No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Erkély EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Erkély EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Erkély EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Erkély EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Erkély EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Erkély EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Erkély EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Erkély EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Erkély EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Erkély EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Erkély

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély EmptyHétf. Szept. 30, 2013 7:41 pm


Könnyedén töri el a csontjaim. Nem lep meg a dolog, hisz az erőfölénye már régóta egyértelmű. Még számítottam is rá, hogy sor kerül majd valami hasonlóra. Általában ez van, ha a határokat feszegetem. A fájdalom ködszerű fátylat borít elmémre, ám ennek ellenére is elmosolyodom. Számára talán meglepő lehet, én azonban szórakoztatónak találom ezt az egészet. A kín régóta hozzátartozik az életemhez. Most pedig úgymond szándékosan provokáltam is a dolgot. Rebekah érdekel engem. Azt hiszem túlságosan is sok hasonló vonásunk van. Talán ha lehetőséget kaptam volna, hogy felnőhessek, akkor akár még több közös pont is lehetett volna köztünk. Szeretem tudni, hogy meddig mehetek el. Rebekah talán már most ostobának bélyegzett, ám minden tettem szándékos volt. Tisztában vagyok vele, hogy bármikor végezhet velem. Én azonban tudni szeretném, hogy nála hol van az a bizonyos végső pont. Érdekel a személyisége és mindaz, ami mozgatja. Kíváncsivá tett, ha pedig engem érdekel valami, akkor mindenképp megszerzem a válaszokat. Ha pedig ez az út némi szenvedésen át vezet... nos, engem az sem tántoríthat el. Igazság szerint nem áll szándékomban provokálni Kol testvérét. Vagyis pontosabban nem azért teszem, hogy bosszantsam. Nem vagyok olyan ostoba, hogy azt képzeljem, büntetlenül játszadozhatnék vele. Valószínűleg Kolhoz hasonlóan őt sem téveszti meg a külsőm. Igazság szerint ez a tény még inkább szimpatikussá teszi. Életem másfél évszázada alatt volt időm bőven meggyűlölni a tükörből rám visszanéző arcot. Gyermektestbe börtönözve kell tengetnem mindennapjaim. Megszoksz vagy megszöksz. Az én helyzetemben ez annyit jelent, hogy megpróbálom kihozni a legjobbat abból, amit kaptam, de nem kell jó képet is vágnom a dologhoz. Igaz, bizonyos helyzetekben hatalmas előnynek számít az ártatlan kinézetem. A legtöbb vámpír és ember túlságosan is ostoba ahhoz, hogy reálisan végiggondolja a helyzetem. Nem veszik észre a rájuk leselkedő veszélyt. Átváltoztatóm is ezért pusztult el. Meg volt győződve róla, hogy örökre egy könnyen manipulálható gyermek maradok majd. Ó, mennyire gyűlölöm még mindig!
- Értem én – szélesedik mosolyom. Félrebiccentem fejem és a fehéren izzó fájdalmat figyelmen kívül hagyva érdeklődve szemlélem a minden tekintetben idősebb vámpírt. Használhatatlanná törte a csuklómat, de nem zavar a dolog. Majd meggyógyul. Attól persze nem kellemes. Felszisszenek, néhány hang pedig kiszökik összepréselt ajkam közül. - Viszont neked nem kellene ennyire túlreagálnod a dolgot – teszem hozzá. - Mindig lehet újat szerezni, ha az egyik eltörik. – Számomra az emberek sosem voltak többek játékoknál. Jelentéktelen lények ők, akikkel bármit megtehetek, amit csak akarok. - De nem kell aggódnod. Felfogtam. Nem fordul elő többet. – Teljesen komolyan mondom. Tettemet valóban a puszta kíváncsiság motiválta. Ráadásképp úgyis unatkoztam, mivel Kol még nem ért vissza, így hát összekötöttem a kellemest a hasznossal. Erre mindenképp alkalmat akartam keríteni. Az nem zavar, hogy az egyik leghatásosabb fegyverem ellene is hatástalan. Sőt, még örülök is neki. Érdekes.
Figyelem, ahogy megigézi a halandót majd a poharához lép. Minden bizonnyal neki is megvannak a maga titkai. Talán hozzám hasonlóan ő is olyasvalamire vágyik, amit sosem kaphat meg. Bármit hajlandó lennék megadni azért, ha felnőhetnék. Semmi bajom a vámpír-léttel. Nem sírok holmi elragadott emberség miatt. Csupán azt bánom, hogy nem néhány évvel később történt a dolog. Ó igen, valóban vannak előnyei annak, hogy a vétlen ártatlanság álcája mögé rejtőzhetem, ám ez a megváltoztathatatlan tény hihetetlen erővel dühít is. Hiába múltak az évek, haragom nem csillapodott. Nem volt képes eloltani még az sem, mikor végignézhettem átváltoztatóm pusztulását. Azt már semmi sem tehette semmivé, amit velem művelt. Annyira bolond volt! Olyan sokszor elátkoztam már a nevét. Bárcsak többször is végezhettem volna vele. Újra és újra! Túlságosan könnyen megszabadult a szenvedéseitől.
- Barátok? – tűnődve ízlelgetem a szót, miközben óvatosan megérintem már gyógyuló csuklómat. - Sosem voltak még barátaim – jelentem ki aztán. - Érdekes módon a legtöbb vámpír, akivel mindez idáig összehozott a Sors, valamiért abba a tévhitbe ringatta magát, hogy valóban gyermek vagyok. Elképzelni sem tudom, hogyan maradhattak életben egyáltalán addig, hogy találkozhassanak velem. - Képes vagyok szót fogadni – biztosítom róla. - Néha egyszerűen csak szeretek... kísérletezni. – Nem magyarázom meg, hogy miképp értem. Úgy értelmezi szavaimat, ahogy akarja. - Kezdjük újra. – Elveszem a felém nyújtott poharat. - Hálásan köszönöm. – Igen, ez a beszélgetés mindenképpen érdekesnek és hasznosnak fog bizonyulni. Lehet, hogy már tényleg elkönyvelte magában, hogy miféle negatív tulajdonságaim vannak, de tényleg tudom, mikor kell meghátrálni. A büszkeségem sosem volt annyira fontos, hogy megölessem magamat miatta. Viszont a szórakozás utáni vágy és a kíváncsiság néha átlendít egy bizonyos határon. Van, hogy megéri kockáztatni. Annyira messze azonban sosem megyek, mint sokan mások. - Tisztában vagyok vele, hogy kinek a háza ez. Ne aggódj, eszem ágában sincs figyelmen kívül hagyni a tulajdonviszonyokat. Nem szoktam hozzá az olyan társasághoz, ahol – rövid szünetet tartok, próbálom a lehető leghelyesebben megfogalmazni a dolgot - nem kell megjátszanom magam. Az emberek mind ugyanazt látják, ha rám néznek és sok vámpír is elköveti ezt a hibát. Néha kissé elragadtatom magam – ismerem be. Hogyan lehetnék teljesen normális mindazok után, amiket el kellett viselnem? Hihetetlen nehézségeket okoz, hogy semmit nem intézhetek el egyedül. Még jó, hogy tudok igézni. Anélkül aligha sikerülne boldogulnom.
- Sokan tényleg nem tudnak elvonatkoztatni a látszattól – jegyzem meg egykedvűen. - Te tudod, hogy már nem vagyok gyermek. Kol is tudja. Azonban ez ritkaságszámba megy. Talán a külső szemlélő valóban undorítónak láthatja, ami... Kol és köztem van, engem viszont ez a legcsekélyebb mértékben sem érdekel – mosolygok. - További leckékre pedig nincs szükségem. Moderálni fogom magam. – Semmi gúny nem rejlik a szavaim mögött. Teljesen komolyan beszélek. Általában képes vagyok helyesen felmérni egy helyzetet és ha nem muszáj, nem ragaszkodom a mazochizmushoz. Persze temérdek alkalommal törtem már össze saját magamat. Gyűlölöm a testet, melybe zárva élni kényszerülök. Megkeseríti a hétköznapokat, melyek amúgy sokkal édesebbek lehetnének. - Áldás és átok. Nem is lehetne ennél jobban megfogalmazni – bólintok rá fejtegetésére. - Rengetegszer csatangoltam már az elhagyatott árva szerepét magamra öltve az utcákon. Mindig megsajnálnak, megpróbálnak segíteni. Szegény, elhagyatott gyermek. Aztán mikor rádöbbennek az igazságra, már túlságosan késő. – Szeretem látni az arckifejezésüket. Mindig akarom, hogy tudatában legyenek mindannak, ami történik velük. A végsőkig. Sosem szoktam elengedni egyetlen embert sem. Minek? Előbb vagy utóbb úgyis meghalnak. Mind. Ugyan mégis mit árthat egy olyan ártatlan lény, mint én?
– mosolyom tovább szélesedik. - Viszont átok is, ez kétségtelen. – Ritkán beszélhetek ennyire nyíltan ezekről a dolgokról, hát kihasználom a lehetőséget. Úgyis kíváncsi vagyok a véleményére. - Te hogy éreznéd magad, ha megtagadták volna tőled a lehetőséget, hogy igazán felnőhess? – kérdezek rá hirtelen. - Sokkal többet tudok, mint a halandók, mégis mindegyik lenéz. Azt hiszik, hogy nem intézhetem el a saját dolgaimat. A szemükben csak egy gyermek vagyok, aki még hosszú ideig másokra van utalva.
Vissza az elejére Go down
Rebekah.Mikaelson

Rebekah.Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Original
» lakhely : new orleans
» foglalkozás : ezer évesen jár a nyugdíj
» avatar : claire holt

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély EmptyVas. Szept. 29, 2013 9:11 pm




Odette & Rebekah


[You must be registered and logged in to see this image.]

Épp olyan könnyedén törtem össze Odette csontjait mint ahogy a fiatal, gyermeki arccal megátkozott vámpír tette az én halandómmal. Volt amit nagyon nehezen toleráltam és az egyik ilyen a tiszteletlenség volt. Lehet, hogy az bátyámat át tudta verni a kis fruska de ártatlan tekintetével nálam semmire sem megy. Egy kölyök vámpír fejében még csak meg se forduljon, hogy osztozkodni fogok a halandómon. Arcához közel hajolva voltam olyan kegyes, hogy vele is megosszam a gondolataimat, miután a csuklóit már használhatatlanná törtem. – Látom nem érted. – ejtettem ki lassan a szavaim – ami nem a mienk, ahhoz nem nyúlunk édesem! – kezdtem tagolni a szavakat, hátha könnyebben felfogja – roppantul szórakoztató, a test amibe zárva vagy. – eresztettem el hirtelen és Odette felfoghatta végre, hogy engem nem ver át a külsejével… sőt mi több! Nagyobb szórakozást nyújt csupán ha meg kell kínoznom. A halandót meg kellett igéznem, hogy ne érezze a fájdalmat mit törött csontjai miatt érzett majd kórházba küldtem. A poharamhoz léptem miután a halandó távozott. – Kár, pedig azt hittem barátnők is lehetünk… - jegyeztem meg csendesen miközben a kristálymetszésű poharat forgattam, melyben az aranyló ital, vidáman táncolt kényem és kedvem szerint. A kislány felé fordultam akinek nem csak a teste volt gyermek de úgy tűnik az agya is megakadt azon a szinten. – Ó ne érts félre drága, kedvelem én ha valaki tudja mit akar és tudja hogyan kell szórakozni – féloldalas mosoly kúszott arcomra – de azt már sokkal kevésbé ha valaki képtelen szót fogadni. – fejeztem be a mondatot miközben megcsóváltam a fejem és nagyot kortyoltam a halandók számára pokoli erős ám számomra éppen csak csiklandozó whiskyből. – Szóval kezdjük újra. – letéve üres poharamat töltöttem újra majd egy újat véve le a polcról töltöttem tele azt is, majd a kicsilány felé nyújtottam, jól tudva, hogy csontjai úgy ahogy már regenerálódtak. – Ez itt nem Kol háza kedves. Ez Klaus és az én házam. – foglaltam helyet a kanapén, kissé oldalra billentettem a fejem és úgy figyeltem, ahogy Odette ismét magára ölti a tökéletesség álcáját. Nem siette el de nekem volt időm. – Pontosan tudom, hogy nem vagy egy ártatlan kislány. Ettől azonban még undorító, hogy mit csinál Kol ezzel a testtel. – rántottam meg a vállamat mert ennyire izgatott a dolog. – Szóval. Mit gondolsz, képes leszel normálisan viselkedni vagy szükséged van arra, hogy még egyszer darabokra törjem a csontjaid? – mosolyogtam édesen de minden szavamat komolyan gondoltam. Ha szükség van rá, akkor még egyszer megmutatom, kinek a házában van és kinek a törvényeit kell tisztelnie. Ugyanakkor adtam neki még egy esélyt és ez több mint nagylelkű volt részemről. A kérdés, hogy Odette képes-e élni ezzel a lehetőséggel vagy újra felülkerekedik rajta az egója. – A külsőd egyszerre áldás és átok. – kezdtem el fejtegetni a témát – igaz? Jól gondolom, hogy sokszor kerested épp úgy édesanyád mint Claudia a Rice történetekben… - vigyorodtam el pimaszul, hiszen a kép édesen lebegett előttem. A szomorú árva, aki anyja után kutat majd kiderül, hogy egy igazi szörnyeteg lapul egy porcelánbabába zárva. – Elismerem Rice nekem is adott néha ötleteket. – csacsogtam tovább mintha csak két jó barátnő ülne a kanapén… és ha Odette ügyesen forgatja a lapjait, akkor ki tudja, lehet, hogy mire Kol visszatér már elválaszthatatlanok leszünk.


▲ words: 517 ▲ music: [You must be registered and logged in to see this link.]▲ note: -
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély EmptyVas. Szept. 22, 2013 1:43 am


A Kollal való találkozásom mondhatni teljesen megváltoztatta az életemet. Végre találtam valakit, aki megért engem. Kol és én... hasonlóak vagyunk. Számára nem csupán egy gyermek, egy szép porcelánbaba vagyok. Képes keresztüllátni az illúzión, mellyel külsőm átkozott meg és vert béklyóba. Mellette igazán önmagam lehetek. Nincs többé szükségem a megigézett halandókra, hogy legyen hol laknom. Ennek az újfajta stílusnak is megvan a maga veszélye, ám nem olyan erős, hogy képes legyen... visszariasztani. Nem hiszem, hogy a közeljövőben ráunnánk egymás társaságára. Könnyű szerrel végezhetne velem, ha úgy tartaná kedve. Emiatt azonban nem aggódom. Miért is kellene? Először ugyan... megrettentett a felbukkanása, ám miután szóba elegyedtünk... már láttam, hogy ő tényleg olyan, mint én. Korábban mindenki számára csupán az ártatlan gyermek voltam. Még a vámpíroknak sem volt annyi eszük, hogy a külső mögé lássanak. Életem százötvenhárom éve során csakis bolondokkal hozott össze a balsorsom. Ez egyrészről előnynek is számítható volt, hiszen nem sejtették, mekkora fenyegetést is jelentek rájuk nézve. Még az engem átváltoztató bolond is elkövette ezt a hibát. Túlságosan is... könnyelmű volt. Azt képzelte, hogy mivel a külsőm változatlan, ezért tényleg gyermek maradok örökre. Micsoda ostobaság! Aztán persze csodálkozott, mikor hála nekem elégett a napon. Sokáig kellett tervezgetnem a bosszúmat, de végül sikerrel jártam. Természetesen. A pusztulása nem adott akkora elégtételt, mint vártam, de legalább végre valahára szabad voltam. Nem kellett elviselnem tovább. Álszent, naiv barom! Komolyan azt hitte, hogy örökké azt teszem majd, amit ő vár tőlem. Persze színészkedtem, míg kellett... elaltattam a gyanakvását, de közben végig arra készültem, hogy megadhassam neki, ami járt. Annyira bolond volt! Figyeltem az arcát azokban az utolsó percekben. Annyira... megdöbbent. Én pedig csak álltam és mosolyogtam. Nem éreztem a várt megkönnyebbülést, de a terhek egy része mégis lekerült a vállaimról. Nem kellett tovább elviselnem őt. Immáron nem voltam rászorulva, hogy megjátsszam magam előtte. A külsőm örökre egy gyermeké, de... onnantól fogva azt tehettem, amihez csak kedvet kaptam. Néhány idegesítő korlát azért megmaradt. Nem intézhettem magam a saját ügyeimet, pedig tökéletesen képes lettem volna rá. Nem vehetek házat, nem kezelhetem magam a pénzügyeimet... mindig magammal kell cipelnem egy idegesítő bábot. Eddig legalábbis így volt. Kol jelenléte azonban mindezt szükségtelenné tette. Mellette igazán önmagam lehetek és őszintén remélem, hogy sosem ér majd véget ez az időszak. Az újdonság varázsa megkophat talán, ám... ő és én... mi ketten valóban hasonlóak vagyunk. Döbbenetes könnyedséggel tanultam meg mellette élni. Nem várja el, hogy megváltozzak és értelem szerűen én sem szeretném, ha felhagyna bizonyos... szokásaival. A kegyetlenség, a szórakozás... mellette végre igazán élvezhetem az életet. Erről nem áll szándékomban lemondani. Korábban még sosem fordult elő, hogy... ennyire hozzám tartozónak éreztem volna valamit. Valakit. Természetesen ennek az új kapcsolatnak is megvannak a maga veszélyei, ám egyelőre nem törődöm velük. Nem fogunk ráunni a másikra. Nem tudom honnan tudom... egyszerűen csak... érzem. Túlságosan is sok időt kellett magányosan eltöltenem... ostoba elvek és előítéletek hálójában vergődve. Sokan pedig tőle is elvárták volna, hogy megváltozzon. A bolondok! Nekem nincs rá szükségem, hogy megjátssza magát előttem. Lehet olyan kegyetlen, amennyire csak akar. Én is ilyen vagyok. Időnként nem is tudom, melyikünk a nagyobb szörnyeteg. Itt vagyok én, az angyalarcú démon... oly sok gyanútlanra hoztam már halált. Ám őt sem kell félteni. A külsőnk nem is lehetne ennél különbözőbb, ám... a jellemünk, a belsőnk... mi magunk... igazán... hasonlítunk.
Léptek majd torokköszörülés. Vajon miért is hittem, hogy nyugalomban tudom majd elkölteni ezt... az étkezést? Jó. A lány eredetileg nem az enyém volt, de ilyen apróságokon sosem akadtam fenn. Ezúttal sem. Kol testvére azonban minden bizonnyal más véleménnyel rendelkezik. Úgy sejtem nem is habozik majd, hogy álláspontját velem is megoszthassa. Igazság szerint valahol még kedvelem is Rebekah-t. Kicsit talán hasonlít is rám. Mindketten olyasvalamire vágyunk a legjobban, amit sosem kaphatunk meg. A számonkérés lehetősége viszont nem tölt el felhőtlen örömmel. Rebekah erősebb nálam, tehát joggal vagyok óvatos vele szemben. Még ha ilyen... apróságokat, mint a vacsora eltulajdonítása, meg is engedek magamnak... azért a lehetőségeimmel tökéletesen tisztában vagyok. Tudom hol a határ és másokkal ellentétben én csupán mértékkel, óvatosan szoktam átlépni. Kol a megmondhatója, hogy tudok ám én gondolkodni és ésszerűen cselekedni, már persze csak akkor, ha feltétlenül szükséges.
- Éppen játszom az étellel – adok választ Rebekah kérdésére. - Egyesek szerint modortalanság, de véleményem szerint... inkább sokkal szórakoztatóbbá teszi az egészet. Oh... – megdöbbenés villan át arcomon. Tettetett csupán, ám a célnak tökéletesen megfelel. - Csak nem a tiéd? Bocsáss meg – villantok rá egy mosolyt, melyet a legtöbb halandó azonnal bűbájosnak bélyegezne. Ám Rebekah tudja, mi lapul a külső alatt. Arra azonban még nem sikerült rájönnöm, hogy vajon képes is lesz-e figyelmen kívül hagyni a látszatot. - Nagyon unatkoztam, ilyenkor pedig hajlamos vagyok kiszolgálni magamat. Főleg ha az élet csak úgy... szerteszét hever.
Megrántom a vállam, mintegy kifejezvén, hogy az ilyesmi bizony bárhol, bárkivel megeshet. A következő pillanatban megragadja a karom és koránt sem finoman arrébb tessékel a prédától. Szó nélkül tűröm a dolgot. Megfigyelni, elemezni... ezek a hasznos készségek mindig is jó tulajdonságaim sorát gyarapították. Vajon hogyan kellene viszonyulnom Rebekah-hoz? Ez itt a kérdés. Nos... talán a következő percek majd nyújtanak némi támpontot. Ingerült. Szinte vibrál körülötte a levegő a feszültségtől. Ilyen állapotban pedig nem lenne meglepő, ha máson próbálná levezetni, nem pedig azon, aki okozta. Én is rendkívül gyakran cselekszem hasonlóképpen. Kínzok. Gyilkolok. Életeket veszek el. Reményeket zúzok össze. Álmokat oszlatok semmivé. A halandók a szememben semmik csupán. Táplálék. Nem többek az állatoknál. Miért kellene hát másképpen bánnom velük? Néhányan kiérdemlik, hogy különösen sokat foglalkozzak velük. Balszerencsések... gyereknek neveznek... úgy bánnak velem, mintha az lennék. Igazság szerint semmi rosszat, elítélendőt nem tesznek, ám ez a néhány egyszerű momentum mégis végzetesen felszítja indulataim. Őket büntetem meg azért, mert akkor régen egy őrült gyermekként vámpírrá változtatott. Elátkozott. Örökre.
- Egy pillanatra sem felejtem el, hogy kinek a házában vagyok – mosolygok ismét Rebekah-ra. - Ami Kolt illeti... nos, neki el kellett mennie. Nemsokára azonban visszajön. Elvisz... szórakozni – nyomom meg az utolsó szót. Bár valószínűleg enélkül is pontosan el tudja képzelni, hogy mivel ütjük majd el az időnket. - Talán... zavar a jelenlétem? – érdeklődöm meg szelíden, a lehető legártatlanabb képpel, a következő pillanatban pedig mindezt meghazudtolván olyan erővel rántom magamhoz a nő szabad csuklóját, hogy csont törik. Szemrebbenés nélkül kezdek inni. A kíváncsiságom motivál. Kolt már viszonylag jól sikerült kiismernem. Ő olyan mint én. De vajon... Rebekah milyen? Őt mi hajtja előre? Érzem, hogy vannak közös pontok... bár mindez valószínűleg nem sokat számít.
Vissza az elejére Go down
Rebekah.Mikaelson

Rebekah.Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Original
» lakhely : new orleans
» foglalkozás : ezer évesen jár a nyugdíj
» avatar : claire holt

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély EmptyVas. Szept. 01, 2013 4:57 pm




Odette & Rebekah


[You must be registered and logged in to see this image.]

Egy ideje már szemmel tartottam. Nem is tudom mi zavart jobban… az, hogy egy gyerek volt a nappaliban vagy, hogy ez a gyerek az én lányaim egyikét tálalta fel magának vacsoraként. Most, hogy belegondolok, mindkettő. Keresztbefonva karjaim léptem mellé és megköszörülve vontam magára a kiscsaj figyelmét. - Már elnézést… de mégis mi a fészkes poklot képzelsz, mit csinálsz? – kérdeztem némi éllel a hangomban… elvégre is, ki ez a lány, hogy hozzá mert nyúlni ahhoz, ami az enyém? Őszinte leszek; legutóbb ezt a gyereket a bátyám társaságában láttam ami undorral töltött el. Mennyire lehet kétségbeesett és perverz a testvérem ha már egy gyerek is megteszi neki? Be kell valljam, hogy még szimpatikus is lett volna ahogy a vértasakot kezeli ha egyrészt nem az én vacsorámmal teszi mindezt, másrészt ha nem akarnék annyira ember lenni, mint amennyi akartam. Elijah már New Orleansban volt és azt akarta, hogy vele tartsak én is. Mégis miért mennék? Klaus elvett tőlem mindent ami valaha fontos volt nekem és most, hogy ismét ember lehettem volna, az egyetlen esélyemet is ellopta. Gyerekeket akartam… megöregedni, jó emberként leélni a napjaimat. Ezer év óta, először a markomban volt a lehetőség és ő elvette tőlem. Én pedig gyűlöltem ezért és őszintén reméltem, hogy megfizet mindazért amit velem tett. Ezek után meg pláne eszem ágában sincs segíteni neki. Az emléktől csak még idegesebb lettem. Nem finomkodtam. Megragadtam a kislány karját és arrébb löktem, hogy én vájhassam fogaim a nőbe majd pár korty után felpillantottam.
- Jobb ha tiszteletben tartod, kinek a házában vagy. – villantottam rá fenyegetően mosolyom és visszahajoltam az áldozatom csuklójára. – itt én voltam a királynő és nehezen toleráltam ha valaki ezt nem tisztelte. – Különben is. Hol van Kol? – Nem mintha érdekelt volna, hogy hol ténfereg de az viszont igen, hogy a kiscserkész miért van egyedül a házban, anélkül, hogy erről Kol szólt volna egyáltalán?



▲ words: 304 ▲ music: [You must be registered and logged in to see this link.]▲ note: Lesz jobb is, ígérem
Vissza az elejére Go down
Klaus_Mikaelson

Klaus_Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : ℂ NO
» foglalkozás : ℂ New Orleans king
» avatar : ℂ JoMo

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély EmptyHétf. Júl. 08, 2013 5:32 pm

Miss Griffin, I assume...


[You must be registered and logged in to see this image.]
Amint a szeretett éjfekete Fordommal befordulok a villa bejárata elé, azonnal meg is pillantom Rose idegesen toporzékoló alakját az ajtóban. Kérdő pillantásokat lövellve felé szállok ki a kocsiból, és lépkedek közelebb. A szőke, rakoncátlan tincsekkel keretezett, bájos arcával, elegánsan vonzó, arany-fekete, kötelező egyenruhájával különös kontrasztban áll az a riadt tekintet, bűntudattól csillogó szemek, melyekkel rám pillant. Ám mielőtt rákérdeznék, hogy mi történt, már félig sejtem is. Hívatlan vendégünk érkezett, aki minden bizonnyal beengedte magát anélkül, hogy a kedves, de nem túl talpraesett bejárónőm közbelépett volna. Arcomon sötét árny suhan végig, majd ajkaim apró fintorba görbülnek, ami inkább szól a szerencsétlen lánynak, aki nem tudja rendesen végezni a dolgát, mint a kéretlen vendégünknek.
- Hol van? – kérdezem meg akartnál is élesebb hangon, tekintetemet egyenesen Rose-éba fúrom. Valamiért úgy érzem, ez a leányzó már nem fogja sokáig húzni itt, talán még ma vacsoraként végzi. Igen, minden bizonnyal maga is sejti ezt, emiatt ilyen rémült, és a drágám mégsem tehet semmit a sorsa ellen, hisz az igézésem alatt áll.
[You must be registered and logged in to see this image.]
- Az erkélyen… - Még egy utolsó, lesújtó pillantás vetek rá, aztán sebesen átszelem az előteret, és villámgyorsan az első emeleti folyosón termek, követve a vér fanyarkás illatát, melyet az idegen maga után hagyott. Abban már most biztos vagyok, hogy nem szimpla halandó az illető. Akkor sokkal íncsiklandóbb maradt volna utána a levegő. Ha tippelnem kellene, farkast mondanék. És hamar megerősítést is nyer ez a tipp, amint átszelve a folyosót belépek a dolgozószobámba. Az üvegajtón túl már látom is a vendégem ismerős profilját. Kényelmes, szinte már hanyag emberi tempóra váltok, és arcomon hamiskás félmosollyal sétálok ki az erkélyre.
- Nocsak, nocsak… Miss Griffin, ha jól sejtem… - mérem végig a lányt futólag. A keresztnevében nem vagyok teljesen biztos, csak a családnevében. Valójában személyesen nekünk még nem is volt szerencsénk egymáshoz, de egész jó arcmemóriával áldott meg az ég, és a vonásai elég árulkodóak ahhoz, hogy tudjak következtetni, kiknek a lánya is áll előttem.
- Hogy őszinte legyek… a legtöbb emberhez hasonlóan én sem díjazom, hogy ha mások tetszés szerint átjáró háznak használják az otthonomat – ingatom kicsit a fejem. – De ha már így beengedted magad, akár el is árulhatnád, mi szél hozott ide – dőlök neki az oldalammal a korlátnak, és várakozón nézek rá. Jó házigazdához mérten talán még meg is kínálom egy itallal, ha értelmes válasszal is tud szolgálni.



•• Words: 384 •• Music:  [You must be registered and logged in to see this link.] •• Note: Kicsit gyengécske, de hát kezdő, majd lesz jobb (: ••
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély EmptyCsüt. Jún. 20, 2013 3:56 pm

Klaus&Miranda


Nincs igazi otthonom azóta, hogy szüleim meghaltak. Nincs senki, akivel leülhetnék akár csak egy pillanatra beszélgetni. Nincs semmi bennem, csak üresség. Magányosság vesz körül évek óta.
S az az elviselhetetlen fájdalom, ami a vérfarkasságom miatt van. Kegyetlenül tudom érezni magam olyankor. Álmatlan éjszakák, vagy sokszor a nappalok sem egyszerűek számomra. Túl sok rossz ért már engem, de ez pedig még fokozta mindezt. Rémálom se ennyire kegyetlen, mint ez...
Éppen ezért is fogtam magam, és eljöttem abból a városból, ahol sok rossz történt már velem. Nem igazán tudtam volna ott maradni sosem. Csak nem akadt rá lehetőségem, hogy egyáltalán neki induljak valamikor. Most viszont megtaláltam az okot és az indokot is erre.
Mystic Falls-ba jöttem, egy nagyon fontos ügy miatt. Hogy miért ide? Itt van Klaus, ő az, segíthet rajtam, hogy ne kelljen szenvednem. Ismerem már őt, bár nem teljesen, de sok mindent tudok róla, ahogy ő is rólam. Ő az, aki tudna tenni valamit ez ügy érdekében, csak ez az egyetlen, ami egyáltalán életben tart…
Aztán megláttam ezt a nagyon csodás Mikaelson villát, egyszerűen elfogott az az érzés, ami akkor volt utoljára, mikor szüleim még éltek. Valami családiasság volt az épületben, viszont tudom, hogy itt sem minden remek. Tudom, hogy mindig két válasz lehetőség áll fenn minden feltett kérdés után, és sokszor nem az lesz, amit vársz, bele kell törődni. Vagy vannak, akik ettől még jobban elveszettebbnek érzik magukat.
Nem tudom, amikor ott álltam a ház előtt, én csak ott álltam, és féltem. Hogy mitől, magam sem tudtam a választ rá. Azt viszont tudtam, hogy muszáj bemennem ide, és beszélni az egyetlen emberrel, aki tud rajtam segíteni.
Amikor odaértem az ajtóhoz, láttam, hogy nyitva van az ajtó. Kicsit átfutott az agyamon, hogy no csak, Klaus várt már engem. Vagy nem… Majd kiderül lassan minden.
Én meg úgy jöttem be ide, mint aki itt lakik. Hát, Klaus csak nem fog megsértődni, mert hát végül is az ajtó nyitva volt, én pedig fogtam magam s beengedtem magam. Miért is ne?!
Az az egész hely egyben csodás és szép, de mégis olyan, amiben nincs meg a szokásos családi boldogság, legalábbis ez az érzésem.
Amikor az erkélyhez értem, kinéztem ott az egész mindenségre, és csak ott álltam, mint valami betonba öntött szobor.
- Klaus... - hallottam, ahogy csatlakozik hozzám, bár nem tudom, milyen kedve van, de azért én itt vagyok, majd folytattam, -.. ugye, nem probléma, hogy bejöttem? Nyitva volt az ajtó - hát elmosolyodtam kicsit, holott nem szokásom, és igen magyarázkodni kezdtem, pedig nem kellene, de valamiért sokat kezdtem beszélni, de azt hiszem inkább befogom a számat, mert még a végén páros lábbal rúg ki a házból.

Vissza az elejére Go down
Klaus_Mikaelson

Klaus_Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : ℂ NO
» foglalkozás : ℂ New Orleans king
» avatar : ℂ JoMo

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély EmptyKedd Júl. 24, 2012 1:25 pm

Rebekah mosolygott majd kibontakozott az ölelésből. Láttam rajta, hogy már éhes és vérre vágyik, ezért gondolom menni készül az erdőbe vagy valahova inni. Azt mondta, hogy örül, hogy megbeszéltük, viszont már nagyon szüksége van friss vére, meg vigyázzak magamra. Gondoltam, hogy vér kell neki.
-Rendben menj csak! Meg lesz.-Mondtam neki majd mosolygott és már el is tűnt. Fel-alá járkáltam az erkélyen és végig gondoltam, hogy mit is akarok. Lerendeztem ezeket végül is. Kol és Katherine között lévő dolog legyen úgy, ahogy ők akarják. Kol és Elijah verekedése kilőhetve, megtörtént és vége. Rebekah megölte Elenát ez még nincs lezárva. Elenát ki kell majd iktatnom, nincs már rá szükségem vámpírként, semmi haszna nincs már. Ezeket félre téve gondolataim a bosszúra terelődtek át. Meg kell fizetniük mindenért, meg kell halniuk, azért amiért megakartak ölni, de kicsit elgondolkoztató, hogy Stefannal mi legyen. Megfogtam a tasak vért, amit még Kol hagyott itt és felbontottam majd megittam a tartalmát és megtöröltem a számat. Ez most jól esett, mert már éhes voltam. Már nem látszódtam nyugodtnak és nem is akartam annak látszódni, inkább csak gondolkozni akartam. Elakarok felejteni mindent már, de ez nem fog olyan könnyen sikerülni, hisz belül már nagyon dühös és ideges vagyok. Csillapíthatatlan bosszú vágyat érzek. Muszáj őket megölnöm, muszáj megfizetniük. Gondolataimat eltereltem erről az egész bosszúról illetve a történtekről. Inkább az erdőben történtekre gondoltam, hogy ott találkoztam Carolinenal és ölelkeztünk.
Bementem az üres véres zacskóval a kezemben és kidobtam majd visszamentem az erkélyre és megfogtam a poharakat és az üveg pezsgőt majd bevittem és leraktam valahova. Ezek után a szobámba mentem és körül néztem ott.Mivel nem volt a szobámba semmi érdekes, ezért visszamentem az erkélyre és a tájat néztem. Vajon merre menjek? Mit csináljak? Nyugodtnak kell lennem, amíg csak tudok az már biztos, de az is biztos, hogy nem sokáig tudok majd az lenni már. Egyre jobban elfog a harag, a düh és a bosszú vágy. Sok érzelem van bennem jelenleg, de csak mind rossz értelemben. Érzem, hogy még bírom magamat türtőztetni, de már nem sokáig és kitudja, hogy pont mikor nem fogom már magamat türtőztetni bírni. Egyenlőre nyugodt személyiséget játszok, de kitudja meddig. Kimentem a házból majd a Wickery híd felé vettem az irányt.

Játék vége!
Játéktér szabad!
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély EmptyPént. Júl. 13, 2012 6:17 pm

Jól esett elmondani a történteket. Megkönnyebbültem. Nikken is látszott hogy megnyugszik, hisz legalább már a tudja hogy mi is történt. Gondolom, még végig kell majd hallgatnom Elenát, Stefant, a szöszit, Carolinet és még jó pár embert. Hogy Elena, meg Elena, meg Elena.. Tényleg, mi lehet Mattel? Lehet hogy benézek a kórházba, max majd kitörlöm az emlékeit. Nem tudom mit fog reagálni, illetve gondolom nem fog örülni. Viszont ha meg akarjuk ölni Elenát, szükség lesz valami információra, hisz fogalmam sincs, hogy hol lehet. Mi lehet Kollal és Katherine-nel? Nem hiszem hogy hosszútávú lesz a kapcsolat, de ki tudja? Csak Katherine és Kol is hagyjanak fel az egy éjszakás kalandokkal. Nekidőltem a falnak, és Niket fükésztem. Egy pillanatra átfutott szemében a düh, bosszúvágy és egyéb hasonló érzések garmadája, de szerencsére utána visszatért szemébe a higgadtság. Gondoltam hogy nem fog gratulálni, úgyhogy valamilyen szinten megértem.
-Rendben, ahogy gondolod. Csak a Benett lány is így gondolja...-nagyon nem tudott érdekelni a kis Benett boszorkány élete. Bár van ereje, meg tudnánk ölni, mi az hogy...Visszatért Elenára.
-Örülök hogy te is így gondolod.-céloztam az Elenával kapcsolatos monológjára. Nincs több hibrid, végre, és Alarick is halott. Bár a normális énje kedves volt. Meglepődtem, hogy Nik ilyen nyugodt, de inkább örülök neki. Legalább nem estünk egymásnak, ami jó jel. Még a hangját se emelte fel. Megforgattam a kezemben a poharamat, kortyoltam egyet, az ital pedig szinte végigtáncolt a torkomon. Elena meghalt, majd vámpírrá változott, ideje lenne, hogy ezt mindenki elfogadja. Nik előrébb lépett és magához ölelt. Jól esett, hogy végre a helyzethez képest béke van.
-Így legyen.- mosolyogtam és pár percig még így maradtunk. Kibontakoztam öleléséből, mivel rettentően éhes voltam. Égett a torkom, az agyamat kezdte eltompítani az éhség.
-Örülök hogy megbeszéltük, viszont már nagyon szükségem van friss vérre. Vigyázz magadra!- mondtam és egy mosoly keretében már ott sem voltam.

JÁTÉK VÉGE!
Vissza az elejére Go down
Klaus_Mikaelson

Klaus_Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : ℂ NO
» foglalkozás : ℂ New Orleans king
» avatar : ℂ JoMo

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély EmptyPént. Júl. 13, 2012 2:29 pm

Hallgattam, ahogy Rebekah végig mondja nekem a történeteket. Kissé meglepődtem rajta, de sokkal nyugodtabb voltam már, hogy tudtam, hogy mégis mi történt. Nem mintha ez Elenát újra emberré tenné, de legalább tudtam, miért és hogyan történt. Nem örülök annak, hogy megölte a hasonmást, de ez van. El kell fogadnom ezt kell szeretnem. Nincs választási lehetőségem. Nyugodtan néztem Rebekah szemébe miközben gondolkoztam azon, hogy mégis most mit tegyek. Öljem meg? Tépjem le a fejét? Ordítsak vele? Azt nem teszem meg! Megölte kész ennyi. Elfogadom a tényt, hogy az utolsó hasonmás meghalt és nincs több hibrid gyártás. Ennyi volt és ezentúl már Elenára nincs szükségem! Megfogom ölni és ebben senki sem akadályozhat meg engemet! Még a Salvatorék sem.. Ha kell őket is megölöm és amúgy is megakarom őket ölni. Szóval.. Gondolataimra bosszú vágy fogott el és kissé el eluralkodtak rajtam az érzelmeim. Röpke pillanatra megmutatkozott minden a szememben. A bosszú vágy, a harag és a végtelen düh majd amilyen gyorsan megmutatkozott ugyanolyan gyorsan el is tűnt. Hallgattam Rebekah kérdéseit szótlanul majd elment és visszajött egy itallal a kezében. Remélni mertem, hogy nem vette észre a szememben mindezt. Nyugodtnak látszódtam és Rebekah szemébe néztem..
-Rebekah a Benett boszi megmentette az életemet és emiatt nem fogom megölni, de hálálkodni sem fogok neki!-Szavaim határozottak voltak és biztos voltam benne, hogy hálás vagyok Bonnienak, de a legutóbbi beszélgetésünk után nem fogok neki semmit sem megtenni.-Nem fogok neki hálálkodni, nem fogom körül ugrálni! Megmentette az életemet és hálás vagyok érte neki, de semmit sem teszek meg neki. Még ha kéri, akkor sem.-Biztos voltam a szavaimban és tudtam, hogy mit akarok.
-Elenára visszatérve..-Kezdtem bele ebbe a dologba.-Köszönöm, hogy elmondtad, hogy mi történt! Nem haragszom érte. Nem csinálok veled, emiatt semmit sem. Nem fogok ordítani veled. Nem fogok feleslegesen magyarázni. Nem tudok több hibridet gyártani, nincs több hasonmás. Ő volt az utolsó. Lényeg meghalt és vége. Ezt itt le is zárnám nem érdekel ez a dolog a továbbiakban. Ami megtörtént az megtörtént.-Néztem Rebekah szemébe és láttam rajta, hogy meglepetten néz rám. Gondolom azért nézett így, mert nem várta azt, hogy majd ilyen könnyedén lezárom ezt a dolgot, de mégis lezártam. Ami Elenát illeti megölöm..
-Rebekah..-Mondtam neki, de még mindig meglepetten nézett rám. Közelebb mentem hozzá.-Lényeg, hogy újra itt vagyok köztettek és élek. Mostantól 4-en együtt megküzdhetünk mindennel és mindenkivel!-Néztem a szemébe majd átöleltem a húgomat, aki szerintem nagyon meglepődhetett ezen. Vártam, hogy ezek után mit reagál majd.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély EmptyPént. Júl. 13, 2012 1:43 pm

Nekidőltem a korlátnak az alkarommal, és hallgattam Nik rám zúdított kérdésáradatát. Összeszedtem a mondanivalómat, és összefontam két karomat a mellkasom előtt. Elmesélem szépen a történteket.
- Még mindig az erdőben voltam. Letöröltem könnyeimet az arcomról, majd tárcsáztam Stefan számát.
-Nik halott. Az alkunak vége.- ennyit mondtam a telefonba, leraktam, majd a zsebembe csúsztattam. Tudtam hogy ezt kell tennem. Vámpírgyorsasággal a Wickery Hídnál teremtem. A levelek ropogtak alattam, és hallottam ahogy a szél elsüvít mellettem. A híd közepére sétáltam, és mintha gyökeret eresztett volna a lábam, álltam és vártam ott rendíthetetlenül. Meg kell tenned. Meg kell tenned. Mantráztam magamnak. Éreztem ahogy a telefonom vibrál, Stefan hívásai miatt, de nem foglalkoztam vele. Mikor a távolban megláttam két világító pontot, tudtam hogy Matt és Elena az. Lehet hogy Mattet nem kéne megölnöm? Hisz.. Nem, Ő hazudott nekem, viselje a következményeket. Ahogy a kocsi közeledett, arcomon elterült egy keserű mosoly, bár inkább grimasz. A kocsi már ráhajtott a hídra, és innét pörögtek az események. Matt hirtelen elrántotta a kormányt, én pedig hallottam a kocsi csapódását a jég hideg vízben. Feléjük fordítottam a fejem, de másodperceken belül már a város másik végében jártam...

- Hát így történt.- mondtam egy megkönnyebbült sóhajjal.
- Téged pedig ha jól sejtem (hallottam) a Benett boszorkány hozott vissza közénk. Mit fogsz neki cserébe az életedért "adni" ?-kérdeztem. A boszorkányok sosem voltak a kedvenceim. Hókuszpókuszokkal akartak felülkerekedni rajtunk, vámpírokon. Habár nem ölte egymást a két faj, mindig is érezni lehetett a feszültséget, hogy akár egy kis mozdulat, bármelyikünk részéről, és halott a másik. A vérfarkasokkal is így voltunk/vagyunk/leszünk. Bár az sokkal kiélezettebb helyzet. Azóta tart, mióta megölték Henriket, legalábbis a részemről. De mindegy, a múlton nem lehet változtatni, sajnos.
-Miért nem ölöd meg a kis Benettet? Egyszerűbb lenne, mint körülugrálni, nem gondolod?- vetettem fel az ötletet ami mellesleg nekem nagyon tetszett. Vámpírgyorsasággal készítettem még egy Gin tonikot majd visszamentem az erkélyre, és Nik válaszára várva kortyolgattam bele a hűsítő italba.
Vissza az elejére Go down
Klaus_Mikaelson

Klaus_Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : ℂ NO
» foglalkozás : ℂ New Orleans king
» avatar : ℂ JoMo

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély EmptyPént. Júl. 13, 2012 12:59 pm

Azt hittem, hogy nem fogom tudni már megjátszani a nyugodtságomat, de mégis sikerült annak látszanom. Belülről már ki voltam mindenhogy. Érzelmek váltakoztak bennem minden rossz formátumban, de ennek ellenére nyugodtnak látszódtam és próbáltam a lehető legnyugodtabban reagálni a dolgokra is. Nem akartam ordibálni, verekedni vagy kiadni magamból a dühömet, amíg bírom addig tartom magamat. Hiába próbáltam a gondolataimat elterelni a sok dologról, ami történt egyszerűen nem ment. Újra és újra emlékeztem rájuk. Kol és Katherine között van valami. Ezt ráhagyom nyugodtan Kolra, ő majd eldönti, hogy mit akar, de én figyelmeztettem őt. Eijah és Kol verekedtek, ezt tényleg nem vártam tőlük. Lényeg, hogy jól vannak és élnek. Na és persze Rebekah, aki megölte a hasonmást vele még egyáltalán nem beszéltem. Megpróbálom majd vele is a legnyugodtabban tisztázni a történteket. Nyugodt maradok, amíg lehet, de egy idő után már nem tudok majd az lenni és nem fogom bírni magamat türtőztetni. Jut eszembe Elena. Rá már nincs szükségem szóval nyugodtan megölhettem. Senkinek sem hiányozna közülünk. Semmi hasznát nem veszem már szóval csak meg kell ölnöm őt simán és annyi. Majd felkeresem valamikor és leszámolok vele, de most más dolgaim vannak, ha Rebekahval is beszéltem, akkor majd végre megnyugszom kissé és letudtam majd ezekről a dolgokról, de akkor sem teljesen.
Kol felajánlotta, hogy igyunk egyet, mert egy ital mellett kellemesebb társalogni, amíg Kol gyorsan elrohant. Figyelmes lettem lent egy kis mozgásra, amikor visszaért Kol egy üveg francia pezsgővel, két pohárral és egy zacskó vérrel, amiket le is tett az erkély vastag kőkorlátjára. Akkor vettem észre Katherinet, ahogy távozik. Még hozzá innen a házból és tudtam, hogy észre vett, de nem érdekelt és azzal sem foglalkoztam, hogy itt volt. Nem akartam magamat idegesíteni. Kol mondta, hogyha éhes lennék és megemelte a véres zacskót, amire fel is figyeltem, majd elkezdte felbontani a pezsgőt és közben mondott pár szót is. Egy ideig várt majd, öntött a két pohárba és az egyiket a kezembe is nyomta és azt említette meg, hogy "igyunk a visszatérésemre". Felemeltük a poharakat, majd összeérintettük, amit egy csilingelő hang követett, majd beleittunk és észre vettem, hogy Kol leemeli a szájától a poharat és lerakja a korlátra. Ekkor éreztem meg a hátamnál Rebekaht és rögtön meg is ittam a pohárból az egész pezsgőt, majd leraktam a korlátra a poharat és háttal álltam Rebekahnak. Kol azt mondta, hogy jobb, ha magunkra hagy és megveregette vállamat és el is indult kifele majd eltávozott. Nem mozdultam, nem fordultam meg feléjük még nem. Majd megszólalt Rebekah hangja a hátamnál és hirtelen megfordultam és Rebekah szemébe néztem. Teljesen nyugodtnak látszottam és nem is akartam másnak látszani. Most majd megbeszélünk mindent, amit kell nyugodtan.
-Szia Rebekah.-Mondtam neki miközben a szemébe néztem és közelebb mentem hozzá.-Tudom, hogy mit tettél Elenával. Tudom, hogy megölted és hogy vámpír lett belőle. Tudom, hogy nem szándékosan tetted. Az utolsó hasonmás volt Elena, az utolsó. Így mostantól nem tudok hibrideket gyártani és elfelejthettem a hibrid gyártást örökre. Mond el, hogy mégis hogyan történt ez az egész, kérlek!-Felé léptem egy lépést.-Nem haragszom. Csak magyarázd kérlek el a történteket húgom!-Néztem a szemébe továbbra is és vártam a reakcióját kíváncsian.


A hozzászólást Klaus Mikealson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 14, 2012 1:58 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély EmptyCsüt. Júl. 12, 2012 8:56 pm

Miután rendbe raktam Elijah és Kol egészségi állapotát, úgy éreztem ideje aludni térni. Vámpírsebeséggel a szobámban termettem, és az ágyra dobtam magam. Szétterültem rajta, és élveztem a selyem lágy simogatását. Elgondolkoztam. Megjártam Richmondot, rányitottam Kolra és Katherine-re, Elijah és Kol összeverekedett...-foglaltam össze röviden és tömören. Remélem a holnap jobb lesz... A fejemet oldalra hajtottam, és így egy sóhajjal konstatálhattam hogy a holnap az ma van. A Nap már kúszott egyre feljebb és feljebb a horizonton, hogy aztán átvehesse a stafétabotot a Holdtól. Az agyamat már nyomta a fáradtság, hajszolva hogy szemeim lecsukódjanak végre, de igaz a mondás, hogy mikor a legfáradtabbak vagyunk, akkor nem tudunk aludni. Így hát kikászálódtam a pihe-puha ágyból, hogy igyak valamit, és kiszellőztessem a fejem. Lomha léptekkel az erkély előterébe tartottam. Felnyitottam a vértasakok tárolóját, és megcsapta arcomat a hideg, de nem fájt. Vámpírság, emberlét 1:0. Lecsuktam a tároló fedelét, majd a polcról levéve pár alapanyagot, készítettem egy Gin tonikot. Megillatoztam. Hiányoztál drágám. És igen, hajnali 5-kor egyáltalán nem furcsa hogy beszélek az italomhoz. Miközben a jégkockákat dobáltam a pohárba, megütötte a fülemet, Kol és...Nik? Igen, Kol és Nik beszélgettek kint. Mikor az agyam felfogta,hogy Nik él, kiejtettem a poharat a kezemből, de egy sor bénázás után sikerült elkapnom. Nik él? Két érzelem uralkodott bennem ebben a pillanatban. Félelem és boldogság. Nem hiszem hogy az utóbbi lenne az erősebb... Örülök hogy él, hisz ez természetes, de vajon tudja-e hogy Elena...? Leraktam a poharat,de úgy döntöttem, szükségem lesz erre a kis drágára,úgyhogy gyorsan lehajtottam, és meghúzódtam az erkély bal oldali kis beugrójában. Végig hallgattam amiket mondtak, de egy ideje beszélgettek úgyhogy csak a negyedét hallottam. Most már tudja. Remek, köszi Kol. Mintha be akarna mártani... Na jó, tudom egyszer úgy is megtudta volna, úgyhogy azért köszi bátyus. Szóval van két választási lehetőség. A; Elmenekülök, és egy eldugott kis helyen fogom tengetni a napjaimat, B; Kitáncikálok az erkélyre és nevetve-pirulva mondom Niknek " Megöltem Elenát aki vámpír lett, de ugye nem haragszol?" . Ugyan már! Te (illetve Én) Rebekah Mikealson vagy(ok), a világ legerősebb női vámpírja, nem holmi nyúl. Odaállok elé, és megbeszéljük. Bár tudom hogy nem fog gratulálni és pacsizni hogy "jó ötlet volt, és tudom hogy csak miattam tetted" ... De még nem késő visszafordulni... Érdekes módon a Katherine-Kolos dolgot teljesen normálisan kezelte, mint egy szerető báty. Gondolom nem fog úgy nekiesni, mint Elijah. Illetve remélem. Kihúztam magam és halk léptekkel Klaus felé indultam. Kol hamarabb észrevett, és küldött felém egy biztató mosolyt, mire én finoman megszorítottam a kezét, hogy maradjon, de végül egy vállveregetés keretében elment.Visszafordultam Nikhez.
-Szia Nik... Örülök hogy látlak... Élve...- mondtam kissé érzelemmentesen, de inkább higgadtan. A lábam elindult hogy megöleljem, de inkább visszaléptem.


A hozzászólást Rebekah Mikealson összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 14, 2012 11:14 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély EmptyCsüt. Júl. 12, 2012 7:56 pm

Meglepett a reakciója. Azt hittem, hogy ismét kitér a hitéből és őrjöngeni kezd, hogy mit tettem a családdal, illetve, hogy nem voltunk elég erősek Elijahval, hogy összetartsunk és rögtön egymásnak estünk. Persze a Rebekah dolgot még nem intézte el és biztos vagyok benne, hogy lesz húgunkhoz néhány keresetlen szava, de ahogy most látom, nem hiszem, hogy olyan hatalmas nagy vérengzésbe kezdene. Nem tudom még biztosan megítélni, hogy ennek most örülök, vagy megrémít ez a halálosan nyugodt Niklaus. Attól tartok, hogy egyszerűen csak kitör a nyugalmából és akkor bizony bajban vagyunk. Legyen akár ellenség, barát, testvér nem fog számítani. Ismerem Klaust és nagyon is jól tudom, hogy milyen, ha valóban dühös. Nem kívánom még ellenségemnek sem. Most viszont örülnöm kell annak, hogy itt van, újra együtt a család maradéka és végre bebiztosíthatjuk a helyünket a világban. Mi az eredeti család. A legősibbek mindközül. Tetszett ez a gondolat. A legidősebbek, a leghatalmasabbak. De egyúttal sok esetben a legsebezhetőbbek.
- Igyunk egyet bátyám. – Ajánlottam fel neki. – Kellemesebb társalogni egy ital mellett. Várj egy percet. – Nem akartam itt hagyni a jó levegőt, ezért inkább én rohantam el egy üveg italért és két pohárért. Másodperc törtrésze alatt értem vissza egy üveg francia pezsgővel, két pohárral és egy zacskó vérrel. Letettem őket az erkély vastag kőkorlátjára. – Ha éhes lennél. – Mondtam kissé megemelve a véres zacskót, majd azonnal a kezembe is vettem a kiváló minőségű pezsgőt. – Azt hiszem, nem igen találunk ennél kitűnőbb alkalmat a felbontására fivérem. – Mondtam majd egy mosolyt is megengedtem, miközben felnyitottam a pezsgőt. Amint kikerült a dugó, az arany nedűből finom, fehér hab szökött ki. Vártam egy kicsit, míg a hab leült, majd elkezdtem a poharakba tölteni. Az egyiket a kezébe is nyomtam, aztán fennkölten szólaltam meg: - Igyunk a visszatérésedre! – Emeltem fel a poharat és össze is érintettük. Amint meghallottam a csilingelő hangot, amit két kristálypohár koccanásával hallottunk, megláttam Klaus háta mögött Rebekaht. Lassan közeledett az erkély felé. Leemeltem a számtól a pezsgőspoharat és letettem a korlátra.
- Most jobb, ha magatokra hagylak. – Nem akartam Bekaht a tűzvonalba küldeni, de úgy éreztem ez a kettejük ügye és nincs jogom beleszólni. Ha nem lenne Niklaus ennyire higgadt, akkor nem is engedtem volna egyedül Bekaht vele. De szerencsére nem volt vérengzős hangulatban ezért csak vállon veregettem a bátyámat és távoztam a helyszínről. De miközben egy bátorító mosolyt küldtem kishúgomnak, amikor el akartam lépni mellette, hirtelen egy erős szorítást éreztem a karomban. Felnéztem Bekah segélykérő arcára, de ennek ellenére kicsúsztam szorítása alól, majd egyik kezemet a vállára tettem némi biztatásul és végül ott hagytam őket magukra.


JÁTÉK VÉGE!


A hozzászólást Kol Mikaelson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 14, 2012 11:12 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Klaus_Mikaelson

Klaus_Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : ℂ NO
» foglalkozás : ℂ New Orleans king
» avatar : ℂ JoMo

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély EmptyCsüt. Júl. 12, 2012 5:47 pm

Olyan kellemesen jó volt Kol mellett. Nyugodtságot éreznem, hisz eddig belülről felemésztett a düh, a harag és a bosszúvágy. Legalább most, ha csak egy kis időre is, de nyugodt voltam, teljesen nyugodt. Leírhatatlanul jó volt ezt érezni jelen pillanatban és megfeledkezni minden bajról, s gondról. De érzem, hogy ez nem sokáig marad így, érzem, hogy ennek hamar vége szakad. Próbáltam nem erre gondolni, de nem ment, majd Kol lesütött fejjel kezdett bele a mondandójába. Jól éreztem én, hogy hamar vége lesz a nyugodtságomnak és kíváncsian vártam, hogy most be akarja-e vallani azokat vagy újabb gondokat mond el. Azt mondta el kell mondania valamit, ami nem lesz a tetszésemre vagy azt mondja el, amit már tudok vagy egy újabb gondot, de azt már nem bírnám ki. Egyszerűen nem tudnám kibírni az most nem menne nekem. Elmondta, hogy ő és Elijah verekedtek és az oka Katherine volt. Nyugodt voltam kissé, mert nem újabb gondokat mondott el, hanem azt, amit már tudok. Szerencse, hogy semmi komoly bajuk nem lett, de ez a Katherines dolog nekem sem tetszik. Viszont értékeltem az őszinteségét és hogy elmondja nekem mindezt. Igaz már tudom, de szerettem volna tőle is ezt hallani. Azt hittem, hogy nem fogja elmondani, de elmondta nekem és ezt nagyon értékeltem tőle. Azt is értékeltem, hogy azt mondta, hogy többé nem lehetnek már titkaink. Kezdett tetszeni, hogy őszinte és bevallja a történteket. Azt is elmondta, hogy amint elfajulnak a dolgok, akkor véget vet a Katherinel lévő kapcsolatának, amit akár már most is megtehetne. Teljesen nyugodtnak látszottam kívülről, nem mutattam semmilyen érzelmet. Az Elenából vámpír lett, mert Rebekah megölte sztori következett. Húgunkat védte, de nem tudtam mégis csak úgy elfelejteni, hogy megölte az utolsó hasonmást! Azt mondta, hogy most itt vagyok és helyre tehetünk mindent közösen.
-Kol testvérem.-Kezdtem bele abba, amit mondani akartam.-Ez a Katherines dolog nekem sem tetszik és nem díjazom, de tudd, hogy csak átver téged és kihasznál. Valamilyen tervéhez pont te kellesz.-Nem ordibáltam vele, hanem nyugodtan beszéltem.-Nem állok le veled ordibálni, nem ez a célom! A Katherines dolog legyen a te dolgod, de tudd, hogy nagy hülyeséget csinálsz! Az, hogy te és Elijah verekedtetek, nem a legjobb családi esemény, de szerencsére éltek és nem esett nagy bajotok!
Igen.. hát Rebekah megölte a hasonmást, aki nem mellesleg az utolsó volt és ezáltal nem tudok több hibridet gyártani. Nem tudok ez ellen semmit sem tenni. De szó nélkül sem fogom hagyni!
-Mondtam nyugodtan a szemébe nézve és láttam rajta, hogy meglepi az, ahogy viselkedem, illetve az, amiket mondok.-Nekünk össze kell tartanunk és nem ez volt számomra a legjobb fogadtatás, de hát ez van. Sosincs béke és nyugalom. Hozzá kell szoknom ehhez végre.-Közelebb mentem hozzá.
-Ezentúl itt vagyok és újra együtt lehetünk 4-en. Közösen túlélhetünk mindent.-Mondtam majd magamhoz öleltem és vártam mit reagál.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély EmptyCsüt. Júl. 12, 2012 2:48 pm

Sok viszály volt köztem és a bátyám közt, de mindez semmissé látszott válni. Mintha minden olyan lett volna, mint kisgyermekkorunkban. Nem gondoltam volna, hogy valaha is meg fogom tudni bocsájtani neki, hogy egy évszázadra bebörtönzött, de most mégis. Az, hogy újra itt van és vele talán ismét egy család lehetünk ő, Elijah, Bekah és én. A négy még megmaradt ős. Erősnek kell lennünk, össze kell tartanunk. És nem lehetnek titkaink. Ez alól az én ostobaságom sem lehet kivétel.
- Bátyám… - Kezdtem bele vallomásomban lesütött fejjel. Nem akartam neki fájdalmat okozni. Most, hogy végre itt van és helyrejöhet a családunkkal minden. – El kell mondanom neked valamit, ami azt hiszem nem lesz a tetszésedre. – Egyre inkább elhatalmasodott rajtam a pánik. Nem akartam egy dühös Niklaust az erkélyünkön főleg nem, ha azon az erkélyen én is ott vagyok. – Történt valami. Elijah és én összeverekedtünk az imént. Nem történt semmi súlyos baj, de mégis. Az oka pedig az volt, hogy összeszűrtem a levet Katherineval. Rebekah és Elijah pedig nem fogadta túl jól a hírt. Tudom, nem ez a legmegfelelőbb pillanat ahhoz, hogy ezt most mind rád zúdítsam, de nem lehetnek titkaink. Többé már nem. – Szavaim őszinték voltak és remélem, hogy értékeli mindezt. – Tudom, hogy a család a legfontosabb, és ezt nem is akartam megszegni. Így amint elfajulnak a dolgok véget vetek minden kapcsolatnak köztem és Katherine közt, ezt megígérem. – Féltem a reakciójától és vártam már, hogy kitörjön a nyugodt maszkjából, de egyben féltem is tőle. Eszem ágában sem volt őt felbosszantani. – De testvérem, történt más is. Ami talán téged jobban érint. A hasonmás… vámpír lett belőle. Húgunk dühében átváltoztatta. Nem szándékosan tette, csupán hirtelen elborult az agya. Akkor még nem tudta, hogy élsz és fontos lehet az élete. – Keltem azonnal kishúgunk védelmére. Nem az volt a célom, hogy élőpajzsként használjam, de valahogy mégis úgy hatott. Bármennyire is nem akartam bemártani Rebekaht, mégis, erről is tudnia kell. – Úgy sajnálom, hogy erre kellett hazatérned. De most, hogy itt vagy helyre tehetünk mindent. Közösen.
Vissza az elejére Go down
Klaus_Mikaelson

Klaus_Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : ℂ NO
» foglalkozás : ℂ New Orleans king
» avatar : ℂ JoMo

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély EmptyHétf. Jún. 25, 2012 12:37 pm

Miközben az erkély korlátjának támaszkodtam, egyre közelebbi lépteket hallottam a hátam mögött. Megéreztem, hogy a testvérem Kol közelít felém és egy pillanatra minden eddigi haragomat elfelejtettem, amit csak éreztem legbelül. Egy pillanatra úgy éreztem, hogy nincs miért idegeskednem és hogy nincs értelme már körül néznem kint, ezért megfordultam és Kolal szembe néztem. Olyan jó volt újra látni őt, hisz már nagyon hiányzott nekem. Igaz néha elviselhetetlen és amiket most is művelt legszívesebben ordibáltam volna vele, de nem tettem. Egyszerűen ezt most nem akartam megtenni majd, ha akarja elmondja ő is nekem, amit már tudok, de most inkább úgy teszek, mintha semmiről sem tudnék. Hiányzott már nekem és egyszerre minden haragot, dühöt és egyéb érzést elfelejtettem. Nem törődve most ezekkel csak arra koncentráltam, hogy jó újra látni az én öcsémet, akár mit is tett most nem számít, lényeg, hogy itt van előttem.
-Amint látod igazad volt! Engem nem lehet ilyen könnyen megölni.-Mondtam neki miközben ő azonnal ide jött hozzám és megölelt. Hiányzott már nagyon ő és a másik két testvérem is, de most ezzel a hirtelen cselekedetével meg is lepett. Viszonoztam az ölelését és olyan jó volt tudni, hogy valóban örül annak, hogy visszatértem. Nem törődtem azzal, hogy Kathel lefeküdt és azzal sem, hogy Elijahval verekedett. Jobb volt ezt félre tenni későbbre és a jelenléte teljesen megnyugtatott. Majd bele akart kezdeni a mesélésbe, gondolom elakarta volna mondani, hogy mi is történt, de szerintem végig gondolta jobban és rá jött, hogy most ezt nem kéne elmondania nekem.
-Most már itt vagyok.-Mondtam neki, amikor befejezte a kezdést arról, hogy mondja végig, de nem tette. Katherine és ő lefeküdtek nem tudom, hogy ennek mi értelme volt, de biztos ad majd rá magyarázatot, ha majd erről beszélünk. De nem bírom felfogni még mindig, hogy miért verekedtek Elijahval?! Miért nem lehetne egy kis nyugalom, béke köztünk?! De igazi üdvözlő kezdésnek nagyon jó volt számomra, hogy a két testvérem verekedett. De persze Rebekah sem maradt ki, hisz ő meg megölte Elenát. Bele sem gondolt abba, hogy vajon én mit fogok szólni mind ehhez? Nem fogom szó nélkül hagyni, de megölni sem fogom. Most muszáj lesz a családunknak összetartani. Nem fogom hagyni, hogy a család szét essen. Nem hagyhatom, de azt sem fogom hagyni, hogy még egy ilyen verekedés legyen. Nem így kéne megoldani a gondokat. Nem az lett volna jobb megoldás ha leülnek beszélgetni ? Csak a verekedés volt, ami megoldotta ezt? Ha megbeszélték volna normálisan az egészet, akkor nem ez történt volna, de ehelyett verekedtek. Hála, hogy semelyiknek nincs nagy baja, de akkor is még egy ilyet nem engedek meg!
Majd elkezdte mondani, hogy hagyjuk holnapra. Majd megölelt ismét, de röviden. Viszonoztam arra a rövid kis időre. Majd fel tett egy kérdést, amire már a választ is tudtam.
-Úgy sikerült túl élnem mindezt, hogy Bonnie Benett, a kis boszi a segítségemre volt és megmentette az életemet, így átkerültem egy másik testbe.-Szörnyű volt arra gondolni, hogy Tyler testében voltam, de most már végre a sajátomban vagyok.-Méghozzá Tyler Lockwood testében.-Megemlíteni is, de bele gondolni még rosszabb volt.-Majd magamra hagyott, amikor magamhoz tértem Tyler testében gondolkozni kezdtem és egy kis idő elteltével visszajött megnézni. Megkértem arra, hogy rakjon vissza a saját testembe és a boszit addig győzködtem, amíg meg nem tette. Röviden ennyi.-Mondtam neki mindezt, miközben a szemébe néztem. Úgy éreztem, hogy nyugodtabb vagyok a közelében, és most jó volt nem haragot érezni, hanem egy kis nyugodtságot.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély EmptyVas. Jún. 24, 2012 11:05 pm

Miután Elijah elment és Rebekah is lefeküdt, én még nem tudtam aludni. Ki kellett szellőztetni a fejem. A mai nap mindenkinek nagyon hosszú volt. De elmenni itthonról sem volt már erőm, így csak az erkélyre indultam. Már elég vért ittam ahhoz, hogy visszanyerjem az erőmet, most csupán unalomból hörpintettem fel egy pohárral. Letettem a folyosón egy kis asztalra a kristálypoharamat és már meg is indultam az erkély felé. Szerettem az erkélyünket. Elég volt oda kimennem és máris kitisztulni látszott a kép, amint megcsapott a könnyű esti szellő. Amint kiértem, egy alakot pillantottam meg az erkély korlátjának támaszkodva. Nem lehet igaz, de tényleg Niklaus körvonalai rajzolódtak ki a sötétben. Nem akartam hinni a szememnek, de amikor megfordult és szembe nézett velem, már biztosan tudtam: a testvérem nagyon is életben van.
- Klaus, fivérem! El sem hiszem, hogy valóban igazam volt! – Azonnal odamentem és megöleltem bátyámat. Furcsa, de nem gondoltam volna, hogy valaha ennyire fogok neki örülni. Bármit is tett velem, vagy a többi testvéremmel, ő mégis a bátyám volt. És igen, szerettem őt. Habár legtöbbször én magam döfnék karót a szívébe, nem gondoltam soha komolyan, hogy a halálát akarom. Most jó volt ott tudni mellettem.
- Nem fogod elhinni, hogy mi történt mialatt távol voltál. Az egész olyan zavaros, Klaus. Bárcsak itt lettél volna! – Kezdtem volna bele mesémbe, aztán rájöttem, hogy miket is kellene elmondanom. Rebekah megölte Elenát, az utolsó hasonmást. Én lefeküdtem Katherineval és emellett elég csúnyán összeverekedtem Elijahval. Nem éppen a legjobb welcome bejelentés. Nem akartam a visszatérése első napján lefárasztani mindezzel. Biztosan éktelen haragra gerjedne, ha megtudná, hogy nem tud több hibridet teremteni, és két fivére marta egymást a távollétében. Nem. Ezekkel a problémákkal ne ma küzdjön meg. Legyen a mai este a továbbiakban az ünneplésnek szentelve. Klaus itt van.
- De hagyjuk ezt holnapra, ma ünnepeljük meg visszatérésedet bátyám! – Öleltem meg ismét röviden. – Kérlek, oszd meg velem, hogy hogyan… hogyan sikerült túlélned mindezt?
Vissza az elejére Go down
Klaus_Mikaelson

Klaus_Mikaelson
Take care, cuz' I'm a(n)...
Hybrid
» lakhely : ℂ NO
» foglalkozás : ℂ New Orleans king
» avatar : ℂ JoMo

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély EmptyVas. Jún. 24, 2012 10:33 pm

Miután Elijahval beszéltem az erdőben és elmondta nekem sorba a történteket dühös lettem, ami már szinte fokozta az eddigi dühömet. Próbáltam nagyon nyugodt maradni miközben végig sorolta a dolgokat. Kezdte azzal, hogy Kol és Katherine között van valami, ilyen nincsen. Miért pont Katherinnel? Jobbat már nem talált? Katherine csak terveket szövöget és átverheti, az meg bedől mindennek. Utána azt mondta el nekem, hogy verekedett Kolal, ezen kiakadtam. Miért nem lehet béke? Amire visszajövök csak mindig a probléma van! Majd következett az, hogy Rebekah megölte Elenát, az utolsó hasonmást, ez már komolyan kiakasztott. Hiába akartam nyugodt maradni nem tudtam, de megpróbáltam teljesen lenyugtatni magamat. Ezeket gondolom végig miközben a Mikaelson villa vagyis a "családi házunk" felé tartok.
Alig, hogy visszajövök, máris már egy csomó probléma adódik és sok dolog történik. Miért kellett ezt?
Kol és Katherine összejönnek, de mégis miért? Katherine csak ki akarja használni a helyzetet és a saját maga javára akarja ezt fordítani, de Kol meg mindenek bedől. Néha azért gondolkozhatna mielőtt cselekszik, de ha neki ez kell. Mégis ez csak egy kis dühöt okoz, de ehhez képest a többi gond.
Kol és Elijah verekednek, de mégis miért kell ezt? Nem lehetne béke a testvérek között vagy megakarják ezek egymást ölni? Azt nem fogom hagyni, a családnak össze kellene tartania, nem pedig egymásnak ártani. Szeretem a családomat, túlságosan is fontosak ahhoz, hogy hagyjam, egymást öljék meg. Még egy ilyent nem akarok tőlük, mert ez nekem már sok. Mégis, ahhoz képest, hogy Rebekah mit tett semmi. Kezdek e gondolatokra egyre dühösebb és mérgesebb lenni, de ez nem látszik rajtam. Ügyesen elrejtem az érzelmeimet és akár még most azt is eltudnám játszani, hogy nyugodt és vidám vagyok, pedig belül majd szét vet a düh.
Rebekah megölte Elenát, de miért? Ezzel most nagyon mérges és dühös lettem rá, hisz így lőttek a hibrid csinálásnak, ő volt az utolsó hasonmás. Oda a terveimnek, hogy sok hibridet gyártok majd, na erről ennyit. Mégis a testvérem és nem áll emiatt szándékomba megölni, de szó nélkül sem fogom hagyni. Számíthat ordítozásra és egyéb más dologra, mert nem kis dolgot tett. Teljesen mérges vagyok most, hisz oly sok minden történt, de muszáj a családot egyben tartani! Bármennyire is nem mutatom ki mégis szeretem őket, hisz a családom és szeretném, ha összetartanánk. Miért ne lehetnénk egy normális család?!
Hiába nyugtatom magamat, belülről már nem bírom, nagyon ideges vagyok, düht érzek és valahogy majd ki kell adni magamból. De nem a családomon, ő rajtuk nem, azt nem lehet. Most úgy kellett tennem, mintha semmiről sem tudnék, így majd meglátom, hogy elmondják-e nekem, de már van egy sejtésem, hogy nem mondanak majd semmit sem.
Beérek a házba és rögtön az erkélyre megyek csak nézelődőm, miközben hangot hallok és valaki közelít felém.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Erkély   Erkély EmptySzer. Május 30, 2012 1:54 pm



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Take care, cuz' I'm a(n)...

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély Empty

Vissza az elejére Go down
 

Erkély

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Mystic Falls :: Otthon, édes otthon :: Mikaelson villa-