a szavakat.-Rendben.-Bólintok az ajánlatára.-Hidd el, hogy én sem bízod benned egy cseppet sem, sőt nem is akartam hozzád közelebb menni.-Mondom őszintén, s egyben komolyan miközben figyelem, ahogy óvatosan kezdi lerakni a földre a fegyvert. Újból a falnak dőlök, s egy pillanatig lehunyom a szemem, aztán erőt merítve nyitom ki.-Csak egyet mondj meg nekem! Minek jöttél ide éjnek évadján egy fegyverrel? Talán állatokra szoktál vadászni?-Kiválóan előadom, mintha semmit sem tudnék a természetfeletti lényekről, viszont valljuk be, hogy én is egy vagyok közülük. Egy szörnyeteg.. De ez most jelen esetben mit sem számít..

// Egy újabb remek írásodat olvashattam; Imádom, sőt még a karaktert is kedvelem annak ellenére, hogy vadász Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Kripta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kripta   Kripta EmptyPént. Ápr. 19, 2013 7:15 pm



Daniel & Sutton

Úgy érzem magam, mint tíz éves koromban, mikor apa erősen rázva felém mutatóujját figyelmeztetett, hogy nem lesz jó vége annak, ha belenyúlok a konnektorba. Nem tudtam, hogy mi történik, ha mégis megteszem, hiszen nem tapasztaltam még - csak hallomásból értesültem a "megrázó" élményről és a rajzfilmekben láttam az égnek meredő hajszálakat egy alapos konnektorba-nyúlás után. Ugyanerre emlékeztet a mostani helyzet, amikor is szinte utasítást kaptam, hogy ne keressem tovább Walter-t, mert veszélyes, én mindennek ellenére megtettem. Konnektorba akartam nyúlni. Talán nem lesz jó vége, talán csalódni fogok, ha megtalálom és az sem kizárt, hogy mással lesz majd, de biztosra veszem, hogy megéri mindez. Szeretem annyira, hogy legalább próbálkozzak a felderítéssel, a kapcsolatunk helyrehozásával és a válaszok keresésével. Sutton Avidan-t nem lehet csak úgy elhagyni minden szó és telesírt levél nélkül.
Mikor megszólal, nem tudok nem arra gondolni, hogy milyen furcsán beszél. Nem pöszít, nem selypít, de még csak nem is dadog - sőt, gyönyörűen artikulálja a szavakat -, mégis van benne valami, ami csiklandozza a fülemet. Nem normális, még a hangszíne sem. Túl lágy, túl krémes, túl hívogató. Mintha így próbálna közelebb csalni magához, megeshet, hogy teljesen akaratlanul. Nem zárom ki annak lehetőségét, hogy vámpírral van dolgom, viszont szavai ennek ellentettjét próbálják elhitetni velem. Néhány kósza tincs mintha szemébe lógna - engem kifejezetten zavar. Erős késztetést érzek, hogy felbátorodva odanyúljak és kisöpörjem őket zafírként tündöklő íriszei elől. Nem teszem, hiszen érdekesen venné ki magát a dolog, lévén, hogy ebben a pillanatban ismertem meg és még csak a nevét sem tudom. Őszintén megvallva, nem is hajt a kíváncsiság, hogy tudomásomra jusson, miként hívják.
- A múlton? Már megbocsásson, de alig tűnik idősebbnek nálam. Túl régre nyúló múltja nem lehet és... áh, a francba is! Tegeződhetnénk? - morgok, mert maga a helyzet is feszélyez, amibe belecsöppentem. Szemeiből olyan ridegség árad, ami jobban áthűti lényemet, mint ezek a komor sziklafalak, amik körbevesznek bennünket itt, a kripta mélyén - Szívesen megteszem. Egy szavába kerül - vállat vonok és egy pillanatra hagyom kihunyni a lángot, mert kezdi perzselni ujjam begyét.
Köztudott, hogy nem az érzékenységemről és együttérzésemről vagyok híres. Sutton, ez egy bók volt! Észre tudnád venni legalább néha, hogyha romantikus próbálok lenni? Elevenítem fel Walter szavait, amiken mindig jót mosolyogtam. Őt sosem zavarta, hogy az a fajta lány vagyok, akit kemény fából faragtak, nem pedig az, aki a manikűrnek és a tini sztárok istenítésének él. Minden sznobizmust félretéve, más vagyok, mint a többiek. Azóta más vagyok, hogy a világra jöttem és megláttam apám arcát, akinek hegek borították mély ráncokkal barázdált vonásait. Hegek, melyeket a legfájdalmasabb és legkeservesebb csatákban vívott olyan lények ellen, akikről jobb szerettem volna nem tudni.
- Érdekesebb? Ennél már aligha lehetne érdekesebb... összefutni egy vadidegennel, aki némán áll a fal mellett, mint egy nemnormális és olyasmit kér, hogy lőjem fejbe. Tényleg, ez valóban unalmas egy kicsit - jegyzem meg szarkasztikusan, bár nem mosolygok. Még a félhomályban is meglátom, amint ellöki magát a faltól, így elsütöm a pisztolyt, de éppen csak, hogy válla fölött. Nagy robajjal fúródik a golyó a sziklák közé - Szóltam előre. A következő tényleg a homlokod lesz. Maradj... ahol... vagy! - préselem ajkaim közt a szavakat. Egyre rémisztőbb a helyzet, főleg, hogy a férfi annak ellenére is megőrizte hidegvérét, hogy éppenséggel egy Berettát irányítok felé.
Remegő kézzel gyújtok lángot ismét és nagyot sóhajtok. Visszaszorítom magamba a pánikot, mit segít leküzdeni a makacsul higgadt, kék szempár és annak kiegyensúlyozottnak tűnő tulajdonosa. Nyelek egyet, fogalmam sincs, mitévő legyek, abban viszont biztos vagyok, hogy ezzel itt nincs minden rendben.
- Van egy ajánlatom - kezdek bele és szemrebbenés nélkül hagytam figyelmen kívül iménti kérdéseit - Leteszem a fegyvert, amennyiben tartod a két méter távolságot. Nem bízok benned, szóval nincs más lehetőséged - ellentmondást nem tűrően közlöm mindezt és meglebbentve előtte bizalmamat, óvatosan elkezdem leereszteni a fegyvert.
Reménykedem benne, hogy nem fogom megbánni, amit teszek. Azt kívánom, bárcsak hirtelen berontana a sötétből Tish és a kezébe venné a dolgokat. Bárcsak segítene vagy nyugalma egy részét átragasztaná rám! Mindent úgy kezel, mintha az természetes lenne... még minket is. Talán épp ezért szeretem annyira - normálisnak tart engem is és magát is. Azt hiszi, ez az egész - a világunk - úgy jó, ahogy van, pedig egyáltalán nem. Végső soron, öröm, hogy van még ember a Földön, aki látja a szépet ezen a bolygón.


Örülök, hogy tetszett. Én is imádom a reagjaidat... meg lassan Daniel-t is.<3
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Kripta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kripta   Kripta EmptyCsüt. Ápr. 18, 2013 7:18 pm

Kripta BjWg2PYvAH_www.kepfeltoltes.hu_Kripta Dan_www.kepfeltoltes.hu_
Sutton Avidan & Daniel Preskott


Senki sem érezheti azt, amit én. Senki sem élheti meg azt, amit nekem át kellett élnem. Már emberként; gyerekként kezdődött el minden szenvedésem.. Anyám, s majdan apám halála, aztán az öcsém, s nem sokkal később a nagybátyám halála tett teljesen család nélkülivé, s mindez csak egy-egy tényező volt, amely szerepet játszott az életemben. Minden velem történt régi dolog, élmény, és megtapasztalt érzés csak engem látott el teherrel, amelyet meg kellett tanulnom elviselni. Nem volt könnyű átélnem az egymást követő szörnyű, de egyben tragikus dolgokat. Nagyon nehéz volt elviselni, s vele együtt élni, de sikerült, hisz ha nem így lett volna, akkor már rég halott lennék, s rég elporladt volna a testem a földben. S már csak egy emlék lennék, aki egyszer élt, de már nincs, és soha nem is lesz már.. De nem így lett, s nem is lesz így, hisz nem szándékozom magamat a halálba küldeni, mert semmit sem oldana meg a halál..
Megrázom fejem, miközben a léptek irányába fordulok, s csak várom, hogy megérkezzen a személy, aki ide tévedt. Talán, de csak talán segít rajtam némi neműleg, s eltereli majd gondolataimat, amelyek oly annyira nyomasztóak, s elviselhetetlenek, hogy a sötétségbe taszítanak; löknek. Egyszerűen képtelen vagyok megálljt parancsolni a fájdalomnak, hisz csak szépen csendben tűrnöm kell, ahogy mindig is tettem. S hogy nem bízom senkiben az talán nagy hiba lenne? Kivel oszthatnám meg az érzéseimet? Kinek mondhatnék el mégis mindent? Ha valaki átéli azt, amit én akkor majd megért, s teljességgel úgy fog érezni ahogy én. Minden egyes családtagomat elvesztettem, s ha még csak ennyi lenne, akkor talán könnyebb is lenne, de persze ezek után még szörnyűségesebb dolgok következtek. Saját magam végeztem a vér miatt a barátaimmal, akikre számíthattam, s mindennek a hibája az az átkozott vér iránti vágy volt, amelyet szerencsémre ma már tudok kezelni, de akkor még nem ment. Csak kezdő voltam, s egyedül kellett szembe néznem mindennel.. Nagyot nyelek, s a keserű emlékeket próbálom kiűzni magamból, amelyek lassacskán már teljesen elárasztanak.
Kínzások, szenvedések, és átverések.. Csak hogy említsek azokból, amelyeket át kellett élnem, amelyeket el kellett viselnem. Ez lenne a sorsom? A szenvedés? Mit tettem, hogy ezt érdemlem? Bűn talán, hogy emberi akarok lenni, s érezni akarok? Bűn, hogy úgy viselkedem, mint egy halandó, s csak élni akarom az életem? Bárcsak lenne ezekre válasz, de senki sem ad ezekre megfelelő magyarázatot, hisz megválaszolhatatlanok. Ugyan nem vagyok egy szent, s nem is leszek soha, azért mert ölök, s gyilkolok, de ettől függetlenül nem ezt érdemeltem volna. Mindegy is, ami megtörtént, az megtörtént, és ennyi.. Vége! Nem én akartam ezzé az átkozott szörnyeteggé válni, de mára szinte már teljességgel megbékéltem az életemmel, amely erre van rendeltetve.
Hirtelen kapok észhez, s veszem észre a fegyvert, amely nekem szegeződik immáron. Mit hisz, hogy ezzel a nyamvadt fegyverrel végez velem? Azt hiszi, hogy ily könnyen megölhet? Rendben egyetértek azzal, hogy megijeszthettem, s fél tőlem, de emiatt nem kéne fegyvert fognia rám. Mindegy is, hisz legalább lőne agyon!
Szavait hallgatom miközben ránézek, s figyelem végső soron tettét. Öngyújtóval világít meg, mintha valakit keresne, s azt hinné egy pillanatig, hogy én vagyok az.. De sajnálatos módon tévednie kell, hisz én egy közönséges vámpír vagyok, akinek semmi köze egyetlen egy vadászhoz sem. Ha tehettem kerülöm őket. Nem akarom, hogy újból azt tegyék, amit évekkel ezelőtt..
-Nem látja talán, hogy egy ember vagyok, aki épp gondolkozni próbálna? Bár csodálkozhat, hogy mit keressek itt ilyenkor, de ha nagyon szeretné, akkor elárulom, hogy felejteni szeretném az időt, a múltat, és mindenkit, aki hozzám fűződik! Elegem van mindenből, s mindenkiből. S ha netán fejbe lőne, akkor egy szívességet tenne nekem.-Nézek szemeibe, s beszélek halálosan komolyan. Arckifejezésem érzéstelen, és a tekintettem is semmit mondó.-De, hogy inkább érdekes legyen a dolog, akkor én kérdezhetném meg öntől, hogy mit keress itt ilyenkor? S miért van önnél egy fegyver? S minek szegezi éppenséggel nekem, vagy mondjam úgy, hogy a fejemhez?-Vonom fel kérdőn a szemöldököm miközben elmozdulok a faltól óvatosan. Kíváncsian várom a válaszát, a szavait, és minden egyes megjegyzését, hisz igazán érdekelne, hogy mit keress itt ilyenkor, bár sejtem, hogy valakit keres, és hogy vadász, de akkor is érdekelne miért pont ide jött..

// Élvezem a veled való játékot, s egyszerűen imádom, ahogy írsz! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Kripta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kripta   Kripta EmptySzer. Ápr. 17, 2013 10:49 pm



Daniel & Sutton

Lendületesen pattanok fel a kanapéról és közben ziláltan kapkodom be a levegőt, hogy ne tűnjek olyannak, mint akinek asztmarohama van. Látom Tish elkerekedett szemeit és furcsának érzem magamat. Furcsán abnormálisnak, mint még soha és mindez azért történik, mert engedtem a kísértésnek. Hagytam, hogy néhány szőke tincs és egy igézően kék szempár elcsábítson.
- Miért akarsz ilyen görcsösen megfelelni nekik? - éppannyira felzaklatta a dolog, mint engem, csakhogy őt pozitív értelemben. Megbánásnak nyomát sem lehet felfedezni tükörsima vonásain - Ismerem a fajtádat... Tökéletesek akartok lenni - fejcsóválva feláll, ahogy én is tettem az előbb, de nem jön közelebb.
- Ez komoly, Tish? A "fajtámat"? Valami állat vagyok? Vagy mégis mit értesz ez alatt? Az olyanok alatt, mint én... - dühös vagyok, érzem, hogy felforr az agyvizem és nem sok hiányzik ahhoz, hogy elrohanjak innen, mint valami hisztis nőszemély. Igazából pont olyannak érzem magam. Tombolni akarok, a képébe vágni az ajtót és soha többé nem keresni. Miért kellett ennyire összekuszálnia a fejemben mindent?


Megrázom szalma színű tincseimet, melyek most enyhe hullámokban omlanak vállamra és felkapom a fejemet, mikor halk léptek zajára leszek figyelmes. Visszaugrok a jelenbe. Nem tudom, mégis hogyan, de mintha erősödtek volna az érzékeim, mióta több figyelmet szentelek az edzésekre és fizikai kiképzésekre. Valójában mindez apámnak köszönhető, aki kitartóan hajszol engem, míg nem tökéletessé válok majd. Talán igaza van Tish-nek és tényleg erre törekszik az egész családom. Pedig esküszöm, hogy nekem nem ez minden vágyam. Én tényleg csak Walter-rel akarok lenni és boldogan leélni az életemet két gyerekkel az oldalamon, egy gyönyörű tóparti házban, csinos kis verandával - ez olyan nagy kérés? Úgy tűnik, igen. Néha elbizonytalanodom. Néha - mikor Tish-sel vagyok - azt érzem, hogy mégsem ezek életem vágyai, hanem az, hogy vele legyek és kitűnjek a tömegből. Lehetek más, szeretniük kell azoknak, akik így is szeretnek. Az nyilvánvaló, hogy Walter-rel többé nem beszélek majd, de ha lesz más mellettem, akkor lehet, hogy nem is fog érdekelni. Fogalmam sincs mindezekről, tele vagyok kérdőjelekkel és ez megőrjít. Szívesen levetném most magam a Wickery hídról.
Addig-addig haladok előre, míg nem megpillantom azt a magas, szikár alakot, aki a falnak vetve hátát bámul rám. Ijedtemben kis híján kicsúszik a fegyver kezemből, de megemberelve magamat felé rántom és mutatóujjamat a ravaszra feszítem, hogy bármikor képes legyek lőni, ha úgy kívánná a helyzet. Tudom, hogy minél mélyebben vagy, annál veszélyesebb az ilyesmi az omlások miatt, de jelen helyzetben nem érdekelne - elvégre az életemről lenne szó és különben sem vagyunk túl mélyen a földben. Az Isten szerelmére, ez csak egy kripta!
- Ki maga? - szegezem neki a kérdést azonnal és közben homlokom mélyen barázdált ráncokba szalad - És mit csinál itt ilyenkor? Figyelmeztetem, hogy egy moccanás és golyót repítek a fejébe! - a fenyegetés sosem túl elhamarkodott, főleg, hogyha egy ismeretlen, gyanús alakkal futsz össze egy kripta mélyén közel járva már az éjfélhez.
Az első pillanatban, mikor megláttam, volt egy aprócska reményem, hogy talán Walter az. Egy pillanatra bemeséltem magamnak, hogy ilyen könnyen ment az egész, csak mert belefutottam valakibe, aki látszólag a kiköpött mása - de mégsem. Walter valójában sokkal alacsonyabb és legfeljebb a hosszúkás tincsek egyeznek, semmi más. Bárcsak látnám az arcát... Hirtelen ötlettől vezérelve kikapok egy gyújtót a zsebemből és kipattintva tartom felé az életre hívott lángot. Tényleg nem Walter, viszont kétségtelenül van benne egy vonóval abból a férfiból, akit szeretek.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Kripta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kripta   Kripta EmptySzer. Ápr. 17, 2013 6:32 pm

Kripta BjWg2PYvAH_www.kepfeltoltes.hu_Kripta Dan_www.kepfeltoltes.hu_
Sutton Avidan & Daniel Preskott


Szörnyű, borzasztó, és rideg érzés, amely körül vesz jelen pillanatban. Leírni sem tudnám egy lapra minden érzésemet, s kiejteni se tudnám ajkaimon. Mégis a legfőbb érzés az a fájdalom, ami egyszerűen átjár, s magával ragad egy sötétségbe; egy üres lézengő semmibe. Űr, zavar, vagy netalán végtelen üresség? Mind egyre megy, s mind érződik oly annyira, hogy szinte az már maga a pokol, sőt még annál is rosszabb, s a legjobb néha talán a halál lenne.. De mit érne az, ha meghalnék? Tán enyhíteném a bajomat? Talán könnyebb lenne? Igen egyszerűbb lenne, de a gondok elől nem menekülhettek el így, ha eddig erős bírtam maradni, ha eddig túl tudtam élni minden egyes merő szenvedést, akkor ezt is kibírom.. Muszáj kibírnom! Mert ha nem teszem meg, akkor belehalok..
Klaus, Caroline, és most Bonnie, csak hogy neveket említsek azok közül, akiket elvesztettem.. Klaust már rég nem érdeklem, míg Caret én magam küldtem el a házamból, s Bonnieval szakítottunk, ami magában nem is lenne oly annyira rémisztő, ha nem remegnék a fájdalomtól, és a dühtől, hisz együtt volt a legnagyobb ellenségemmel. Ellenség? Talán nem is oly annyira az, de tisztáznom kell vele ezt az egészet, hogy miért tett ezzé, hogy miért hagyott életben, hogy miért művelte velem ezt a szörnyűséget..
Fájdalom, harag, düh, és szenvedés.. Belepusztulok, s meghalok ha ezekre gondolok, ha még egy csalódás ér, akkor nem fogom kibírni a szenvedést, és a vele járó tényezőket. Mély levegőt veszek majd felpillantok az asztalon lévő üvegre. Whisky az egyik kedvenc italom, de nem ihattok a végtelenségig, az nem oldaná meg a felmerült problémát. Kínzás.. Világosodok meg hirtelen, s mint aki egy mentő kulcsot talált húzom mosolyra a szám. Kell egy vadász mielőbb, s mihamarabb, bár kevés az esélye annak, hogy találok egyet.. Felállok az asztaltól kortyolok az italból egy nagyot, majd magamra kapom a fekete bőrdzsekim. Öltözékem a dzsekin kívül még egy farmer nadrágból, s egy fehér pólóból áll. Kilépek a házamból, s gyors mozdulattal indulok meg a külterületi részek irányába. Nem lehettek ily hülye! Nem kínoztathatom meg magam, amikor jól tudom, hogy mit sem segít. Megállok hirtelen, s a hajamba túrok majd magam mellé ejtem a kezem. Rendben, akkor jöhet a gondolkozás, amelyben minden egyes fránya, és vacak emléktől megszabadulok egyszer, s mindenkorra. A kripta felé veszem az irányt, miközben észreveszem, hogy éjszaka van, de ennek ellenére látok. A kriptához érkezve bemegyek, s egyre beljebb haladok a célom felé, s végül beérve pontosan a belsejébe megállok, s neki dőlök háttal egy falnak. Itt az ideje, hogy összeszedjem magam! Itt az ideje, hogy magamhoz térjek, hisz nem hagyhatom el saját magam ily ennyire. Nem lehettek ennyire letört, magányos, és gyenge.. Erősnek kell lennem, s kitartónak.
Hirtelen léptek hangja üti meg a fülem, s az, hogy valaki egyre csak közeledik, de más hangot is hallok; egy hangot.. Walter? Biztos eltévedt, mert engem nem igen hívnak Walternek, de álljunk csak meg! Az éjszaka kellős közepén kijárhat erre felé? Egy vadász esetleg?! Érzem, hogy emberrel van dolgom, de nem akármilyen emberrel.. Most már biztosra veszem, hogy vadász.. A megérzésem sosem csal, ezt a gyűrűmnek köszönhettem. Most hálásnak kéne lennem, hogy a családomban egykoron boszorkányok is voltak? Talán igen.. Lényegtelen.. Hallgatózom, s léptei tisztán csengő hangját hallgatom. Egyre közelebb érzem, de mit tegyek? Megölni nem fogom, hisz nem vagyok olyan vámpír, aki embereket öl meg, s főleg nem mostanában, s amúgy sem az embereken fogom levezetni a dühöm.. Azért nem tagadom, hogy olykor-olykor emberek életét veszem el hobbiból, de most valahogy nincs kedvem gyilkolni. Élet unottan nézek magam elé, és talán azért sem szólítom meg, hogy hagy higgye azt, hogy ember vagyok, bár sejtheti majd, hogy más vagyok, de egyenlőre maradjunk annál, hogy én ugyanaz vagyok, ami ő; Ember..
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Kripta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kripta   Kripta EmptyHétf. Ápr. 15, 2013 9:08 pm



Daniel & Sutton

Halkan, nesztelenül sétálok ki a házból és egy darabig még levegőt sem veszek. Éjfél környékén járhat már az idő, a biztonságérzetnek nyoma sincs most bennem - félek. Örülnék neki, ha ebben a pillanatban Tish is mellettem lenne, hogy együtt vágjunk neki Walter keresésének. Kár, hogy nem tud a jelenlegi barátomról és arról, hogy minimális szinten ugyan, de még szeretem. Tudom, hogy nem tartozom neki magyarázattal.
Ez az egyik problémám: nem tudom hova tenni az érzéseket, amiket Tish felé táplálok. Jó vele lenni, talán jobb mint eddig bárki mással, de a tudat, hogy ő... nos, hogy ő lány, egyszerűen megrémülök és vadászhoz nem méltó módon fület-farkat behúzva lapulok meg a házamban, ahonnan ki sem teszem a lábam, amíg ő békén nem hagy. Lehet, hogy gyávaság a részemről, de így lesz a legjobb - talán még neki is.
Szinte fekete az ég, a csillagok apró pontokként világítanak rajta, de mit sem ér ahhoz, hogy bármit is lássak az éjszakában. Lélegzetvisszafojtva haladok, egy torokköszörülést megejtek, mikor belépek a kriptába. Dohszag keveredik a föld tömény esszenciájával és nyoma sincs kellemes illataromának. Nem kellene félnem, hiszen gyerekkorom óta arra nevelnek, hogy viseljem el a rettegést keltő zajokat, valamint a szörnyű természetfeletti lényeket, de most kis híján pánikba esek. Utolsó gondolatként Waltert idézem magam elé: félhosszú, csokoládé színű tincseit, fagyos, kék íriszeit és jellegzetes, kisfiús vonásait. A mosolya tetőzi mindezt. Mintha ez csak erőt adna, úgy markolok rá a kezemben tartott Berettára és összeráncolt homlokkal lépdelek előre.
- Walter? - magam is hallom, hogy megremeg a hangom és torkomra fagynak a további szavak - Walter, itt vagy? - próbálkozok újra, pedig teljesen abszurd az egész helyzet.
Mégis mit keresne a jövendőbeli férjem egy kriptában, ahol még csak egy röpke órát sem lehet eltölteni anélkül, hogy meg ne fulladj a portól és a bűztől? A halottak szellemének bűzétől. Kislánykorom óta hiszek a szellemekben és el is van várva tőlem, hogy higgyek bennük, ha már az egész élet egy hatalmas kavarodás, tele természetfeletti lényekkel, amikről a normális emberek csak könyvekben olvasnak és amiket csak a filmekben látni. Bár, a családom nem szellemeknek nevezi őket: a helyes kifejezés a Lidérc lenne, amihez csak az apám ragaszkodik foggal-körömmel. Ő nem hiszi, hogy ragadtak volna köztünk jótét lelkek, ezért illeti őket ezzel a megnevezéssel, ami valljuk be, semmi kedvességre nem utal.
Próbálom meggyőzni magam arról, hogy van értelme itt lennem és hogy meg fogom találni Walter-t. Tudom, hogy valószínűleg azért hagyott el szó nélkül, mert talán már nem érdeklem és sírás nélkül akart véget vetni a kapcsolatunknak, de ez nekem nem elég. Több kell, főleg magyarázat. Bízom benne, hogy ha megtalálom, értelmes okot kapok a lelécelésre és abban is, hogy van esély az újrakezdésre, esetleg arra, hogy még szeret. Megeshet, hogy csak pillanatnyi elmezavara volt, esetleg fontos dolga akadt, amibe nem akart belekeverni. Bármit tett és bárhogy viselkedett három hónappal ezelőtt, tudom, hogy szeretett. Ezért vagyok képes most lemászni ebbe a kriptába és felkutatni őt bármi áron.
Vissza az elejére Go down
Bonnie.Bennett

Bonnie.Bennett
Take care, cuz' I'm a(n)...
Ghost
» lakhely : →Mystic Falls
» foglalkozás : →See my friends, on the other side...
» avatar : →Kat Graham ♥

Kripta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kripta   Kripta EmptyPént. Aug. 31, 2012 4:47 pm


Lexi & Bonnie


Ezt viselem!

Amikor megölelt én viszonoztam az ölelését és figyeltem ahogy körbe szalad és élvezi, hogy megint vámpír.
-Nagyon szívesen tettem és tényleg nem tudom elképzelni, hogy mennyire örülsz most.-mosolyogtam kissé erőtlenül. Egy kicsit megerőltetett ez a varázslat és picit gyenge vagyok, de legalább nem vérzek. Ki tudja mit történne, ha én most elkezdenék vérezni. Az biztos, hogy semmi jó nem lenne.
-Nagyon szívesen Lexi sokszor is!-mosolyogtam. Látszott rajta, hogy nagyon örül annak, hogy újra vámpír lehet. Nem hittem volna, hogy ez ekkora örömöt fog okozni neki, de örül és boldognak tűnik és ez a lényeg. -Nem, nincs semmi bajom Lexi csak egy picit legyengültem.-tényleg nem volt olyan komolyan bajom. Azzal, hogy legyengültem csak annyi járt a gyengeségen kívül, hogy megfájdult a fejem. Nagyobb bajom nem volt és, nem is lesz, ha nem varázsolok megint. Mikor észrevettem a szemei alatt az ereket rájöttem, hogy nagy szerencsém van, hogy nem vérzek, mert akkor most Lexi nem tudná türtőztetni magát, az már biztos. Nem féltem tőle és nem is haragudtam. Nem kellett volna bocsánatot kérnie, mert tudtam, hogy ez lesz. Mondtam is neki, mert ugye amíg szellem volt nem ivott vért, de most, hogy újra vámpír ki van rá éhezve. Furcsa, hogy most már ennyire megértem a vámpírokat, pedig régen utáltam őket. Ez a túl sok rendes vámpír miatt van aki a közelemben van. Elhiszem, hogy tudnak más vámpírok is kedvesek lenni. De ha ne talán, tán össze futnék egy nem épp kedves fajtával, akkor megtudom magam védeni.
-Nem kell bocsánatot kérned, mert nincs baj. Rendben menj csak.-ez lesz a legjobb mindkettőnknek és akkor nekem még sikerül, majd gondolkoznom is.
-Szia Lexi! Még biztos találkozunk és még mindig szívesen.-mondtam neki egy apró mosollyal mielőtt elment. Nem sokkal utána én is kiléptem a kriptából és elindultam valamerre. Mindegy volt, hogy merre csak menjek és közben gondolkozzak és egy picit levegőzzek is közben.

Játék vége!
Játéktér szabad!
Vissza az elejére Go down
Lexi Branson

Lexi Branson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ϟ Mystic Falls
» foglalkozás : ϟ elfoglalom én magam
» avatar : ϟ Arielle Kebbel

Kripta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kripta   Kripta EmptyCsüt. Aug. 30, 2012 8:45 pm

Bonnie először arról kezdett magyarázni, hogy a Túlvilági boszorkányok nem biztos, hogy fogják engedni ezt a varázslatot, és, hogy még sosem csinált ilyet. A kiskutyaszemeimre annyit reagált, hogy nincs szükség erre, mert úgyis segíteni fog. Ezek után elkezdte a varézslatot. A gyertya lángjai fellobbantak, majd Bonnie figyelmeztetett, hog fájni fog és vérre is lesz szükségem. Ezzel nincs gond, majd az erdőben elkapok valami kis állatot. Majd átadott egy napvédő gyűrűt. Tökéletesen passzolt az ujjamra.
Tökéletes! Köszönöm. Mondtam még mindig a gyűrűt bűmulva. Mosollyal a fejemen fordultam ismét Bonnie felé, aki már elkezdte a varázslatot. De a mosoly azonnal lefagyott az arcomról, amikor erős fájdalmat éreztem a testem minden kis részében. Visítottam egy kicsit, de a fájdalom nem tartott sokáig. Az érzés, hogy újra vámpír lettem, felemelő volt. Újra egésznek éreztem magam, mivel az is voltam. Győztes mosollyal fordultam Bonnie felé, aki mondta, hogy újra vámpír vagyok és ki is próbálhatom, ha akarom.
Köszönöm Bonnie! El sem tudod képzelni, hogy mennyire örülök most. Hálám örökké üldözni fog. Nevettem fel és óvatosan átöleltem. Mikor elengedtem, futottam pár kört a kriptában vámpírsebességgel. Nagyon felszabadító érzés volt újra szélsebensen futni, élveztem ahogy a hajam csapkodja az arcom és végül a hátamra omlik, mikor megállok. Nevetve és hálásan néztem Bonnie szemébe.
Köszönöm mégegyszer és még sokszor. Imádlak Bonnie! Nevettem fel megint. De ugye nem lett semmi bajod? Minden rendben? Kérdeztem, mert ez elég nehéz varázslat volt szerintem és meg akartam bizonyosodni arról, hogy Bonnie jól van. Hiszen nem hagyhatom, hogy miattam legyen bármi baja is. Igazából megkedveltem, mert nagyon kedves az emberekkel és segítőkész. Tényleg örökre hálás leszek neki. Maró kaparást éreztem a torkomban és rájöttem, hogy kezdek éhes lenni. Vérre van szükségem, ahogy Bonnie mondta. Megéreztem Bonnie illatát és éreztem, hogy a szemem alatt kidudorodnak az erek és a szemfogam a kétszeresére nő. Elkaptam a fejem, mert nem akartam megtámadni azt az embert, aki ennyit segített nekem.
Bocsáss meg Bonnie, de azt hiszem, hogy mennem kéne, mert ahogy mondtad, vérre van szükségem. Motyogtam gyorsan.
Szia Bonnie! Remélem még találkozunk. És köszönöm mégegyszer! Mosolyogtam rá, majd elviharoztam a kriptából, Bonnie-t magára hagyva.


JÁTÉK VÉGE!
Vissza az elejére Go down
Bonnie.Bennett

Bonnie.Bennett
Take care, cuz' I'm a(n)...
Ghost
» lakhely : →Mystic Falls
» foglalkozás : →See my friends, on the other side...
» avatar : →Kat Graham ♥

Kripta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kripta   Kripta EmptySzer. Aug. 29, 2012 9:03 am


Lexi & Bonnie


Ezt viselem!

Lexi nagyon ügyesen megtette amit kértem és elég hamar sikerült megidéznem. Itt állt előttem és arra kért, hogy valahogy oldjam meg, hogy visszakerüljön a földre és újra emberek között lehessen. Nem vagyok abban biztos, hogy ezt véghez tudom vinni, plusz ott van az is, hogy a túlvilági boszik ezt nem akarják és, így lehet, hogy nem is hagynák nekem, hogy megtegyem. Segíteni akarok neki, de nem biztos, hogy sikerülne. Még sosem próbáltam ilyen varázslatot és félek, hogy balul sülne el. Mikor befejezte a mondandóját és leült velem szembe én ránéztem és szóra nyitottam a számat.
-Lexi. Nem vagyok biztos abban, hogy menne nekem ez a varázslat. Még sosem próbáltam ilyen erős varázslatot és, ha menne is lehet, hogy a túlvilági boszorkányok nem engednék, mert ők nagyon vigyáznak a természet rendjére.-én is megforgattam a szemem. Utálom ezt a természet rendjés sztorit. A természet tud magára vigyázni és nem kell nekik az a göcsörtös rend. Persze kell valami, de szerintem a bosziknak csak végső esetben kéne közbelépniük. Miközben Lexi mondta az érveit, hogy miért hozzam vissza kutya szemekkel nézett rám. Nem volt erre szükség, mert én közben magamban eldöntöttem, hogy segítek neki.
-Lexi erre nincs szükség. így is, úgy is segítek neked. Még ha meg is próbálnak megakadályozni benne.-nem is tudom, hogy miért segítek neki, de szerintem benne van az, ha ő segít Stefannak, azzal Elenának is és szeretnék még egy kicsit keresztbe tenni a bosziknak. s be kell, hogy vallanom, hogy megkedveltem Lexit. Aranyos lánynak tűnik és Stefanak jó barátai vannak.
-Nah akkor vágjunk bele!-mondtam Lexinek, majd a gyertya lángjai magasabbra csaptak. Elővettem a könyvet és megkerestem a varázslatot, majd Lexire néztem. -Figyelj Lexi. Ez nem épp a legkellemesebb lesz, sőt nagyon fog fájni. Utána viszont vámpírként fogsz visszatérni és vérre lesz szükséged. Nem sokra csak egy kevésre, de még is vérre. És erre is szükséged lesz.-mondtam és odaadtam neki egy napvédő gyűrűt. Még egyszer régen csináltam, amikor Carolinenak is, mert féltem, hogy elhagyja és kellett egy tartalék. -Remélem jó lesz. Mármint a nap ellen biztos megvéd csak, hogy az ujjadra jó-e.-szerintem jó lesz, de azért biztos ami biztos. Mikor felhúzta az ujjára és tökéletesen passzolt, akkor elmosolyodtam.
-Örülök, hogy jó, de most kezdjünk neki, mert sosem leszünk készen.-mondtam és belefogtam a varázslásba. Miközben mormoltam magamban a szavakat Lexinek ez tényleg fájdalmakat okozhatott, de nem olyan nagyon erőseket. Mikor vége lett a varázslatnak kissé gyengének éreztem magam, de ennél rosszabbra számítottam, szóval most még jól megúsztam. Felálltam és Lexire néztem, közben a gyertyákat eloltottam.
-Lexi most mát újra vámpír vagy. Ha szeretnéd ki is próbálhatod.-mondtam neki, de közben furcsálltam, hogy ezt hagyták a boszorkányok, de azokon lehetetlen kiigazodni és én nem is akarok.
Vissza az elejére Go down
Lexi Branson

Lexi Branson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ϟ Mystic Falls
» foglalkozás : ϟ elfoglalom én magam
» avatar : ϟ Arielle Kebbel

Kripta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kripta   Kripta EmptyKedd Aug. 28, 2012 10:45 pm

A feltett kérdésem után pár másodperccel hangokat hallottam a fejemben, ami kétségkívül Bonnie hangja volt. Azt mondta, hogy ki kell ürítenem a fejem és koncentrálnom kell, a többi az ő dolga. Hát jó... Azt csináltam amit mondott és pár másodpercen belül egy kriptában találtam magam. Bonnie ott ült előttem a gyertyák közt. Közelebb mentem hozzá és megszólaltam. Szia Bonnie! Előre köszönöm a segítséged. Szóval az van, hogy vissza szeretnék jutni az élők közé. És ebben lenne szükségem rád. Mint ahogy mondtam már, Stefannak szüksége van rám és segíteni szeretnék neki. Meg halálra unam magam a Túlvilágon. Ja, meg Damon... Na mindegy erről már beszéltem neked. Szerinted tudnál nekem segíteni? Leültem szembe vele és a szemébe néztem. Kérlek, Bonnie! Tudom, hogy ez nem helyes, de tényleg nagyon nagy szükségem van rád! A Túlvilági boszorkányok nem segítettek nekem, mert nem akarják felborítani a természet rendjét. Ennél a résznél megforgattam a szemem. Szeretnék újra élni és nem minden egyes nap az embereket bámulni, ahogy veszekednek, örülnek, sírnak meg mit tudom én! Utálok ott lenni! A mondandóm végén kifakadtam. Mert tényleg utáltam azt az 'életet', ami ott van. Minden nap ugyanazok a történések. Fogalmam sem volt, hogy tudtam volna meggyőzni Bonniet és rájöttem, hogy nekik a barátai a legfontosabbak. És így Stefannak, az egyik legjobb barátodnak is tudnál segíteni. Mert tudom mi kell neki ilyenkor. Egy olyan régi barát mint én és sok-sok pia. És mivel senki nincs annyira jóban Stefannal, mint én, ezért úgy tudsz segíteni neki, hogy segítesz nekem visszajutni az élők közé. És van még egy ajánlatom. Ha segítesz nekem, ígérem, hogy nem fogok embert ölni azért, hogy táplálkozzak. Na mit szólsz? Kiskutyaszemekkel néztem rá, hogy megessen rajtam a szíve. Hevesen dobogó szívvel vártam a válaszát, mert most dől el, hogy az örökkévalóságig a Túlvilágon fogok unatkozni, vagy vissza jöhetek a Földre és segíthetek a legeslegjobb barátomon.
Vissza az elejére Go down
Bonnie.Bennett

Bonnie.Bennett
Take care, cuz' I'm a(n)...
Ghost
» lakhely : →Mystic Falls
» foglalkozás : →See my friends, on the other side...
» avatar : →Kat Graham ♥

Kripta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kripta   Kripta EmptyKedd Aug. 28, 2012 7:32 pm


Lexi & Bonnie


Ezt viselem!

Miután Carolinetól eljöttem hazarohantam lefürdeni átöltözni utána úgy voltam vele, hogy megyek sétálok egyet. Nem tudom hova menjek, vagy merre, de gondolkoznom kellett. Jó volt beszélni Carolineal, olyan rég csináltunk már ilyet, hogy erre már nagy szükségünk volt. És annak főképp örültem, hogy sikerült vele beszélnem Danielről. Olyan jó volt neki elmondani, hogy most mit érzek és örültem annak, hogy nem ítél el. Miután sikerült lezuhanyoznom és átöltöznöm, kimentem a bejárati ajtón, majd mikor meghallottam egy hangot a fejemben elejtettem a kulcsaim és, majdnem szívrohamot kaptam. Először nem értettem minden szavát, majd elkezdtem teljesen a lányra koncentrálni és a korábbi szavait is megtudtam, hogy mik voltak. Szóval ő Lexi és engem kér, hogy segítsek neki. Hogy tudnék segíteni neki? Ha megidézem talán együtt ki tudunk találni valamit. Gyorsan felkaptam a kulcsaimat a földről és berohantam a szobámba a könyvemért. Úgy volt, hogy nem viszek táskát, de így most muszáj lesz. Most már betudtam csukni az ajtót és beszálltam a kocsimba. Mikor a város közepén járhattam eszembe jutott, hogy nincs nálam gyertya, így olyan helyre kell mennem megigézni Lexit, ahol van gyertya és senki sem lát. A kripta volt az első hely ami az eszembe jutott, így odamentem. Leparkoltam onnan nem messze, majd bementem és meggyújtottam az összes gyertyát. Nem volt nálam gyufa, de nem is volt rá szükségem. Leültem a földre és elkezdtem megigézni Lexit. Remélem sikerülni fog. Mikor meghallottam a hangját rájöttem, hogy őt még sosem igézték meg. Én egyszer kétszer már csináltam ilyet, de sosem kérdezték, hogy mit tegyenek. Szerintem ugyanazt kéne tennie, mint amit én teszek. Erősen rákoncentráltam Lexire és telepatikusan szóltam hozzá. Lexi! Igen én szeretnélek! Annyit kell tenned, hogy kiüríted a fejed és erősen koncentrálsz rám a többi már az én dolgom. mondtam neki és bíztam benne, hogy sikerülni fog. Lexi pontosan azt tette amit kértem tőle, mert rövid idő után ott állt velem szemben teljes életnagyságban, már amennyire így lehet abban.
Vissza az elejére Go down
Lexi Branson

Lexi Branson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ϟ Mystic Falls
» foglalkozás : ϟ elfoglalom én magam
» avatar : ϟ Arielle Kebbel

Kripta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kripta   Kripta EmptyKedd Aug. 28, 2012 6:52 pm

Unottan figyelem az emberek mindennapjait a túlvilágról. Közben azon gondolkozom, hogy milyen módon juthatnék vissza a Földre az élők közé. Már sok minden eszembe jutott, de egyik sem olyan, amit teljesíteni is lehet. A Túlvilági boszorkányok nem akarnak segíteni nekem, mert nem akarják felborítani a természet rendjét vagy mi. Mostanában pedig látom, hogy Stefannak szüksége van rám, mert gondjai vannak. Az egyik pillanatban beugrott egy lehetőség. Bonnie, Elena barátnője boszorkány. Talán rá tudnám venni, hogy vigyen vissza az élők közé. De itt van még egy probléma: hogy lépjek vele kapcsolatba? Ezzel a gondolattal elleszek egy darabig. Talán a gondolataimat meg tudom osztani vele, ha nagyon akarom. Meg is próbálom. Hoztam pár gyertyát, meggyújtottam és koncentrálásba kezdtem. Ilyesmi gondolatokat próbáltam közölni Bonnieval. Bonnie! Lexi vagyok, Stefan legjobb barátja. Ha most hallod amit mondok, kérlek figyelj. Innen fentről látom az emberek mindennapjait, ahogy Stefanét is. Látom, hogy problémái vannak és szüksége van rám. Meg persze Damonnel is akarok számolni, amiért megölt engem, és miatta poshadok itt már kitudja mióta. De a lényeg az, hogy szeretném, ha segítenél nekem. Valahogy vissza tudnál vinni engem az élők közé? Nagyon nagy szükségem van a segítségedre, csak te tudsz tenni valamit az érdekemben. Ha ezeket hallottad, amiket mondtam, kérlek idézz meg, vagy valami, amit ilyenkor szoktak csinálni a boszorkányok és beszéljünk erről. Kérlek segíts! Ilyesmi mondatokat próbáltam a Bonnie tudtára adni, annak a reményében, hogy sikerül. Eloltottam a gyertyákat és felálltam a földről. Felszisszentem, mert a forró viasz ráfolyt a kezemre, majd lemostam. Újrakezdtem a nemrég abbahagyott tevékenységemet, azaz néztem, ahogy az emberek tönkreteszik az életünket. Vagyis nem mindegyik, de sokan. Ezeken gondolkoztam, mikezben valamit éreztem a mellkasomban. Talán Bonnie máris meg szeretne idézni? De én nem tudom ilyenkor mi a teendő. Akkor mit csináljak? Megkérdezzem Bonnie-tól ,,telepatikusan''? Hát jó, megpróbálom. Erős koncentráció és mehet. Bonnie! Ha most te szeretnél engem megidézni... mit kell tennem?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Take care, cuz' I'm a(n)...

Kripta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kripta   Kripta Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kripta

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Mystic Falls :: Külterületek-