No matter how much you love a person, you will always get stabbed in the back. Why? Because.. love bites.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
you and I need to have a little chat
Ki van itt?
show yourself, stranger.
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (23 fő) Szer. Márc. 01, 2023 4:14 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
these are the last posts.
» Café from 1870
Wickery Bridge EmptyKedd Márc. 10, 2015 6:16 pm by Vendég

» Mikaelson menedékház
Wickery Bridge EmptySzer. Feb. 11, 2015 8:38 am by Elijah Mikaelson

» Bloggers Contest
Wickery Bridge EmptyCsüt. Jan. 15, 2015 10:47 pm by Katherine Pierce

» Louis Marceau
Wickery Bridge EmptyVas. Jan. 11, 2015 7:19 pm by Louis Marceau

» Elena *reloaded*
Wickery Bridge EmptyPént. Jan. 09, 2015 7:46 pm by Elijah Mikaelson

» Elena és Caroline szobája
Wickery Bridge EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:56 am by Damon Salvatore

» Tantermek
Wickery Bridge EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Liv és Luke szobája
Wickery Bridge EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:06 am by Damon Salvatore

» Folyosók
Wickery Bridge EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

» Udvar
Wickery Bridge EmptyPént. Jan. 09, 2015 1:05 am by Damon Salvatore

Word Count
how much did you write?

Credit
we deserve a little more respect.
A kódokat és az oldal külsejét Katherine Pierce-nek köszönhetjük, aki nélkül nem lehetnénk ilyen szépek. Sokat dolgozott a kinézeten, így nem örülnénk, ha a kódokat máshol látnánk! Ha segítségre szorultok, inkább szóljatok, s ha tudunk, segítünk.
A gyönyörű képek, gifek Damon Salvatore keze munkáját dicsérik, aki szintén sok időt töltött ezek megszerkesztésével, nem szeretnénk máshol látni őket. Valamint külön köszönettel tartozunk a csodálatos Elena Gilbert-nek a meseszép fejlécünkért, amivel rengeteget dolgozott.
A leírások (világleírás, fajleírás, sorozatbeli és canon karakterek leírása) a Staff tollából fakadnak, nem szeretnénk ezeket máshol látni.


Megosztás
 

 Wickery Bridge

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Wickery Bridge Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wickery Bridge   Wickery Bridge EmptyHétf. Júl. 08, 2013 10:50 am


Elena Gilbert

.................

Right here, right now

The pain isn't healing



A gondolataim... zavarosak. Az érzéseim szintúgy. Nem tudom, mi a valódi, és mit szült a képzeletem, nem tudom eldönteni, hol a határ a kettő között. Mintha álmodnék, és meg lennék győződve róla, hogy ez a valóság. Sosem volt egyszerű az életem, de mióta megismertem Elenát, sokkal bonyolultabb lett minden, a jó és a rossz közötti határ csaknem egybemosódott. Mindig nehezen ment elvonatkoztatnom a kettőt, szétválasztani, és megmaradni önmagamnak, amilyen halandóként voltam. De az igazság az, hogy ez szinte lehetetlen. Mindenki megváltozik, aki egyszer meghal, legyen az végleges, vagy átmeneti állapot. Ez ellen nem tehetsz semmit. Van, akit rossz útra visz a halál, van, akit csak megváltoztat, esetleg jobb formába is hoz, de nekem kevesebb szerencsém volt. Egy gyilkos lett belőlem, de ami még ennél is rosszabb, egy keserű, magányos, szeretetre éhes férfi. És ez, pontosan ez az, ami miatt olyan kibaszottul elcseszett vagyok. Romlott áru. - Meg kell értened, hogy ez nem a kötődés miatt van. Nem a kötődés miatt. Nem a kötődés miatt. A szavak visszhangot vernek a fejemben, kínozva csapódnak a koponyámnak újból és újból, büntetnek, égetnek, élvezik a szenvedésem. Kezeim ökölbe szorulnak, anélkül, hogy odanéznék, tudom, hogy ujjaim elfehérednek az erős szorításban. A fájdalmat is érzem, de ez semmi ahhoz képest, amit belül érzek. A kínkeserves szenvedés savként éget, marja a bensőm, lassan terjed szét az ereimben, mint egy méreg. Szívem összeszorul, mintha vasmarkok szorításában vergődne, szemeim égni kezdenek. Ne... kérlek, ne hagyd el magad! Mélyet szippantok a felé sodródó széllöketből, és lehunyom a szemeim egyetlen pillanatra. Rögtön meggondolom magam, és félig leeresztett, remegő szemhéjaim alól pillantok fel, félek, Elena felszívódik, elpárolog, mint egy ostoba látomás, ha egy másodpercre nem nézek oda. Szembe nézek vele, s egyúttal a félelemmel is, a visszatérő fájdalom sem rettent el. Megbirkózok vele. Ahogy eddig is tettem. - Ez nem igaz! Nem volt hiba. Egyetlen árva szavad sem volt hiba... - Hiába küzdök, a hangom elhal, nem tudom befejezni a mondatot, pedig nem szabadna abbahagynom éppen a a helyzet tetőfokán. Mégsem megy. Akárhogy erőlködök, nem tudom szóra bírni ajkaimat, mintha a bennem lakozó szörnyeteg hatalmas, karmos mancsaival hallgattatna el. Elena szemei megcsillannak a tompa fényben, mintha könnyek tarkítanák íriszeit, mégsem látok sehol, egyetlen kósza cseppet sem. Úgy érzem, érzéketlen marad, míg én lassan hullok darabjaimra, és kíntól vergődve omlok össze. Minden erőm összegyűjtöm, és nem fordulok el, habár már nedvesség éktelenkedik a szemeimben. Pislogok párat, így azok eltűnik, de tudom, perceken, vagy talán másodperceken belül ismét felbukkan majd. - Ne merd azt mondani, hogy ez nem valós. Ne merészeld, Elena! - És újból elárasztanak az érzelmek, szinte fuldoklok bennük. Véget nem érő maszlaggá formálódnak, ami egye gyorsabban próbál a felszín alá lökni, és ott tartani. Küzdök, még küzdök, az összes törött darabkával együtt, és nem adom fel, egyelőre nem. Azonban ez nem egyszerű, nem tudok vitába szállni a lánnyal, hiába vagyok nála többszörösen idősebb, a tapasztalataim mit sem érnek a reménytelen szerelemmel szemben. - Hazugság volt. Sötét fény költözik a szemeimbe, a könnyekkel együtt csillan meg a hold homályos fényében. Továbbra is hitegetem magam. Hitegetem magam, hogy csak fél, nem gondolja komolyan, és egy más helyzetben nem így gondolná. Nem adna hangot üres kifogásoknak. Nem vágna a fejemhez olyat, aminek semmi igazság alapja nincs. De talán tévedek, és minden, amit mond, minden, amit tesz, az ellenkezőjét bizonyítja. Nem szeret, Stefan neki az első, és egyetlen szerelme, és én csak egy kellék voltam, amit rögtön azután, hogy már nincs szüksége rá, a szemétbe hajít, és ott hagy megrohadni. Azt akarom hinni, hogy nem így van, de minden egyes porcikám tiltakozik az optimizmus ellen, a pozitív gondolkodás elutasítják, és szíves örömest, tárt karokkal fogadják a negatívat, a kínzó érzelmekkel együtt. - Elena... - suttogom a nevet, mintha mentőövként szolgálhatna, de rajtam kívül senki nem hallja, az éjszaka sötétjében, és a - főként - bennem megbújó démonok mind azt suttogják, hogy elcsesztem, elengedtem a lányt, és most már soha nem kapom vissza. Én pedig gondolataim útján az arcukba üvöltöm, hogy soha nem is volt az enyém.
words: 661. music: broken.  notes: Köszönöm a játékot, várni fogom a következőt! Szív 


LEZÁRT JÁTÉK!
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ↷ Whitmore college.
» foglalkozás : ↷ student.
» avatar : ↷ nina dobrev.

Wickery Bridge Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wickery Bridge   Wickery Bridge EmptyHétf. Jún. 17, 2013 8:25 pm


damon & elena

Mégis mi a fenét művelek? ~ kiabál velem a lelki ismeretem. Hirtelen észbe kapok, és Damon kék tekintetével találom magam szembe. Szívem egy pillanatra kihagy, lélegzetem belém szorul, tenyereim izzadnak. Ez.. a szerelem lenne? Nem.. nekem csak egyetlen egy valaki létezik eme földön, és az pedig nem más, mint Stefan Salvatore. Nem tudom minek köszönhetem ezt a pillanatnyi gondolatváltásomat, de ez az igazság. Stefan-on kívül mást igazán nem szerettem. Még Matt-et se. Az ifjabbik Salvatore számomra az első, és egyben az utolsó szerelmem. Damon.. ő csak egy föllángolás, semmi több. Vagy egy tévhitben élek?
- Sajnálom, nekem ez.. - kezdek bele teljesen zavartan, majd a mondatom felénél leállok. Homlokom ráncokba szalad, és idegesen túrom ujjaimat hajamba. Hátat fordítok neki, nem bírok szemeibe tekinteni, miközben szaporán veszem a levegőt. Megőrülök.. valaki.. segítsen.. - Ez hiba volt. - állapítom meg, és megjelenik az első bánat könnycsepp az arcomon. Gyorsan lesöpröm, mielőtt észrevenné, és ismét szembe találom magamat vele. - Nekem.. mindig is.. ő lesz. - fonom össze kezeimet a mellkasom alatt, és szaggatottan kipréselem magamból a levegőt. - Stefan, az igazi. - félve, de föltekintek rá. Megbántottam.. ismét. Meddig fog ez még tovább menni? Míg őrületbe nem kerget ez az egész? Ideje döntenem, egyszer s mindenkorra. Nem sétálhatok át egyik fiú szobájából át a másikba.
- Nem foglak többé keresni. Kérlek te se. Felejts el, ezt az egészet, mindet, amit mondtam, mert.. - harapok bele erősen alsó ajkamba, minek következtében megérzem a saját véremet számban. - Hazugság volt. - rázom meg a fejemet, és gyorsan elfutok, mielőtt meggondolnám magamat. Fogalmam sincs, hogy ez helyes döntés volt-e, vagy sem, de.. muszáj volt. Ez az állandó szenvedés senkinek se jó, dűlőre kell jutnom.
A könnyek oly gyorsaságban folynak le az arcomról, mintha fejem fölött öntenék lefelé egy dézsmából. A hideg szellő hátracsapja hajamat, az est rovarjainak éneke kellemesen betölti az erdő ürességét. Mert rajtam kívül egy valaki tartózkodik itt.. Én és a Magány.
VÉGE!

Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Wickery Bridge Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wickery Bridge   Wickery Bridge EmptyKedd Ápr. 02, 2013 12:03 am






Elena Gilbert




I didn't come here to tell you that

I can't live without you. Actually, I can.

I just don't want to!







Nem tudom, mit gondoljak, nem tudom, mit higgyek, de az érzéseimben biztos vagyok. Szeretem Elenát, bármit megtennék azért, hogy az enyém legyen, átgázolnék bárkin, eltakarítanám az útból azt, aki az utamba akar állni. A saját öcsémnek képes lennék ártani, csak mert önző vagyok az érzelmeim miatt. Ez vagyok én. Törődöm valakivel, s még akkor is képes vagyok úgy viselkedni másokkal, mint mikor nem érzek semmit, s nem figyelek senkire. Nem vagyok benne biztos, hogy Elena képes lenne elfogadni úgy, ahogy vagyok, talán ez az egyetlen bökkenő, ami megállított eddig abban, hogy igazán átadjam magam a szerelemnek, amit iránta érzek. Féltettem eddig, nem akartam megfertőzni a gonoszságommal, nem akartam kitenni őt mindannak, ami velem jár, de mikor ajkai találkoznak az enyémekkel, nem ezt érzem. Az érzés, ami azt súgja, képes lennék megóvni az ártatlanságát, a jóságát még úgy is, hogy párjaként lépek az életébe, megrohamoz, eláraszt, minden egyes porcikám ordítja, hogy most ne hátráljak meg, és így is teszek. Továbbra is ott állok, félig karjaiba kapaszkodva, szemeit fürkészem, és halvány mosoly ül ajkaimon, ahogy felfogom a szavai értelmét. - Te tényleg így érzel... - kérdésnek szántam, de félúton rájöttem, nem lenne helyes, hiszen tudom, és érzem, hogy az érzései valósak. Nincs okom kételkedni benne, a kötődés csak a tetteit befolyásolja. Nem mintha ez nem lenne még mindig gáz, de sokkal jobb, mintha hamis érzéseket táplálna irántam.
Hátrál egy lépést, és én kérdőn nézek rá, sejtelmem sincs, mire készül, de a feszültség körbevesz minket, lehetetlen ugyan, de szinte biztos vagyok benne, ha kinyújtanám a kezem, a kis szikrák, amik körülöttünk pattognak, megráznának. Ideges vagyok, a tenyereim izzadni kezdenek, a várakozástól összeszorul a gyomrom, de Elena mielőtt még rám pillantanak, a sötét, háborgó folyóval néz farkasszemet. Végre felém fordul, pillantása összekapcsolódik az enyémmel. A szavak, amiket felém intéz… meglepnek. Nem számítottam rá, hogy fel fogja tenni ezt a kérdést. Hogy éppen ő hozakodik elő vele, bár én nyilvánvalóan nem tettem volna, ez nem rám vall, n nem ilyen vagyok. Igaz, ami igaz, vele egészen másképp viselkedek, már-már emberségesen, ettől függetlenül még nem szeretem, hogy elgyengülök a közelében, és ha róla van szó. - Még mindig úgy gondolom, veszélyes rád nézve ez a kapcsolat. Félek, megváltoznánk, ha belekezdenénk, de… Érzéseket táplálok az irányodba, és ez ellen nem tehetek semmit. Akkor se tehetnék ellene, ha akarnék. - Nem gondolom úgy, hogy ezzel válaszoltam a kérdésére, de jelenleg csak ennyit tudok kibökni, hangom így is rekedtes, és halkabb, mint azt egy beszélgetés megköveteli. Megőrjít ez a lány!


|| Úristen, bocsánat, hogy ilyen sokáig nem írtam! Nem is nagyon tudok jó okot adni rá... A terjedelme nem valami sok, de remélem a tartalma azért kárpótol. :$

♫♩::ed sheeran::kiss me


[quote]
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ↷ Whitmore college.
» foglalkozás : ↷ student.
» avatar : ↷ nina dobrev.

Wickery Bridge Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wickery Bridge   Wickery Bridge EmptySzomb. Márc. 02, 2013 8:26 pm

Damon & Elena


Visszacsókolt. Nem lökött el, nem utasított vissza, ahogyan múltkor tette. Damon eléggé furán fejezi ki az érzelmeit. Azokat löki el magától, akikkel a legjobban törődik. Kellett hozzá egy kis idő, mire erre rájöttem. Tisztában vagyok az érzéseimmel. Mind.. valódi, vagyis én úgy érzem. Szerintem, nem a köteléktől érzek úgy, ahogyan. Megőrülök - jó értelemben - mikor a közelében vagyok, lenyugtat, egy jobb emberré tesz engem. Nem egy probléma vagyok számára, akit meg kell oldani. Stefan mellett így éreztem magam, de most végre ellazulhatok, és élhetem az életemet tovább.
Apropó Stefan.. nem akartam őt soha megbántani, muszáj elmondani neki a csókot, nem élhetünk hazugságban. Elején fájni fog neki, de remélem, hogy egyszer meg fog engem érteni. Nem szeretném, ha az egész város tudna, hogy Damon-höz kötődök, erre fognák az emberek az érzelmeimet. De nem látják, hogy hogyan pillantok fel rá? Szerelemmel teli, s a vágyódás süt íriszeimből. Nem akarom elengedni Damon-t, végre eljött a Mi pillanatunk, s nem szeretném semmivel se elszúrni.
Szenvedélyesen csókolom őt, mindent beleadva, úgy ahogyan soha, mintha ez lenne az utolsó csókom az életemben. Kezeim felcsúsznak, a nyaka köré fonom, és testemet teljesen hozzá préselem.
- Szerinted így csókolnálak, ha az érzelmeim nem lennének irántad valósak? - halkan súgom, és ha ember lenne, talán csak a tátogást fedezné föl, és nem is hallana engem. Szerencsére mindketten természetfölötti lények vagyunk, így ezáltal a legtöbb érzékünk felerősödött. A hallás, a látás, az ízlelés, és.. az érintés. Amikor hajamba túrt, és a fejbőrömhöz ért, olyan volt, mintha minden egyes ideg a testemben elkezdett volna remegni az izgalomtól. Mintha elektromossá tette volna őket, nem tudom magamat kifejezni, mivel ez teljesen új számomra, és még ismeretlen, de kellemes, és jól esik.
- Meg kell értened, hogy ez nem a kötődés miatt van. - bökök rá, majd saját magamra. Arcomba szalad a pír, úgy érzem, mintha tíz fokkal melegebb lenne, és elég nehéz visszafognom magamat, hogy ne támadjam le most itt helyben, a Wickery hídnál, ahol kétszer is életemet vesztettem.
Először amikor szüleim belehaltak az autóbalesetbe, itt temettem el a régi önmagamat, az örökké vidám, hajrálány Elena Gilbert-et. Másodjára pedig.. mindenki ismeri a történetet, Rebekah Mikaelson-nek "köszönhetem", hogy Matt aznap este levezetett a hídról, be a gyilkos folyóba - én már csak így nevezem - és ha Stefan nem lett volna ott, Matt miattam lenne halott.
Nagyot nyelek, érzem idegességemet, és hátrálok egy lépést. Egy kényesebb témával kell előállnom, muszáj most az elején mindent letisztáznom vele, mert nem élhetek többé úgy, hogy nem tudom Ő hogyan érez irántam. Ha nem lehet semmi, akkor már most közölje velem, hogy ne éljem bele magamat semmi olyanba, ami már úgyis halott.
- Damon.. - köszörülöm meg a torkomat, és lepillantok a folyóba. Zavartan visszaemelem rá a pillantásomat, és szóra nyitom ismét duzzadt ajkaimat, melyek az imént őt csókolgatták. - Érzek valamit irántad, amit szerintem nem befolyásol a kötelék. Egyszer már bevallottam neked, de visszautasítottál. Megváltozott a döntésed, vagy még mindig ugyanígy érzel? - kérdezem puhatolózva, hisz Damon nem a szavak mestere, ráadásul nem az a lelkizős típus, aki a vállamra hajtva a fejét ki fogja adni magából szíve bánatát.
Egy olyan érzés kerít hatalmába, ami csak azt kelti fel bennem, hogy ennek nem lesz jó vége. És már előre rettegek a válaszától..

|| Words: 531 || Music: semmi || Notes: kérlek bocsáss meg a késésért.. ||
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Wickery Bridge Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wickery Bridge   Wickery Bridge EmptyCsüt. Jan. 31, 2013 6:25 pm






Elena Gilbert




I didn't come here to tell you that

I can't live without you. Actually, I can.

I just don't want to!







Újra és újra befészkeli magát a fejembe egy gondolat, egy kérdés, miszerint hogyan juthattam idáig. Mikor a városba érkeztem, nem az volt a célom, hogy magamhoz kössem Stefan barátnőjét. Igaz, azt akartam, hogy szenvedjen az öcsém, mindazért ami a múltban történt, látni akartam, ahogy megbánja, fájdalmat akartam látni az arcán, de nem ilyen áron. És most mit értünk el? Mind a ketten szenvedünk, és nem csak mi. Itt van Elena, akit mindenkinél jobban védtünk, nem engedhettük volna meg, hogy bármi baja is essék, most pedig vámpírként parádézik a városban, és fel kellett adnia az életét, a jövőjét. A kötődés a legnagyobb átok, ami a nyakamba zúdulhatott volna, és sikeresen meg is kaptam, nem mintha repesnék az örömtől. Hogyan lehetnék biztos abban, hogy valós mindaz, amit érez, amit csinál, ha egyszer hatalmam van felette? Nem akarok uralkodni a lányon, nem akarom irányítani, mégis megtehetem, akaratomon kívül is.
A válaszát figyelmen kívül hagyom, csak üres szavak, nincs jelentésük, csak a hangjára figyelek, és próbálok kiolvasni valamit a tekintetéből, legyen az bármi. Csupán tehetetlenséget látok, semmi többet, és én is olyan cselekvésképtelennek érzem magam, amilyennek ő kinéz. Nem számít most, hogy Caroline tudta-e, vagy sem, vele majd később ráérek foglalkozni, sokkal fontosabb az, hogy rendezzem a kapcsolatom Elenával, már ha egyáltalán bármit is tehetek ez ügyben. Kötődés. Ez a szó mindent megváltoztat. Hatalmas jelentősége van, mintha az egész világot képes lenne ez az egy érzés megváltani, de csak minket befolyásol. Elenát, és mindent, ami vele kapcsolatos. Zavartan rázom a fejem, nemleges válaszról itt szó sincs, össze vagyok zavarodva, s mintha így képes lehetnék a helyére rázni a gondolataim. Pedig nem segít semmit, a szél egy kicsit az arcomba kap, de nem lesz tőle jobb, nem tisztul ki a fejem. Ugyanazt érezné, mint átváltozása előtt? Igaz lehet ez? Felerősödtek az érzései, de valósak. Emlékszem rá, mikor elmondta, hogyan érez, de én visszautasítottam, finoman szólva. Egy ilyen tiszta, szeretetteljes lény miért akarhatna egy szörnyeteggel együtt lenni? Értelmetlen volt számomra, még most is az, nem akarok neki ártani, de az érzéseimnek én sem tudok parancsolni. Képtelen vagyok rá.
Nem tudok gondolkodni, az érzések elárasztanak, olyan ez, mintha fuldokolnék. A levegőt nehezen veszem, annak ellenére, hogy a tüdőm ép, és nem fáradhattam el semmiben, lévén vámpír vagyok, nem egy gyönge halandó lény. Emlékeim visszavisznek egy korábbi időbe, mikor átváltoztattam egy Charlotte nevű vámpírlányt, és tudom, mit váltottam ki belőle, hogy bármit megtett, amit én kértem tőle, annak ellenére, hogy nem gondoltam komolyan. Nyilvánosan ölt egy bárban, csak mert megkértem, figyeljen az italomra. Elena megölte Katherine-t, mert megjegyzést tettem rá, ő hányszor ártott neki, és hogy meg is ölte. Ha eddig azt gondoltam, zűrös az életem, hát most rá kellett jönnöm, mit is jelent ez a szó, és mit takar maga mögött. Ez már több, mint zűrös, maga a pokol, az én földi poklom ez a szituáció. Hogy történhetett ez meg, s miért éppen velem? Megrázom a fejem, elvetem ezeket a gondolatokat, mert órákig, sőt, napokig gondolkodhatnék a kérdéseimen, amik egymást kergetik a fejemben, de akkor sem tudnék választ adni rájuk. - Biztos vagy ebben, Elena? Az érzéseid... valósak volnának? - teszem fel a legostobább, s egyben számomra legfontosabb kérdést.
Engem nem érdekel Matt Donovan élete. Nekem csak Elena számít, de azt is tudom, hogy ő törődik a fiúval. Ha Stefan úgy dönt, őt nem menti meg, az élete nyomorúságos lenne, magát okolná a történtek miatt, s hiába lenne ember, nem lehetne többé teljes. Ha az érzései tényleg valósak, és nem csak a kötődés velejárói, akkor sem tehetünk semmit. Nem lehetek vele úgy, hogy bármikor árthatok neki egyetlen szóval, hogy bármire rávehetem, még akkor is, ha én nem akarom. A korábbi szavai rémlenek fel, visszhangozva törnek tudatom felszínére. Nem változott semmi se, amióta utoljára.. bevallottam. Hogy mondhatja ezt? Minden megváltozott. Már akkor minden más volt, azóta, hogy vámpírrá vált. Nem értem, hogyan hiheti azt, hogy még minden a régi. Rengeteg minden változott, mióta búcsút intettem neki, és akkor azt hittem, ez talán végleges. De nem volt az. Most is itt vagyok, vele beszélgetek, az ő szemeit fürkészem, és próbálok olvasni bennük. Könnyek szöknek a szemébe, de nem gyengül el teljesen, nem gördülnek le a nedves cseppek. Az arca felé nyúlok, de ekkor elkapja a kezem, és a mellkasához szorítja, közelebb lép, és nem színtisztán hallom a szívverését, de érzem is a tenyerem alatt. A kézfejemet cirógatja, és nagyot kell nyelnem, hogy újra levegőhöz tudjak jutni. A szavait hallgatom, nem fűzök hozzá semmit, csak bólintok. Hiszek neki, hogy is ne tenném, mikor minden olyan valóságosnak tűnik... és el is hiszem, hogy ez a valóság. - Nem fogsz elveszíteni, Elena. Megoldjuk, ígérem neked, hogy megtaláljuk a megoldást. - szavaim suttogásnak hatnak, olyan halkan ejtem ki őket a számon, s alig fejezem be a mondatot, a lány arca felém közelít, és egyszeriben ajkait az enyémhez érinti, és gondolataim megint elvesznek, csak arra tudok gondolni, hogy kezemet szorítja testéhez, és ajka az enyémet érinti lágyan. Egyik tenyerem a derekára csúsztatom, úgy húzom közelebb magamhoz, másik kezemmel a hajába túrok, nyelvem a szájába csúsztatom, és hevesen csókolom, úgy, ahogy talá még soha ezelőtt nem tettem.


♫♩::ed sheeran::kiss me


Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ↷ Whitmore college.
» foglalkozás : ↷ student.
» avatar : ↷ nina dobrev.

Wickery Bridge Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wickery Bridge   Wickery Bridge EmptySzomb. Jan. 26, 2013 5:47 pm

Damon & Elena

Mit is érzek iránta? Mély, vagy éppenséggel gyengéd érzelmek fűznek hozzá? Míg, csak egy „egyszerű” halandó voltam, a kapcsolatunk Damon-nel eléggé bonyolult volt – nem azt mondom, hogy most nem az -. Kívántam őt, vonzódtam hozzá, olyan volt számomra, mint egy tiltott gyümölcs, akit soha nem kaparinthatok meg, nagy nehezen tudtam csak neki ellenállni. Leginkább Stefan miatt próbáltam eltiporni az érzelmeimet, hogy ne váljak olyanná a szemében, aki csakis kihasználja az embereket, a saját maga érdekében. Mint Katherine, aki kénye kedve szerint bújt az egyik ágyából át a másikéba.
Amióta vámpírrá váltam, felerősödtek az iránta érzett érzelmeim. Nem tudok uralkodni felettük, de igazából nem is szeretnék. Belefáradtam ebbe, s rájöttem, hogy őt nem lehet egyszerűen elfelejteni. Próbáltam, de egyáltalán nem segített rajta, sőt csak közelebb kerültem hozzá. Szomjazok a társaságára, állandóan felkeresem őt ürügyökkel.
Próbálom elfogadni azt, amit mondott, de nem sikerül. Igen, igaza van abba, hogy Katherine halott, de miattam. Én öltem meg őt, több, mint ötszáz évet élt ezen a földön. Évszázadokon keresztül menekült Klaus elől, és ő egyszer sem tudta őt megölni, én pedig, mint egy újonc vámpír egyből végzek vele. Kicsit vicces, nem? Magamat is bajba sodortam, ha ráeszmél a cselekedetemre, ő is megölhetett volna engem. A saját, illetve a szeretteim életét is kockázatra tettem. De ez a kötődés.. Nem tudok ellenállni neki, úgy érzem meg kell neki felelnem, nem hagyhatom őt cserben, mert boldoggá akarom őt tenni mindennél jobban.
Mikor Caroline neve került szóba, elkezdek gondolkozni, és visszaidézem a beszélgetésünket. Igazából semmilyen erre utaló információ nem hagyta el a száját.
- Nem tudom Damon. – rázom meg a vállamat, és tehetetlenül pillantok fel rá. Miért? Miért kell ennyit szenvednünk folyton? Miért nem lehetünk boldogak? Fogalmam sincs, hogy hogyan lehetne megtörni ezt a köteléket, számomra is új ez. Azt hittem, hogy a vámpírok közt ilyen kapocs nem jöhet létre, de ebben a mai világban, már az számít furcsának, ha valami szokásos.
- Damon, te teljesen félreérted. A kötődés nem befolyásolja az érzelmeimet, csak a cselekedeteimet. Ugyanazt érzem, amit eddig is, csak felerősödött, amióta vámpírrá váltam. Nem változott semmi se, amióta utoljára.. bevallottam. – nyelek egy nagyot, mikor ismét szemeim elé villannak a fájdalmas képsorozatok. Beismertem neki, de elküldött. Azt hittem, hogy igaza volt, de nem tudtam elfelejteni. Mert.. érzek valamit iránta, amit nem tudok magamtól eltaszítani.
- Igen, ha Meredith nincs akkor talán meghalok agyvérzésben. Te is tudod, hogy ha Stefan nem hallgatott volna rám, én abba pusztulnék bele, hogy miattam halt meg Matt. – pillantok el egy másodpercre, majd tekintetem központjává ismét ő válik. – Nem bírtam volna avval a tudattal élni. – könnyekkel telnek meg a szemeim, és erősen küszködök a gombóc ellen. Végül is, legyőzöm, s nem kezdek el előtte pityeregni. Elkapom a kezét, és a mellkasomhoz emelem, a szívemhez. Erősen fogom őt, és közben egy lépéssel csökkentem a köztünk lévő távolságot. Ujjammal a kézfejét simogatom, és torkomban érzem heves szívdobogásomat.
- Érzed ezt? A szívem dobogását? Mindig erősebben, gyorsabban ver, mikor a közeledben vagyok. Ezt nem lehet megjátszani, ez igazi. Ez nem a kötődés miatt van. Hinned kell bennem, Damon. – súgom, és eleinte a hangom remegett, de most már nem.
- Nem akarlak elveszteni.. – szinte csak tátogok, alig jön ki rajta hang. Arcommal közelítek feléje, és közben pillantásom egyetlen egy másodpercre sem hagyja el az övét. Mikor már csak centik választanak el egymástól, lehunyom szemem, és óvatosan ajkaimat az övén súrolom. Kezét még mindig a szívemhez fogom, de szorításom enyhült. Gyengéden megcsókolom, és ő dönt arról, hogy hátrál, vagy nem.
|| Words: 572 || Music: I'm gonna be stronger|| Notes: - ||
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Wickery Bridge Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wickery Bridge   Wickery Bridge EmptyKedd Jan. 22, 2013 5:35 pm






Elena Gilbert




I always wonder why birds choose to stay in

the same place when they can fly anywhere

on the Earth.. then I ask myself the same.







Látom rajta, hogy a szavaim meglepték, de nem tudom, mire számított. Idejön, és közli velem, hogy Katherine meghalt, mert én kértem rá. De mintha ez nem volna elég, még tovább folytatja, fokozza a dolgot, és azt mondja, kötdik hozzám. Az első gondolatom természetesen az, hogy csak kitalálja, ez az utolsó reménye, ezért ebbe a ténybe kapaszkodik, de aztán gondolkodóba esem. Mi van, ha tényleg igaz? Kötődik hozzám. Végül is, én bizonygattam az elején, hogy vámpírként kell viselkednie, hogy a vámpírok embereket esznek, a vérüket szívják, csak így létezhetünk, ő pedig ezután képtelen volt állatokra vadászni anélkül, hogy rosszul nem reagálna a szervezete. Csak mert hasonmás. Hajtogatunk mindannyian, mintha ezzel bármit is meg lehetne magyarázni. De most már sokkal komolyabb minden, nem csak arról van szó, hogy ismeretlen, talán ártatlan emberek vérét csapolja. Elsütöttem egy poént, amit ő komolyan vett, és most Katherine Pierce halott. Lehetséges volna, hogy Elena valóban végzett örökre az ősével? Katherine nincs többé. Furcsa érzés tölt el, egy kis öröm, meglepettség, zavarodottság, és bánat is elönt. Nem mintha érdekelne, hogy él-e, vagy hal a vámpírnő, de mégis közös múltam volt vele, amitől az egész kísérteties lesz. Mintha nem lett volna valóság az a több évtized, amint keresztül mentem Katherine miatt. - Katherine halott. Elena, ez... nem hibáztatlak érte, és nem is bánom, hogy így alakult. Ne érezd emiatt rosszul magad, rendben? Ha nem te teszed meg, talán ő fogja, vagy valaki mást bánt, aki közel áll hozzád. - szavaim esetlenül hangzanak, de komolyan gondolom őket. Habár Elenát fizikailag nem kell megvédeni, erős nő, és már vámpír, képes az önvédelemre, de ez nem azt jelenti, hogy nincs szüksége nyugtató szavakra. Nem tudom, miért nem Stefanhoz ment, miért itt lézengett egyedül a semmi közepén, de ez már nem lényeg. Itt van, velem, én pedig késztetést érzek rá, hogy valahogy segítsek rajta. Az én hibám, ha tényleg létezik ez a kötődés - és tudom, hogy létezik -, és tényleg ezért történtek mindezek, akkor én tehetek róla. Tudnom kellett volna, hogy így van, a dolgok mögé kellett volna látnom, de már késő bánat ezen agyalni. Kötődik hozzám. Olyan nehéz ezt befogadni.
Egészen közel állok hozzá, ő pedig nehezen ugyan, de kimondja a szavakat, és az érzés, ami elfog... Nem is tudom, mi ez. Fáj, hogy nem a valóság, és ezt talán le sem tudom tagadni, nem tudom, mi ül a képemen, hogy a bennem kavargó érzelmek látszanak-e rajtam, de ez nem számít. Letaglózott ez a hír, és nem tudok megszökni az érzés elől. Itt már az alkohol se fog segíteni, vagy a gyilkolás. Csak az számít, hogy valahogy túléljem ezeket a pillanatokat, hogy azután mi lesz, majd eldől. Le kell nyelnem a gombócot, ami a torkomban növekszik, el kell felejtenem Elenát, és elmenni a városból. Még akkor is, ha szüksége van rám. Nem tudom, a kötődés attól megszűnik-e, de nem maradhatok itt. Istenem, de nehéz! - Caroline mióta tud erről? - kérdezek rá szinte azonnal, habár ostobaság mindezek után bárkit is hibáztatni, de ha már a bálon is tudott róla... esküszöm, hogy ezért még megfizet! - Tudod mit? Ez most nem számít. Ha tényleg kötődsz hozzám, rá kel jönnünk, hogyan... hogyan szüntethetjük meg. Elena, én így nem lehetek melletted. Abban a tudatban, hogy az érzéseid nem valósak. - nehéz kimondanom mindezt, miután már kint van, a nyelvembe harapok, olyan erőteljesen, hogy érzem a saját vérem szétáramlani a számban, de fájdalmat nem érzek. Ez a fajta fájdalom eltörpül amellett, ami a mellkasomat feszíti, és szinte megszűnik létezni, mintha teljes mértékben érzéketlen lennék. És az akarok lenni, mindennél jobban. Milyen ironikusak vagyunk mi, emberek. Mikor nem érzünk semmit, még a fájdalmat is szívesen fogadnánk, ámbár ha fájdalmat érzünk, érzéketlenek akarunk maradni. Nem fér össze a kettő sehogy sem. - Meredith! - szűröm a fogaim közt a nevet, ami szitokszóként hat. - Ha ő nincs, és Stefan téged ment meg, még mindig élnél, Elena. Élnél, halandóként, és valós érzéseid lennének irántam! - sziszegek minden egyes szót, és mindenkire haragszom, aki közreműködött a dologban.

♫♩::ron pope::drop in the ocean


Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ↷ Whitmore college.
» foglalkozás : ↷ student.
» avatar : ↷ nina dobrev.

Wickery Bridge Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wickery Bridge   Wickery Bridge EmptyHétf. Jan. 21, 2013 12:24 pm

Damon & Elena

Pillantásom egy másodpercre sem hagyja el az övét. Figyelem őt, és az arcát. Türelmetlenül állok előtte, próbálok valamit leolvasni. Milyen reakciót fog ez kiváltani belőle? Nem mindennap kapja meg az ember – akarom mondani vámpír -, hogy kötődik hozzá.. Hirtelen arca megváltozik, és szeméből süt a düh, a harag. Mi történt? Sejtette, vagy már hozzá is eljutott a hír, csak eddig nem volt meggyőződve?
A hangosan nem kimondott válaszaimra megkapom a feleletet. Nem erre vártam, sőt az ilyenfajta kitörésére nem is számítottam. Rámeredek. Nem vagyok képes felfogni, megemészteni azt amit mond. Ennyire nehezére esik az, hogy bízzon bennem? Egy kis részre nyitom a számat, és képes vagyok felvenni ellene a harcot. Magam sem akartam el hinni, de pár nap után megvilágosodtam, beláttam, hogy ez tényleg így van. De az érzéseim.. azok valódiak, mármint már a kötődés előtt éreztem ezt, és nem hiszem, hogy a kötelék miatt érzek úgy iránta, ahogyan.
- Damon hinned kell bennem. – nyúlok a kezéért, de félúton visszarántom karomat, és szorosan az oldalamnak nyomom. – Katherine már halott. Megöltem, többé már nem tud ártani nekem. – csuklik el a hangom, és ismét a szemeim elé villan tekintete, és az utolsó remény, ami ott csillogott a szemében. Figyeltem, ahogyan lassan elfoszlik, és meghalt. Én okoztam a halálát, engem lehet okolni.
Oww. Mintha egy pofon ért volna tőle. Komolyan ezt látja bennem? Így vélekedik rólam? Hisz szere.. mindegy. Figyelem őt, ahogyan elsétál. Izmai megfeszülnek a felsője alatt, majd elernyednek. Mindvégig tekintetemet rajta hagyom, és iszom a látványt. Megfordul, és egyre közelebb lépked hozzám. Egy pillanatra elfelejtettem levegőt venni, majd szívem dobogása egyre hevesebb lesz.
- Caroline mondta, aki Klaus-tól tudja. – ejtem ki a szavakat, monoton hangon. – Először én sem akartam neki hinni, de igazuk van. Kötődök hozzád. – biccentem oldalra a fejemet, és úgy tanulmányozom őt tovább. Szó szerint érzékelni lehet a köztünk lévő feszültséget. Meg akarom őt érinteni, hozzá akarok bújni, vajon mindez a kötelék miatt van? Tudom, hogy az iránta érzett érzelmeim felerősödtek, amióta vámpír vagyok, és nekem is elég nehéz megbirkózni vele. Tudom, hogy nem helyes Stefan miatt, de.. nem tudok diktálni nekik, nem tudom őket eltiporni, s érzem, hogy mindez valódi.
- Egy kötődés két vámpír között akkor jöhet létre, ha.. az illető még ember korában táplált érzelmeket a másik személy iránt. – súgom, és elpillantok, mivel érzem, hogy arcom kezd egyre vörösebbé válni. – Ráadásul a Te véred volt a szervezetemben, mikor meghaltam. – sóhajtok, és ismét ráemelem a pillantásomat. Mit tudok leolvasni róla? Semmit. Egyszerűen semmit se. Nagyot nyelek, és elkezdem felsorolni az érveimet.
- Katherine is egy hasonmás, ő miért tud inni tasakból, s én miért nem? Még az elején mondtad, hogy vénából kell táplálkoznom, és azóta csak abból tudok. Azt mondtad öljem meg őt, lehet, hogy nem komolyan értetted, de bennem volt egy késztetés, hogy tegyem meg, mert tudom, hogy akkor… boldoggá foglak tenni. – pislogok rá, és legszívesebben befutnék az erdőbe, elrejtőznék, és soha többé nem merészkednék a közelébe. Félek a válaszától, a reakciójától, mert tudom, hogy mindezt hirtelen zúdítottam rá. De muszáj volt tudnia, jobb tőlem hallania, mint mástól megtudnia.
|| Words: 503 || Music: I won't lose my mind|| Notes: - ||
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Wickery Bridge Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wickery Bridge   Wickery Bridge EmptyCsüt. Jan. 10, 2013 11:15 pm






Elena Gilbert




I always wonder why birds choose to stay in

the same place when they can fly anywhere

on the Earth.. then I ask myself the same.







Összerezzenek, mikor meghallom az ismerős hangot, és egy laza mozdulattal a már kiürült üveget elhajítom, át a korláton, egyenesen a vízbe. Miután elmerül a habok között egy jó hallható csobbanás kíséretében, a lány felé pillantok, barna szemeit kémlelem, és látom bennük a könnyeket, amitől elszorul a torkom, és furcsa érzés kerít hatalmába. Meg sem tudok szólalni, csak állok vele szemben némán, és várom, hogy ő törje meg a csöndet. Számtalan gondolat szállingózik a fejemben, mégsem vagyok képes egyiket sem kinyögni. Mintha csomót kötöttek volna a nyelvemre, vagy brutális módon összevarrták volna a számat, hogy képtelen legyek beszélni. Minden olyan elcsépeltnek tűnik, olyan jelentéktelennek, mintha nem lenne szó arra, ahogyan érzek. Nem találom a megfelelő szavakat, s ettől kétségbeesettség, tehetetlenség lesz úrrá rajtam. Míg én azon merengek, mit is mondhatnék, hogyan öntsem szavakba a gondolataim, ő előjön egy témával, amiben először semmi komolyságot nem találok, de mikor eljutnak az agyamig azok a bizonyos szavak, összevonom a szemöldököm, és értetlen pillantásokat lövellek Elena felé. Hirtelen dühös leszek, haragszom rá, nem értem, miért akarja rám fogni az egészet, mikor ő hajtotta végre. Hogy a fenébe vehetett komolyan, mikor egy ilyen fontos dologról volt szó? - Sosem kérném tőled, hogy ölj meg bárkit is. Mégis mit gondoltál, hogy komolyan mondom mindazt a bálon? Ennek nem lesz jó vége, Elena. Katherine nem nyugszik addig, amíg bosszút nem áll rajtad! - haragosan ejtem ki a szavakat, és elnézek a válla fölött. Ideges vagyok, zavarodott, és késztetést érzek rá, hogy az életem árán is megvédjem az előttem álló fiatal vámpírlányt. Stefanra kéne hagynom, és kilépnem az életéből, véget vetni az örökös kísértésnek, de nem megy, képtelen vagyok rá. - Nem értem, ez hogy jön ide. Ha rám szeretnéd kenni az összes hülyeséget, amit megcsináltál, hát csak rajta! Nem fogok meglepődni, menj, fogj kezet az öcsémmel, meg a többi emberrel, aki okol engem valami miatt. - vonok vállat, és hátat fordítva neki, a korláthoz sétálok, hogy a sötét vizet kémlelhessem. Ez a hely az, ahol Elena élete megváltozott. Itt haltak meg a szülei, egyúttal majdnem ő is, s itt ért véget az élete vámpírként. Hát itt kéne elszakadnom tőle, pont ezen a helyen, hogy még több mindent hagyhasson maga mögött? Készen áll rá, hogy elveszítsen még valakit, hogy elveszítsen engem? Nem tudom, szüksége lehet-e még rám, vagy nekem őrá. Helytelen a kapcsolat köztünk, ezt már azóta tudom, hogy először megpillantottam.
Felé fordulok, újfent a víznek fordítok hátat, és egyenesen elé sétálok, néhány centi választ csak el minket egymástól. Ingatom a fejem, tekintetem lassan emelem az arcára, és mély levegőt veszek, beszívom az illatát, közben pedig próbálom győzködni magam, hogy kimondjam mindazt, amit érzek. Ez nem lehet. Nem tudom elhinni, hogy a múltkori szavait csupán egy nyamvadt kötődés miatt mondta, hogy valójában nem gondolta komolyan... Haragudtam rá akkor, nem akartam, hogy igaz legyen, amit mond, most pedig az ellenkezőjét akarom. Azt, hogy kimondja, hogyan érez irántam, hogy bevallja, velem szeretne lenni, és engem választ. - Ki mondta ezt neked? Honnan tudsz egyáltalán magáról a kötődésről? És abban hogyan lehetsz biztos, hogy ez... ez tényleg létrejött nálunk? Lehet, hogy tévedsz. Hasonmás vagy, emiatt nem vagy képes állatokból, vagy vértasakból inni, Katherine-t pedig gyűlölöd, talán tényleg meg akartad ölni, hiszen az érzéseid felerősödtek... - próbálok még kapaszkodni valamibe, reménykedni, hogy ez nem igaz, hinni abban, hogy ez egy tévedés. De a lelkem mélyén tudom, hogy igaz, és ez a legrosszabb az egészben. Bemesélhetem magamnak, hogy nem így van, de nincs értelme tagadni.

♫♩::ron pope::drop in the ocean


Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ↷ Whitmore college.
» foglalkozás : ↷ student.
» avatar : ↷ nina dobrev.

Wickery Bridge Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wickery Bridge   Wickery Bridge EmptyHétf. Jan. 07, 2013 9:52 pm

Damon & Elena

Kezeim remegnek, térdre rogyok, és kövér könnycseppek szántják ketté az arcomat. Szenvedek, nem bírom ezt tovább. Az életem romokban hever, csoda, hogy egészen idáig kibírtam. A lelkemet nyomja a teher, hangosan sírok, hangomat elnyomja a szelek süvítése. Idegesen a hajamba túrok, és hagyom, hogy testem elengedje magát, így már a földön fetrengek. Ma.. majdnem megöltem egy embert. Alig tudtam leállni, de sikerült. Túl sokat vettem, jobban oda kellett volna figyelnem, de mégis a vérének az illata olyan mámorító volt, nem bírtam neki ellenállni, és szólongatott, hívogatott magához. Körbeölelt, karmaival megragadott, és el nem engedett engem. A szemem előtt gyorsan leperegtek az emlékképek..

- Kérem ne.. Gyerekeim vannak, várnak otthon. – könyörög nekem a nő. Szemeiből süt a félelem, és a riadtság egyvelege. Szavait kizárom a fejemből, és csak a nyakára koncentrálok. Halvány kék színben pompáznak az erei vékony porcelánhatást keltő bőre alatt. Közelebb sétálok hozzá, nyomban hátrál.
- Ne mozogj! – mordulok rá, és megragadom a vállánál fogva. Teste összerezzen a szorításom alatt, és magamhoz ölelem őt. Az állat lassan kibújik, és bebilincsel engem. Szemeim pirosban izzanak, a szemfogaim fájdalmasan átszakították az ínyemet, s a kétszeresükre nőttek. Ujjamat végig húzom puha nyakán, és megrázom őt, hogy a szemembe tekintsen.
- Ne sikíts, egy mozdulatot se ejts. Maradj nyugodt, nem fog fájni. – egy kósza hajtincset elsöprök az arcából. Ajkai remegnek, és egy pillanatra elérzékenyülök. Mélyen beszívom illatát, és a zavarodottságom elmúlik, ismét az állat lesz a parancsoló a testem felett. Nem tétovázok, egyből nyakába temetem arcomat, tágra nyitom számat, és vékony nyakfalát átlyukasztom fogaimmal. Mikor megérzem a vér ízét elveszítem az eszemet. Hátát átkarolom, erősebben vonom magamhoz. Mohón, nagy kortyokban iszom a vért, tulajdonítom el tőle. Érzem, hogy egyre gyengébb, szaporábban veszi a levegőt, szíve a torkában kalimpál, és már alig bír megállni a saját lábain. El kéne engednem, ennyi már elég. Nekem nem… nekem sosem lesz elég. A bennem lakozó fenevad sosem fog megelégedni, főleg nem pár kortynyi vértől. Az egész kell neki, de az sem biztos, hogy ezek után is nyugton marad.

Erősen dörzsölöm a szememet, és véget vetek ennek a rémálomnak. Hangosan fújom ki a levegőt, és különböző opciókat sorakozok fel egymás után magamban. Nem bírom ezt tovább. Meg kell halnom, hisz nem érdemlem meg az életet. Megöltem Katherine-t. Igaz, hogy gyűlölöm, és egy manipulatív, önző rib*nc, de nem volt hozzá semmilyen jogom.Letörlöm a könnyeket, és leszakítok a fáról egy kisebb gallyt. Éppen elég, hogy ezt a szívembe döfjem, s megszüntessem az örökös fájdalmamat..
Mélyen beszívom utoljára az éltető oxigént mikor egy ismerős hangra eszmélek fel. Ledobom a gallyt, és futok. Alig vagyok tőle pár méterrel, tudom, hogy ki az. Torkom elszorul, nem merek közelíteni hozzá, hisz.. tudom, hogy amit érzek iránta az nem igazi. Pedig olyan valódinak tűnt, és már kezdtem benne reménykedni.
Marja a lelkemet a tudat, hogy kötődök hozzá.
- Damon. - súgom, és hirtelen mellette termek. Szemeim ismét megtelnek könnyekkel, és nagyot nyelek.
- Megtettem. - hajtom le a fejemet, és arcomról lesöprök egy kósza könnycseppet. - Megöltem Katherine-t. Végeztem vele, ahogyan kérted tőlem. - próbálom hangsúlyozni a szavakat, hátha ő már tudomást szerzett a dologról. Várok, várok és még mindig várok. Caroline neki nem mondta el..?
- Te mondtad nekem, hogy egyenesen az ember vénájából tudok inni, és ezért nem megy sem a tasakos sem az állat vér. Te adtad az ötletet, hogy véget kéne vetnem Katherine életének. Véghez hajtottam. - építem fel mondandómat, és csak most jön a neheze. - Tudod miért? Mert kötődök hozzád. - nyögöm ki végre. - Elvileg a véred miatt lehetséges, nagyon ritka az ilyesmi. - hadarom el gyorsan és direkt nem teszem hozzá, hogy az átváltozásom előtti érzelmeim is közrejátszottak. Nem szeretném tovább bonyolítani a helyzetünket.Múltkor döntött, és én tiszteletben tartom választását.
|| Words: 612 || Music: I won't lose my mind|| Notes: Bocsi a késésért. ||
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : † Mystic Falls again
» foglalkozás : † I keep myself busy
» avatar : † Ian Somerhalder

Wickery Bridge Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wickery Bridge   Wickery Bridge EmptyPént. Jan. 04, 2013 2:31 am






Elena Gilbert




I always wonder why birds choose to stay in

the same place when they can fly anywhere

on the Earth.. then I ask myself the same.







A napok egyre szürkébbek és szürkébbek, ahogy telnek, üresnek érzem magam, mintha minden érzés kiveszett volna belőlem, s ez nem a kapcsolónak köszönhető. Nem próbáltam meg italba fojtani a bánatom, nem ölök embereket tömegével, és nem is mentem el a városból, pedig pontosan tudom, hogy azt kéne tennem. Fogni magam, megpattanni erről az átkozott helyről, és vissza se nézni, de nem megy. Mintha egy lánc lenne a végtagjaimra kötve, ami béklyóként fog vissza, pedig semminek sem kéne ide kötnie. A saját utam kéne járnom, ahogy mindig is tennem kellett volna, nem kötődni senkihez, és semmihez, elvégre annak sosincs jó vége. Ha nem lennék itt, az öcsém is élhetné az életét, Elena érzéseit se zavarnám össze, és Lexit se kívánnám belerángatni a rosszba. Nem vagyok jó, semmi jóság nincs bennem, miért nem látja ezt mindenki?
Morcosan, már-már duzzogva megyek el otthonról, csak a kabátom kapom a vállamra, még ahhoz sincs több erőm, hogy magamra húzzam rendesen, nem maradhatok tovább a házban, még beleőrülnék a magányba. Fogalmam sincs, mi ütött belém, de nem bírom jól az egyedüllétet, társaságra vágyom, legszívesebben már eret vágnék magamon, hogy inkább dögöljek meg, és ne legyek ennyire szánalmas, de az csak még rosszabb lenne. Bele úgysem halnék, no meg aztán tőrt se döfök a szívembe, hogy ezzel megkönnyítsem a dolgom. Talán megérdemlem a szenvedést, biztos nem szórakozásból kapok ennyi mindent. Szuper... Már mártír is lettem, mint Stefan! Csak tovább puffogok gondolatban, szidom saját magam, a testvérem, az ismerőseim, az állítólagos barátaim, de ettől egy fokkal jobb. Legurítok egy kortyot a kezemben szorongatott üvegből, és élvezem, ahogy végigcsorog a nyelőcsövemen, és enyhén égeti azt. A hídon állok csak meg, nekidőlök a korlátnak, és a vizet bámulom, mintha a lágy hullámoktól várnám a választ. - Vajon mit csesztem el már megint? - teszek fel egy költői kérdést magamnak, fel se tűnik, hogy hangosan mondom ki, úgy belemerülök a bámészkodásba. Ric biztos azt mondaná, hogy még helyrehozhatom, bármit is rontottam el, én pedig megmondanám neki a magamét, összevesznék vele, amin ő valószínűleg jót nevetne, és az lenne a vége, hogy leinnánk magunk a sárga földig. S mégis... de jó volna az!

Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ↷ Whitmore college.
» foglalkozás : ↷ student.
» avatar : ↷ nina dobrev.

Wickery Bridge Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wickery Bridge   Wickery Bridge EmptySzomb. Okt. 27, 2012 7:56 pm

Katherine & Elena



Fájdalom.
Borzalmas ez az érzés, főleg amikor rengeteg hasonló érzelmekkel keveredik, és forog benned össze-vissza. A fájdalom, az olyan mintha valaki belemarna a testedbe, megszorongatná a szívedet, s kitépné. Elveszítesz valamit, és ez az érzés felemészt, és nem tudsz semmit se tenni. Mert sosem múlik el.. Én is így érzek jelenleg. Egy téves tudatban éltem egészen idáig, s vak voltam. Nem voltam képes belátni az igazat, hogy mi történik igazából magam körül. Nem figyeltem eléggé a jelekre, mással foglalkoztam, és most iszom meg ennek az árnak a levét.
Csak egy bábu voltam, egy játék Stefan dobozából, melyet elhajít, miután megunja. Összetört engem, a lelkembe tiport, semlegessé tett. Nélküle nem tudok élni, hisz Ő volt az az ember, akiért mindennap érdemes kikelni az ágyból. Aki bármi áron fog szeretni engem, akire számíthatok, s megbízhatok. Ő a napsugár az én sötét életembe. Ő tartja azt a fonalat, mely az élet felé húz.. De mit fogok tenni? Konfrontáljam az igazsággal? Nem szeretnék egy újabb vitába belekeveredni, de ezt nem is tudom elengedni a fülem mellett. Meg kell ezt beszélnünk, mert lehet, hogy Katherine csak túlozza a dolgokat, és a fele sem igaz annak, amit itt össze-vissza mond.
Amikor megszólalt lehunytam a szemeimet. Stefan nem éppen volt önmaga, ismét rászokott a vérre, és én pedig próbáltam kideríteni, hogy mégis mit érzek Damon iránt. Be is vallottam neki, hogy megcsókoltam a bátyát, és borzalmas látvány volt úgy látni őt. Meggyötörve, összetörve. Lehet, hogy csak hirtelen felindultságból tette ezt.. Nem gondolkozott, csak a haragja vezette őt, és Katherine-nél kötött ki. Erről nem ő tehet, hanem.. Én. Minden szál hozzám vezet vissza.
- Nem vettem el őket, te taszítottad el magadtól! Nem tudtál választani, és csak kihasználtad őket. Mert te nem vagy képes a szeretetre, ezért vagy egyedül. Nincs senkid, csak magadra számíthatsz, és ez a bajod velem. - vágtam közbe, kifejtve a saját magán véleményemet. Talán ez volt az eddigi legdurvább "beszólásom", de nem érdekelt. Az adrenalin csak úgy termelődött bennem. Kérdőn felvontam a szemöldökömet, és már időm se akadt rá, hogy megkérdőjelezzem mégis mit akar érteni ezen. Hirtelen kikerült szorításom alól, megragadta a nyakamat, és minden elsötétült. Testem lebegett, olyan könnyű voltam, akárcsak egy ártatlan pihe. Nem tudtam használni az érzékszerveimet, mert megszűntem létezni.
Játék vége!
Játéktér szabad!
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Wickery Bridge Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wickery Bridge   Wickery Bridge EmptyKedd Okt. 23, 2012 9:06 pm

Wickery Bridge Original
Elena and Katherine


Élveztem, hogy végre így láthatom Elenát. Meggyötörve, szomorúan, összetörve. Eddig annyira próbált erős lenni, azt akarta mutatni mindenkinek, hogy nincsen semmi baja. Most ez a kemény munkával kidolgozott álca mint elveszett, csak a romjai maradtak, amit már nem tud újra összerakni, aminek a darabjai csak még jobban kínozzák.
A bosszú. Édes a bosszú, ez igaz. De nekem mindez nem elég. Tönkre fogom tenni Elenát, olyannyira, hogy futva fog menekülni, önszántából áll majd ki a napfényre és mosolyogva várja majd a halált, a megváltást.
- Mikor volt? Lássuk csak... mielőtt átváltoztál. Még ember voltál és gondolom, valami történt köztetek Damonnel, amitől Stefan kiakadt. Legalábbis, a 'kezd olyan lenni, mint te' rész gondolom erre utal.
Meglepődtem, amikor a fához nyomva találtam magam. Mégis okozhat még meglepetéseket nekem ez a nő, a hasonmásom, az újdonsült vámpír, akit gyűlölök? Úgy tűnik. De nem tűröm sokáig, hogy folytogasson, hogy azt higgye, ő nyerhet.
- - Először is: te vetted el tőlem és ez az oka annak, hogy utállak. Elvetted tőlem Stefant és Damont is. Bármit megtennének érted és azért, hogy végre megszabadulhassanak tőlem. Nem foglak sosem békén hagyni, épp emiatt. Megkeserítem szerencsétlen életed minden pillanatát. Mikor valami jól sül el, mikor valami öröm ér majd az életben, csak gondolj arra, hogy én ott leszek mindig, figyelni foglak, még élek és azokat az apró örömöket is a félelem keserű ízével rontom majd el. Mert nem tudod, mikor támadok, nem tudod, mikor teszek ellened valami olyat, amin akárhogy próbálsz, nem tudsz majd túllépni. Például... volt már törött nyakad...?
A gonosz vigyor megjelenik ajkaimon, majd könnyeden megragadom Elena nyakát, kezeit lefejtem magamról és egy mozdulattal kicsavarom a nyakát. Végül is... vámpír, nem árthat neki és amúgy is, mindig szívesen megtettem volna.
A csontja reccsenése elégedettséggel töltött el és talán a látvány is, hogy - ha csak rövid ideig - de én is halottan láthatom.
Már csak el kell tűnnöm innen, mielőtt felébred és hívja valamelyik hercegét, aki örömmel siet a segítségére. Lehet, hogy együtt jönnek majd 3-an bosszút állni. Bár, csak Stefant meg Elenát bántottam...
Még egy pillantást vetek a földön fekvő Elenára, majd csak futok és futok és nem tudom, hol állok majd meg és hogy kinek esik legközelebb bántódása. Talán Jeremynek? Vagy valaki másnak, aki nélkül Elena képtelen lenne élni...?

Jéték vége!
//köszönöm a játékot, majd valamikor benne lennék egy olyanban, ahol Stefannal közösen álltok bosszút... Már ha addig kibékültök Razz//
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ↷ Whitmore college.
» foglalkozás : ↷ student.
» avatar : ↷ nina dobrev.

Wickery Bridge Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wickery Bridge   Wickery Bridge EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 10:07 pm

Katherine & Elena



Nem feleltem neki semmit, mert ez a színtiszta igazság. Sosem leszek olyan erős, mint ő bármennyire is próbálkozok. Ő friss emberi véren él, míg én próbálok még a tasakosról is leszokni, mely nem sikerül. Állat véren kéne élnem, de képtelen vagyok rá. Borzalmas, visszataszító, undorító, és még ragozhatnám. De nem fogom, mert már most rosszul vagyok, csupán a puszta gondolatától. A látvány, amikor a kis állat küszköd az utolsó lélegzetvételért, hogy mindezek felelőse Te vagy, Te vetted el az életét, holott biztos várják otthon a kölykei..
Igen, megsiratom őket, legbelül. Mar a bűntudat, mely teljesen ellepett engem, hisz ez az érzés fokozódott bennem fel a legjobban. Bármit próbálok tenni, nem hagy engem békén. Mindenhol ott leselkedik, várja a megfelelő alkalmat, hogy lecsaphasson rám. El kell valahogy taposnom, hogy felül kerekedjek rajta, és ne engedjek a kísértésnek. De hogyan tegyem, mikor olyan gyenge vagyok legbelül, mint egy törékeny virág? Erre keresem elszántam a válaszomat.
Mikor elkezdett szolgálni a válasszal, hátráltam egy lépést. Szó szerint az arcomba nevetett. Kérdőn vontam fel a szemöldökömet, majd a gyomrom felfordult. Nem akartam hallani, nem akartam tudni. Tekintetemmel fürkésztem az övét, hátha észreveszem, hogy az igazat mondja-e vagy sem. De nem mutatkozott rajta semmilyen árulkodó jel. A színtiszta igazság az, hogy Stefan-nal több volt. De vajon mennyivel több? Mit nem árult el? És miért nem tette meg? Tönkretette a kapcsolatunkat, legalább a veszekedésünknél a fejemhez vághatta volna. Meddig mentek el? Istenem.. mégis csak érdeklődök a válasz iránt. Kíváncsi vagyok, de egy hang mégis ellenkezik bennem. Aki fél a választól..
- Nem.. - feleltem megrázva a fejemet, mikor a csóknál tartott. - Fejezd be, nem akarom tovább hallani! - ellenkeztem, de úgy tett, mintha észre se vett volna, és megállás nélkül folytatta tovább. Átnézett rajtam, és semmit se tudtam ez ellen tenni..
Mikor idézett lehunytam a szemeimet, arcomra a meggyötörtség érzelme ülepedett ki. A füleim nem akarják elhinni, amit hallanak, de legbelül tudom, hogy minden egyes szava igaz. Még az idézet is tökéletesen hangzik Stefan szájából, biztos nem most találta itt ki helyben. Hanem átélte, amint ezt mondják neki.
Én mi voltam számára? Egy tárgy, akivel addig elszórakozgatott, míg nem akadt jobb dolga? Kihasznált, mert azt hitte, hogy Katherine a sír alatt fekszik. Egyáltalán jelentettem valamit neki, vagy csak egy lány voltam a sok közül?
A harag és egyszerre a fájdalom növekedett bennem fokozatosan. Rendkívülien mérges voltam Stefan-ra, mégis hogy tehette ezt velem? A bátya és köztem két-három csók csattant el, és nem feküdtünk le majdnem egymással. Vagyis.. Az első csók, amikor haldoklott, de az inkább egy apró lehelés volt az ajkaira. Tehát nem számít. A másodikat ő kezdeményezte, mikor Stefan nem volt a városban. A harmadik.. Stefan nem volt önmagánál, és ott az első lépést én tettem meg. Egy hosszabb csók volt, pár tapogatózással, de semmi több. A ruháink nem kerültek le rólunk, és Jeremy időben leállított minket, mielőtt bármi meggondolatlan dolgot tettünk volna.
Könnyek szökdöstek a szemembe, miután tovább idézett. Le merem fogadni, hogy élvezi a helyzetet. Kihasználja, hogy most olyan információi van, amivel egy örök életre tönkre tud tenni. A legszörnyebb az, hogy sikerült. Egy örök életre belém fog vésődni az a kép, amint ők együtt.. Nagyot nyeltem, és összepréseltem a szemeimet, próbálva kiverni a fejemből. De nem sikerült, sőt.. csak ezt látom magam előtt, semmi mást.
- Remélem, élvezed a helyzetet.. - feszült meg az állkapcsom. - És miután egy szépen felvázoltad az estét megtudhatnám, hogy ez mikor volt? - vontam meg a vállamat, és gyorsan letöröltem egy kósza könnycseppet. Mielőtt meghaltam? Miután meghaltam? Miközben változtam?
Hirtelen a düh ismét átvette az uralmat a testem felett, és nagy erővel a közeli fához löktem, melynek következményében majdnem kidőlt a fa.
- Ő volt számomra az igazi! Csak ő kellett nekem, de mégis elvetted tőlem. Mond mit ártottam neked? Miért érdemlem mindezt ki, miért nem tudsz végre felszívódni, és más után sóvárogni? - nem érdekelt jelenleg, hogy evvel magamra bosszantottam. Hajrá. Öljön meg, ha akar, nekem már úgyis mindegy. Stefan megcsalt, átvert, megalázott. Miért éljek tévhitben? Nincs kiért élnem? És nem vagyok hajlandó egy örökkévalóságig szenvedni a magányban.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Wickery Bridge Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wickery Bridge   Wickery Bridge EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 5:29 pm

Wickery Bridge Original
Elena and Katherine


- Lehet, hogy rengeteg erővel ruház fel a bosszú... sőt, biztos, én már csak tudom. De ahhoz még így is túl kevés vagy, hogy engem legyőzz. Mindig is az leszel. Kevés leszel hozzám. - mondtam pókerarccal, vigyáztam hogy nehogy elmosolyodjak. Szívesen megtettem volna; szívesen a képébe röhögtem volna, hogy bármikor nemcsak megsebezhetem, hanem meg is ölhettem.
De nem tettem. Hogy miért nem? Stefannak fontos, ő pedig nekem fontos. És ha én mér nem lehetek ott neki, nem akarom, hogy egy nap, a holttestét találjam a házában; vagy ami marad belőle... hamut. Nem akarom, hogy a boldogtalanság legyen a végzete. Annál rosszabb nincsen a világon, mikor úgy érzed egyedül vagy, magányosan.
A másik ok pedig, mikor ránéztem magamat láttam. Immár teljesen ugyanolyanok voltunk. A fogak, az éles, hegyes fogak, amik bármit képesek széttépni. És az arca, ahogy elváltozik. Olyan volt, mintha tükörbe néztem volna. Ijesztő volt, hogy ugyanolyanok voltunk. Még szerencse, hogy a belsőnk különbözik.
- Egy csók?! Komolyan, ennyit mondott? Pedig azt hittem, ti őszinték vagytok egymással, mindent megosztotok a másikkal és jóban-rosszban kiálltok egymás mellett, de látom már, tévedtem. Utál? Ugyan már! - nevettem hangosan, olyan hangosan, hogy a távoli fák között hallottam, amint visszhangzik.
- Akkor hadd világosítsalak fel! Mi lenne, ha felidézném, hogy mit is csináltunk aznap? Hogy bebizonyítsam, több volt az, mint egy csók. - még mielőtt tiltakozhatott volna, folytattam, hisz nem jobb mindenkinek, ha megtudja az igazat? Igen, gonosz voltam és élveztem. Elena volt az az ember az ellenségeim közül - és van egy pár - aki lelkileg a legtöbbet ártott nekem. Más megkínoz, bezár, éheztet vagy éppen 500 éven keresztül üldöz azzal a céllal, hogy véget vet az életemnek, de ő... Ő elvette azt, akit 145 évig szerettem. Eljött az én időm, a bosszú ideje.
- Szóval, úgy kezdődött, hogy Stefan eljött hozzám, hogy segítsek neki, hogy megtanulja kontrollálni a szomját, hogy embervért igyon. Erről azért tudtál, ugye? Elvégre a te pasid, vagy mid. Szóval, épp zuhanyoztam és... hát, elmentem a fürdőbe felöltözni, de az ajtó nyitva volt és... már rég láttam tőle azt a csodálattal teli tekintetet, mint akkor... Na mindegy, utána "véletlenül" - valójában nem tudom, hogy az volt-e vagy sem - leöntötte magát vízzel és sajnos le kellett vennie a pólóját, mert csurom víz lett. Majd megcsókoltam egyszer... kétszer... háromszor... sokszor. És egy idő után már nem állt ellen, mi több viszonozta. Aztán valahogy a hálómban kötöttünk ki, rólam lekerült a póló, nadrág, ahogyan róla is. Persze, eleinte nem akarta a dolgot, de nem sok biztatás kellett neki. Ha szeretnéd, azt is részletezhetem, ahogyan és ahol megérintett és én hogy viszonoztam ezt, de nem biztos, hogy hallani szeretnéd... Akkor ugorjunk a következő és egyben a legfontosabb részre. Idézem a szavait, amiket ott és akkor mondott nekem: " Mert tudd meg, én szerettem, szeretem minden egyes porcikádat, a hajad illatát, az ajkaid érintését. De lehet-e szeretni valakit, aki oly' sokszor megbántott már?"
- És ez még nem minden, ezt szintén akkor mondta: "Katherine, én valamilyen szinten szeretlek... legalábbis ezt gondolom. De Elena iránt is táplálok érzéseket. Ő csodálatos lány, habár kezdi átvenni a stílusodat, ami őszintén bánt... nem tudom, hogy mit csináljak a helyzettel..."
- Itt gondolom, Damonra célzott... Na mindegy, remélem leesett a dolog lényege. Stefan nincs túl rajtam, bármennyire is azt hiszi... És igaz ugyan, hogy szeret téged
- mondtam ki undorodva a szót -, de ez nem azt jelenti, hogy nem feküdt le volna velem. És az egyetlen ok, ami miatt nem tette meg, nos... az maradjon az én titkom. - nem állt szándékomban beszélni neki Kolról, mert... egyszerűen csak először nekünk magunknak kellene eldöntenünk, hogy mit akarunk, aztán jöhetnek azok, akik közénk állnak, bosszúból.
Élveztem Elena döbbent arckifejezését és vártam, mikor fog hisztérikusan sírni, vagy elrohanni. Kíváncsi voltam, mit csinál majd.
- Ja és hogy Klaus miért nem ölt meg, nos az szintén magánügy. - mondtam és elengedtem. Nem akartam már fizikai sérüést okozni neki. Sokkal jobban élveztem, hogy ennyire csalódottnak láthatom...
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ↷ Whitmore college.
» foglalkozás : ↷ student.
» avatar : ↷ nina dobrev.

Wickery Bridge Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wickery Bridge   Wickery Bridge EmptyKedd Okt. 16, 2012 4:34 pm

Katherine & Elena



Az érzelmeim cseppet se nyugodtak le, sőt csak súlyosabbá vált a helyzet. Dühöngtem legbelül, mart ez a negatív érzés, és bármire próbáltam gondolni, nem szűnt meg eme érzés. Szinte felrobbantam belülről, és különböző érzések ide-oda szálldogáltak. Idegesített az is, hogy ugyanúgy néz ki, mint én, egyedül a hajunk formája, és a stílusunk más. De ezen tud változtatni, hogy ha épp engem akar kijátszani. És mi ebben a legrosszabb? Mostantól bárkit át tud majd verni, mivel mindketten vámpírok vagyunk, s emiatt nehezebbé varázsoljuk mások dolgait. Kihasználhatja a helyzetet Stefan-nal, esetleg Damon-nel, vagy akár mással. Tönkretehet engem, ha akar.
- Lehet, hogy gyenge vagyok, de engem most a bosszú táplál, mely rengeteg erővel ruházott fel. - vicsorítottam, és nem bírtam tovább türtőztetni magamat. A "gonosz" ellepte az elmémet, átvéve a testem fölött az irányítást. Túl gyenge vagyok ahhoz, hogy ellenálljak neki, így harc nélkül átadtam neki. A fogaim széttépték az ínyemet, kicsit még mindig sajgott, majd idővel hozzá szokok az érzéshez. Szemem alatti erek megduzzadtak, és tekintetem vérben izzott. Végig futottam nyelvemet a már megnőtt fogaimon, és hirtelen dühből vezérelve beleütöttem a fa törzsébe, majdnem eltalálva őt. Talán pár centit arrébb kellett volna céloznom, rá. Talán pár monokli le tudná hervasztani azt az idegesítő vigyort az arcán.
Hátráltam, elengedve őt. Mi van? Nem.. most csak az elmémmel játszadozik, Stefan nem szeretheti őt, ez kizárt! Ismét "visszaváltoztam", az emberi alakomba, erek és hosszú tépőfogak nélkül.
- Hazudsz, mint mindig. Stefan engem szeret, elmondta, hogy köztetek elcsattant egy csók, de semmi több. Ne akarj engem átverni. - csóváltam meg a fejemet. "Úgysem fog sikerülni." ~ tettem még hozzá magamba.
- Stefan utál téged. - súgtam magam elé, de inkább magamnak, hogy meggyőződjek róla, hogy engem nem használt ki az idők alatt. Szeret engem.. csakis engem, Elena Gilbert-et. Katherine már a múlté, és a szerelmük sosem volt valódi, igazi, mint a miénk. Mert Katherine megigézte őt, hogy ne féljen, ne tartson tőle.
Hirtelen rám támadott, és egy közeli fának csapott. Automatikusan előbújt belőlem ismét az állat, már készültem a védekezésre, de elkapta a nyakamat, felemelt, úgy, hogy a talajt nem éreztem a lábam alatt.
- Ne mond, hogy ennyire tájékozatlan vagy. - mondtam nyögdécselve, és kezeimet az övére helyeztem, s próbáltam magamról lefejteni. Sikertelenül.
- Vámpír vagyok, tehát élek. A másik kérdés.. Klaus miért nem ölt már meg téged? - martam körmeimet a kezébe. Húztam az agyát, makacs voltam, de nem hagyom, hogy valami kis piti Petrova végezzen velem. Nem.. nem fogom ezt az örömöt megadni neki. Ahhoz képest, hogy távoli "rokonok" vagyunk, a másikat a pokolba kívánjuk.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce
Take care, cuz' I'm a(n)...
Human
» lakhely : ☣ mystic falls, nothing (bad) ever happens here
» foglalkozás : ☣ psychotic bitch
» avatar : ☣ nina dobrev

Wickery Bridge Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wickery Bridge   Wickery Bridge EmptySzer. Okt. 10, 2012 8:57 pm

Wickery Bridge Original
Elena and Katherine


Összejöttünk Kollal, összevesztünk Kollal. Majdnem lefeküdtem Stefannal. Stefan azt mondta, szeret. Kol meglátott. Megbocsájtott. Kibékültünk. Összevesztünk. Megharaptam Stefant, bántottam Stefant. Csupa olyan dolog, amire soha nem számítottam volna. Ja és akkor még kihagytam, hogy Kolt választottam Stefan helyett. Mi jöhet még ma, amire abszolút nem számítok?
Már tudom, miért térek vissza ide újra és újra. Tudom, hogy miért hiányzik annyira Mystic Falls, akárhányszor elhagyom a várost. Itt mindig történik valami, valami izgalmas, botrányos, ugyanakkor mégis olyan, amiben élvezek valamit. Talán azt, hogy itt mindenki tagadja, hogy akármit is érezne, pedig mikor baj történik, mindenki úgy cselekszik, ahogyan az érzelmei diktálják. Vagy azt, amit soha nem érzek és nem is fogok máshol érezni. Hogy az emberek ismernek. Tényleg ismernek, nem csak annyit látnak belőlem, amennyit mutatni szeretnék. Ez... néha komoly gondot jelent az "összeesküvés elméleteim" megvalósításában és olyan... furcsa. Nem akarom, hogy az emberek ismerjenek.
Annyira elmerültem a gondolataimban, hogy észre sem vettem, hogy valaki a közelemben van, csak mikor a nyakamban "csüngött". Ki a franc ez?!
Elena... Mit keres ez itt? Nem otthon kellene lennie, hogy Stefan meg Damon pátyolgassa, amiért szegény, ártatlan kis Elena nagy, gonosz vámpír lett? Vagy... összeveszek Stefannal miattam? - ült ki egy gonosz mosoly az arcomra.
Bár Elena erős volt, én akkor is 500 évvel idősebb voltam, szóval könnyen el tudom intézni, ha arra lenne szükség. Egy percig sem ijedtem meg.
- Hogy miért ne ölj meg? Lássuk csak... nem tudnál. Gyenge vagy, még mindig. - mosolyogtam ismét gonoszan, de hagytam, hagy fojtogasson, bántson. Nem tud ártani nekem. - A másik oka, hogy Stefan - akivel állítólag annyira szeretitek egymást - azt mondta, szeret. Mielőtt majdnem lefeküdtünk. - immár hangosan nevettem.
- Ne bánts, mert azzal őt bántod.
Miért pont Stefan? Nem mondhatom neki, hogy szeretem, mert akkor újra összevesznénk Kollal. De Elena, bármennyire is utálom, tudom, hogy nem hülye. Nem mondhatok neki akármit, de az igazat sem mondhatom el neki.
- Neked... ahhoz... semmi... közöd... - mondtam lassan tagolva és lefejtettem a nyakamról a kezeit, fordítottam a helyzetünkön és fojtogatni kezdtem, miközben egy fához nyomva tartottam.
- Különben is, miért nem vagy te még halott?!


A hozzászólást Katherine Pierce összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 18, 2012 4:52 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire
» lakhely : ↷ Whitmore college.
» foglalkozás : ↷ student.
» avatar : ↷ nina dobrev.

Wickery Bridge Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wickery Bridge   Wickery Bridge EmptySzer. Okt. 03, 2012 9:11 pm

Katherine & Elena


/Damon szobájából/


Ahol minden a kezdetét vette. Itt állok jelenleg, a Wickery hídon. Üresen tekintettel meredek a csobogó vízre, ahogyan néhol már-már buborékossá válik. Itt vesztettem el az életemet, ebben a folyóban haltak meg a szüleim. Matt is majdnem itt halt meg.. Ez egy gyilkos folyó. Aki bekerül ide az élve nem távozik. Feltéve, ha természetfeletti lények be nem avatkoznak az életébe. Akkor még lehet valakinek reménye.
Nagyot nyeltem, s elpillantottam. Az emlékképek csak úgy peregnek le a szemeim előtt, és nem akarok emlékezni. Nem akarok visszagondolni azokra a pillanatokra, amikor boldog voltam, amikor egy családi vakáción voltunk. Vagy amikor minden normális volt.
Sokak szerint az életem tökéletes volt, és jobban belegondolva igazuk volt. Mindenem meg volt, remek szülőkkel voltam megáldva, és az öcsém se a rinyálós fajták közé volt besorolva. Nem veszekedtünk mindennap, nem téptük egymás haját, hanem szerettük egymást. Bármit megtennénk egymásért. Jó tanuló is voltam, a rivaldafényben tündököltem. De többet akartam. Nem bírtam megelégedni avval, amim volt. Önző, s naiv lánynak voltam mondható, aki nem volt hajlandó tovább látni. Hogy mi történik a világban, csak a kis rózsaszín felhőjében élt. Nem vagyok büszke magamra, de az időt nem lehet visszafordítani. Ha lehetne, már rég megtettem volna. Elsősorban nem mentem volna el arra az átkozott bulira, hanem otthon maradtam volna a családi esten. És akkor még élnének a szüleim, boldogak lennénk. De vajon ők elbírtak volna avval a tudattal, hogy vámpírok is élnek közöttünk? Vagy hála Johnathan Gilbert naplóinak ők már tudtak róla? Hisz, benne voltak a Tanácsban. Mi van, ha úgy neveltek volna engem fel, hogy ők az ellenségeink, s el kell őket pusztítani. Vajon találkoztam volna-e Stefannal? És Damonnel? Ezekre a kérdésekre nem tudok felelni. Az a sok vajon. Soha nem fogom megtudni őket.
Hirtelen léptekre lettem figyelmes, mely nem a közelembe volt. Halkan követtem a hangot, és úgy pár méterre belém csapott az ismerős illat. Lehunytam a szememet, hagytam, hogy átjárja az egész testemet. Az érzékszerveim remekelnek, amióta vámpírrá váltam. De inkább lennék egy halandó.. Állkapcsom megfeszült, kezeimet ökölbe szorítottam, és csak egy dolog volt előttem. A bosszú. Ki iránt? Katherine Pierce.
Vámpírsebességgel elkezdtem rohanni, és hátulról egy fának löktem őt. Odarohantam, hogy a nyaka köré tudjam fonni a kezeimet, és úgy szorítottam őt.
- Megleptelek? - kérdeztem hitetlenkedve. Én meglepett vagyok, sohasem hittem, hogy egyszer ilyen helyzetbe leszek Katherine-nel.
- Mondj egy jó okot, hogy ne öljelek itt most meg helyben. - hajoltam hozzá közelebb, s sziszegtem. Gyűlölöm őt. Tönkretette az életemet, a barátaim, a szeretteim életét. Mindenkiét. Átgázol azokon, akik az útjába kerülnek, és nincsenek érzései. Ezért nem szereti őt senki se.
- Előtte egy kérdésem lenne. Miért pont Stefan? A milliárdnyi férfi közül, miért pont őt kellett elvenned tőlem? - lazítottam a szorításomon, de még mindig nem engedtem el. Habár tisztába voltam vele, hogy akár másodpercek alatt, sőt egy szemrebbenés alatt is tud fordítani az álláson. Alig pár hete, hogy vámpírrá változtam, ő pedig már ötszáz felett van. Szemeim szikrákat szórtak, égtem belülről a dühtől.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Wickery Bridge Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wickery Bridge   Wickery Bridge EmptySzer. Aug. 08, 2012 10:11 am

Valaki közelít felém erre lettem igazából figyelmes majd megállt. Azt mondta nekem hello és azt kérdezte, hogy tudnék-e neki segíteni. Felé fordultam és a szemébe néztem a nőnek. Éreztem rajta, hogy ember és nem természetfeletti, akkor nem is tudja, hogy mi vagyok valójából, ami nem is probléma. Azt mondta, hogy csak lerobbant az autója és nem tudja.. Itt abba is hagyta a mondatát és körbemutatott a kezével, hogy ebből biztos megértek valamit és szerencsére értettem a célzását. Szóval lerobbant a kocsija valahol és neki kéne egy kis segítség. Szerencséje van, mert értek az autókhoz és megnézhettem, hogy mi van vele. Szívesen segíttek a nőnek és nincs semmilyen hátsó szándékom hiába vagyok vámpír. Nem fogom őt bántani és nem is akarom igazság szerint, mert nincs rá okom. Tudom magamat türtőztetni és most nincs is szükségem vérre, mert nem rég ittam. Több hétig is kibírom, ha keveset fogyasztok és nincs szükségem nagyon rá, de azért gyenge sem vagyok, mert rendszeresen iszok emberi vért.
-Hello!-Kezdtem bele a mondandómba.-Tudok önnek segíteni és szívesen is teszem. Igazság szerint értek az autókhoz és megtudom nézni. Vezessen az autójához és megnézem illetve megjavítom önnek!-Mondtam neki és a szemébe nézek. Ilyen sem volt még, hogy ember kért tőlem segítséget, de most ez is megtörtént. Kicsit gondolkozni kezdtem a dolgokon. Szeretnék majd találkozni Klaussal és Stefannal is, de az még rá ér. Vajon hol robbanhatott le a kocsija? És egyáltalán nem félt gyalogolni eddig? Elég sok természetfeletti lény járhat erre fele és szerencséje, hogy még életben van. Én nem fogom megölni, de vigyáznia, azért majd nem árt. Annyi embert megöltem már az életem során, de ő most kivétel lesz.-Elnézését kérem, egy illetlen bunkó vagyok. Még be sem mutatkoztam. Daniel Preskott vagyok a családomból az utolsó, aki még él. Önt hogy hívják?-Tettem fel neki a kérdést és a szemébe néztem. Készen állok arra is, ha elakar indulni az autójához és akkor megnézem, hogy mi a baja és megjavítom. Lehet, hogy az autója már elég régi fajta, mert ilyenkor szokott leállni, de persze egy új kocsi is lerobbanhat, mert ugye az sincs kizárva.-El szeretne indulni? És az autójának van valamilyen problémája?-Közelebb mentem hozzá és még mindig a szemébe néztem. Az utóbbi napokban nőkkel ismerkedek meg, de ez nem is baj. Vajon messze van a kocsija vagy közel? Hát ezt majd csak, akkor tudom meg, ha elindulunk és a végére érünk, de mondjuk nem számít, hogy mennyire van közel vagy messze.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Wickery Bridge Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wickery Bridge   Wickery Bridge EmptyKedd Aug. 07, 2012 5:54 pm


Daniel Preskott

Erin Weis




Nagy nehezen rászánom magam, hogy ellátogassak anyámhoz. Persze vagy fél óráig kellett könyörögnie neki a telefonba mire sikerült rávennie. Több okból is nem szeretek menni hozzá, egyik az, hogy messze van. Persze egy rendes ép eszű embernek nincs messze, csakhogy én utálok autózni. Legfőképpen vezetni nem szeretek ami most nélkülözhetetlen. A második ok pedig, hogy egyfolytában nyaggatnak mindennel ha ott vagyok. Egyszerűen nem hagynak békén és szegény magánéletemet sem. A harmadik és egyben utolsó ok pedig, hogy mióta meghalt apu olyan siralmas az a ház. Még ha anyu próbál is ellene tenni, nekem nem kellemes oda mennem ahol meghalt, ráadásul úgy hogy minden miattam történt. Mire végre kilépek a házból ahol én is felnőttem, és a kocsimhoz sietek, látom, hogy az egész pereputty kint áll az ajtóban és nekem integetnek. A pereputty alatt testvért és anyát értek. Nálam ez már sok. Visszaintek amit valószínűleg nem látnak a sötétített ablakok miatt. Végül is mire lenne jó ez az ablak ha belátnának? Na mire sikerül beindítanom ,,nagyon szuper " kocsimat, ahogy szokták mondani barátnőim. Amivel persze több gond van mint bármi mással elindulok lassan hazafelé miközben maximum hangerőn szól a kedvenc zeném a rádióból. Esküszöm ebben a kocsiban a rádió a legjobb, még ha mások nem is ezt mondják vagy gondolják!
Beérek az erdőbe ahol utálok lenni. Annyira egy unszimpatikus hely nekem. Sötét, hangos, és félelmetes hely. Én pedig utálom az ilyen erdőket. Mikor nagyjából a a közepéhez érek egy nagy pöffenéssel leáll az autó motorja. Na persze ezt szeretem én csak ebben az autóban. A legfélelmetesebb helyeken tud leállni. Mérgesen kiszállok az autóból és elindulok gyalog táskám kíséretében. Nem próbálkozok megjavítani az autót mivel nem értek hozzá és csak még jobban elrontanám, ahogy magamat ismerem. Csak bezárom és már ereszkedek is a hosszú úton. Érjek már ki innen.
Útközben megpillantok egy hidat, ami kivételesen tényleg szépnek tűnik így látásra. Ahogy közeledek hamarosan rá is jövök, hogy hol vagyok. A Wickery híd. Alatta patak folyik ami szintén tetszik. Megállok kicsit nézelődni és egyben pihenni is. Inkább maradtam volna otthon...jobban jártam volna. De legalább térerő lenne és hívhatnák valakit segíteni. De persze, hogy nincs. Nagy pech! Ebben a pillanatban viszont, a nagy nézelődés közepette, a híd másik végében meglátok egy alakot. Nem sokáig tökölődök, nyugtalanul megindulok felé.
- Öhm...helló! Tudna nekem segíteni? - Talán...talán, ért egy kicsit az autókhoz. Ha nem, hát nem. Legalább tudom, hogy nem vagyok messze az otthonomtól. Elvégre nem hiszem, hogy bárki is önszántából sétálgatna el. - Csak lerobbant az autóm, és nem tudom... - Elnyelem a mondatom végét
. Valójában nem is tudom mit akartam mondani. Inkább csak körbemutatok kezemmel, a helyen. Hátha megérti az én eszement célzásaimat.


A hozzászólást Erin Weis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 07, 2012 4:51 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Wickery Bridge Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wickery Bridge   Wickery Bridge EmptySzomb. Aug. 04, 2012 3:04 pm

Miután elmentem a kávéházból, mert Kate magamra hagyott nem tudtam, hogy merre induljak el, ezért úgy döntöttem, hogy nézelődök minden felé, ahova visz a lábam. Végig néztem a várost, megismerkedtem kissé az utcákkal, a házakkal és a környékkel majd csak úgy sétáltam valamerre. Jó volt a szabadban sétálni és most van időm gondolkozni is. Vajon hol lehet Klaus? Egyáltalán merre keresem meg? Tettem fel a kérdéseket magamnak és jó lett volna a válaszokat is tudni rájuk. Ha igazából végig gondolom bárhol lehet és emiatt nem járhattok át minden eldugott helyet, de egyszer úgy is megtalálom majd. Gondolataim a múltra emlékeztettek és folyton csak a múlton gondolkozom. 1689-ben New Yorkban az egyik este lettem vámpír és mindenre pontosan emlékszem, de csak most ugrik be, hogy Klaus is ott volt az nap és már akkor ismertem meg először. Eddig ez miért nem ugrott be nekem? Most már értem, hogy amikor újra találkoztam vele, akkor miért volt olyan ismerős nekem. Aki vámpírrá tett engem azt is meg kéne már igazán keresnem egyszer. A gondolataimba merülve sétáltam egy híd felé, amikor oda értem a korlátnak dőlve pásztáztam szemeimmel a látni valókat és hallgattam a csendből előtörő hangokat. A friss szellő fújt bele a hajamba és éreztem bőrömön a hideget. Nem igazán zavart, mert szeretem ilyen időben kint sétálni és belefeledkezve a gondolataimba tölteni az órákat. Stefan Salvatore jutott eszembe, olyan érdekes az a srác és valami igazán volt benne, akkor amikor találkoztunk. Nem tudom, hogy mi fogott meg benne, de az erdőben találkozásunk óta, nem igazán láttam. Pedig szimpatikus srác és igazán találkoznék vele, de ki tudja mikor látom őt majd újra. Szeretnék sok mindenkit megismerni ebben a városban, ha lehetséges és érzem, hogy most megint fogok valakivel találkozni itt és most, akivel érdemes lesz megismerkednem. Kéne valaki olyan, akivel mindent megoszthattok, de nem tudok bízni az emberekben. Annyiszor csalódtam, átvertek, kihasználtak és kínoztak már, hogy szinte egy élet is kevés lenne ezeket felsorolni. A gondolat menetemből kizökkenve arra lettem figyelmes, hogy valaki a hátamnál egyre csak közelít felém. Vajon ki lehet az? Nem fordultam meg csak a tájat néztem és kíváncsian vártam, hogy ki lesz az, akivel most találkozok és megismerkedhettek majd. A gyűrűmre néztem és még mindig nem érzem magamat Preskottnak. Inkább csak egy olyan személy vagyok, aki éli a napjait. Muszáj találnom végre valamit erről a gyűrűről és éreztem, hogy most végre megismerkedhettek egy igazán különleges személlyel.
Vissza az elejére Go down
Stefan.Salvatore

Stefan.Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire

Wickery Bridge Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wickery Bridge   Wickery Bridge EmptyCsüt. Aug. 02, 2012 2:20 pm

Megszáradtam, így összeszaggatott pólómat is fel tudtam már venni. Nem mintha ártott volna neki a víz, sőt, lehet, hogy használt volna a vérfoltok eltüntetésében. Nem számít, most már úgyis mindegy.
A lány is kikecmergett a vízből, és takargatta magát. Eddig nem volt ilyen szégyenlős...
-Nem haragszom rád, épp ellenkezőleg. Magamra haragszom, magamat hibáztatom, amiért engedtem a dolgot. Mondhattam volna, hogy állj le, de nem tettem. A fene se tudja, hogy miért nem. - magyaráztam neki.
-Bocsánatot kérni Elenától? Nem tudom, hogy ez mennyire jó ötlet. Lehet, hogy inkább hanyagolni kellene. Tudod mit? Cselekedj legjobb belátásod szerint!
Úgy is el kell mondanom Elenának, ami ma történt. Nem tudom, hogy fogja fogadni a történteket. Bizonyára teljesen kiborul. Akkor is el kell mondanom neki!
-Nem gondolom azt, hogy ringyó vagy. Csupán élvezed az életet. - mosolyogtam rá, de Kate ebben a pillanatban hasra vágódott, a mosolyom pedig röhögőgörcsé fajult.
-Ezentúl te leszel a vicces lány! - nevettem tovább.
Szegény lehorzsolt a lábát, de az gyorsan begyógyult.
Milyen szerencsések a vámpírok... legalább ez egy jó oldala a vámpírságnak. Gyorsan gyógyulunk. Hevesebbek az érzelmeink, mint emberként. És az én esetemben kevésbé tudom kontrollálni magamat.
A lány felmászott a hídra, törökülésbe kulcsolta a lábait, én pedig lassan követtem.
Beszéljek még vele? Vagy egyszerűen menjek el? Nem akarok bunkónak tűnni...
-Figyelj, ha nem lenne barátnőm... de szeretem azt a lányt. - kezdtem bele immár komolyabb hangnemben. - Nekem most haza kell mennem, ne haragudj. Szia, biztosan összefutunk még. - mosolyogtam rá, és eltűntem a hídról.
Nem akartam mást, mint lepihenni, és megbeszélni a dolgokat Elenával. Érdekes napot tudhatok a hátam mögött... Katherine, Kol, Klaus, Rebekah... Kate...
Érdekes lány ez a Kate... Pate... - idéztem fel nevettető szavait. Talán ha nem történt volna a későbbiekben az, ami, még jóban is lehetnénk. Vagy így is jóban lehetünk? Hát, az azért egy csöppet furcsa lenne.
Felsóhajtottam, és remélem, hogy az est további része nem tartogat még több meglepetést.

JÁTÉK VÉGE!
JÁTÉKTÉR SZABAD!
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Wickery Bridge Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wickery Bridge   Wickery Bridge EmptyCsüt. Aug. 02, 2012 1:37 pm

Mikor Stefan kiejtette a szavakat, hogy van egy másik lány az életében, azonnal lekecmeregtem róla, karommal eltakartam a melleimet, behunytam a szemem, és a lehető legtávolabbi sziklához hátráltam.
- Úristen! Nagyon sajnálom. Ha… ha előbb… ha előbb mondtad volna… én esküszöm nem… ez most nagyon cinkes… jajj… sajnálom… ne haragudj jó? – kértem és még mindig csukott szemmel kimásztam utána, felkaptam a szoknyám a melltartóm, és belebújtam a toppomba. – Uramisten! Bocsánatot kell kérnem a barátnődtől… attól az Elenától. Te jó ég! – szégyenkezve járkáltam az úton fel s alá. Most mit csináljak? Ez szörnyű. Legalább szólhatott volna, akkor nem mászok rá. A lábamról csurgott a víz, a szandálom elázott, én pedig vicces víz csíkokat hagyva magam után ide-oda cikáztam a hídon. Nem tudom Stefan mit gondolhatott most rólam. – Én nem vagyok egy ringyó, aki mindenkivel összefekszik. Tényleg nagyon sajnááá…- akartam mondani mikor a szandálom orra felhajlott és ismét hatalmasat estem. Na így még jobb. Gondoltam magamba. Gyorsan felálltam, már nem érdekelt hogy nézek ki. A térdem lehorzsolódott, de a seb egy perc alatt begyógyult. Le kellett ülnöm, ezért gyorsan törökülésbe vágtam magam ott a híd közepén, már nem érdekelt mit gondol rólam Stefan. Soha többé nem akarok a szeme elé kerülni, ez nem volt vicces. Nem mertem a szemébe nézni, ezért lesütött szemekkel bámultam az aszfaltot. Azt se tudtam ki ez a bizonyos Elena, csak azt, hogy bocsánatot kell kérnem tőle, vagy különben örök időkig mardosni fog a bűntudat. Csak azt vártam, hogy Stefan elmenjen, én pedig elmehessek Carolinehoz hogy mindezt kiadjam magamból. Mindkét kezemmel a hajamba túrtam majd felnéztem az égre. Ez nagyon gáz volt. Nem szabad megint ilyennek történnie velem. Ezen túl, ha találkozok, valakivel mindig megkérdezem majd, hogy van e barátnője. De ez nem csak az én hibám, mit emésztem itt magam? A vizes dolog is az ő ötlete volt én csak szaladgálni akartam..


JÁTÉK VÉGE!
Vissza az elejére Go down
Stefan.Salvatore

Stefan.Salvatore
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vampire

Wickery Bridge Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wickery Bridge   Wickery Bridge EmptyCsüt. Aug. 02, 2012 1:10 pm

Kate hirtelen átvette a vezető szerepét, amit valljuk csak be, egy férfi nem igazán bánhat.
Levette a alsónadrágomat, ami ellen csak belül, fejben védekeztem, ugyanis a testem, teljesen mást akart, mint a józan eszem. Belül tomboltam, tiltakoztam, de reakcióim nem ezt tükrözték, testem a lányéhoz simult.
Halk nyögések törtek fel a torkából, ami jelen pillanatban igen felpezsdítően hatott rám.
Ezt nem tehetem meg! Elenát szeretem! Ő az egyetlen nő jelenlegi életemben!
A nevemet nyögdécselte, sóhajtotta.
Mit tehetnék? Engedjek a csábításnak, vagy csapot-papot hagyjak itt? Talán az utóbbit kellene tennem, igen...
Miközben gondolataim csak úgy cikáztak, ő férfiasságomat ingerelte, és lágy, érzéki csókokkal halmozott el. Többször is szájon csókolt, de azokat nem viszonoztam. Én csak a nyakát csókoltam meg párszor, amikor már úgy éreztem, hogy ez sok nekem, nem tudok uralkodni magamon.
De ekkor elhatározásra jutottam. Nem engedhetek tovább a csábításnak! Később csak megbánnám az egészet.
Abba kell, hogy hagyjuk! Mégpedig most!
-Kate, ezt nem tehetem meg. - kezdtem bele a mondatba. Látszott a lányon, hogy erre számít most a legkevésbé. De nem cselekedhettem másként, szerettem Elenát, és nem csalhattam meg.
-Én valaki mást szeretek, és nem vagyok ilyen. Nem is tudom, hogy fordulhatott meg ilyesmi a fejemben, hogy ezt megteszem. Ne érts félre, csodálatos lány vagy, de ez így nem megy. Nem szeretem kihasználni a másik nemet. - magyaráztam neki, de nem voltam benne biztos, hogy megérti.
-Ne haragudj, ha úgy tűnt, kihasználtalak! Elenát szeretem... - mormoltam el a végére, de nem vagyok biztos benne, hogy tisztán meghallotta a nevet.
Most mit tegyek? Elvégre ez is megcsalásnak számít valamilyen szinten. Hogy tudok ez után majd Elena szemébe nézni? Nem kellene, hogy megtudja...
Gyorsan kikecmeregtem a vízből, és felráncigáltam a farmergatyámat magamra. Alsónadrágom eltűnt, de jelen pillanatban nem is érdekelt. Csak érjek már haza...
A parton megálltam, és vártam a lányt. Vajon mit reagál mindezekre? No és erre a szerelmes dologra?
Vártam, miközben sikeresen becsatoltam az övemet, és vártam, hogy nagyjából megszáradjak felül.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous
Take care, cuz' I'm a(n)...
Vendég

Wickery Bridge Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wickery Bridge   Wickery Bridge EmptyCsüt. Aug. 02, 2012 3:28 am

Mikor Stefan a sziklához nyomott éreztem, hogy sikerrel jártam. A csókjai a mellemen egyszerűen lázba hoztak. Én sem bírtam már a játékot. Nem úgy tekintettem rá, mint egy, egy éjszakás kalandra, hanem mint egy férfire, akit akár még meg is szerethetek. Akivel lehet jövőnk. Hirtelen felülkerekedve rajta szinte megpördültem vele és most én vettem át a vezető szerepét. Óvatosan csúsztattam le az alsónadrágját, ami akárcsak a bugyim feljött a víz felszínére és elúszott. Óvatosan, mégis tüzesen karmolásztam a hátát, és fel-felnyögtem, a gyönyörtől. Most már nem hagyhattuk abba. Szorosan hozzásimultam, az ágyéka megérintette az enyémet én pedig újabb csóklopás közben hangosan felnyögtem. Nem tudom tetszett e neki, vagy nem de nem tudtam mit tenni, éreztem ahogy átjár a béke. –Stefan! –nyögtem. Szinte semmi más nem jött ki a torkomon csak nyögések és néha néha a neve. Belenéztem a szemébe, és még az előzőnél is nagyobbat nyögtem. Csak úgy jött, az érintése egyszerűen erre késztetett. Vártam. Arra vártam, hogy megcsókoljon, bár valahol belül azt éreztem, hogy erre hiába várok. Közben a kezemmel a testét simogattam, mindenütt ahol csak tudtam, olyan gyengéden és lágyan, mégis olyan helyeken ahol ez jó dolgokat váltott ki. – oh, Stefan!- nyögtem ismét, kicsivel halkabban, és érzékibben. Csak e pillanatra tudtam gondolni, vártam, hogy átvegye az irányítást, egy spontán gondolattal, vagy valahogy. Egy csókra. Valamire. Hogy tudassa, hogy évezi. A lábaim ismét a csípője köré fontam, hogy szabad utat adjak neki, és reméltem veszi a lapot. Beletúrtam a hajába és megcsókoltam az állvonalát. Aztán a füle tövétől egyenesen a kulcscsontjáig csóközönben részesítettem. Nem gondolkodtam, ugyan minek, ha már örökké élhetünk, élvezzük ki. Végig simítottam a hátán, egészen a derekáig, aztán megérintettem férfiasságát, majd a kezemet lassan végig húzva rajta visszatértem a hasa alatti része. Vajon mennyi idő kell még neki, hogy felfogja, hogy én már felkészültem? Egy finom csókot leheltem a nyakára és vártam a hatást.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Take care, cuz' I'm a(n)...

Wickery Bridge Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wickery Bridge   Wickery Bridge Empty

Vissza az elejére Go down
 

Wickery Bridge

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love Bites R.P.G. :: Mystic Falls :: Külterületek-